>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fonbet

M 115

matlaurent

Użytkownik
Russian amateurs vel. Российские любители ???? ) Tak bym ich nazwał. Zrobiłem jeden depozyt (po rejestracji, patrzę limity na LIVE po 500-600 dolarów). Zakład za 30 dolarów, przegrany. Następnego dnia po zalogowaniu, widzę &quot;bardzo ciekawe limity&quot; na wszystko na LIVE: &quot;aż&quot; do 10 dolarów !! ???? ) Ta firma powinna się nazywać &quot;sram w majtki&quot; .
 
0 4

007donald

Użytkownik
Na innej stronce o nich ktoś napisał:
&quot;podobno usunęli możliwość wypłaty za pomocą Skrill&quot;
Prawda? Wg. ich regulaminu wypłaty:
&quot;2.5.5 If you deposited funds using Moneybookers, Fonbet has the right to only authorize the withdrawals back via Moneybookers.&quot;
No ale trochę niżej znowu odgradzają elektroniczne portfele:
&quot;2.5.8 The Administration does not recommend the use of foreign electronic wallets. The administration has the right to return the money to the account holder’s wallets without notice.&quot;
link do wypłat i regulaminu http://fonbet.com/en/payments-eng
Gra ktoś teraz? Można wypłacić na pomocą Skrilla?
 
0 4

007donald

Użytkownik
Sam sobie odpowiem moze sie przyda następnym pokoleniom. Można wypłacać na Skrilla. Pobrali opłatę 0,5e. Ale co do bukmachera nie wiem może ja mam tylko taki problem z ruskimi bukami ale przed wpłatą miałem normalne limity (ok 700e na zakład tenisowy) po wpłacie limit zszedł do 10e na zakład mimo, że nie postawiłem żadnego zakładu! Dokładnie taką sama sytuację miałem z Marathonbet. Ale najważniejsze z tego postu - można wypłacać na Skrill.
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera, zachęcony przejrzystością strony i kursów live oraz szerszą nie kiedy ofertą live od 365 postanowiłem wpłacić i spróbować pograć.
Z plusów to by było na tyle, bukmacher nie przyjmuje 3/4 zakładów na te ładnie wyglądające linie hc w siatke czy kosza. W ogóle co chwile jakieś dziwne problemy z zawieraniem zakładów live, zrazili mnie tym strasznie do siebie, a szkoda bo strona zakładów live jak dla mnie wygląda świetnie jest przejrzysta można dodać wszystkie zakłady do ulubionych i nie trzeba mielić zakładek czy szukać konkretnych kursów, wyniki live często zmieniają sie szybciej jak w zielonym bukmacherze, no ale coś za coś.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Ktoś gra aktualnie i może mi potwierdzić, czy jest w stanie postawić zakład? Zastanawiam się, czy to ja dostałem bana czy to jakaś większa akcja.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Kiedyś u nich grałem, mieli dobre kursy, ale oprogramowanie z epoki Baroku. Limitów mi nie nałożyli, ale były problemy z wypłatami, bo większość była odrzucana. Tłumaczyli to błędami. Wypłata to była &quot;miszyn imbosilub&quot;.
Na końcu chciałem wypłacić przez Moneybookers, ale kasę zdjęli, a do mnie nie dotarła. Długo się z nimi pałowałem i w końcu wypłacili. Ale to buk dla graczy, którzy lubią walczyć i mają zdrowe serce i niestargane nerwy.
 
Do góry Bottom