>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Finansowe zakłady - Bet365

P 30

pietrek721

Użytkownik
Witam.
Jak pewnie wiecie, Bet365 oferuje zakłady finansowe, gdzie można się trochę pobawić, a i zapewne zarobić.
Z góry piszę, że nie wiem, czy w tym dziale temat się uchowa, ale skoro są tematy o lotto, to czemu nie o zakładach wspomnianych przeze mnie wyżej? No właśnie. I dodam, że to nie jest chyba żaden system, jednak można to pod to podpiąć, bo spróbuję sukcesywnie podwajać kwotę na właśnie rynkach finansowych. To tylko próba, także będę grał za symboliczną złotóweczkę, po wszystkim powklejam kupony.
Jak gram? Jakieś 10 sekund przed zamknięciem rynku pięciominutowego (obojętnie jakiego, szukam takich, gdzie najmniej się dzieje) gram kurs ~1,10, następnie za całość wygranej kwoty (w tym przypadku tj. 1,10 zł.) gram to samo aż do podwojenia.

Wiem, że takie granie raczej nie doprowadzi do sukcesów, bo po zamknięciu jest jeszcze 15 sekund, gdzie wszystko może się zdarzyć, jednak spróbuję coś uciułać.

Nie ukrywam, że temat założyłem tylko po to, byście Wy się &quot;pochwalili&quot; jak gracie, a mój &quot;system&quot; był tylko pretekstem. Dlatego pytanie: Ktoś z Was gra na takich rynkach? Wychodzicie na plus, czy raczej gracie dla zabawy? Macie jakieś sposoby?

Czekam na komentarze, propozycje, pomysły.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Odradzam granie na tak niskie kursy i to jeszcze przed zamknięciem. W przypadku przegranej ciężko będzie odrobić. Ciekawie się gra jeżeli para walut idzie mocno góra/dół bo można wcześniej zamknąć zakład ale mniej wygrać lub stracić.
Zakłady finansowe to taka ruletka bez zera zamiast czerwone/czarne jest wyżej albo niżej ;) Na początek zabawy z rynkiem finansowym trzeba zapomnieć o progresji (a bardzo kusi) bo szybko będzie po wielkich i małych wygranych ????
Pozdrawiam
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Ciekawie się gra jeżeli para walut idzie mocno góra/dół bo można wcześniej zamknąć zakład ale mniej wygrać lub stracić.
Właśnie dziś zacząłem tak grać, wygląda to obiecująco, jednak jakieś statystyki by się przydały, wykresy sprzed kilku dni, etc. Dlatego mam do Was prośbę\pytanie... Znacie jakieś stronki godne polecenia o rynkach finansowych? Znalazłem na forum temat (http://forum.bukmacherskie.com/f118/zaklady-finansowe-70205.html), jednak podane tam strony niezbyt do mnie przemawiają.

Kursy FTSE, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, USD/JPY, EUR/JPY, Wall Street najbardziej mnie interesują.
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Widzę małe zainteresowanie tematem, no cóż..

Gra małymi stawkami nie przyniosła zysków, po kilku zakładach trafiłem na duży skok punktów i klapa. Prawdopodobnie dlatego, że grałem w chwilach, gdzie dużo się działo, a trzeba było poczekać do wieczora...



To nie są wszystkie zakłady.
Zakreślone w kółko to zakłady grane na &quot;podwojenie&quot;, reszta to granie na prognozę, czyli stawianie na czuja, a następnie zamknięcie zakładu, gdy prognoza się sprawdza. I tak chyba będę próbował grać, jednak trzeba dużo obserwować i prawdopodobnie grać tylko rynki dzienne i godzinne.


Statystyki:
7 zakładów na podwojenie - 1zł⛔
6 zakładów prognozy - 0,95zł✅
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Dziś grałem wyłącznie zakłady 5-minutowe i godzinne na wysoki kurs, by później je móc zamknąć z małym zyskiem, bądź stratą... Grałem na pałę nie śledząc zbytnio rynku, choć i tak myślę, że nie jest to dobry sposób..

Statystyki:
18 zakładów prognozy - 3,90zł⛔
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Wiem, że takie granie raczej nie doprowadzi do sukcesów, bo po zamknięciu jest jeszcze 15 sekund, gdzie wszystko może się zdarzyć, jednak spróbuję coś uciułać.

Nie ukrywam, że temat założyłem tylko po to, byście Wy się &quot;pochwalili&quot; jak gracie, a mój &quot;system&quot; był tylko pretekstem. Dlatego pytanie: Ktoś z Was gra na takich rynkach? Wychodzicie na plus, czy raczej gracie dla zabawy? Macie jakieś sposoby?

Czekam na komentarze, propozycje, pomysły.
skoro wiesz że to nie doprowadzi do sukcesów to po co ten wątek?
ludzie się chwalą swoimi sposobami grania - trzeba tylko czytać...tematów na ten temat jest mnóstwo....
 
lialh4 25

lialh4

Użytkownik
Grałem 5-minutówki. Jakiegoś super systemu to nie miałem. Analizowałem dłuższe trendy i przy chwilowych skokach obstawiałem w przeciwną stronę, czyli tą zgodną z trendem długoterminowym. Stawki od 100 do kilku set złotych. Generalnie miałem spore plusy i dostałem limit chyba 12,50zł na stawkę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
poczytaj co to trading. lepiej pograc na Betfair.. gdzie i tak rekiny cie zjedza
Zakłady finansowe z tradingiem na BF nie mają nic wspólnego, chociaż i tam mogą Cię zjeść, jak Józka bez kasy i wózka
A tak swoją drogą to bardzo fajna zabawa i przedsmak Forexu. Z tą różnicą, że zakłady finansowe są bezpieczniejsze, bo są prostsze i bez dźwigni. Teoretycznie są nielegalne, bo u buka to hazard, a na platformie to inwestowanie. Ot taki debilizm, a&#39;la POlska, gdy za ustawodawstwo biorą się kretyni bez elementarnej wiedzy.

Nie polecam progresji ani dużych stawek, bo zlimitują i po zabawie.
Ja grałem na parze USD/EU na 5 minutówki, kursy raczej wyższe, ok. 3.00, że przekroczy określony pułap
Grałem kilka razy pod rząd ten sam trend, czyli albo na spadek, albo na wzrost.
Nie ma co bawić się w literaturę, bo na 5 minutówkach to czysta loteria jak ktoś słusznie zauważył
Coś na kształt czarne czerwone w ruletce
Ale jak ktoś traktuje to na luzie i nie gra wysoko, to trochę grosiwa idzie wycisnąć
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
skoro wiesz że to nie doprowadzi do sukcesów to po co ten wątek?
ludzie się chwalą swoimi sposobami grania - trzeba tylko czytać...tematów na ten temat jest mnóstwo....
Panu już dziękujemy.

Grałem 5-minutówki. Jakiegoś super systemu to nie miałem. Analizowałem dłuższe trendy i przy chwilowych skokach obstawiałem w przeciwną stronę, czyli tą zgodną z trendem długoterminowym. Stawki od 100 do kilku set złotych. Generalnie miałem spore plusy i dostałem limit chyba 12,50zł na stawkę.
Właśnie dzięki analizom można pewnie więcej wyciągnąć, a ja gram na pałę, bez kalkulacji, to mnie gubi. A czasu dużo nie mam, by siedzieć i się gapić na wykresy, niestety..

Co do Pana u góry, rozumiem, że FB jest dla wszystkich użytkowników takie samo, więc czyżby Pan próbował mi zabronić pisania? Nie chwalę się, a próbuję pokazać inny ze sposobów, gdyż pewnie wielu o nim nie słyszało ani nie miało pojęcia.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom