>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Fino alla fine

szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Witam, w tym temacie pojawią się typy z piłki nożnej. Mam nadzieję, że wyśrubujemy fajny zysk. Podsumowanie będzie zawsze na koniec danego miesiąca. Zaczynam od stawki 200j (20zł = 10j).
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Fiorentina - AC Milan       
Obie drużyny strzelą gola * 1.69 @efortuna

Stawka: 10j

W pierwszym spotkaniu zmierzy się AC Milan, który w ostatnich swoich 9 spotkaniach wliczając Coppa Italia i Serie A strzelił bramkę. Rebić jest w bardzo dobrej formie, strzelił po jednej bramce Interowi, Juventusowi oraz Torino. Zespół z Mediolanu jest w co raz to lepszej formie i powinien odegrać się za porażkę na swoim stadionie z Fiorentiną 1-3. Natomiast Fiorentina ostatnio zagrała koncertowo w meczu z Sampdorią pokonując ich 1-5 na ich stadionie. Oczywiście przed meczem z Sampdorią zanotowała 3 porażki, ale z takimi rywalami jak Inter, Juventus i Atalanta. Obie drużyny tracą dość dużo bramek, na skutek słabych defensyw. 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


SPAL - Juventus        
Juventus 1.połowa/spotkanie  2/2 * 1.97 Fortuna

Stawka: 10j

Myślałem co jeszcze dołączyć na dzisiaj do typów i będzie to mimo wszystko Juventus. Do składu najprawdopodobniej wraca Giorgio Chiellini, którego możemy nazywać już żywą legendą klubu z Turynu - owacje na stojąco podczas powrotu na boisko mówią same za siebie. Myślę, że jest on ważnym elementem w zmobilizowaniu Juventusu w decydującej fazie sezonu. Ponadto do składu wróci również Federico Bernarderschi. Nie ukrywajmy, ten sezon nie należy do najlepszych w jego karierze, wiele się mówi o odejściu w letnim okienku transferowym, ale moim zdaniem od teraz musi zacząć pokazywać to, co np. pokazywał w meczu z Atletico w Lidze Mistrzów w tamtym sezonie w Turynie. Obok Ronaldo był chyba najjaśniejszą postacią tego meczu i przyczynił się do awansu jego drużyny. Kiedy jak nie teraz? Wydaje mi się, że Sarri w końcu przestanie rotować zawodnikami na pozycji trequartisty, ponieważ żaden z nich się do tego nie nadaje, a tym bardziej Bernarderschi, który jest nominalnym skrzydłowym i na tej pozycji w reprezentacji Włoch dobrze mu idzie. Do składu wróci również wypoczęty Ronaldo, który niewątpliwie ciągnie Juventus w tym sezonie wraz z Dybalą. Moim zdaniem, Juventus będzie chciał szybko wyjść na prowadzenie, aby nie przemęczać się przed spotkaniem w Lidze Mistrzów z Lyonem. Muszą od początku podyktować swoje warunki i kontrolować spotkanie od początku do końca. Zabraknie również Higuaina i Pjanicia, którzy nie grzeszą formą w tym sezonie (z całym szacunkiem dla nich) i powinno być to na tę chwilę wzmocnienie dla Juventusu, ponieważ zastępować Pjanicia będzie głodny gry Bentancur. Ten chłopak jest strasznie zmotywowany w każdym meczu, czasami oglądając go w akcji, mam wrażenie, że akcje ofensywną przeprowadza Cristiano Ronaldo, a nie młody Urugwajczyk. Maurizio Sarri musi przestać kalkulować, ponieważ w decydującej fazie tego sezonu, Juventus musi zacząć wygrywać na swoim podwórku jak i również europejskim. W końcu tego na początku sezonu oczekiwano od Sarriego - sukcesu w Lidze Mistrzów. SPAL za to jest jedną z najgorszych defensyw w całej Serie A. Stracili oni dotychczas 42 bramki. Na swoim stadionie wygrali 2 mecze, 2 zremisowali oraz 7 przegrali. Na ostatnie 5 meczów stracili 13 bramek. Uważam, że Juventus nie może pozwolić sobie na przegraną lub remis w takim momencie. Muszą oni z każdym meczem budować solidną pozycje i ciągłość, aby wygrać w lidze po raz 9 z rzędu. Spodziewam się ciężkiego meczu, ale mam nadzieję, że Juventus szybko wyrobi sobie przewagę i wytrwa do końca spotkania. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Mniej zobowiązujący kupon na dzisiaj:

Bologna - Udinese       
Udinese 1.gol-minuta 1-72 * 1.64 @efortuna

Hertha - Koln       
Obie drużyny strzelą gola 1.62 @efortuna

Schalke - Lipsk      
Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2,5 bramki 1.88 @efortuna

AKO: 4.99

Stawka: 5j

Hertha i Schalke dzisiaj zagrały gorzej niż fatalnie i obydwa spotkania po 5 bramek w plecy ???? Gdyby dało się over 2,5 bramek to byłoby 1-1. Bywają i takie spotkania. 
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Po dzisiejszych spotkaniach bilans troszkę wzrósł. Fajny prognostyk na następne typy. Spotkania z ligi włoskiej  i zacząłem już coś kminić na niedzielę, ale 3 spotkania odwołano z powodu epidemii koronawirusa we Włoszech. Liga niemiecka za to skończyła się porażką. Jak tak dalej pójdzie to Piątek jedyne co osiągnie w Berlinie to "awans" do niższej klasy rozgrywkowej. Hertha i Schalke..

BILANS: 212,5j
ZYSK: +12,5j 
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Torino - Parma  [zwrot]  [zwrot]  [zwrot] 
Torino wygra mecz * 2.22  Fortuna

Stawka: 5j

Moim zdaniem to najwyższa pora, aby Torino się przełamało. Ostatnie ich mecze wprawdzie nie zachwycają nikogo, ale dzisiaj grają na swoim stadionie i powinni się w końcu zmotywować. Mieli trochę odpoczynku od ostatniej porażki, którą zanotowali 17 lutego z Milanem. Ponadto ich skład nie wygląda naprawdę źle. Do składu wróci zawieszony Izzo oraz Ansaldi. W tym sezonie obie drużyny już raz się spotkały na stadionie Parmy i przyjezdni przegrali 3-2. Chcę również wspomnieć o kontuzjach w zespole Parmy, bo jest ich dość dużo. Sepe, Inglese, Darmian to tylko niektórzy z kontuzjowanych. Młody Szwed Kulusevski ma problemy mięśniowe, przez które w ostatnich 3 meczach zagrał tylko 30 minut w domowym meczu z Lazio. Jest to dość ryzykowny typ ze względu na fatalną formę Torino. Parma to drużyna nieprzewidywalna moim zdaniem. Potrafią urywać punkty najlepszym, a przeżywać męczarnie ze słabeuszami. 

Roma - Lecce       
Lecce 1.gol-minuta 1.72 * 1.79 Fortuna

Stawka: 10j

Chyba mój ulubiony typ na dzisiaj. Roma gra fatalnie. W ostatnich 4 meczach w Serie A stracili 10 bramek. Niech nie zmyli was ostatnia wygrana z KAA Gent w Lidze Europy, bo tą wygraną mogą zawdzięczać w dużej mierze Pau Lopez'owi broniącemu bramki gospodarzy. Właśnie ten belgijski Gent grał jak równy z równym na Stadio Olimpico. Oglądałem również mecz Romy z Atalantą. Roma nie porywa swoją grą. Nie mają oni nawet takich chwilowych przebłysków. Za to Lecce w ostatnich meczach radziło sobie świetnie. Zaaplikowali 4 bramki Torino, 3 bramki Napoli i 2 bramki Spal. Strzelają dużo bramek jak na drużynę z dolnej części tabeli i powinni również dać radę strzelić choć jedną bramkę słabej Romie.

I oczywiście jakiś mnie zobowiązujący kupon na dzisiaj:

Genoa - Lazio      
Over 2,5 bramki * 1.85 Fortuna

Wolfsburg - Mainz       
Obie drużyny strzelą gola * 1.61 Fortuna

AKO: 2.98

Stawka: 7,5j

BUDŻET: 195j

ZYSK: -5j
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
No niestety, właśnie przeczytałem, że mecz Torino z Parmą został również przełożony, także dzisiaj obejdzie się bez tego meczu. 
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik


Lyon - Juventus 
Juventus wygra mecz * 2.11 @efortuna
Stawka: 45j


Nadeszła faza pucharowa Ligi Mistrzów, czyli to co Cristiano Ronaldo lubi najbardziej. Wydaje mi się, że Juventus z meczu na mecz wygląda co raz lepiej. Dzisiaj wyjdą w optymalnym składzie. Najprawdopodobniej to Cuadrado będzie wspierać Ronaldo i Dybale w ataku. Co do linii pomocy wszyscy są zgodni z pojawieniem się w wyjściowej jedenastce Pjanicia, który wraca po drobnej kontuzji. Nie wiadomo co natomiast z pozostałymi pomocnikami. Czy Sarri znowu wystawie Ramsey'a w drugiej linii? Być może. Poza tym, Ronaldo się nie zatrzymuje. Strzelił już 11 goli z rzędu w Serie A i jest jak na najlepszej drodze do wyśrubowania jeszcze bardziej nieosiągalnego rekordu. Myślę, że również i dzisiaj pociągnie swoich kolegów, tak jak to robił w ostatnich meczach. W powołaniach na mecz znaleźli się również Khedira, Higuain i Douglas Costa. Natomiast w obozach Lyonu nie jest zbyt ciekawie w tym sezonie. Na swoim stadionie w lidze rozegrali 12 meczów, zanotowali 4 wygrane, 4 remisy i 4 przegrane. Czyni ich to 16 drużyną Ligue 1 pod względem meczów rozegranych u siebie. W zespole jest również dość dużo kontuzji i przede wszystkim słabsza gra na przestrzeni ostatnich lat. W grupie nie było im łatwo, chociaż nie była ona zbyt wymagająca prócz RB Lipsk, które jak wiemy gra super piłkę w tym sezonie. Wydaje mi się, że Juventus dzisiaj powinien zapewnić sobie przewagę przed meczem u siebie, a Ronaldo strzelić kilka bramek, tak jak to robił od zawsze w Lidze Mistrzów. BUDŻET: 150j
ZYSK -50j
 
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
Brighton - Manchester United
Obie drużyny strzelą gola * 1.77 E efortuna
Schalke - Werder Bremen
Obie drużyny strzelą gola * 1.61 E efortuna
+25j

Stawka: 10j

Augsburg - Borussia Dortmund
Obie drużyny strzelą gola i Borussia wygra * 2.64 E efortuna
-5j

Stawka: 5j

West Brom - Chelsea
Chelsea wygra * 1.42 E efortuna

Crystal Palace - Everton
Obie drużyny strzelą gola * 1.88 E efortuna

-10j
Stawka: 10j


+10j
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
20:30
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Bayern strzeli gola w obu połowach * 1.87 forbet forbet

20:45

Lazio - Atalanta
X2 i powyżej 1,5 gola * 1.64 forbet forbet

AKO: 3.1
Stawka: 30j
EWK: 80j

+80j
 
Ostatnia edycja:
szulu01 891

szulu01

Użytkownik
PODSUMOWANIE WRZEŚNIA

Wygrana: 120,50j
Zysk: 66,04j
Straty: 75j
Bilans: -8,96j
Yield: -7,79%
Wydane pieniądze: 115j

Postawione mecze: 15
Trafione: 9
Nietrafione mecze: 6
 
Do góry Bottom