>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finlandia - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Sytuacja po 7 kolejkach

1. Jokerit Helsinki 7 6 1 0 0 0 31 : 15 20
2. Lahti Pelicans 7 4 1 0 0 2 26 : 15 14
3. Kärpät 7 4 0 0 1 2 25 : 17 13
4. IFK Helsinki 7 4 0 0 1 2 27 : 27 13
5. Jyp Jyväskylä 7 3 1 0 0 3 22 : 14 11
6. Blues Espoo 7 2 2 0 1 2 22 : 21 11
7. Hämeenlinna 7 2 2 0 1 2 22 : 25 11
8. Tappara Tampere 7 3 0 0 1 3 19 : 20 10
9. Ilves Tampere 7 2 1 0 1 3 13 : 16 9
10. Assat Pori 7 3 0 0 0 4 21 : 26 9
11. Lukko Rauma 7 2 0 0 2 3 25 : 25 8
12. Saipa 7 1 2 0 1 3 25 : 32 8
13. TPS Turku 7 2 0 0 0 5 19 : 24 6
14. Kalpa Kuopio 7 1 0 0 1 5 11 : 31 4


8 kolejka

IFK Helsinki - Jyp Jyväskylä 30.09.2006 - 16:00
Saipa - Hämeenlinna 30.09.2006 - 16:00
Kalpa Kuopio - Jokerit Helsinki 30.09.2006 - 16:00
Tappara Tampere - Assat Pori 30.09.2006 - 16:00
Lukko Rauma - TPS Turku 30.09.2006 - 16:00
Lahti Pelicans - Ilves Tampere 30.09.2006 - 16:00
Blues Espoo - Kärpät 02.10.2006 - 17:30
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
11 kolejka

16:00 Assat - Ilves 2.20 4.15 2.20 1.44 1.44

16:00 Blues - KalPa 1.40 4.70 4.50 1.10 2.30

16:00 Jokerit - SaiPa 1.40 4.70 4.50 1.10 2.30

16:00 Karpat - JYP 1.45 4.60 4.20 1.10 2.20

16:00 Lukko - HPK 2.20 4.15 2.20 1.44 1.44

16:00 Tappara - Lahti 2.00 4.20 2.40 1.35 1.53

16:00 TPS Turku - HIFK 2.15 4.15 2.25 1.42 1.46




TPS Turku - HIFK

typ x2

kurs 1.46


TPS w ostatniej kolejce wygrali z Kalpa po raz pierwszy od 6 spotkan.Nie ma niestety powodow do zachwytu bo Kalpa to rownie slaba druzyna.Natomiast duzym zaskoczeniem byly dla mnie rozmiary porazki HIFK z Karpat, gdzie goscie dzisiejszego spotkania przegrali az 2-8.

HIFK pokazali juz w tym sezonie ze sa naprawde dobra ekipa, jednak grajaca bardzo nierowno.Wyjazdowe zwyciestwa z Jokerit i Tappara napewno o czyms swiadcza.Do tego sa oni pod wzgledem gier wyjazdowych na 2 miejscu z bilnasem 3-0-0-2, zreszta takim samym jak Turku u siebie.

Tappara Tampere - Pelikans Lahti

typ Under 5.5

kurs 1.90 GB


Tappara w ostatnich 2 spotkaniach 2 porazki.Natomiast Lahti idzie jak burza i wygrywa mecz za meczem.Ich passa 5 zwyciestw z rzedu jest imponujaca jak na typowego sredniaka.

Jesli chodzi o zdobycze bramkowe to Lahti na wyjazdach strzela i traci malo bramek.W 7 meczach tego sezonu Lahti zanotowalo az 6 Underow.Do tego w zeszlym sezonie pomiedzy dzisiaj grajacymi druzynami w 4 meczach doszlo do 3 underow.Takze widac ze i dzis wynik bramkowy ponizej 6 jest wielce prawdopodbny.


Do tego gram jeszcze Assat 1x i uklada sie calkiem niezly kuponik.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Polecam zagrać dzisiaj Jokerit i Karpat. Brylują u siebie w lidze Finlandzkiej i nie powinny mieć dzis problemu z pokonaniem słabszych przeciwników. Jak dla mnie pewnie 1 :mrgreen:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Espoo Blues - HIFK Hockey 02-11-06 17:30
HPK Hämeenlinna - Ilves Tampere 02-11-06 17:30
Jokerit Helsinki - JYP Jyväskylä 02-11-06 17:30
Kalpa Hockey - Kärpät Oulu 02-11-06 17:30
Saipa Lappeenranta - Pelicans Lahti 02-11-06 17:30
Tappara Tampere - Rauma Lukko 02-11-06 17:30
Ässät Pori - Turku PS 02-11-06 17:30

Mój typ dnia

[center:6490584ab9] HPK Hämeenlinna - Ilves Tampere typ 1 [/center:6490584ab9] wynik 3-1 ✅

Rewelacyjna forma HPK 5 ostatnich meczy 5 WIN.Zajmują 2 miejsce w tabeli z 1 punktem straty do Kärpät .W drużynie z Tampere plaga kontuzji nie bedzie grał podstawowy bramkarz oraz 4 innych hokeistów.Ilves potrafi sprawić sensację ,ale nie sadzę,żeby dziś udało im sie zdobyć choć jeden punkt na tafli w Helsinkach.Mój typ 1 ✅
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Tappara Tampere - Rauma Lukko

Typ: Tappara Tampere

Tappara Tampere w ostatniej kolejce niespodziewanie pokonała lidera 2:3 na wyjeździe. Można powiedzieć że jest na fali wznoszącej.
Rauma Lukko to drużyna która ostatnie trzy spotkania zremisowała (regulaminowy czas gry).
Tappara radzi sobie ostatnio w lidze bardzo dobrze i wydaje mi się że będzie to chciała potwierdzić przed własna publicznością.
Co się tyczy Raumy to liczę że przerwią passę i...przegrają w regulaminowym czasie.
[center:1cc9a688cb] 7-1 [/center:1cc9a688cb]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Dzisiejsze mecze

Pelicans Lahti - Ilves Tampere 14-11-06 17:30
Turku PS - Rauma Lukko 14-11-06 17:30

Mój typ dnia


[center:58f96bdabc]
17:30[/center:58f96bdabc] wynik 3-4 ⛔

W zespole Tampere plaga kontuzji ,nie zagra ,aż 6 zawodników.W tym sezonie już obie druzyny sie spotkały 2006-09-30 wynik brzmiał 4-1 dla Lahti.Bilans Tampere na wyjeździe jest fatalny 3 WIN ,2 DRAW ,7 LOS.Mój typ 1 ⛔
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Dzisiaj w finladni dwa mecze &quot;na szczycie&quot; a mianowicie :

Hämeenlinna - Kärpät under 5.5
kurs: 1.85
⛔ 1-5
w do trzeciej tercji szlo wszystko dobrze ale te dwie bramki dla Karpat zepsuly, a było tak blisko


Jokerit Helsinki - IFK Helsinki under 5.5
kurs: 2.2
✅ 4-1 tutaj spokojniej bylo choc w trzeciej tercji w 20 min po bramce Wilma zacząłem sie denerwowac troche, ogulnie myslalem ze HIFK wiecej strzeli bo bramkarz Jokerit był kontuzjowany.

Czesto w takich meczach padaja undery i mysle ze i w tym wypadku tez tak bedzie przynajmniej w jednym. Te cztery zespoly zajumja aktualnie 1,2,3,5 miejsce w tabeli i zaden sie raczej nie rzuci do strzelanai niewiadomo jakiej ilosci bramek (nawet bardzo mozliwy remis w jednym z tych meczy)
Ale ja sie zdecydowalem na under 5.5 .
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Kalpa Kuopio - Jyp Jyväskylä

Typ: Kalpa Kuopio

Analiza:
Bukmacherzy w tym spotkaniu stawiają na zwycięstwo Jyp Jyväskylä ale ja mam odmienne zdanie. Fakt faktem że w ostatnich dwóch kolejkach obie te drużyny grały z czołówką tabeli i trudno jest powiedzieć kto wygra bo inaczej gra drużyna która gra ze słabsza (obciążenie psychiczne) a co innego gdy gra z silniejszą (luz bo nikt sie nie spodziewa że wygrają).
To co skłania bukmacherów na zwycięstwo Jyp to pewnie to że w ostatnich spotkaniach ,,miedzy sobą&quot; góra byli Jyp Jyväskylä.
Ja uważam że dzisiaj wygra Kalpa ale sam dałem ich z remisem dla bezpieczeństwa ;)
[center:a81b4b9362]4-4[/center:a81b4b9362]
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
Jyp Jyväskylä - IFK Helsinki | 2
kurs: 2.20

⛔ 6-4


HIFK po ostatnich batach od Jokeritu zajmuje obecnie slabe 6 miejsce w tabeli, powinni troche odrobic a Jyp to nie jest jakis wymagajacy przeciwnik. U siebie Jyp na 11 meczy tylko dwa wygrane w regulaminowym czasie gry, HIFK na wyjezdzie tez sie nie spisuje najlepiej ale chcac dogonic czolowke musza i na wyjezdzie dobrze grac. Pozatym w druzynie z Helsinek nie zabraknie zadnego z kluczowych graczy, a Jyp zagra bez podstawowego zawodnika Tuomasa Vänttinena.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
[center:267ebfec82]
Espoo Blues - HPK Hämeenlinna


typ 2

kurs 2.40 BAH ✅ 1-4


[/center:267ebfec82]

Mecz druzyn z czolowki z finskiej Sm-liigi.Espoo wygralo ostatnie 2 wyjazdowe mecze z bardzo silnymi druzynami - Jokerit (5-4) i Karpat (2-1 OT).Jest to druzyna, ktora w tym sezonie spisuje sie dość dobrze w meczach wyjazdowych, natomiast u siebie gra bardzo przecietnie : 5-2-0-1-2.

Natomiast z druzyna z Helsinek jest zupelnie odwrotnie, w statystyce meczy granych na wyjezdzie zajmuja 2. miejsce z bilansem : 6-2-0-2-2.Ostatnio gościom dzisiejszego spotkania nie układało się najlepiej, 2 przegrane u siebie z Karpat i Saipa napewno nie napawaja optymizmem. Jednak ważne jest to, ze w tym sezonie hokeisci HPK nie przegrali jeszcze 2 meczy z rzedy a sytuacja opisywana wczesniej napewno podziala na nich motywujaco.

Kolejnym argumentem na to zeby postawic na HPK jest fakt, ze w ostatnich 9 spotkaniach ulegli druzynie Blues tylko raz i do tego na wlasnym lodzie.Takze HPK nie przegralo z Blues na ich terenie od 4 meczy.

Jednak waznym jest takze fakt, ze mecze pomiedzy tymi druzynami od dawna sa bardzo zaciete i rzadko sie zdarza aby jedna z druzyn wygrala roznica conajmniej 2 bramek.Tak wiec szykuje nam sie bardzo zaciete i trudne widowisko z ktorego bardzo trudno wybrac faworyta, ja jednak jestem przekonany ze Hokeisci z Helsinek po 2 porazkach z rzedu na wlasnym lodzie podejda do tego spotkania bardzo zdeterminowani i uda im sie wygrac ten mecz.[/b]
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
ja na dzis kolejny under typuje :

Tappara Tampere Jokerit Helsinki under 5.5
kurs : 1.95

Graja ze soba najlepiej spisujaca sie druzyna na wyjazdch tego sezonu i wicelider klasyfikacji meczy u siebie, w tabeli ogolnej 5 i 3 miejsce. Ogólnie patrzac to Jokerit jest lepszym zespolem ale maja ogromne problemy z kluczowymi graczami nie zagraja : bramkarz RIKSMAN Juuso , obronca LEPISTÖ Sami oraz skrzydłowi VIRTA Tony i LOUHI Jyrki. takze Jokerit nie zaatakuje jakos otwarcie bo po pierwsze nie maja kim a po drugie mogliby wtedy stracic glupie gole grajac rezerwowymi. Z tego co wyczytalem to Tappara w pelnym skladzie ale grajac przeciwko Jokeritowi beda grali ostroznie i minimalne zwyciestwo im wystarczy.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Saipa Lappeenranta - Jokerit Helsinki

typ 2

kurs 1.80 BAH :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: 5-3

Jokerit w ostatniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie z Tappara, natomiast Saipa takza przegrala ale po dogrywce z bardzo slabym w tym sezonie Assat.

Saipa ktora zajmuje obecnie 9. miejsce u siebie gra przecietnie : 3-2-0-2-5, tak wiec 3 wygrane w 12 meczach to nie jest nic szczegolnego.

Za to wyniki Jokerit na wyjezdzie sa juz duzo lepsze.Jest to 2 wynik SM-Ligii : 7-2-0-0-3, tak wiec Jokerit gra nawet troche lepiej w meczach wyjazdowych.

Obie druzyny spotkaly sie raz w tym sezonie i Jokerit wygralo 2-0.W zeszlym sezonie Saipa wygrala 3 z 4 spotkan, jednak nie mozna za bardzo przywiazywac uwagi do tamtych wynikow.Teraz Jokerit jest zupelnie inna druzyna, ktora bedzie walczyc o mistrzostwo.

Jokerit bardzo czesto w tym sezonie po przegranym meczu, wygrywaja nastepny i cos czuje ze dzisiaj tez tak bedzie.


Jokerit mnie poprostu zadziwilo, wygrywali po pierwszej tercji 2-0 i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.I nagle zrobilo sie 2-2.Pozniej udalo im sie jeszcze strzelic na 3-2 i zakonczylo sie tak jak sie skonczylo.Jakos nie wierze w to ze Jokerit gralo pozniej na max swoich mozliwosci.Ciekawe ile ludzi w Finlandii stawialo 2 OT 1FT.
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Jokerit mnie poprostu zadziwilo, wygrywali po pierwszej tercji 2-0 i wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.I nagle zrobilo sie 2-2.Pozniej udalo im sie jeszcze strzelic na 3-2 i zakonczylo sie tak jak sie skonczylo.Jakos nie wierze w to ze Jokerit gralo pozniej na max swoich mozliwosci.Ciekawe ile ludzi w Finlandii stawialo 2 OT 1FT.[/quote]




NO WLASNIE JA TEGO NIE ROZUMIEM !! JAK TAK MOZNA I TO NIE PIERWSZA DRUZYNA KTORA WYGRYWA W PIERSZEJ TERCJI A POTEM DOSTAJE LUB REMISUJE STAWIALEM TYLE RAZY I TYLE RAZY SIE ZAWIODLEM I TYLKO CHYBA RAZ BYLO TO NA MOJA KOZYSC A NAWET NIE WIEM CZY TEN RAZ BYL :zy3ou: NIE WIEM MOZE TZREBA STAWIA ZAWSZE NA ODWROT NA DRUZYNE KTORA NIE JEST FAWORYTEM ! MNIE TO JUZ DOPRPWADZA DO SZJABY ;P BO JUZ CHYBA 3 CZY 4 TYP POD RZAD TAK PRZEJEBALEM :zy3ou: :przeklina: :przeklina: :przeklina: MOZE JAKIS ZLOTY SRODEK ;P;P;P
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
No wlasnie dobre pytanie kolego. Ja mysle ze wygra dzisiaj Jokerit, po 2 porazkach ktore mowiac delikatnie zdenerwowaly mnie z lekka mowic delikatnie.

Jokerit - Lukko

typ 1

kurs 1.60 ✅ 4-0


Niedawno typowalem mecz Blues z Hpk, gdzie HPK byli po 2 porazkach u siebie i sprawdzilo sie, nie przegrali 3 spotkania a wrecz przeciwnie- wygrali bardzo wyraznie.

Dlatego tez dzisiaj sadze ze Jokerit jest w stanie wygrac bez wiekszych problem, juz w ostatnim spotkaniu byli w stanie wygrac, prowadzac po pierwszej tercji 2-0 jednak z nieznanej mi przyczyny nagle staneli i mecz zakonczyl sie tak jak sie zakonczyl.

Dzis taki blad nie moze sie powtorzyc, Lukko - dzisiejszy przeciwnik Jokerit to druzyna na poziomi ostatniego przeciwnika Jokerit czyli Saipy.Lukko ostatnimi czasy spisuje sie calkiem niezle, wygrali ostatnie wyjazdowe spotkanie z HPK 5-4 prowadzac w pewnym momencie gry 5-1.Ogolnie graja calkiem niezle na wyjezdzie wiec moze to przysporzyc troche trudnu Jokerit, ale ja jednak bede sie upieral przy tym ze Jokerit nie przegra, ani nie zremisuje 3 spotkania z rzedu i wygra dosc pewnie to spotkanie.

A kurs calkiem niezly na to spotkanie bo 1.60 w BAH.




Do pozostalych spotkan tylko krotki opis :


Tappara - JYP

Kurs na gospodarzy w stosunku do tego jakie jest ryzyko co do tego spotkania jest za maly.Tappara to nie jest rowna druzyna, a od spotkan wygrywaja dlatego tym bardziej nie bede ruszal tego spotkania.Jesli mialbym zagrac to raczej x2 za mala stawke.

moj typ x2 ✅ 1-3

HPK - HIFK

Derby Helsinek, mecz na szczycie.Niby faworytem jest HPK ale przegrali ostatnie 3 spotkania u siebie, w tym ostatni z Lukko.HIFK wczoraj grali u siebie i przegrali 2-3 z Turku po dogrywce.Odpuszczam ten mecz bo jednak derby to derby, al w ostatecznosci 1x.

moj typ 1x ✅ 3-2

Karpat - Lahti


Mecz lidera tabeli ze sredniakiem.Powinnno byc pewne zwyciestwo KArpat, ale ostatni troche gorzej im sie wiedzie, graja w kratke, ale u siebie graja wciaz bardzo dobrze i raczej tutaj niespodzianki nie bedzie.

mój typ 1 ✅ 4-2

Turku - Ilves


Turku od 6 meczy bez porazki, co wiecej ostatnie 6 meczy wygrali czy to w regulaminowym czasie gry czy w dogrywce.Ilves troche gorzej, ostatnio dosc niespodziewanie wysoka porazka u siebie z Assat.Nie ruszam tego spotkania bo naprawde moze byc tu kazdy wynik.

No BET

Assat - Kalpa


Spotykaja sie 2 ostatnie druzyny SM-ligii.Obie jakby ostatnio zlapaly drugi oddech.Assat w ostatniej kolejce bardzo ladne zwyciestwo 5-1 na wyjezdzie, kalpa troche slabiej ale wczesniej tez wygrywala m.in. z JYP, Lukko czy Ilves.Mecz pomiedzy druzynami na rownym poziomie tak wiec ciezki do wytypowania.

No BET


Nareszcie dobry dzien w hokeju.Mam nadzieje ze ktos skorzystal.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Blues - Assat



Typ 1


Kurs 1.55 BAH



Blues po wspanialym rozpoczeciu sezonu ostatnio troche spuścili z tonu i graja srednio.Po 2 wygranych ostatnio przegrali dwukrotnie.W tym dosc niespodziewanie u siebie z Lahti 2-3.Czas w konuc na zwyciestwo a sytuacja ku temu jest calkiem niezla.Blues gra w kratke u siebie i na wlasnym lodzie nie jest napewno monolitem : w 13 meczach u siebie 6 wygranych 3 remisy i 4 porazki.Jednak waznym faktem jest to ze hokeisci Espoo graja bardzo dobrze gdy przegrywaja poprzednie spotkania, zreszta jak wiele druzyn z ligii finskiej.

Jesli chodzi o Assat to na poczatku sezonu dostawali oni pozadny łomot od kazdej druzyny.Teraz graja troche lepiej, ostatnio 2 wygrane z Kalpa i Ilves i nieznaczna porazka 3-4 z obecnie najlepsza druzyna - Karpat.W wyjazdowych spotkaniach graja slabo, w 12 meczach tylko 3 zwyciestwa, 2 remisy i 7 porazek.Jednak patrzac na dotychczasowe ich mecze wyjazdowe, to wyraznie widac ze nie pokonali zadnej z druzyn z pierwszej szóstki.Pokonywali Lukko, Kalpe, Ilves ale juz z lepszymi druzynami dostawali baty i to roznica 3-4 bramek.

Mysle ze jesli Blues podejdzie do tego spotkanie dosc powaznie to nie bedzie wiekszego problemu ze zwyciestwem.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
[center:fe4463976f]
Ilves - Hifk
[/center:fe4463976f]


Typ 2

Kurs 2.40 BAH



Hifk gra ostatnio beznadziejnie, 3 porazki z rzedu to napewno nie jest powod do dumy.Nie wiem czemu tala sytuacja ma miejsce, przeciez w ostatnich sezonach plasowali sie w czolowce tabeli, a teraz jedynie 8 miejsce.Mam nadzieje ze to jest tylko chwilowa niemoc i juz niedlugo hokeisci z Helsinek beda grac duzo lepiej. Mam nadzieje takze ze juz od dzisiejszego dnia beda grac lepiej. Jest dzis duza szansa dla HIFK na wskoczenie na 6 miejsce poniewaz Lahti i TPS graja miedzy soba a w tym meczu bardzo prawdopodbny jest remis. Tak wiec mysle ze HIFK po 3 porazkach wreszcie sie odrodzi i dosc pewnie wygra to spotkanie.Czego sobie i wam zycze.
 
maxley 0

maxley

Użytkownik
Saipa - Lukko Rauma

Typ: Saipa
Kurs: ~ 2,1

Ja z reguły nie podaje typów z kursem poniżej 1,6 i tak jest i tym razem ;)
Spotykają sie dwie druzyny na mniej wiecej jednakowym poziomie sportowo-finansowym.
Zajmuja miejsca poniżej środka tabeli odpowiednio Saipa - 9 a Lukko - 11.
Ostatnio w lidze lepiej się ,,wiedzie&quot; ekipie Raumy która na 10 ostatnich spotkań wygrała 5 spotkań (w tym 1 po dogrywce) zdobywając 14ptk.
Saipa na 10 ostatnich spotkań wygrała zaledwie 4 (w tym również 1 po dogrywce) zdobywając 12ptk.
W ostatniej kolejce Saipa grała z Lahti Pelicans drużyna o podobnym poziome i zremisowała w regulaminowym czasie 3-3 a Lukko grało z wiceliderem Tapparą Tappere i również zremisowało 3-3.
W obecnym sezonie Lukko i Saipa grały juz ze soba dwa razy i lepiej z tego pojedynku ,,wyszła&quot; Rauma wygrywając ,,u siebie&quot; 9-4 i remisując ,,na wyjeździe&quot; 6-6.
Jak dla mnie Saipa dzisiaj ,,pojedzie&quot; Lukko i na własnym lodowisku poprawi swoją zdobycz punktową.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Hifk - Kalpa ✅ 3-2

typ 1

kurs 1.35 BaH


Hifk nie wygrali od 8 spotkan a ich gra jest poprostu beznadziejna, no ale z kims musza w koncu wygrac.No a najlepsza sytuacja na przelamanie bardzo zlej passy jest mecz z najslabsza druzyna Sm-liigi, ktora w 14 meczach wyjazdowych wygrala tylko 2 razy.HIFK to bardzo dobry druzyna, ktora jest teraz w dolku jednak mysle ze dzis uda im sie przelamac zla passe.


Kärpät - Saipa ✅ 4-0

typ 1

kurs 1.35 BAH


Karpat przegrali w ostatniej kolejce wyjazdowe spotkanie z Jokerit.Saipa rowniez nie popisala sie w ostatnim spotkaniu ( ku zaskoczeniu wielu ???? ) z bardzo slabym Assat.Jednak Karpat to lider zarowno ogolnej tabeli jak i tabeli meczy u siebie.Na wlasnym lodzie przegrali tylko raz w 16 meczach, natomiast Saipa na wyjazdach gra takze calkiem niezle i pod tym wzgledem zajmuje 4. miejsce.Wazne takze jest to ze Karpat nie przegrywa 2 meczy z rzedu i pomimo tego ze Saipa bedzie bardzo chciala sie dzisiaj zrewanzowac za ostatnia przegrana w ostatnim spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom