>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Firmy odzieżowe

bartek159 67

bartek159

Użytkownik
Jest kilka rewelacyjnych firm w moich oczach. Troche juz odeszlem od Hollistera i A&amp;F, bo strasznie popularne sie staje, ale teraz uwielbiam Ralph Lauren, Levi&#39;s, Zara, River Island, Topman, Diesel. A poza tym bluzy Jack Wills i American Apparel to juz klasa nie do pobicia. ????
Czy ja wiem czy A&amp;F staje się tak popularne ? . To jest po prostu super firma wg. mnie.
Oprócz A&amp;F na pewno spodnie Wrangler, również H&amp;M jest dobrą marką.
Co do butów to sportowe: Nike, Converse, a z eleganckich Ecco czy Gino Rossi
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Ja też polecam A&amp;F, naprawdę super ciuchy, szukam właśnie zaufanych i w miarę tanich sprzedawców na allegro, bo na częste zakupy na oficjalnej stronie nie mogę sobie pozwolić. Poza tym klasyka Hilfiger, Ralph Lauren, Lacoste.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Hohoho, widzę, że tu sami zamożni ludzie- hilfingery, krokodylki i chłopcy od polo... skąd takie ciuszki? jacyś zaufani i dobrzy sprzedawcy na Allegro czy podróby z Turcji?
EDIT DOWN: Pablo, Ciebie rozgrzeszam ;) jak masz możliwość zakupu w Paryżu to szacunek. Duża różnica cen z PL?
 
crystalis 56

crystalis

Użytkownik
Hohoho, widzę, że tu sami zamożni ludzie- hilfingery, krokodylki i chłopcy od polo... skąd takie ciuszki? jacyś zaufani i dobrzy sprzedawcy na Allegro czy podróby z Turcji?
W oficjalnym sklepie A&amp;F są na przykład przeceny -45% dla USA, i wtedy można świetne jakościowo ubrania wyrwać w miarę tanio, jeśli się ma zaufaną osobę w Ameryce ;).
Pytanko - czy bluzy Hugo Bossa są grube i dobre jakościowo? Upatrzyłem sobie jedną, i się zastanawiam.
http://allegro.pl/bluza-hugo-boss-hit-najnowszy-model-m-l-xl-i1863768643.html
 
Baqu 936,4K

Baqu

Forum VIP
potrzebuję bardzo ciepłej kurteczki na zimę ???? może ktoś coś poleci ?
ale co to znaczy kurteczki na zimę, kurtki są puchowe, są skórzane, są za 100 zł i są za 1000 zł, określ się jakoś bo z Twojej prośby nic nie wynika oprócz tego, że &quot;potrzebujesz&quot; ;-)
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
nie no 1500 nie mam zamiaru wywalać na kurtkę :p tak 350-400pln ???? puchowe mnie interesują ;p dodam że najlepiej kolorek czarny ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
nie no 1500 nie mam zamiaru wywalać na kurtkę :p tak 350-400pln ???? puchowe mnie interesują ;p dodam że najlepiej kolorek czarny ????
Bardzo fajne są kurtki firm takich jak Grizzly, Campus czy Alpinus. Jest duży wybór, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Musisz poszukać w galeriach handlowych.

Przykład: http://www.cerrotorre.pl/product-pol-6871-Kurtka-meska-3w1-GRIZZLY-Everest-Man-black-.html Kurtka na wiosnę, jesień i zimę, ze względu na to, że ma podpinany polar. W dodatku jest teraz fajna promocja.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Witam
To moze podalibyscie tych zaufanych sprzedawcow oferujacych rzeczy marki abercrombie. Mi zdarzylo sie zamowic ponad miesiac temu bluze z pewnego sklepu dzialajacego na allegro, narazie sytuacja wyglada tak ze bluza zostala przesłana komus innemu i sklep czeka na zwrot bluzy przez poczte polska tylko cos nie moze sie doczekac. Sklep proponuje mi 2x jakies perfumy one million oraz skarpety tommy hilfiger;] do tego jakies bluzy zastepcze ktore niestety mi sie nie podobaja. Moge takze poprosic o zwrot pieniedzy i o przeslanie tych ich gratisow, niby fajnie ale chcialbym juz dostac ta bluze.
Powklejajcie do tematu jakies fajne modele to moze kupie u innego sprzedawcy.
Pozdro
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
http://allegro.pl/bluza-abercrombie-fitch-by-hollister-roz-l-i1907356706.html całkiem niedawno kupiłem bluzę u tego sprzedawcy, zresztą ten sam model. Muszę przyznać, że prezentuje się wybornie, a nosi jeszcze lepiej. Niestety oprócz niej, zbyt dużego wyboru u niego teraz nie ma. Jak chcesz, mógłbym Ci wysłać więcej zdjęć tej bluzy, jeśli wpadła w oko. On też bez problemu Ci wyśle jeśli poprosisz.
Warto prosić o zdjęcie real foto, porównywać zamki, firmowe naszywki no i można też spytać o możliwość wglądu w rachunek, sprzedawcy powinni takowe posiadać.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
poszukaj sobie takich firm jak fox racing, hurley. Mają fajny design. Z polskich marek to ozoshi. Są tanie i dobry stosunek ceny do jakości.
 
Do góry Bottom