>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał : Shakhtar Donetsk - Werder Bremen

Status
Zamknięty.
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Po takim kursie aż żal nie grać Szachtara, Werder poważnie osłabiony (Diego, Hugo Almeida, Mertesacker) nie ma według mnie żadnych szans z Ukraińcami. 2.85 to value ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Zastanawia mnie jedno:

Czy przypadkiem zakład
Szachtar - Werder (1:0) Typ 1 1,45
nie jest równoznaczny z zakładem:
Szachtar - Werder Typ 1X 1,54
??????
Dziwne, bo przecież jeżeli:
wygra Szachtar - oba typy wchodzą
będzie remis - oba typy wchodzą
wygra Werder - oba typy nie wchodzą
a zatem szanse są takie same (66,6%), a różnica w kursach to prawie 0,1. Czy to ja czegoś nie rozumiem, czy to bukmacher tak banalne błędy popełnia? :-?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
masz racje , kursy sporo się różnią a kurs na 1x to już moim zdaniem bardzo dobry
myślę podobnie jak kolega że werder bez Diego dużo straci na ofensywie , on poprostu jest większą częscią drużyny i jego brak może mieć duże znaczenie
co do tych kursów ...do finału jeszcze sporo czasu i na pewno te kursy będą jescze wielokrotnie sie zmieniac
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Owszem, dlatego trzeba wykorzystywac takie bledy i brac lepsze kursy ???? Co do samego spotkania gdyby grali zwlaszcza pierwsi dwaj z wymienionych, ktorzy nie zagraja, to dawalbym wieksze szanse Werderowi, ktory w lidze juz nic nie osiagnie. Szachtar zas wciaz nie jest calkiem pewny drugiego miejsca w lidze, choc gracze Metalistu wybitnie pomagaja im je zdobyc. Dla obu zespolow bedzie to najwazniejszy mecz w sezonie, w ogole od lat, wiec z pewnoscia bedzie ogromna motywacja i determinacja do zdobycia tego trofeum, jednakze Werder bez arcywaznych ogniw bedzie mial naprawde spore problemy z zespolem z Doniecka. Dlatego tez rowniez uwazam kurs na nich wziety z kosmosu i warty ryzyka.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm ... wg mnie Werder wcale nie jest bez szans. Bremeńczycy to wyrachowana niemiecka ekipa mająca duże doświadczenie w meczach o stawkę. Myślę, że siły tych ekip są porównywalne. Werder na pewnie wiele straci na absencji Diego w ofensywie, ale myślę, iż jego brak nie będzie kluczowy dla losów tej rywalizacji. Strata Almeidy to na pewno pozytyw niż wielkie osłabienie, gdyż on ma talent ale do marnowania okazji. W tym meczu decydujące będzie na pewno kilka czynników. Pierwszym z nich będzie motywacja do gry, a ona większa jest chyba w Werderze, który zdaje sobie sprawę z tego, iż przegrywając ten mecz odpada z pucharów za rok. Kolejnym ważnym czynnikiem będzie na dobra gra w defensywie, gdyż jedna głupio stracona bramka może zupełnie zmienić lub definitywnie ustawić ten mecz. Istotnym aspektem jest, też to iż Werder zupełnie o nic nie gra juz lidze, natomiast Szachtar nadal walczy o utrzymanie swojej lokaty w tabeli. Gra na dwa fronty nie zawsze przynosi upragnione efekty ... Myślę, że Werder jest w tym meczu faworytem... Chociaż sercem jestem z fanami z Doniecka ...
 
drago 108

drago

Użytkownik
Zgadzam się z PhillipS&#39;em. Żal nie zagrać Shaktara po takim wysokim kursie w regulaminowym czasie, bo jeśli będzie dogrywka to stawiałbym na Werder, już jedną grali w końcu... ;) Tak, więc oby Shaktar nikogo nie stracił, bo tak jak już powiedział Werder jest na tyle osłabiony, że będzie bardzo ciężko coś strzelić.
Czekamy na kurs 3.00 ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Szachtar Donieck - Werder Brema
Typ: Szachtar Donieck [zwycięzca pucharu] ✅
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Werder przystępuje do finału osłabiony brakiem Hugo Almeidy, Pera Mertesackera i Diego. Brak tego ostatniego jest niezwykle istotny, ponieważ jest on kluczowym piłkarzem dla gry tego zespołu. Bez Diego Werder znacząco traci na jakości gry, a poza tym nie potrafi osiągać dobrych wyników pod jego nieobecność. Ważna jest również absencja Mertesackera, którego zastąpi młody i niepewny Prodl. W Szachtarze zabraknie jedynie Hubschmanna, którego zastąpi Kuczer bądź Lewandowski. Szachtar może imponować solidnością w grze obronnej co przy dodatkowym braku kreującego grę ofensywną Werderu Diego może skutkować, że raczej zbyt wielu bramek to piłkarze z Doniecka nie stracą. W swoich szeregach mają ambitnych Brazylijczyków, którzy niejednokrotnie swoimi umiejętnościami potrafili przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Szachataru. Moim zdaniem kluczowe dla finału mogą być właśnie wspominane absencje w Werderze, brak wspominanych piłkarzy ma istotne znaczenie. Szachtar jest niezwykle zmobilizowany na zdobycie tego trofeum, gdyż to ich ostatnia szansa na zaistnienie w tym sezonie, bo mistrzostwa Ukrainy nie zdobędą.
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Szachtar Donieck - Werder Brema 1 2.65 bwin
Już dziś spotkanie które odbędzie się w ramach finału pucharu uefa na stadionie şükrü saracoğlu Shachtar zmierzy się z piłkarzami Werderu. Jak w każdym meczu finałowym wiadomo szanse są wyrównane, spotkanie rozgrywa się na neutralnym terenie i każda z drużyn wyjdzie odpowiednio zdeterminowana by zgarnąć to trofeum. Ja jednak osobiscie większe szanse daje piłkarzom z Ukrainy, jest to klub poukładany, bogaty, a o jego sile stanowią brazyliczycy. Jeśli chodzi o Werder to jest to także drużyna z ogromnymi aspiracjami jednak grają oni bardzo w kratkę. Patrząc na ostatnie spotkanie ligowe w którym to Werder przegrał z ostatnim w tabeli Karlsruher SC nie napawa optymizmem przed tym meczem. Do tego można jeszcze dodać ze trener Schaaf ma poważne problemy ze zestawieniem pierwszej jedenastki. Zawieszeni na to spotkanie są Diego i Hugo Almeida. Jak wiadomo ten pierwszy jest sporym osłabieniem dla niemców, to on poprowadził swoją ekipę tak daleko w tych rozgrywkach, dziś jednak niestety dla graczy z Bremy zabraknie go na boisku, co daję już większe szanse Shachtarowi. W formacji defensywnej nie zagra najlepszy obrońca drużyny Schaafa Per Mertesacker który bodajże naciągnął jakiś mięsień. Tak więc ciekawe jaki to dziś skład wystawi szkoleniowiec Werderu. Trener Lucescu nie będzie mógł posłać na murawę Tomáša Hübschmana, w jego miejsce na boisku najprawdopodobniej zobaczymy Mariusza Lewandowskiego, dla piłkarzy z Doniecka będzie to okazja by po raz pierwszy od 1991 roku kiedy to Ukraina odzyskała niepodległość zdobyć puchar na arenie europejskiej. Myślę że dziś nie zmarnują oni tej sytuacji i dadzą swoim kibicom dużo radości i satysfakcji. Po takim kursie myślę że warto zaryzykować. Transmisje z tego spotkania przeprowadzi TVP 2.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Osobiscie bylem zdecydowanie za Werderem, patrzac na przebieg meczu z Hamburgiem ... ale skoro Diego nie zagra to nie widze tego za ciekawie.
W takim badz razie raczej widze spokojna gre w srodkowej czesci boiska i &quot;slaby&quot; wynik.
Bylbym bardziej za under 2.5 @1.9✅ albo nawet under [email protected]⛔ , czy tez druzyna 2 (Werder) ponizej 0.5 @1.66 bramki do przerwy⛔.
Te zdarzenia najbardziej mi pasuja czytajac to co tu kazdy napisal ????
I perelka Shakhtar to win on penalties @11.00⛔
EDIT:
Troche przesadzilem z tymi underami, ale 2.5 wszedl. No i perelka lekko nie weszla mieli wygrac po dogrywce, ale bylo blisko ????
 
P 1

pawko12

Użytkownik
Shakhtar Donetsk - Werder Bremen
Typ : 1/1
Kurs :5
Buk : doxxbet
Analiza : Final Pucharu UEFA. Wcale mnie nie dziwi ze jest to tak popularne zdarzenie do typowania na dzis. Ja rowniez jestem zdania ze to zespol z ukrainy ma dzis wieksze szanse na zwycieztwo. Ukraincy to zespol bardziej ograny ostatnio w europejskich pucharach nizeli zespol z Bremy. Szachtar rok rocznie gra w LM gdzie nie raz pokazal ze jest klasowa europejska druzyna. Szachtar maja aktualnie w skladzie takich zawodnikow jak: Srna, Gladkiy, Fernandinhio i cala plejada brazylijczykow wydaje sie ze maja silniejszy sklad. Jak wiadomo w zespole Werderu nie zagra dzis ich glowny playmaker tj Diego. Jest bardzo duze oslabienie dla tego zespolu gdzy brazylijczyk to glowny kreator gry w zespole Werderu. Moj typ na dzisiejsze spotkanie to zwycieztwo Szachtaru i prowadzenie juz po 1 polowie meczu. Mysle ze ukraincy nie beda kalkulowac i wiedzac ze Brema ma powazne braki kadrowe na dzisiejsze spotkanie zrobia wszystko by byc pewnym zwycieztwa i spokojnie kontrolowac przebieg spotkania. Nieukrywam ze gra zespolu z Doniecka jest dla mnie bardziej efektowna a zespol ten na swoim koncie nie ma jeszcze zadnego tytulu europejskiego wiec jest to chyba ich najlepsza okazja by wygrana w finale przypieczetowac swieta forme tego zespolu w ostatnich kilku sezonach. Kibicuje Szachtarowi rowniez dlatego ze w ich szeregach jest nasz rodzynek Lewandowski. Choc wydaje mi sie ze ma on dzis bardzo nikle szanse na wystep w finale to jednak jego wklad do druzyny jest widoczny i byc moze zobaczymy go dzis na boisku. Moj typ do zwycieztwo Szachtatu i prowadzenie juz po 1 polowie spotkania.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Szachtar Donieck - Werder Brema Claudio Pizzaro strzeli bramkę (2,87)

Dziś ostatni w historii finał Pucharu UEFA. Od przyszłego sezonu rozgrywki te będą nazywać się Ligą Europejską. Skład finału jest dość sensacyjny patrząc na drużyny, które brały udział w tegorocznych rozgrywkach. Z pośród całej bardzo szerokiej oferty jakie na ten mecz proponują wybrałem typ, który według mnie ma duże szansę, aby okazać się trafionym. Podczas półfinałowego meczu Werderu z HSV wy kartowali się dwaj dość ważni zawodnicy ofensywni Bremeńczyków. Nie będzie mógł wystąpić kreator ich gry oraz najlepszy strzelec czyli Brazylijczyk Diego. Swoim głupim zachowaniem i przepychankami w samej końcówce meczu wyeliminował się z finału również Hugo Almeida. W takim układzie prawie pewnym jest, że w ataku wystąpią właśnie Pizzaro z Rosenbergiem. Pizzaro jest drugim strzelcem właśnie po Diego z dorobkiem 5 bramek w 8 spotkaniach. Jako prawdopodobny partner w ataku w 6 meczach nie zaliczył ani jednego trafienia. Patrząc na statystyki oraz formę jaką prezentują dwaj kandydaci do ataku w dzisiejszym meczu sądzę, że kurs na Claudio jest zdecydowanie zawyżony. Wszystko zacznie wyjaśniać się dziś od 20:45.

Kurs z: Bet365
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
I perelka Shakhtar to win on penalties @11.00
SimonS, chyba zapomniałeś kto broni bramki Werderu. Wiese świetnie broni karne, wiec jak dojdzie do karnych to Werder będzie miał lekka przewage.

Ja tradycyjnie bede za niemiecką drużyną i chcę, żeby to Werder wygrał.
No i popieram to co napisał Pietaszek89. Pizza to obecnie jedyny wartościowy napastnik Werderu, bo po Rosenbergu nie wiadomo czego sie spodziewać. Może zagrać mecz zycia, a może zagrać tak jak zwykle, czyli słabo.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: FC Shakhtar Donetsk - Werder Bremen
Typ: under
Kurs:1.87
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Wielki mecz czeka nas dzis wieczorem.Jest to wielka chwila dla obydwu druzyn jak i dla kibiców,którzy będą oglądali dzisiejszy mecz,bowiem jest to ostatni mecz finałowy Pucharu UEFA.W nastepnym sezonie rozgrywana będzie Liga Europejska.Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na stadionie Sukru Saracoglu w Stambule.
Jeżeli wygra Werder, będzie to siódmy triumf drużyn wystepujących w bundeslidze w tych rozgrywkach.Jeszcze nikt nie sięgnął z Ukrainy po Puchar UEFA.Shaktar moze być pierwsza ,jak i ostatnią drużyną,która to uczyni.
W ekipie Werderu nie zagrają Almeida jak i Diego,a w ekipie Werderu nie zagra Tomasa Hubschaman.Wydaje mi się że typ na under w dzisiejszym spotkaniu wydaje się być bardzo prawdopodobnym,ponieważ brak tych zawodników z pewnoscią osłabi ataki drużyn.Wypowiedzi obu szkoleniowców również sugerują ten typ,ponieważ obie ekipy zamierzają czekać na swoje okazje,bez nadmiernej grze w ofensywie.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Szachtar:
Pyatov - Srna,Kucher,Chygrynskij,Rat - Ilsinho,Lewandowski,Fernandinho,Willian - Jadson,Luis Adriano
Werder:
Wiese - Fritz,Prodl,Naldo,Boenisch - Niemeyer,Frings,Baumann,Ozil - Pizarro,Rosenberg
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Sponsorem mojego niepowodzenia jest Pyatov ????
Kto to jest?????????I co nam jeszcze pokarze????
A tak wogole to szachtar sprawia momentami duzo lepsze wrazenie i mysle ze warto na livie postawic ze wygraja spotkanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom