>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finland - SM-Liiga 12.01.2006

Status
Zamknięty.
spinache 96

spinache

Forum VIP
Jutrzejsze pary:


Kalpa Kuopio - TPS Turku 3.25 4.38 1.73 12.01.2006 - 17:30

Lahti Pelicans - Jyp Jyväskylä 2.78 4.25 1.90 12.01.2006 - 17:30

IFK Helsinki - Kärpät 2.27 4.15 2.28 12.01.2006 - 17:30

Saipa - Blues Espoo 2.07 4.20 2.50 12.01.2006 - 17:30

Hämeenlinna - Assat Pori 1.61 4.45 3.68 12.01.2006 - 17:30

Tappara Tampere - Jokerit Helsinki 1.62 4.45 3.65 12.01.2006 - 17:30
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
HPK - Assat Pori

Typ: 1

Kurs : 1.60 (BAW)

Po dzisiejszej wyjazdowej porazce HPK z zespolem Blues jutro nadaza sie bardzo dobra okazja na rewanz.Choc dzisiejszy mecz zakonczyl sie rzutami karnymi i byl bardzo zaciety i wyczerpujacy mysle, ze juz jutro HPK, ktore zajmuje 2 miejsce w lidze, spokojnie poradzi sobie z nizej notowana druzyna Assat.

Trzeba dodac ze HPK w tabeli dotyczacej spotkan u siebie zajmuje 1.miejsce z bilansem : 12-2-0-3-1 natomiast Assat w tabeli dotyczacej spotkan wyjazdowych : 8-3-0-0-6.Wiec roznica jest dosc duza.Do tego trzeba powiedziec ze Hpk wciaz walczy o pierwsze miejsce w lidze sezonu zasadniczego.Ma tylko punkt straty do lidera Karpat.

Takze istotny jest fakt ze Assat ma bardzo malo remisow w regulaminowym czasie gry - tylko 5.

HPK bardzo nie lubi przegrywac 2 spotkan z rzedu i tak patrzac na obecny sezon to zdarza im sie to bardzo rzadko.Dlatego mysle ze i tym razem postaraja sie nie zawiesc wlasnej publicznosci.Pozdrawiam
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
warto dodac, ze juz jutro HPK moze zajac fotel lidera, poniewaz Karpat gra w Helsinkach z druzyna IFK i bardzo prawdopodobne, ze straci tam punkty ???? Z drugiej jednak strony ekipa Assat Pori doskonale spisuje sie w ostatnim czasie. Z 10 spotkan wygrala 8, a tylko 2 przegrala. Warto jednak zauwazyc ze wygrywala tylko ze slabszymi druzynami. Mecze z zespolami z czubka tabeli przegrala (HIFK, Tappara). Mysle ze to pocieszajace dla kibicow HPK. Moj typ na to spotkanie to, podobnie jak Spinache, wygrana gospodarzy.
 
R 0

rasmusen

Użytkownik
co do omawianego meczu przychylam sie choc jedyne co przemawia ze moze nie byc tak pieknie to fakt ze te dwie drozyny w tym sezonie spotkaly sie dwa razy i obydwa spotkania byly zazarte pozatym cos ostatio hammelinaa sie meczy niby wygrywa ale tak na granicy remisu OSOBISCIE WOLALBYM POSTAWIC ZE PADNIE PONAD 5,5 BRAMKI NIZ ZE HAMMELINAA WYGRA NO I STAWKA W TYM PRZYPADKU WYZSZA PRAWIE 2 :mrgreen: pozdrawiam :mrgreen:
 
R 0

rasmusen

Użytkownik
aha teraz mi sie spomnialo ???? goraco polecam ale nie zmuszam do postawienia na mojego dzisiejszego pewniaka TAPPARA ktora gra ze slabym JOKERIT HELSINKI ostatnie mecze pokazaly ze tappara radzi sobie bez problemow u siebie ze slabeuszami a jokerit bojazliwie na wyjazdach z silnymi rywalami OBYM SIE NIE MYLIL ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
dzieki za opinie rasmusen ???? ja dzis finlandie odpuszczam ???? ale uwazam, ze typ na Tappare jest jak najbardziej słuszny ???? mysle ze tu bedzie 1 ????
 
K 0

krzysiek18

Użytkownik
moje spojrzenie na dzisiaj:
✅ Tappara Tampere - Jokerit Helsinki
Gospodarze grają zdecydowanie lepiej od Jokerów. Goście to wciąż ekipa, która raczej w tym sezonie już nic szczególnego nie pokaże, przegrana w ostatnim spotkaniu z HIFK we własnej gali pokazała spore braki w tej ekipie do czołówki. Tappara to przecież czołówka i dziś na włąsnym lodzie wg mnie pokonają Jokerów. Tappara zagra w pełnym składzie,a u gości brak przede wszystkim Toni Dahlmana jednego z najskuteczniejszych strzelców, brak też obróncy Kari Martikainena.typ:1 6/10:::typ:zero:1/1 3/10

✅ Lahti Pelicans - Jyp Jyväskylä
Dzisiaj raczej nie postawię na JYP w sobotę czeka ich ciężki pojedynek u siebie z Karpat i to jest raczej mecz, który może nie odpuszczą ale zapewne potraktują ulgowo. Pelikany pokazały już po świętach, że potrafią sprawić niespodziankę i pokonali HPK po dogrywce, oba spotkania w tym sezonie wygrali gracze JYP, ale dziś gospodarze napewno postawią trudne warunki.typ:1 2/10

✅ IFK Helsinki - Kärpät
Karpat po europejskich pucharach wraca do gry w lidze, takie mecze wywołują bardzo duże emocje, i warto mieć swój typ na to spotkanie, ja postanowiłem dać tutaj remis, Karpat pewnie nieco zmęczony po meczach na europejkim poziomie, do tego następny mecz również bardzo cieżki - z JYP, ale dziś hokeiści z Helsinek przegrać nie powinni, jakoś przegranej Karpat też tu nie widzę, więc mała stawka na remis i dogrywkę. A w dogrywce postawiłbym chyba na Karpat.typ:X 2/10

✅ Hämeenlinna - Assat Pori
Assat w ostatnim spotkaniu pogrążony przez zawodników Tappary, dziś zapewne postar się o niespodziankę, HPK w ostatnim spotkaniu męczyła się z Blues zabraknie nadal Janis Spruktsa - podstawowego strzelca, w szeregach Assat po przegranym spotkaniu nowy napastnik Mike Ramsay, nie zagra dziś Marko Toivonen, ciekawe jak to się dziś skończy, ja dziś nie wierzę w przegraną gospodarzy, byłaby to spora niespodzianka, własna hala i chęć rewanżu za pierwszy mecz, kiedy to Assat wygrało po dogrywce 3-2. Dziś tak jak poprzednicy. typ:1 5/10

✅ Saipa - Blues Espoo
Gospodarze zaledwie punkt przed Blues. Saipa wygrała już 3-krotnie w tym sezonie z Blues. Raz u siebie 3-1 i dwa razy na wyjeźdzoe. Blues wczoraj zapewne stracili trochę sił w spotkaniu z HPK, dziś u gosci nie zagra kontuzjowany Kohn. To podstawowy obróńca, w ekipie Saipy pauzuje obróńca Kudroc, Dziś 1 wg mnie w tym meczu bardzo prawdopodobna. typ:1 6/10
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Tappara Tampere - Jokerit Helsinki 5:5

Saipa - Blues Espoo 3:2

Hämeenlinna - Assat Pori 3:1

IFK Helsinki - Kärpät 3:3

Kalpa Kuopio - TPS Turku 1:1

Lahti Pelicans - Jyp Jyväskylä 5:2
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
warto dodac, ze juz jutro HPK moze zajac fotel lidera, poniewaz Karpat gra w Helsinkach z druzyna IFK i bardzo prawdopodobne, ze straci tam punkty Smile Z drugiej jednak strony ekipa Assat Pori doskonale spisuje sie w ostatnim czasie. Z 10 spotkan wygrala 8, a tylko 2 przegrala. Warto jednak zauwazyc ze wygrywala tylko ze slabszymi druzynami. Mecze z zespolami z czubka tabeli przegrala (HIFK, Tappara). Mysle ze to pocieszajace dla kibicow HPK. Moj typ na to spotkanie to, podobnie jak Spinache, wygrana gospodarzy.
Kolejny mecz z moim trafnym typem ????

HPK - Assat ✅ 3:1
 
K 0

krzysiek18

Użytkownik
Zawiodła mnie dzisiaj Tappara, która straciła punkty w ciągu 1 min, prowadzić w 59 min 5-3 i zremisować 5-5 to dowód, że drużyna nie potrafi się skupić do końca, jeszcze raz sport pokazał to co jest w nim fascynujące. Pozdrawiam
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
zeby tego bylo malo to Tappara stracila bramke na 8 sekund przed koncem regulaminowego czasu gry !!! Dla tak dobrej druzyny to naprawde wstyd.Tym bardziej ze nie grali z mocnym przeciwnikiem tylko ze srednim Jokerit chociaz nieobliczalnym jak pokazalo dzisiejsze spotkanie.Nic to trzeba brac sie do roboty ???? jutro kolejne spotkania hokejowe, mam nadzieje ze limit pecha w hokeju na ten tydzien sie wyczerpal ???? Pozdrawiam
 
R 0

rasmusen

Użytkownik
narazie liga finska ma u mnie szlaban na zaklady ???? tappara mnie zaszokowala przez takie mecze trace wiare w sens posylania pewniakow za duze stawki :zy3ou:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom