>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Football picks by szalikowiec

szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Witam ponownie!

Syf w poprzednim temacie się zrobił, więc po raz ostatni spróbujemy sił w tym dziale. Ostatnie doświadczenia nauczyły mnie spokoju i opanowania, więc liczę, że tym razem wszystko przebiegnie po mojej myśli.

Postanowienie jest jedno- grać maksymalnie za 5% posiadanego budżetu i tego głównie się trzymać.

Początkowy kapitał to 807 zł.
Bukmacher: bet365

Cel w grudniu to przekroczenie 1000 zł.

Niebawem pierwszy typ!
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Kupon #1
Koszykówka, Meksyk:LNBP, 02.12, godz: 02:30
???? Abejas +2,5 – Correcaminos @ 1,83 (93-84) ✅ ✅ ✅
▶ Stawka: 17 zł || Bukmacher :

Dzięki za radę. Proszę o usunięcie powyższych postów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bilans: ⛔ 5,83
Kupon #3
Koszykówka, USA: NCAAB, 03.12, godz: 01:00
???? Syracuse -4.5 – Florida @ 1,76 (82-78) ⛔ ⛔ ⛔
▶ Stawka: 20 zł || Bukmacher :

Raczej ostatnia propozycja na dzisiaj. Mecz na szczycie, ale moim zdaniem faworyt dzisiaj jest tylko jeden. Bilans Cuse 7-0 robi wrażenie. Dzisiaj najcięższy z dotychczasowych rywali, którzy potrafili napsuć już krwi chociażby Ohio State. Wtedy jednak doskonałe spotkanie rozegrał Murphy, którego dzisiaj zabraknie w składzie gości. Własna hala, świetna dyspozycja, handi moim zdaniem spokojnie do pokrycia.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bilans: ✅ 26,17
Kupon #5
Koszykówka, Niemcy: BBL, 03.12, godz: 19:00
???? Phoenix Hagen– Skyliners Frankfurt @ 1,70 (65-83) ⛔ ⛔ ⛔
▶ Stawka: 32 zł || Bukmacher :

Kilka słów o meczu. Spotkanie dwóch słabeuszy, jednak skłaniam się dzisiaj ku gospodarzom. Frankfurt spisuje się tragicznie, od prawie dwóch miesięcy bez zwycięstwa w lidze i dzisiaj po raz kolejny powinni przegrać. Dwóch kontuzjowanych graczy: Justin Gray i Jon Leuer. Fatalna skuteczność w ataku, ostatnio porażka w pucharze z Lokomotivem Kubań aż 23 punktami. Trener gości sam mówi, że zawodnicy są zmęczeni po podróży, więc liczę, że grający ofensywnie zespół Phoenix pogoni dzisiaj cień starej drużyny Skyliners.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bilans: ⛔ 47,83
Kupon #8
Koszykówka,Hiszpania: ACB, 04.12, godz: 12:30
???? Caja Laboral- Lagun Aro +13 @ 1,83 (86-74) ✅ ✅ ✅
▶ Stawka: 50 zł || Bukmacher :

Krótko. Caja niecałe 3 dni odpoczynku po porażce z Cantu w Eurolidze. Goście na dole tabeli, z 7 porażkami, najwyższa jednak tylko 8 punktami. U gospodarzy dzisiaj zapewne ostatnie spotkania Dragica i Seraphina, którzy wracają za ocean, więc ten mecz mogą mieć trochę w nosie. Do tego, skomplikowana sytuacja Caji w tabeli Euroligi. W przyszłym tygodniu arcyważny mecz z Olympiakosem, więc dzisiaj mogą się zbytnio nie wysilać. Handicap wysoki, myślę, że mogę polecić ten typ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bilans: ✅ 28,13
Kupon #9
Koszykówka,EUROPA: Puchar VTB Promo, 04.12, godz: 16:30
???? CEZ Nymburk -6.5 - Asseco Prokom @ 1,83 (75:68) ✅ ✅ ✅
▶ Stawka: 30 zł || Bukmacher :

Jeszcze tak. Nymburk świetnie spisuje się w rodzimej lidze, w pucharze jednak słabiutki bilans. Dzisiaj czytałem jednak, że mają w końcu się spiąć na mecz w VTB, więc dzisiaj powinni spokojnie rozbić polski zespół. Stawka trochę niższa, jednak Nymburk to klasa wyżej niż Prokom.
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Bilans: ✅ 60,91
Kupon #14
Koszykówka, EUROPA: Eurocup, 06.12, godz: 20:45
???? Treviso - Cedevita @ 1,70 (82-68) ⛔ ⛔ ⛔
▶ Stawka: 37.73 zł || Bukmacher :

Arcyważny mecz dla obydwu drużyn. Sytuacja w grupie rysuje się następująco: 1.Spartak, który nie odniósł jeszcze porażki, następne 3 miejsca z identyczną liczbą punktów to Bayern i właśnie Treviso z Cedevitą. W pierwszym meczu między tymi drużynami doszło do niespodzianki. Dzisiejsi gospodarze wygrali po dogrywce, jednak pretensje do siebie mogą mieć tylko koszykarze Cedevity, którzy popisali się słabiutką skutecznością rzutów. Do tego wtedy rezerwowy, a dzisiaj juz podstawowy center Benettonu Moldoveanu miał 100% skuteczność rzutów za 3 (5/5). W składzie gospodarzy trochę rotacji. Jak już wspomniałem zmiana centra, a także niepewny występ Moore&#39;a, zarówno z powodu kontuzji ręki jak i końca lokautu. Cedevita zapewne mile wspomina mecze w hali zespołu z Treviso. W zeszłym sezonie w meczu o 3 miejsce w Eurocupie pokonali właśnie tutaj Benetton. Do tego uwzględnić można też formę obydwu zespołów. Cedevita ostatnio rozgromiła Cibonę, Treviso poległo ze średnim Montegranaro. Wszystkie oczy skupione dziś na piłkę i LM, ja jednak myślę, że warto zainteresować się tym typem.
Pozdrawiam!
 
szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
STYCZEŃ 2012​

Wkraczamy w kolejny rok, więc pora wrócić do tematu. Typy głównie z piłki, tenisa, hokeja, kosza ( tutaj czasem trochę egzotyki, czyli Korea czy też Meksyk). Kapitał startowy 1100 zł. Bukmacher: bet365
Kupon #1
Tenis, WTA Brisbane, 01.01, godz: 03:00
???? DellAcqua C. (Aus) vs Jovanovski B. (Srb) @ 1,90 (4/6 2/6) ✅ ✅ ✅
▶ Stawka: 40 zł || Bukmacher :

1 runda turnieju w Brisbane i od razu bardzo ciekawy typ. Z jednej strony 26-letnia reprezentantka gospodarzy, która gra tutaj dzięki dzikiej karcie. Uważam, że w normalnym warunkach miałaby spory problem przebrnąć przez kwalifikacje. Casey w 2011 jedyne sukcesy odnosiła w turniejach rangi ITF, które jednak nie były specjalnie mocno obsadzone. Z drugiej zaś strony młody talent z Serbii, który w styczniu 2011 świetnie radził sobie na kortach w Australii, gdzie przegrywała dopiero z czołówką. Dysponuje solidnym serwisem i dobrym forehandem. W h2h jeden rozegrany mecz między tymi paniami. 2010 rok i Wimbledon, gdzie Bojana rozbiła Australijkę. Wystawiony dziś tak wysoki kurs na Serbkę spowodowany jest z pewnością słabą końcówką sezonu, gdzie nie zachwycała. Jednak liczę, że to mały noworoczny prezencik od bukmacherów i Bojana podobnie jak rok temu zacznie świetnie sezon i szybko rozprawi się ze swoją rywalką.
 
Do góry Bottom