>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Pucharu Ligi Francuskiej [ Marsylia - Montpellier ] sobota 23.04

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS Sobota 23.04.2011 [20:45] Ol.Marsylia - Montpellier 1,85 3,30 4,40

Faworytem meczu na Stade De France jest oczywiście Marsylia, ale jak to często bywa nie zawsze faworyt wygrywa. Zatem nie można lekceważyć rywala jakim jest Montpellier bowiem mają w swoich szeregach ciekawych zawodników jak chociażby Giroud czy Estrada.
W poprzedni weekend oba zespoły grały ze sobą w ramach Ligue1. Górą okazali się piłkarze OM wygrywając 2:1 na wyjeździe.
Jak będzie tym razem ? Kto wygra ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Do finałowego starcia coraz bliżej. Oto najważniejsze newsy z obozów obu zespołów.

Didier Deschamps powołał 19 zawodników na sobotni mecz finału Pucharu Ligi, który odbędzie się na Stade de France (godz. 20.45).

Bramkarze: Andrade, Mandanda
Obrońcy: Diawara, Fanni, Heinze, Hilton, L. N&#39;Diaye, Sabo, Taiwo
Pomocnicy: Abriel, Cheyrou, E. Cissé, Kaboré, Lucho, Mbia, Valbuena
Napastnicy: A. Ayew, J. Ayew, Gignac
żródło ▶http://www.om.net.pl/
-------------------------
Mająca spotkanie w czwartek Komisja Dyscyplinarna LFP postanowiła, że Loïc Rémy otrzyma dodatkowo 2 mecze w zawieszeniu. Wcześniej było wiadomo, że atakujący OM będzie pauzować tylko jedno spotkanie z racji czerwonej kartki otrzymanej w ostatnim pojedynku ligowym.
Tak więc Rémy opuści następujące konfrontacje: z Montpellier (finał Pucharu Ligi, 23.04), z Niceą (27.04) oraz z Auxerre (01.05).
Kartkę czerwoną w tym samym meczu- z racji dwóch żółtych - dostał również obrońca Montpellier El Kaoutari i tym samym także zabraknie go w sobotnim finale
żródło ▶http://www.om.net.pl/

------------------------ Grupa zawodników powołana przez trenera Montepllier :


Bramkarze : Pionnier, Jourdren, Ligali
Obrońcy : Bocaly, Yanga-Mbiwa, Dzodic, Stambouli, Collin, Jeunechamp, T.Mézague
Pomocnicy : J.Marveaux, Dernis, Estrada, Pitau, Saihi, Belhanda, Coulomb
Napastnicy : Utaka, Kabze, Giroud, So.Camara, Koita

Kotnuzje : J.Martin (cheville), Aït-Fana (Cheville), Legras (pied)
Zawieszeni : Spahic, El Kaoutari
▶http://www.football365.fr/france/infos-clubs/montpellier/article_522298_Montpellier-Le-groupe-face-a-l-OM.shtml
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Jak każdy wie puchary żądzą się własnymi prawami, o których przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Ale czy można liczyć na ewentualną niespodziankę w tym spotkaniu ? Moim zdaniem nie.
Na przeciw siebie stają drużyny które w niedziele stoczyły bój w rozgrywkach ligowych, z którego zwycięsko wyszli piłkarze obecnego mistrza Francji Olympique Marsylia. Meczu niestety nie widziałem, ale z tego co się dowiedziałem spotkanie stało na wyrównanym poziomie. Wygrana 2:1 na terenie rywala na pewno dodała pewności siebie i przewagi psychologicznej drużynie OM.
Wyżej robson United xD napisał kilka ciekawostek dotyczących zestawienia obu zespołów. Na pewno czynnik czysto sportowy leży po stronie marsylczyków, z tym raczej nikt nie ma zamiaru polemizować. Wiadomo, Remy nie zagra, ale jest przecież Gignac, bracia Ayew czy wciąż świetnie grający Valbuena, więc napad wygląda nadal bardzo dobrze.
Głównym atutem Montpellier jest bardzo dobra obrona, która w tym meczu będzie odgrywać ważną rolę chociaż będzie ona osłabiona brakiem El Kaoutariego i Spahicia. Z przodu jedyne zagrożenie to chyba tylko Giroud, który wpisał się na listę strzelców w niedzielnym spotkaniu.
Uważam iż to spotkanie będzie się w dużym stopniu różniło od tego ligowego. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że gracze z Montpellier nastawią się na kontrataki i w nich będą głównie upatrywać swoich szans. Ale z drugiej strony biorąc, jest to szansa na zrobienie dobrego wyniku i zdobycie w końcu jakiegoś pucharu na który czekają i czekają. W lidze raczej już nic więcej nie osiągną, tz do pucharów daleko, do spadku daleko, to dlaczego nie postawić wszystkiego na jedną kartę i spróbować ograć faworyta ? Może zrobić się nam ciekawe widowisko i myślę że over 2,5 gola ( kurs 2,35 w Bet365 ) wygląda nawet dobrze, ale zapewne i tak zwycięsko z tej batalii wyjdą piłkarze z Marsylii.
Didier Deschamps wyraźnie podtrzymuje że zdobycie tego pucharu nie jest wcale mniej ważne od zdobycia innych, dlatego też powołał pełny skład i śmiało można się spodziewać pełnej mobilizacji zawodników. Warto dodać też fakt, że ubiegłoroczny puchar wygrali właśnie piłkarze OM i jest świetna okazja do ponownego triumfu w tych rozgrywkach.
Zapewne niczego wielkiego nie odkryję mówiąc, że Marsylia jest faworytem i to w niej należy upatrywać zwycięscy jutrzejszego spotkania. Kurs na zwycięstwo OM jest wciąż w miarę wysoki, ale widać powolny spadek.
Olympique Marsylia win @ 1,83 Bet365 ✅
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
OM - Montpellier | under2.5 - 1,62 (Bwin)
✅
Fajne spostrzeżenie kolegów wyżej, z częścią zgadzam się.Na pewno ten rok może być bardziej owocny dla ekipy z Prowansji bo nie dość, że gonią Lille [ pomijam styl w jakim to robią ] to jest i szansa na dublet.Co prawda zdobyli przed rokiem ten tytuł, ale jakby go obronili i udało by się wygrać ligę to pozycja Deschampsa jeszcze bardziej by się wzmocniła.Graczy z Montpellier oglądam rzadko bo nie dość często możemy ich obserwować na antenie Orange Sport.Ale jak bardzo lubię takie zespoły, bo rok temu kiedy weszli do ligi do pewnego czasu byli sporą rewelacją i grali na prawdę świetny futbol - tak czy tak starczyło na miejsce w górnej części.Dziś, widzimy jaki progres robi ta drużyna - są w finale puchary ligi, pokonali w drodze nie byle kogo bo PSG oraz Lille [ tegorocznych finalistów Pucharu Francji, drużyny walczące o pudło w L1 ] i w finale przyjdzie im zagrać w Derby z Olympique.Przyznam, że obok PSG najbliżej mi do tego zespołu we Francji [ pozdro R_Utd ;) ] i niestety muszę przyznać, że u nich z grą jest średnio - pamiętam zeszły sezon, a przede wszystkim jego końcówkę gdzie Marsylia siłą rozpędu wygrywała z każdym i na koniec wyszła ogromny plus względem innych zespołów.Dziś to nie wygląda tak różowo pod względem gry bo punktowo jest ok, OM często męczy się w meczach, Gignac nadal wygląda tak jak wygląda, dochodzi zawieszenie Remy&#39;ego no i ciężko coś graczom z Południa Francji wygrać zdecydowanie.Własnie z tego względu nie liczę na łatwy mecz w Paryżu.Jestem ciekaw postawy graczy Montpellier, raczej sądzę, że wyjdą z nastawienie, żeby nie stracić i to powinno się w miarę powieść no tak jak wspomniałem Marsylii ciężko się strzela gole.Nawet przyznam się, że nie zdziwię się jak zobaczymy dogrywkę, a sugerowałbym w tym meczu typ underowy bo raczej tak będzie wyglądać mecz gdzie o trofeum rozstrzygnie jeden gol.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Olympique.Przyznam, że obok PSG najbliżej mi do tego zespołu we Francji [ pozdro R_Utd ;)]
Widze mnie rozszyfrowałeś, że sympatuzuje w Ligue1 za OM;)
Co do jutrzejszego finału to wypada mi się zgodzic z Twoimi argumentami. W ostatnich meczach gre ofensywną napędzał właśnie Loic Remy. Teraz go zabraknie i może być kłopot. Już w kontekście niedzielnego meczu ligowego myślałem aby w tym starciu szukac jakiegoś undera, jak wiemy skończyło się 2:1 dla OM.
Wypada chyba zatem spróbowac tego typu w meczu finałowym.
Też nie licze jakoś na fajerwerki. Wszystko napisane powyżej.
No i oczywiście oby triumfowała Marsylia ;)
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,60 Unibet ✅1:0 dla OM ;)
W ogóle to fajnie panowie, że coś napisaliście, bo staram się od jakiegoś czasu rozkręcic dyskusje w dziale, ale jakoś nie idzie za dobrze, a to mi czasu brakuje, a to nikt znowu nie chce dołączyć. Tak więć dzięki ????
Widze, że trzech Marsylczyków się dobrało i faworyzuje ekipe Deschampsa hehe;) Ciekawe czy ktoś ma argumenty przeciwko ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Już podsumowując.

OM ZWYCIĘŻA​



Galante foto :spokodfhgfh:.

Nie ukrywam, że cieszę się, że OM wygrało ten tytuł, dziś widziałem wzmiankę na ten temat w wiadomościach sportowych i prawdą jest, że OM od &#39;86 nie wygrało nic, a po przez ten sezon i poprzedni zdobyli już trzy tytuły [ obronili Coupe oraz Mistrzostwo ] i są na dobrej drodze do dubletu.Liczę, że uda im się przegonić Lille.

Nie milkną jednak echa finału, Taiwo, dość sporo związany z Klubem Nigeryjczyk po finale obrażał Paris-Saint Germain i generalnie zrobiła się z tego afera we Francji, na lequipe można przeczytać, że za to przeprosił.Swoją drogą, z okazji tego, że strzelił gola to francefootball.fr zrobiło dla niego oddzielną rubrykę obok takich jak : Ligue 1, Bundesliga itd. :p.

Mnie to trochę dziwi bo w czerwcu kończy mu się kontrakt, zapowiedział, że go nie przedłuży, był już widziany w Mediolanie gdzie podobno z Milanem miał się dogadywać, a przed chwilą czytałem newsa, że ma zagrać na Wyspach bądź w Hiszpanii.Ciekawe jak wielu będzie chętnych na jego usługi, a może z braku laku zostanie w Prowansji ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie ukrywam, że cieszę się, że OM wygrało ten tytuł
Też się ciesze, niestety całego meczu nie widziałem, tylko urywki 1połowy. To strasznie brutalnie i agresywnie grali piłkarze Montpellier przez co kontuzją okupił to Mbia. Mecz był szarpany. Wszystko idealnie było w kontekście mojego undera. No i mecz zakończony triumfem OM;) Muszę obejrzez powtórkę na OSi jak dadzą w dniu dzisiejszym...
Mnie to trochę dziwi bo w czerwcu kończy mu się kontrakt, zapowiedział, że go nie przedłuży, był już widziany w Mediolanie gdzie podobno z Milanem miał się dogadywać, a przed chwilą czytałem newsa, że ma zagrać na Wyspach bądź w Hiszpanii.Ciekawe jak wielu będzie chętnych na jego usługi, a może z braku laku zostanie w Prowansji ?
Co do Taiwo to uważam, że szkoda go sprzedawac. Mówiło się, że Benfica jest nim zainteresowana by zastąpić lukę po Fabio Coentrao. Jak wiadomo Portugalczyk to łakomy kąsek latem do przejścia do jakiegoś wielkiego klubu. Ale sprowadzenie Taiwo to troche nie byłoby w stylu Benfici. Wkońcu oni penetrują rynek w Ameryce Płd...
Ja bym go widział na następny sezon na Velodrome.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom