>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finlandia - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
:hokej: Spotkanie:TPS Turku-SaiPa Lappeenranta :hokej:
Typ:1
Kurs: 1,85
Buk:Bwin

Analiza:
Dziś o 17 30 rozpocznie się mecz hokejowy pomiędzy TPS Turku-Saipa dla tps jest to ważne spotkanie gdyż cały czas mają szanse na awans do pierwszej 6 i zapewnienia sobie gry w play offach bez baraży.Oto bilanse drużyn:
TPS u siebie na 20 meczy 9 zwycięstw 3 remisy 8 porażek
Saipa wyjazd 5 zwycięstw 4 remisy 11 porażek
Ostatnie 3 mecze tych drużyn

TPS Turku-Jokerit Helsinki 3-2
Espoo Blues TPS Turku 3: 2 ( po dogrywce)
TPS Turku Tappara Tampere 4 : 3 ( po dogrywce)

Saipa:
SaiPa Lappeenranta Ässät Pori 0-2
HIFK Helsinki SaiPa Lappeenranta 3 : 2
SaiPa Lappeenranta KalPa Hockey 5 : 1

Stawiam dzisiaj tutaj pewną jedynkę i myślę ze tps spokojnie wygra z saipa która ma iluzoryczne szanse na grę o baraże
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie:Ilves Tampere - Rauma Lukko
Typ: 2
Kurs:2,24
Bukmacher:Betfair
Analiza:
Kolejne zmagania hokeistów ???? Tym razem propozycja z fińskiej SM-liigi gdzie na przeciwko siebie staną dwa zespoły mające całkowicie przeciwne założenia, możliwości,umiejętności,a przede wszystkim pozycja w tabeli mówi sama za siebie.Rauma jest liderem tabeli a do tego bardzo dobrze spisuje się na wyjazdach natomiast zespół Ilves ma najsłabszy dorobek punktowy u siebie.Rauma ostatni mecz przegrała także żeby utrzymać bezpieczną przewagę nad drugim zespołem będzie chciała ten mecz wygrać, natomiast zespół Ilves nie walczy już o nic bo mają zbyt dużą stratę do wyprzedzjącego ich teamu. Także myślę, że typ dobry no i po nie złym kursie.
 
K 0

kolejorz1992

Użytkownik
Spotkanie:Ilves-Lukko
Typ:1/3-2
Kurs:2,55
Bukmacher:Expekt
Analiza: Dziś pierwszy zespół zagra z ostatnim drużyna gości przegrała ostatni trzy mecze jak na pierwszy zespół ligi to bardzo słaby wynik dlatego uważam że w starci z ostatnim zespołem pokażą się z lepszej strony i wygraja myśle ze już w pierwszej tercji bedzie 2 do 0 dla gości.

Grzecho// na zachętę zostawiam post, ale postaraj się następnym razem napisać trochę więcej.
 
fuzik 0

fuzik

Użytkownik
mecz: Ilves - Lukko
typ: Lukko handicap (1:0)
kurs: 2,75
buk: Unibet

Dzisiaj gram na pewne zwyciestwo Raumy. Druzyna ta od 3 spotkan nie potrafi wygrac spotkania:

02/02-10 1. liga Rauma vs. Hameenlinna 2:4
30/01-10 1. liga Rauma vs. Jyvaskyla 1:2
29/01-10 1. liga Tappara vs. Rauma 5:3

z kolei Ilves jest na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem punktow 42 i praktycznie skazany jest na spadek. U siebie notuja przewaznie same baty po za ostatnim meczem ze slabym Lahti:

28/01-10 1. liga Ilves vs. Lahti 5:3
23/01-10 1. liga Ilves vs. Espoo 1:3
16/01-10 1. liga Ilves vs. Hameenlinna 2:5
12/01-10 1. liga Ilves vs. Kuopio 5:6
07/01-10 1. liga Ilves vs. SaiPa 1:2

Myślę , że jest to dobry mecz na przełamanie zlej passy lidera rozgrywej finskiego hokeja. W 2009 roku Ilves 2 razy wygral z Lukko, lecz goscie wtedy byli w gorszej formie niż obecnie:

20/11-09 1. liga Ilves vs. Rauma 4:1
31/01-09 1. liga Ilves vs. Rauma 4:2

Dzisiaj czuje, ze pierwszy raz Rauma wygra od ponad roku i wskoczy na wlasciwy obroty, wygrywajac mecz za meczem.
 
pawlenty87 63,9K

pawlenty87

Użytkownik
Spotkanie: KalPa Hockey - TPS Turku
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Mecz odbędzie się 09.02.2009 czyli jutro o godzinie 17:30 polskiego czasu.
Kalpa jest pewnym faworytem tego spotkania co potwierdzają statystyki a mianowicie w tym sezonie grały te zespoły ze sobą już 3 razy. Raz Kalpa grając u siebie wygrała z Tps 3:2, grając na wyjeździe wygrała 3:2 i 4:3. Ponadto Kalpajest ostatnio w dobrej formie z 10 ostatnich meczy rozegranych u siebie wygrał 8 a 2 zremisowała, Tps natomiast gra na wyjazdach w kratkę 4 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki w ostatnich 10 spotkaniach. Reasumując wydaje mi się, że to dość pewny typ. Powodzenia:grin:
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
FINLANDIA: Mestis
Spotkanie:K-Vantaa - Jokipojat
Typ:2
Kurs:2,35
Bukmacher:Unibet

Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z 2 ligi fińskiej w hokeju na lodzie. Zespół K-Vantaa podejmować będzie na własnym lodowisku drużynę Jokipojat. Ja w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gości. Po kolei. Gospodarze w lidze są na 7 pozycji. Jednak ostatnio grają bardzo słabo. W ostatnich 6 meczach ich bilans to 2 zwycięstwa ( w tym jedno po rzutach karnych) i 4 porażki, a w bramkach 18-27, czyli słabiutko. Ostatnie spotkanie ligowe przegrane z 3 od końca Sapko 5:7. Natomiast goście w lidze plasują się na 4 pozycji. W ostatnich 6 meczach ich bilans to 4 zwycięstwa i 2 porażki ( w tym jedna po rzutach karnych), a bilans bramkowy rewelacyjny 31-13. Ich ostatni mecz ligowy to wysokie zwycięstwo nad ostatnim w tabeli Roki 8:1. Dodatkowo oba zespoły nie tak dawno ( ok. 2 tygodnie temu ) spotkały się ze sobą tyle, że wtedy gospodarzem był zespół Jokipojat, który nie dał cienia szans rywalowi i odniósł pewne zwycięstwo 6:1. Uważam, że to najlepszy mecz na dziś . Polecam.
 
A 0

abradabb

Użytkownik
Spotkanie: Hämeenlinna - Kärpät
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: bwin
Analiza:
Na dzis wybieram mecz finskiej ligi hokejowej w ktorym stawiam na zespol gospodarzy Hämeenlinna. Zespol gosci Karpat bedzie na pewno zmeczony gdyz wczoraj rozgrywal mecz (zakonczony porazka z ostatnia druzyna w tabeli): Ilves vs. Kärpät 4:2 !!!
Gospodarze walcza wciaz o jak najlepsza pozycje w play off i nie odpuszcza tego meczu, poza tym dobrze prezentuja sie na swoim lodowisku (bilans 15-7). Tazke ostatnie spotkania wskazuja na korzysc gospodarzy (bilans ostatnich 6 spotkan to 5 wygranych ???? ), natomiast goscie w 6 ostatnich meczach poniesli 5 porazek!!!!!
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
:hokej: Turku PS - Lahti Pelicans -&gt; Turku PS win (60 min) [1.80] ⛔
:hokej: Turku PS - Lahti Pelicans -&gt; over 5,5 goals [1.85]
⛔
Dwa typy z ostatniej przed olimpijską przerwą kolejki SM Ligii czyli mojej ulubionej ligi europejskiej ???? TPS osiągnął ostatnio bardzo wysoką i stabilną formę, jeśli brać pod uwagę ich 6 ostatnich meczy to osiągnęli 4 zwycięstwa i dwie porażki w tym jedną po dogrywce. Dobra dyspozycja Turku to osiągnięcia przede wszystkim ataku tej drużyny, Filppula i Vahalahti wspomagani przez Czecha Birnera zdobyli ostatnio 10 bramek (3 ostatnie gry). Obrona Turku już na takim poziomie nie gra ale gdy się dysponuje słabszym defence trzeba nadrabiać golami i tak właśnie TPS czyni, co jest uzasadnione bo Play Offy coraz bliżej. PO coraz bliżej a Turku wciąż na niepewnej 6 pozycji, ostatnie miejsce premiowane grą w kolejnej fazie rozgrywek SM Ligii jest atakowane przez co najmniej 5 zespołów, ścisk w tabeli służy atrakcyjności rozgrywek jednak każdy z tych kilku meczy pozostałych do końca rozgrywek rundy zasadniczej to będzie wojna i walka nerwów. Ekipa Pelicanów jeszcze posiada jakieś szansę na wyjście ze strefy spadkowej jednak musieli by naprawdę popracować nad swoją grą, dyspozycja tej ekipy nie jest zbyt wysoka zwłaszcza jeśli chodzi o bronienie o czym dobitnie świadczy fakt ostatniego meczu i przegranej z Ässät 3-7. Dziś Pelikany zagrają dodatkowo bez centra Paakkolanvaara który zazwyczaj gra w drugiej lub trzeciej linii ataku a na swoim koncie ma solidne 18 punktów w tym sezonie. Turku powinien na dużej mobilizacji podejść do meczu i odprawić Pelikanów w czasie regulaminowym, TPS nie chce z pewnością opuścić play offów drugi rok z rzędu zwłaszcza że jest duża szansa na załapanie się do TOP 6. Over polecam ze względu na usposobienie obu zespołów, Pelikany to najsłabsza obrona SM Ligii a Turku jak wspomniałem wygrywa mecze atakiem i stawia wszystko na jedną kartę sam niejednokrotnie tracąc bramki po kontrach rywala.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Spotkanie: Jokerit-HIFK
Typ:Jokerit
Kurs:2,10
Bukmacher:bwin
Analiza
11 lutego o godzinie 17 30 rozegrany zostanie mecz Jokeritu z HIFK uważam że jokerit wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku gdyż ważą się ich losy pozostania w play offach.Ich przewaga nad 11 espoo to tylko 1 punkcik lecz mają 2 mecze zaległe pierwszy z nich jest rozgrywany właśnie dzisiaj więc jeżeli chcą utrzymać miejsce w tabeli które daje im uczestnictwo w barażach do play offów i zbliżyc się do pierwszej 6 muszą dzisiaj wygrać tym bardziej ze grają na własnym lodowisku a zdobywanie punktów na własnej tafli jest bardzo ważne
Gospodarze dzisiejszego spotkania u siebie radzą sobie znakomicie u siebie w ostatnich 7 meczach wygrali 6-krotnie m.in z liderem lukko 6-3 czy z 5 hpk 3-0
w ostatnich 5 meczach jokerit przegrał aż 4 lecz właśnie te mecze grał na wyjazdach gdzie czuje się bardzo słabo
HIFK dzisiejszy gość także nie może się pochwalić dobrym bilansem gdyż na 5 meczy wygrał tylko 2 i to obydwa u siebie na wyjazdach w ostatnich 5 meczach przegrał 4 razy wygrał tylko z pelicansami po dogrywce
Podsumowanie
Jokerit u siebie 22 mecze: 13 Z - 1 R - 8 P
HIFK Wyjazd 22 mecze: 6 Z - 4 R - 12 P
Dzisiaj stawiam pewne zwycięstwo jokeritu i myślę że się nie zawiodę
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
spotkanie: Jokerit- HIFK
typ: Jokerit wygra a suma zdobytych goli ponizej 5,5
kurs 3,10
Gamebookers
ANALIZA:
przed nami spotkanie finlandzkiej ligi hokeja na lodzie. Naprzeciwko siebie stana- okupujacy aktualnie 10 pozycje w ligowej tabeli Jokerit Helsinki oraz plasujacy sie na 4 pozycji HIFK Helsinki. Tak wiec szykuja sie nam wielkie derby ???? Gospodarze zgromadzili jak do tej pory 63pkt i sa tuz nad strefa spadkowa, jesli chodzi o bilans spotkan na wlasnym terenie to wynosi on 14-8. Ekipa HIFK-u ma tych pkt aktualnie 11 wiecej a na wyjezdzie zwyciezali w tym sezonie 10 razy ponoszac przy tym 12 porazek. Jokerit swoje ostatnie 3 spotkania rozgrywal na wyjazdach i wszystkie te 3 mecze przegrywal-kolejno z TPs Saipa oraz LUKKO byly to minimalne porazki. HIFK Helsinki ostatni mecz rozgrywal we wtorek , gdzie okazal sie lepszy od ekipy Blues zwyciezajac 3-2. Statystyki spotkan pomiedzy tymi zespolami nie wykazuja raczej remisow. Ja stawiam dzis na skromne zwyciestwo gospodarzy i uwazam ze nie padnie w tym spotkaniu wiecej jak 5 goli
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie:Ässät Pori - Ilves Tampere
Typ:1
Kurs:1,75
Bukmacher:Bet at home
Analiza:
Dziś naprzeciwko siebie spotkają się zajmująca 9 pozycję drużyna Assat i ostatnie w tabeli Ilves.Assat ostatnio u siebie jest w dość dobrej dyspozycji potrafili pokonać mocnych rywali jak Karpat Oulu 2:0 czy po dogrywce lidera z Raumy.Jeśli gospodarze dziś wygrają to będą mieli jeszcze szansę zająć miejsce w pierwszej szóstce bo strata do własnie 6 Karpatu wynosi tylko 3 punkty.Co do gości tego spotkania to będą grać napewno bez jakiegoś obciążenia bo ich miejsce w tabeli jest już pewne, i nawet olśniewająca forma nie jest już w stanie wynieść ich choćby jedną pozycję wyżej. Mój typ to 1 i mam nadzieję,że gospodarze nie zawiodą ????
 
K 0

kamilox87

Użytkownik
Spotkanie: HPK i Ilves
Typ: HPK
Kurs: 1,65
Buk: Bwin

Analiza:

Zespół HPK jest na 5 miejscu w tabeli hokeja na lodzie: SM - Liga, Finlandia, czyli dość wysoko, natomiast Ilves od paru kolejek utrzymuje się na ostatnim miejscu w lidze.
Bardzo dużą rolę w hokeju odgrywa to, czy drużyna gra przed własną widownią i na własnym obiekcie, w tym przypadku wygrywa HPK.
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy tymi zespołami (biorę tylko 3 ostatnie ponieważ następne spotkanie wstecz odbyło się aż 14.02.09 czyli nie odgrywa większej roki psychicznej na zawodnikach):
16.01.2010 Ilves - HPK 2:5
21.11.2009 HPK - Ilves 4:1
13.10.2009 Ilves - HPK 6:4

Bilans drużyn w ostatnich kolejkach:
HPK: 4-0-2
Ilves: 3-1-2
Czyli kolejna statystyka na korzyść HPK.

Zespół HPK w ostatnich kolejkach grał z drużynami z górnej części tabeli, w tym z pierwszym i drugim zespołem tabeli (jedna wygrana i jedna minimalna przegrana). Ilves natomiast grał z zespołami z dolnej półki oraz z pierwszym zespołem tabeli z którym przegrał.
Czyli kolejny plus na HPK.

Podsumowując HPK powinno wygrać to spotkanie. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione uwagi. Jedynym powodem na korzyść Ilves może być to że HPK ostatnie spotkanie u siebie przegrało 3:4, jednak myślę że HPK zagra to spotkanie z pełną determinacją ponieważ gra dla swojej widowni i ostatnie mecze na swoim obiekcie wygrywa, dlatego tym razem nie zawiedzie kibiców.
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Spotkanie: Pelicans - KalPa
Typ: Pelicans wins and scores over 3,5 goals
Kurs: 4.90
Buk: Tobet
Analiza: To już końcowa faza rozgrywek fińskiej 1-ej ligi hokeja. Naprzeciw siebie staną: przedostatnia ekipa Lahti Pelicans z drugą drużyną w tabeli Kalpa Kuopio. Gospodarze wciąż mają realne szanse na uniknięcie baraży o utrzymanie w lidze - do zespołu, który ma zapewniony byt traci 4 punkty, dlatego motywacja powinna być duża. W przeciwnej sytuacji jest KalPa - traci 7punktów do lidera i ma 8punktów przewagi nad trzecim zespołem IFK Helsinki, dlatego ich pozycja jest niezagrożona z żadnej strony i mimo, że są najlepsi jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to w sumie już nie mają o co grać. Forma obu drużyn, mimo przepaści dzięlącej je w lidze, jest porównywalna- na 10 ostatnich meczy ekipy zanotowaly 3 porażki w regulaminowym czasie. Trzeba jednak zaznaczyć, że Pelikany przegrywały z zespołami, z którymi teoretycznie powinny wygrać i odwrotnie, a dzisiaj nie są faworytem. Na korzyść gospodarzy przemawia również bilans bezpośrednich spotkań w tym sezonie- 4 mecze 2 wygrane 1 remis. Zapewne będzie to zacięty pojedynek, ale uważam że Lahti Pelicans wygra 3-2.
 
fart-to-win 0

fart-to-win

Użytkownik
mecz: Hameenlinna - Jokerit
typ: 1 - zwycięstwo Hameenlinna (łącznie z dogrywką i karnymi)
godzina: 17:30
kurs: 1.80 bwin

analiza: po raz drugi decyduję się zagrać spotkanie do którego przekonuje mnie przede wszystkim słaba gra gości w meczach wyjazdowych. 5 w tabeli HPK u siebie szczyci się bilansem 16-8. nie jest to wynik słaby. w wyniku zdecydowanej przwagi zwycięstw nad porażkami różnica bramek wynosi +18. minimalnego zwycięstwa spodziewam się z 8 w tabeli Jokerit. gości bilans meczów wyjazdowych to 9-16 przy różnicy bramek -17. miejsce rozgrywania meczu będzie miało więc moim zdaniem kluczowe znaczenie. do tego dochodzi forma jaką obecnie prezentują oba zespoły. HPK w ostatnich 6 meczach wygrywało 4 razy, przegrywało 2 natomiast ich rywale odwrotnie. lodowisko Hameenlinny nie jest wygodne dla Jokerit - na przestrzeni 8 lat przegrali tam 11 na 17 rozgrywanych meczów, licząc od 2007 - 5 na 7.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: Kalpa Hockey Kuopio vs Rauma Lukko 17:30 Wynik 2:2⛔
Typ: 2
Kurs: 3,35
Buk: Unibet

Analiza:

Po emocjach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Vancouver,wracamy na Europejskie tafle,by emocjonować się ostatnimi przed Fazą Play Off,rundami rozgrywek Regular sezon.Dziś w Kuopio w spotkaniu na szczycie &quot;SM-liiga&quot; miejscowa Kalpa podejmie Lidera z Lukko - Zespół Raumy.Drużyny w tym sezonie spotkały się trzykrotnie,2 razy górą była Rauma,Raz wygrali gospodarze dzisiejszego boju,Tak właściwie to nie ma sie co bawić w statystyki,gdyż drużyny są na tak równym poziomie,że w takich spotkaniach decyduje-Dyspozycja dnia,nastawienie mentalne,Czy też własna publiczność-co w Hokeju jednak ma mniejsze znaczenie.Za chwilę jednak przedstawie jak mają się wyniki z danego sezonu.Dziś zaskoczył mnie kurs jaki wystawił Unibet,Jest zdecydowanie najlepszy z pośród wszystkich Bukmacherów i dość sporo zawyżony,czego z pewnością nie przegapię.Rauma Lukko-Zaskakujący Lider najwyzszej klasy rozgrywkowej w Finlandii,32 wygrane i 17 porażek,Graja bardzo dobrze u siebie w domu,Bilans 19 win 6 Lost,Away tez nie najgorzej,13 Win 11 Lost,Drużyna bardzo wyrównana,&quot;Kontrolowane&quot; spadki Formy podczas sezonu i kilka spektakularnych porażek ze słabszymi drużynami,co mnie jednak nie przeraża,bo każda drużyna odpuszcza pewną częśc sezonu,żeby dać odpocząć czołowym zawodnikom i dać pograć pozostałym formacją.Liderami są Fenomenalny Amerykanin Justin Morrison 17 goli 28 asyst w 41 Spotkaniach,Kurtis McLean(Nie zagra z powodu kontuzji) i Czech Jakub Petruzalek.Teraz może coś o Gospodarzach,Kalpa zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie Formą jaką prezentuje w tym sezonie,Pamietam od zawsze,że był to typowy Away Team,Wygrywali wyjazdy a w domu dostawali po dupie.W tym sezonie zmieniło sie to zdecydowanie in +,Bilans miejscowych w domu to 17 Win 7 Lost,Wyjazdy 14 win 11 Lost,Więc jak widzimy karta się odwróciła,dziś z Powodu kontuzji nie zagra etatowy Obrońca Adam Andersson co będzie napewno wielkim osłabieniem.Wsród kibiców Kalpy wielka mobilizacja,hala będzie dziś zapełniona po brzegi,Na Oficjalnej stronie Kalpy wyczytałem,że Ludzie zwalniaja sie masowo z pracy by obejrzeć ten mecz.Reasumując: Spotkanie napewno będzie wyrównane,Prawie dwutygodniowa przerwa sprawiła,że dryżuny są wypoczęte i gotowe do walki na 100%.Mowy o odpuszczaniu w meczu o taka stawkę nie będzie,więc kibice w Finlandii zobaczą z pewnością kapitalne widowisko,Sądze ze szale zwycięstwa przechylą na swoją stronę Hokeiści z Lukko i Rauma umocni się na pozycji lidera SM-Liiga.Mają bardziej wyrównany skład i dziś powinni to udowodnić.Kurs jak mówiłem fenomenalny,więc warto zaryzykować,Nie sprawdzałem jaki jest na Money Line ale z pewnością Około 2,40,także mniej odważni mogą spróbować tej opcji;)

Pozdrawiam Marcin;)
 
S 19

slawus109

Użytkownik
Spotkanie: Jokerit - Tappara
Typ: 2 (z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.70
Buk: betsson

Analiza:

Na dziś proponuje spotkanie w 1 lidze fińskiej hokeja. Obie drużyny walczą o bezpośredni awans do playoff. Bliżej tego jest Tappara która wyprzedza rywali o jeden punkt. Obie drużyny są w kryzysie jeśli chodzi o formę. Jednakże po przerwie spowodowanej igrzyskami to Tappara odnisła bardzo cenne zwycięstwo i wraca pomału do formy, Jokerit przegrał w tygodniu na wyjezdzie z HPK co nie napawa optymizmem. Również historia spotkań tych drużyn w tym sezonie zdecydowanie przemawia za drużyna gości. Na trzy spotkania wygrali wszystkie:

Tappara - Jokerit 2-1 sd ✅
Jokerit - Tappara 2-4 ✅
Tappara - Jokerit 5-1 ✅

Również w poprzednim sezonie Jokerit tylko raz zdołał wygrać z Tappara co jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym typie, a po takim kursie warto zagrać ten mecz.
Polecam
 
A 0

abradabb

Użytkownik
Spotkanie: SaiPa - Espoo
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Expekt
Analiza:
Moim dzisiejszym typem jest zwyciestwo gospodarzy w spotkaniu finskiej SM-Liiga pomiedzy druzynami SaiPa i Espoo!!!!Jest to pojedynek 10 z 13 druzyna w tabeli....Obie druzyny walcza o unikniecie spotkan barazowych o utrzymanie w najwyzszej klasie rozgrywkowej i jak narazie w troszke lepszej sytuacji sa gospodarze (SaiPa-68 pkt, Espoo-65 pkt). Rownoczesnie obie druzyny moga walczyc o jak najlepsze miejsce w barazowych meczach play off, ktorych zwyciezcy beda walczyc w glownych play off o mistrzostwo kraju!!!A nawet przy odrobinie szczescia i dobrej formie moga awansowac do tych play off bezposrednio po zakonczeniu sezonu zasadniczego (np. SaiPa traci w tej chwili do takiej pozycji tylko 5pkt!!!!!!Dlatego mysle, ze gospodarze beda bardzo zmobilizowani przed tym pojedynkiem i wyjda z niego zwyciesko ???? Forma gospodarzy u siebie: 14-11 (bramki 74:64)...Forma gosci na wyjazdach: 11-14 (bramki 59:71). Ostatnie 6 spotkan obydwu druzyn:

GOSPODARZE
02/03/2010 SM-liiga Kärpät vs. SaiPa Z - 1:2✅
20/02/2010 SM-liiga SaiPa vs. HIFK Z - 5:2✅
18/02/2010 SM-liiga KalPa vs. SaiPa P - 5:3⛔
13/02/2010 SM-liiga Ilves vs. SaiPa Z - 1:4✅
11/02/2010 SM-liiga SaiPa vs. JYP Z - 4:1✅

GOSCIE
02/03/2010 SM-liiga Blues vs. Pelicans P - 2:4✅
20/02/2010 SM-liiga TPS vs. Blues P - 4:3✅
18/02/2010 SM-liiga Blues vs. JYP P - 3:4✅
16/02/2010 SM-liiga Jokerit vs. Blues Z - 1:3⛔
09/02/2010 SM-liiga HIFK vs. Blues P - 3:2✅

Forma ostatnich spotkan przemawia za gospodarzami ???? Mysle ze to jest dobry typ po dobrym kursie ????
 
demontyper 0

demontyper

Użytkownik
Hokej Finlandia
Spotkanie: Ilves Tampere - HIFK Hockey
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-At-Home

Mecz Pomiędzy drużyną aspirującą do najwyższych celi w lidze HIFK -i drużyna która gra fatalnie i zamyka tabelę w stopniu zdecydowanym Ilves. HIFK na 6 ostatnich meczy przegrało tylko jeden , natomiast Ilves bilans ma podobny lecz niestety na odwrót gdyż z 6 pojedynków tylko raz wyszli górą - do tego wygrali z drużyną sąsiadującą w tabeli ,która także gra słabo. Gospodarze myśląc o jak najlepszym rozstawieniu w play-off powinni to spotkanie wygrać ,za nimi przemawia dosłownie każda statystyka a w drużynie wiele znakomitości- Plihal ,Toykkala ,Luttinen, Ahtola , Gralund , Haataja i wielu innych ulubieńców miejscowej publiki. Tak więc bez podpórki czysta 2 !
 
S 19

slawus109

Użytkownik
Spotkanie: TPS - HPK
Typ: 1
kurs: 2.10
buk: betsson
Analiza:

Na dziś proponuje zagrać spotkanie ligi fińskiej w hokeja. HPK awans ma już zasadniczo pewny do playoff. Plasuje się na 5 miejscu w lidze i ma w miarę bezpieczną przewagę nad strefą barażową o playoff. TPS znajduje się obecnie w strefie barażowej jednak nie bez szans na bezpośredni awans do playoff a w strefie barażowej też nie jest aż takie bezpieczne bo Blues i Pelicans tracą do TPS tylko 6 punktów. Tak wiec TPS powinno się starać zdobywać punkty. Mój typ wynika też z tego że HPK jest typowa drużyna domową. Na wyjezdzie przegrała aż 17 meczy z 25???? i o czymś to świadczy. Również historia spotkań tych drużyn nie świadczy najlepiej o HPK. Na trzy spotkania HPK nie wygrało ani raz:
HPK - TPS 3-4 kar✅
TPS - HPK 2-1✅
HPK - TPS 1-2 sd✅

Tak wiec dziś wszystko przemawia za drużyną gospodarzy. Dla ostrożnych polecam typ na zwyciestwo TPS wliczając dogrywkę i karne.
Powodzenia;)
 
S 19

slawus109

Użytkownik
Spotkanie: SaiPa - Tappara
Typ:2
Kurs: 2.60
Buk: betsson
Analiza
Sezon zasadncizy w lidze fińskiej zmierza powoli ku koncowi. Jednak im bliżej konca tym emocje wieksze. Dzisiejsi rywale walczą o bezposredni awans do fazy play off. Bliżej tego jest drużyna gości gdyż im brakuje tylko 3 pkt. oczko wyżej do odrobienia ma drużyna SaiPy. Stawiam tu na gości gdyż prezentuja w ostatnich meczach wyższą formę. W ostatnim spotkaniu przydażyła im sie wpadka bo przegrali z TPS ale ten zespół także ma o co walczyć. Saipa nei zachwyca Zwycięstow chocby z Jokieritem bardzo skormne a przecież ten zespol jest w totalnym dołku.
Historia spotkan przemawia zdecydowanei za Tappara:
Tappara - SaiPa 2-3 sd ⛔
SaiPa - Tappara 1-3 ✅
Tappara - SaiPa 6-1 ✅
SaiPa - Tappara 2-4 ✅

SaiPa wygrała tylko raz i to w dodatku po dogrywce. Jutro zapewnie zoabczymy wspaniale widowisko bo obie druzyny walcza tylko o zwyciestwo i to w regulaminowym czasie gry. Ale zwycięsko wyjdzie Tappara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom