>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Final Six Ligi Światowej w Rio de Janeiro

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Final Six Ligi Światowej - Rio de Janeiro (23-27 VII 2008 )



Grupa I


ROSJA


BRAZYLIA


JAPONIA


Grupa II


POLSKA


USA


SERBIA


Terminarz :
23lipca

Brazylia-Rosja (godz. 15:00)
Serbia-USA (godzi. 18:15)

24lipca

Rosja-Japonia
(godz. 15:00)
POLSKA-USA (godzi. 18:15)
25lipca

Brazylia-Japonnia
(godz. 15:00)
Serbia-POLSKA (godzi. 18:15)
26lipca
Brazylia - USA (godz. 15:00)
Serbia - Rosja(godz. 18:15)
27lipca
mecz o 3msc (godzi 14:30)
FINAŁ (godz. 17:30)

Już teraz zapraszam do pisania analiz i wymiany poglądów na temat zbliżającego się turnieju ????​
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jedno jest pewne polska napewno nie wyjdzie z grupy , jest zbyt slaba i raczej powinna przegrac wszystkie pojedynki w grupie , poprostu nie moge sobie wyobrazic ze polska wychodzi z grupy , sadze ze wiekszasc z was tez tak uwaza
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jedno jest pewne polska napewno nie wyjdzie z grupy , jest zbyt slaba i raczej powinna przegrac wszystkie pojedynki w grupie , poprostu nie moge sobie wyobrazic ze polska wychodzi z grupy , sadze ze wiekszasc z was tez tak uwaza
W tym sie mylisz. Ja uważam że Polacy są w stanie powalczyc i wyjście z grupy jest możliwe. Serbowie sa nieprzewidywalni, z ta ekipa zmierzymy się także na Igrzyskach w Pekinie więc mecz napewno będize ciekawy. Co do USA to drużyna pokazała w swojej grupie że jest naprawde dobrym zespołem. Przecież udało jej się pokonac Bułgarie,Hiszpania i Finlandie a więc bodajze najsilniejszą grupe w fazie eliminacyjnej. Polacy są w stanie awansowac bo przecież mają dobry skład. Żaden z zawodników nie narzeka na urazy więc są podstawy do optymizmu moim zdaniem ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jak dla mnie Polska z gra jaka pokazywala w EL nie ma najmniejszych szans na awans tak jak i Serbia tak i USA z tym co grali ostatnio Polacy powinni ich zmieć z parkietu taka niestety jest prawada. Jedno na co licze ze naprawde beda mieli swoje dobre dni tak jak na Mistrzostwach Świata mam nadzieje ze tak bedzie bo dawno juz tych dobrych dni nie widziałem. Stac ich na wiele ale musza naprawde sami w to wierzyc niby proste ale nie do konca
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dużo też będzie zależało od aklimatyzacji. Normalnie to potrzeba trochę czasu na to a tutaj siatkarze maja 3 dni, do tego jeszcze dochodzi bardzo męcząca podróż, 20 godzinna. Jedynie Brazylijczycy nie mają z tym problemu i są głównym faworytem do zwycięstwa. Myślę, że USA dla Polaków jest poza zasięgiem, bo oni już mają prawię doszlifowaną formę na IO. Natomiast z Serbami będziemy mogli powalczyć, bo u nich tak jak w polskiej reprezentacji ta forma jeszcze nie jest najwyższa i zdarzają im się słabsze mecze. Jedyny minus i to chyba największy tegorocznej edycji LŚ to &quot;dzika karta&quot; dla Japonii, bo oni nie mają żadnych szans z Brazylią czy Rosją a znalazłby się drużyny, które nie wystąpią w Final Six a mogłby powalczyć z najlepszymi np. Włochy, czy Bułgaria.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Według mnie Polacy będą jedyną drużyną, która będzie miała szanse powalczyć z Rosją czy Brazylią. Serbowie są bez formy i tylko frajerstwu Francuzów zawdzięczają awans do Final Six, a Amerykanie prawie całą fazę grupową grali pierwszym składem i naprzeciw siebie mieli rezerwy Bułgarii ( a i tak z nimi u siebie przegrali), mistrzów europy z przypadku i Finów, którzy dopiero się przebijają do elity - stwierdzenie, że to była najmocniejsza grupa to obraza dla Włochów, Kubańczyków, Francuzów i Serbów. Polacy u siebie grali już coraz lepiej, lecz zdarzały im się chwile dekoncentracji, ale z coraz lepszym Winiarskim i Świderskim na pewno wyjdą z grupy.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
midel chlopie o czym Ty piszesz ? a z kim grała Polska ? i przegrana z Japonia i przegrana z Egiptem i przegrana z Chinami , to chyba gorsi przeciwnicy od Hiszpanow Finów czy Bułgarow wedlug mnie Usa wyjdzie z grupy spokojnie a Polacy z Serbami stocza boj o 2 miejsce i wedlug mnie faworytem bedzie Serbia.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Wygra oczywiście Brazylia. Po pierwsze jest to najlepszy obecnie team, grający galaktyczną siatkówkę. Po drugie Canarinhos grają u siebie. W finale zagrają zapewne z Rosją bo te dwie drużyny już od paru lat dominują w męskiej siatkówce. Nie wierzę również w awans reprezentacji Polski do półfinału. Z naszej grupy awansują Amerykanie z pierwszego miejsca, a Serbia z drugiego. Co do Japonii to No comment. Nie mam pojęcia jak taki zespół mógł otrzymać dziką kartę na tym poziomie rozgrywek!
 
rembacz-d-b 0

rembacz-d-b

Użytkownik
Również uważam, że Brazylia wygra Polakom nie daje większych szans z USA lecz Serbia też ma wahania formy nie mniej jednak nigdy nie postawie przeciwko naszym chyba, że stawiam na USA a kibicuje Polsce, gdy przegramy będzie to ukojenie bólu. Uważam, że Lozano zrobił błąd nie zabierając Bąkiewicza ten chlopak potrafił pociągnać zagrywką jak i jego przyjęcie poprostu maestro ale zobaczymy jak to będzie już niedługo ;) pozdro.
 
midel 189

midel

Użytkownik
midel chlopie o czym Ty piszesz ? a z kim grała Polska ? i przegrana z Japonia i przegrana z Egiptem i przegrana z Chinami , to chyba gorsi przeciwnicy od Hiszpanow Finów czy Bułgarow wedlug mnie Usa wyjdzie z grupy spokojnie a Polacy z Serbami stocza boj o 2 miejsce i wedlug mnie faworytem bedzie Serbia.
Tylko, że Polacy na wyjazdach grali w rezerwowym składzie, cały czas rozdzieleni. Nie przesadzajmy z oceną Hiszpanów i Finów, bo to są średniacy Europejscy i Japonia czy nawet Chiny mogliby spokojnie z nimi wygrać, ew. powalczyć.
P.S. Myślę, że z grupy wyjdzie Polska i USA
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Japonia i Chiny to słabiutkie reprezentacje. W lidze światowej grają tylko dlatego, że jak sama nazwa turnieju wskazuje muszą grać reprezentacje z różnych kontynentów, a w Azji zbyt dużej konkurencji nie ma. Co innego w Europie. Tu poziom jest znacznie wyższy. Oprócz mocnych reprezentacji takich jak Rosja, Serbia, Bułgaria czy nawet Polska sporo jest jak to nazwałeś średniaków, którzy co roku muszą starać się aby nie wypaść z tych elitarnych rozgrywek na rzecz innych, które pokazały się z dobrej strony np. w Lidze Europejskiej. Jeśli chodzi o Polskę to to co oni grali w pierwszych meczach to błazenada. Siatkówka to jeden z nielicznych sportów gdzie niespodzianki się zdarzają niezwykle rzadko. Słaba gra Polaków nie była niespodzianką bo już dużo wcześniej błaźniliśmy się w meczach ze znacznie słabszymi rywalami (między innymi na turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy). Ostatnio trochę poprawili swoją grę i mam nadzieję, że eksplodują z formą w Pekinie. Póki co nie mamy co marzyć o walce z najlepszymi. Trzecie miejsce w grupie jak nic!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Panowie może troche więcej optymizmu by się przydało;) Owszem może i w pierwszych meczach nasi siarkarze nie zachwycali ale przecież wciąż należymy do światowej czołówki i na takim turnieju jak w Rio nasza gra będzie wyraźnie lepsza czego sympotomy mieliśmy w meczach domowych. Cieszy że Winiarski już nie ma śladu po urazie i gra jak najlepiej. Wlazły klasa sama w sobie, a Zagumny to top3 jeśli chodzi o rozegranie na świecie. No i środek czy libero także mamy na najwyższym światowym poziomie. Moim zdaniem szanse są a Polacy mają rachunki do wyrównania z Amerykanami za zeszłoroczny Final Six i mecz o 3msc który przegrali;)
Faworytem bezsprzecznym jest oczywiście Brazylia ale ja mam nadizeje że wkońcu ktoś im utrze nosa , a tym kims napewno mogą byc Rosjanie mający wyrównany skład (cała 12) .

Jutro pierwsze mecze. Zapraszam do pisania analiz ????
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Igrzyska Olimpijskie zweryfikują gdzie tak naprawdę Polscy siatkarze znajdują, czy zbliżamy się do ścisłej czołówki, czy od MŚ 06 się oddaliliśmy albo stoimy w miejscu. Ja żałuję, że w Final Six nie zagramy z Brazylią, bo gra z takim zespołem jest znakomitymi miernikiem siły reprezentacji. W finale MŚ Polacy dostali srogą nauczkę od Brazylijczyków, ale już w rok temu w finałowym turnieju w Katowicach podjęliśmy walkę z Brazylią, ale będzie do tego znakomita okazja w Pekinie, bo tam gramy z Brazylią w grupie. Jeśli chodzi o występ Polaków w Final Six to nie sądzę, aby Polacy &quot;wyskoczyli&quot; z formą już na Pekin i mimo wszystko te mecze będą podporządkowane, aby poprawić grę polskiej ekipy, ale przy &quot;dobrych wiatrach&quot; myślę, że mogliby siatkarze się pokusić o brązowy medal, którego jeszcze nigdy nie udało się osiągnąć a zawsze mało brakowało, tak jak np. w Katowicach przed rokiem. Ale na brak przygód Polacy nie mogą narzekać, dzisiaj np. jak jechali na trening to popsuł się im autokar i musieli skorzystać z taksówek ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Final Six- środa ????
VS

:siata:Brazylia-Rosja
Typ : Więcej niz 185,5pkt
Kurs : 1,85 Bwin ⛔⛔WYNIK 131pkt⛔⛔


Mecz inaugurujący &quot;test przedolimpijski&quot; czyli Final Six rozgrywek Ligi Światowej w Rio de Janeiro. Na sam poczatek na parkiecie pokażą się gospodarze Brazylijczycy, a na przeciwko reprezentacja Rosji. Faworytem buków są Brazylijczycy ale ja bym się powstrzymał przed typowaniem ich zwycięstwa bo kursy oscyluja w granicach 1,3 a to w starciu z podopiecznymi Alekno jest jak śmiech na sali. Przeciez jeśli ktoś ma pokonac Brazylie wkońcu to może to byc w chwili obecnej jedynie Rosja;) Oba zespoły mają w swoich szeregach wiele gwiazd i wyrównane całe składy. Brazylia zawsze pierwszy mecz w turnieju ma słabszy. Nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna ale to pomału staje się regułą że Brazylijczycy zaczynają słabo ale kończą w wielkim stylu. Za przykład można podac ostatni Puchar Świata kiedy w pierwszym meczu polegli 0:3 USA by następne wszystkie mecze wygrac. Dzisiaj po cichu licze na Rosjan bo są moimi faworytami do zwycięstwa( obok Polaków ;) ). Mam dośc zwycięstw Brazylijczyków chociaż ich siatkówka może się naprawde podobac. W zespole Brazylii zabraknie rozgrywającego Ricardo , który nie mógł się dogadac z trenerem Rezende. Tyle że bez niego Brazylia grała już mecze grupowe. Tak więc na pozycji rozgrywającego zobaczymy zapewne Marcelo a na zmiany będzie wchodził syn trenera Rezende Bruno. W zespole największą zaletą jest nieprzewidywalnośc i możliwośc atakowania z każdej strefy. Giba, Andre Nascimento,Gustavo czy Dante to głowna siła napędowa Brazylii.
Zespół Rosyjski nie ma się czego wstydzic bo przecież ich gra także jest oparta na wszystkich zawodnikach i gdy któryś ma słabszy dzień to może zastąpic go rezerwowy. Siła ataku opiera się na środkowych z Kuleshovem i Volkovem na czele, za atak głównie odpowiedzialny jest Poltavskyi do którego wędrują najtrudniejsze piłki a on je kończy bez najmniejszego problemu;) Zapewne w dzisiejszym meczu na rozegraniu zobaczymy od początku Vadima Khamutskiego. Licze dzisiaj na skuteczny blok Rosjan i dobrą zagrywke.
Mecz ogólnie uważam że będzie wyrównany a w trzech partiach nie powinno to się zakończyc;) Początek o godzinie 15.00 LIVE w Polsat Sport.


VS

:siata:USA-Serbia
Typ: 1
Kurs : 1,60 Bwin ⛔⛔ WYNIK 0:3 ⛔⛔


Dzisiejszy mecz pomiędzy USA a Serbami zapewne będa oglądac podopieczni Raula Lozano bo oba zespoły są naszym grupowym rywalem na tym turnieju. Stawiam w tym meczu na podopiecznych Hugh McCutcheon&#39;a. Jego zespół jak burza przeszedl faze eliminacyjną wygrywając bez problemu z Bułgarami,Hiszpanami i Finami. Mecze te Amerykanie rozgrywali swoimi najlepszymi zawodnikami co w trakcie turnieju może się mścic bo zmęczenie może byc potworne a przed zawodnikami przecież jeszcze najważniejsza impreza w roku czyli Igrzyska. Jednak ostatnie mecze w Bułgarii z tym zespołem USA potraktowało ulgowo przyjeżdzając bez kilku kluczowych graczy. Serbowie w tym czasie walczyli do upadłego o awans z Francuzami. Ostatecznie im się to udało ale zapewne kosztowało to wiele energii, do tego doszła jeszcze daleka podróż jak i aklimatyzacja. Sądze że w dzisiejszym meczu jednak wygra USA.
Relacja LIVE oczywiście w Polsacie Sport ????
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Rosja - Brazylia (in Brazil)
________________________
Typ: Brazylia
kurs 1,35
✅
________________________
Typ: handi na sety
Brazylia -1,5 ✅
kurs 1,75
bukmacher: betgun


Nie wątpliwie liderem jest Brazylia. Rosjanie z tego co widziałem nie są na tyle zorganizowani i mocni by pokonać monopolistę. Dużą niespodzianką była by wygrana Rosji lub wynik 3-2 dla Brazylii.
Spotkanie w zeszłym roku wyglądały tak:
01/12/2007 FIVB World Cup Men Brazil vs. Russia 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
15/07/2007 World League Men Brazil vs. Russia 3:1 (18:25, 25:23, 28:26, 25:22)
13/07/2007 World League Men, Pool F Russia vs. Brazil 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 24:26)

Typ powyżej 185 punktów może i owszem ale to przy odrobinie szczęścia. Jak dla mnie za bardzo ryzykowny.
Zakładam że Brazylia straci maksymalnie jednego seta ale nie więcej.Brazylia jest gospodarzem. Brazylia nie musiała znosić trudów podróży jest od ponad 2 tygodni w domu.
Sędziowie też są bardziej przychylni gospodarzom ...może trafi się taki brazylijski &quot;H.Weeb &quot;.:-D:-D
Każdy mecz jest ważny i nikt w tej fazie nie odpuszcza ale więcej atutów jest za Brazylią.

_____________________
Serbia - USA (in Brazil)
Typ: Więcej niż 160,5
kurs 1,22
bukmacher: bwin


Serbia to solidna drużyna, która w ciągu roku zmieniła swoje oblicze i poczyniła duże postępy. W fazie eliminacji doskonale sprawiali trudności Brazylii, ograli Francję 3 razy , 1 raz Brazylię, 3 razy Wenezuelę . W spotkaniach z Brazylią 4 razy padał wynik 3:2 co świadczy o dużym zaangażowaniu drużyny i jej poziomie porównywalnym do Brazylii. Myślę że dziś pomimo sugerowanego zwycięstwa USA okazać się nim może właśnie Serbia. Gładkie 3-0 w tym spotkaniu może się pojawić tylko przy jakiś problemach jednej z drużyn.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Brasil vs Russia
typ: 3-1
kurs: 3,2

Przed nami pierwszy mecz otwierający Final Six w którym zmierzą sie gospodarze - ekipa Canarinhos i zespół Sbornej.Nie od dziś wiadomo że tego jak i przynajmniej kilku następnych turniejów faworyt jest jeden.Zwycięstwo każdej z pozostałych drużyn biorących udział w turnieju będzie sporym zaskoczeniem.Ostatnie lata to bezprecedensowa dominacja Brazylii która zgrania wszystko co się da.Nie zmieniają tego poszczególne zwycięstwa nad nimi Amerykanów,Bułgarów czy Francuzów.Za każdym razem są to tylko pojedyncze porażki Brazylijczyków którzy nie pamiętam aby dwukrotnie uznali wyższość rywali na jednej imprezie od 2001 roku gdzie zaczęli swój marsz na szczyt...Co do dzisiejszego spotkania to zapowiada się bardzo emocjonująco.Mówi się ciągle że zespół Rosyjski to ekipa która jest w stanie nawiązać walkę i zdetronizować potęgę Brazylii w siatkówce.Jak pokazują ostatnie imprezy mało w tym prawdy a raczej więcej spekulacji i chęci zatarcia nosa mistrzom.W ciągu ostatniego roku począwszy od finałów LŚ w katowickim spodku obie ekipy spotkały się trzykrotnie.Za każdym razem górą byli &quot;kanarki&quot; którzy wygrywali kolejno 3-1,3-1 i 3-0.Rosja to zupełnie inna siatkówka opierając się głównie na grze siłowej(zagrywka i serwis),motoryce oraz skutecznej grze blokiem.Do dzisiejszego meczu obie ekipy przystąpią w optymalnych,docelowych składach jakie mają zaprezentować się w Pekinie.Zarówno w Rosji jak i w Brazylii występują sami gracze światowej klasy czego nie trzeba przedstawiać.Porównując poszczególne pozycje ciężko doszukać się znaczących atutów w którejś z drużyn.Za Brazylijczykami napewno będzie szalona kilkunastotysięczna publiczność.Myślę że na dzień dzisiejszy Rosjan nie stać jeszcze na zwycięstwo a swoich szans mogą upatrywać w słabszej dyspozycji canarinhos z jakiej znani są w meczach otwierających turnieje.Pierwszy set może być rozgrzewkowy i skłaniałbym się tu bardziej za Rosjanami ale później już myślę że wszystko pójdzie na stronę Brazylii i oni wygrają to spotkanie 3-1.​

Dokładny wynik : 3-1 kurs: 3,2 (1/10) stawka
Brazylia (-1,5) - Rosja kurs : 1,72 (3/10)
Pierwszy set: Rosja kurs: 2,7 (1/10)
Rezultat po 2 setach : X 2,05 (2/10)
Czy będzie tie-break : nie 1,42 (4/10)
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
USA - Serbia 1 1.60 Centrebet ⛔
Jak dla mnie kurs na USA w tym meczu warty zagrania. Moim zdaniem USA w tym roku zajdzie do finału LŚ. Mają znakomitych graczy w swojej kadrze, grających w najlepszych ligach świata a zawsze na największych imprezach grają &quot;role drugoplanowe&quot;. Na IO 4 lata temu w Atenach zajęli 4 miejsce, na MŚ 06 10 miejsce, rok temu w Finale Ligi Światowej - 3 miejsce. Jak widać już dawno nie osiągnęli jakiegoś dużego sukcesu i na pewno dla takich graczy światowej klasy jako Ball to jest powód do motywacji, aby pokazać jak najlepszą grę z ich strony. Serbowie natomiast tak jak wspomniałem kilka postów wcześniej - nie są jeszcze w olimpijskiej formie i mecze w F6 mają głównie poprawić dyspozycję, oni sami się nawet nie nastawiają na odniesienie w Rio zwycięstwa, bo sami wiedzą, że ich forma jeszcze na to nie pozwala. USA jest znane z tego, że w roku olimpijskim prezentują się bardzo dobrze, w fazie LŚ bez żadnych problemów wygrali grupę, oni nie mają zwyczaju, aby odpuszczać, zawszę grają na 100 %, bo po prostu mają tak klasowych graczy, że nie muszą kalkulować, bo za kilka dni rozpoczynają się IO. Myślę, że ich forma jest już prawie &quot;dopracowana&quot; i to może być ich atutem a na pewno tak jest w dzisiejszym meczu. Na potwierdzenie jakie oczekiwania mają obie ekipy podczas rundy finałowej przytocze wypowiedzi z obozów obu ekip:
- Będzie to ważna część przygotowań do igrzysk w Pekinie, ale nie będzie to tylko dla nas test. Będziemy walczyć. Liga Światowa to wielkie wydarzenie a Serbia i Polska będą dla nas fantastycznymi przeciwnikami. - trener USA, Hugh McCutcheon.
-&quot;W czasie trwania rundy eliminacyjnej mogliśmy ogrywać naszych nowych zawodników, co pozwoliło nam dobrze przygotować się do tej najważniejszej części sezonu. Teraz nadszedł czas by pokazać to co najlepsze i utrzymać to do igrzysk w Pekinie
- opowiada kapitan Stanów Zjednoczonych, Thomas Hoff.
- Spotkamy się z dwoma imponującymi drużynami - Stanami Zjednoczonymi i Polską. Spędziliśmy trzy tygodnie podróżując po świecie w rundzie eliminacyjnej, co z pewnością zmęczyło moich zawodników. W końcówce drużyna była w dobrej formie i mamy nadzieję, że utrzyma ją również w finałowych rozgrywkach - powiedział serbski szkoleniowiec, Igor Kolakovic.
Wyciągając wnioski z wypowiedzi przytoczonych. Amerykanie mają tutaj już zaprezentować formę olimpijską, nie będzie tutaj żadych testów przed Olimpiada, oni tą fazę mają już zakończoną. Natomiast szkoleniowiec Serbii mówi o zmęczeniu zawodników i nie jest do końca jeszcze pewny formy swojej drużyny i te mecze mają to dopiero pokazać. USA jest kilka kroków dalej jeśli chodzi o formę i tutaj widzę tylko jednego zwycięzcę !

Jeśli chodzi o mecz inaugurujący Final Six to ja tam widzę tylko jednego faworyta - gospodarzy. Wielu w swoich analizach pisze, że Brazylijczycy zawsze słabo zaczynają, bo każdy pamiętam zeszłoroczny mecz Brazylijczyków z Bułgarią w Katowicach, gdzie Mistrzowie Świata zaprezentowali się bardzo słabo i przegrali co było dużą sensacją. Jednak tutaj mamy inne okoliczności. Brazylia przede wszystkim gra u siebie. I tutaj jest sytuacja podobna jak z polskimi kibicami, Polscy siatkarze mówią, że u siebie porażki bolą podwójnie i tak samo jest z Brazylijczykami, oni u siebie grają na 101 %. Nie mieli tego problemu jak inne reprezentacje, czyli aklimatyzacja, podróż, bo już 3 tygodnie grają u siebie co będzie ich kolejnym atutem. Dla wielu już się znudziło to, że Brazylia 7 razy wygrała LŚ i liczą, że w tym roku będzie inaczej. Jednak tym razem Brazylia ma wszystkie karty po swojej stronie i ma najłatwiejszą drogę do zwycięstwa po raz 8 niż podczas gdy wygrywali w poprzednich edycjach i moim zdaniem to wykorzystają wyrównując tym samym rekord Włochów, którzy LŚ wygrali 8 razy. Jeszcze jeden aspekt odnośnie meczu Brazylia - Rosja. Brazylijczycy w wypowiedziach prasowych mówią o zwycięstwie w LŚ, że czeka ich bardzo trudne zadanie. Natomiast w ekipie rosyjskiej nikt nie mówi o zwycięstwie, tylko o zgraniu przed IO, to pokazuje kto w tym meczu o co walczy i jakie ma cele. Rosjanie nie za bardzo mają ochotę na zwycięstwo tutaj.
 
T 0

trk

Użytkownik
TYP: brazylia @ 1.30
Stawiam na brazylie ale ...
typ na brazylie @ 1.30 to lakomy kasek i wielu graczy gdzies go zamaisci w swoim kuponie ???? wedlug mnie to ze wygra brazylia jest po prostu zbyt oczywiste i to moze byc podpucha :p
PS. nie wiem jak tam jest z korupcja w siatkowce (wiadomo ruscy sa nie obliczalni i z tego co wiem to prezydent kladzie duzy nacisk zeby rosja byla potega takze w sporcie)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widze większośc zdecydowanie stawia na Brazylie a ja mam nadzieje że Rosjanie dzisiaj wygrają ten mecz i pokażą miejsce w szeregu Brazylijczykom ;) Dla mnie mecz będzie wyrównany a kurs na Brazylie jest bardzo niski , a że mierzą się wyrównane ekipy to tutaj może się wszystko zdarzyc. Dzisiaj zapewne Rosja zagra najlepszą swoją szóstką tj Khamuttskih,Poltavskiy,Tetyukhin,Korneev,Kuleshov,Volkov i Verbov na libero. Ci zawodnicy napewno sa odporni na stres i z niejednego pieca chleb jedli;) Co innego gdyby dzisiaj Alekno puścil na rozegranie Grankina który jest młody jeszcze i mógł by nie wytrzymac presji na nim ciążącym , a Vadim to gracz z wielką charyzmą i doświadczeniem co musi dzisiaj zaowocowac.
Brazylia ma owszem za sobą publicznośc i doping, umiejetności także spore ale kto powiedział że od razu muszą wygyrwac?! ???? Nawet oni nie sa nieomylni i mam nadzieje że w dzisiejszym meczu po bardzo emocjonującym meczu(najlepiej po tie breaku) wygrają Rosjanie i utrą nosa gospodarzom bo napewno mobilizacja aby zdetronizowac mistrza jest wielka.
Już za pół godziny początek meczu tak wiec zobaczymy jak to będzie ;)
 
beau 1

beau

Forum VIP
Właśnie zakończył się mecz Brazylia-Rosja, który mnie osobiście rozczarował.Canarinhos wygrali gładko 3-0 i tylko w pierwszym secie Rosja była godnym przeciwnikiem.O zwycięstwie zadecydowała ogromna ilość błędów na zagrywce(chyba 20) oraz w ataku.Ogólnie ponad jeden set Rosjanie oddali na własne życzenie.Nie będę wysuwał przedwczesnych spostrzeżeń.Sądzę, że siatkarze Sbornej w dalszej części turnieju poprawiając zagrywkę będą faworytami swoich spotkań i dojdą do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom