>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Finał Pucharu Króla: Athletic Bilbao - FC Barcelona

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
25 maja 2012 roku o godz. 22:00 w Madrycie zmierzą się FC Barcelona i Athletic Bilbao w ramach piłkarskiego Pucharu Hiszpanii (Copa del Rey).
Studio w TVP Sport już od 21:30, zaś w TVP1/TVP1 HD od 21:50.


BUKMACHER: UNIBET
Po porażkach w lidze hiszpańskiej i Lidze Mistrzów, Katalończycy zwrócili większą uwagę na rozgrywki o Puchar Króla. Do rozegrania pozostał im już tylko jeden mecz - finał, który będzie zarazem ostatnim meczem Pepa Guardioli na ławce trenerskiej Barcy. Finał Copa del Rey odbędzie się aż 13 dni po ostatnim meczu w La Liga. Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) na posiedzieniu w siedzibie Federacji Piłki Nożnej w Las Rozas podał nazwisko arbitra, który poprowadzi finał Copa del Rey pomiędzy FC Barceloną a Athletic Bilbao. Jest nim David Fernández Borbalán (Andaluzja). Nie można lekceważyć ekipy z Bilbao. Są podrażnieni bowiem ostatnio grając finał Pucharu Ligi Europejskiej nie udało się im zdobyć trofeum i powędrowało ono dla Atletico Madryt! Zobaczymy jak będzie tym razem.
Zachęcam do analiz i dyskusji na temat nadchodzącego finału.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Czemu nikt się nie wypowiada na temat finału ???? Ja osobiście uważam że barca po porażce w lidze mistrzów oraz w lidze hiszpanskiej w koncu sie odbije i cos chociaż na pocieszenie wygra. Są w stanie, składzik idealny na rozniesienie bilbao - chyba nie będzie niespodzianki - barca wygra gładko. Nawet postawiło mi się na wygraną barcy a więc bede trzymał kciuki za nich.
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Faworyta nie ma bo dla Barcy ten sezon nie był udany brak pucharu LM,mistrza kraju jak i dla Basków(nie wygrali LE).Obie ekipy aby zakończyć ten sezon udanie będą walczyć zaciekle do końca i choć cichym zwycięzcą jest Katalonia wcale nie przekreślał bym piłkarzy z Bilbao.
W tym sezonie na San Mames padł remis 2-2 a na Camp Nou Blaugrana wygrała 2-0.Co warto grać?Sądze że BTS i over 2,5.Ja obstawiłem wynik 2-1 dla bordowo-granatowych i oby się sprawdził ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dzisiejszy mecz zapowiada się jako pojedynek dwóch ofensywnie nastawionych drużyn... które w tym roku są PRZEGRANE. Athletic zawalił sezon w lidze, poświęcając go na rzecz rywalizacji w LE. Czy było warto? Odpowiedzi będą różne. Dla jednych finał to i tak wielkie osiągnięcie, dla drugich sukcesem byłaby wygrana. Ostatni mecz skończył się jednak źle a popisy Falcao będą się śnić Baskom po nocach.
Barcelona przegrała sezon w lidze - ZDECYDOWANIE ustępując Realowi, a i w Lidze Mistrzów zanotowali spore rozczarowanie.
Dziś obydwie drużyny rywalizują o ostatnie trofeum - Puchar Króla.
Spodziewam się zwycięstwa Barcelony ale po takich kursach, na pewno nie będę tego obstawiał. Mecz powinien być otwarty... ale znów na over 2,5 mamy niski kurs. Messi powinien strzelić gola... ale 1,33 przeraża.
Jedyne co mnie zainteresowało to propozycja Bet365:
Athletic Bilbao - FC Barcelona
Gol Athletic przed 79:00

4/10 @ 1,83
Bet365
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Jak wam się wydaję, czy Pedro zacznie dzisiaj od 1 minuty? Na expekcie znalazłem zakład: Pedro nie strzeli kurs: 1,55. Moim zdaniem warty gry, ale będzie trzeba poczekać do podania składów, bo tak to pewnie zwrot będzie. Pedro ten sezon nie może zaliczyć do udanych i brakuje mu skuteczności, strzelił 2 bramki w meczu z Rayo, ale to nie ta sama półka co Bilbao. Do tego z przodu Guardiola ma kim grać, więc jak Pedro zacznie od 1 minuty, to ok, 60-70 pewnie będzie przez kogoś zmieniony.
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Nie przeglądałem oferty kursowej ale zdecyduję się na handicap Barca -1✅. Moim zdaniem katalończycy będą mega zmotywowani by zdobyć chociaż jedno trofeum w tym jak już kolega wyżej napisał nieudanym sezonie. Baskowie nie prezentują już takiego poziomu jak w meczach z schalke czy united. Myślę, że barcelona ich wypunktuję a mecz będzie miał podobny przebieg jak finał LE z tym, że to barcelona będzie miała inicjatywę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=Xaft38CBZRw&amp;amp;feature=g-u-u
Ten mecz to coś więcej niż finał Pucharu Króla, to mecz o Puchar który może w sporym stopniu pocieszyć graczy, jak również mecz w którym każdy swoją grą będzie chciał podziękować Misterowi. Dzisiaj kończy się pewna historia, liczę gorąco na Barcelonę i na zwycięstwo. Są faworytami, a zawodnicy Bielsy zdecydowanie ostatnio pod formą, jeśli ligę można było usprawiedliwiać odpuszczaniem przed Ligą Europejską, to już finał Ligi Europejskiej był dowodem że to nie ta sama drużyna co z meczu z Manchesterem. Co do typowania, to raczej nie zauważam ciekawych zakładów, chociaż można by było zaryzykować że Messi strzeli 2 lub więcej...może, lekko.​
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dani Alves z powodu kontuzji nie zagra w finale Copa del Rey, w którym Barcelona zmierzy się z Athletikiem Bilbao.

29-letni Brazylijczyk w sezonie 2011/12 strzelił 2 gole w 33 spotkaniach Primera División.

Przewidywane składy (TotalBarça.com)
Athletic: Iraizoz, Aurtenetxe, Amorebieta, Iraola, Iturraspe, Susaeta, Ander, Javi Martínez, Llorente, De Marcos i Muniain.
Barcelona: Pinto, Montoya, Piqué, Mascherano, Adriano, Xavi, Iniesta, Busquets, Afellay, Messi i Alexis.

Może być to znaczące osłabienie Barcy, gdyż jak wiadomo obrona katalończyków się posypała ostatnio. W meczu zabraknie również Puyola.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dani Alves z powodu kontuzji nie zagra w finale Copa del Rey, w którym Barcelona zmierzy się z Athletikiem Bilbao.
Może być to znaczące osłabienie Barcy, gdyż jak wiadomo obrona katalończyków się posypała ostatnio. W meczu zabraknie również Puyola.

Ani jedno, ani drugie nie jest nowością... ale rzeczywiście warto o tym wspomnieć w kontekście spotkania.
Dziurawa obrona to największy problem Barcelony w tym sezonie. Złożyło się na to wiele czynników a mecz finałowy niczym się pod tym względem nie różni.
Barca będzie miała spore kłopoty z utrzymaniem czystego konta a tym samym z pokrycie handicapów. Właśnie dlatego skłaniam się ku wielu bramkom, niekoniecznie strzelanym tylko przez Barcelonę. Overy i gole Bilbao. Tego trzeba szukać w tym spotkaniu ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
To jeśli będzie Montoya to będzie to na pewno większy odpoczynek chociażby dla lewej flanki obrony Athletic, bo jednak gdyby był Alves to pewnie co chwila Aurtenetxe miałby go na głowię. Ciekawe jak to w obronie wygląda ale zapewne w przeciwieństwie do Alvesa to tej obrony po prostu nie zaniedba, a jak tam gra to już nie wiem szczerze powiedziawszy ale liczę, że Muniain tam pohasa sobie, a potem jak wejdzie Ibai to też może być ciekawie.
Co do samego meczu to wiadomo, że faworytem Barcelona ale moim zdaniem nie ma co tutaj grać na nich po takim kursie w finale. Nie dość, że rywal to nie jest przypadkowa drużyna, dwa że Barca poza Camp Nou w tym sezonie potknęła się już sporą liczbę razy, a trzy że jednak jest kilka ubytków. Również ciekawe jak na zawodników obu ekip wpłynęła ta dość długa przerwa. Piszę długa, bo wcześniej gdy grali co 3 dni w lidze, Copa del Rey i LM/LE to teraz mieli naprawdę sporo czasu. Jeśli chodzi o bety ode mnie to takie:
Amorebieta dostanie kartkę @ 2,25 Tobet
Javi Martinez dostanie kartkę @ 2,25 Tobet
Ander Iturraspe @ 2,40 Expekt

Na początek warto spojrzeć w statystyki:
Amorebieta (21 żółtych/3 czerwone w 49 meczach)
Javi Martinez (20 żółte/3 czerwone w 53 meczach)
Iturraspe (22 żółte w 58 meczach)
Widzimy że cała ta trójka &quot;lubi&quot;dostawać kartki. Nie no z tymi lubi to żartuje ale wiemy jaką rolę na boisku ma ta trójka i stąd taka ilość kartek. Iturraspe to defensywny pomocnik i zawodnik najbliżej obrońców, a więc ostatnia &quot;deska&quot; ratunku przed obroną. Natomiast Javimar i Amorebieta to dwaj stoperzy, którzy też nie przebierają w środkach i dostają sporo kartek. Obaj również często z sędziami dyskutują i też czasem za to dostają kolejne kartki. Najlepiej pograć to wszystko w singlach, bo może wszyscy kartek nie dostaną ale tak myślę, że co najmniej dwóch powinno dostać, a przy płaskiej stawce już mamy zarobek.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik

Male porownanie sylwetek obu trenerow. Roznica dosc spora ;). Dzisiaj ostatni mecz Pep&#39;a w Barcelonie (przynajmniej za tej kadencji) i szykuje sie kolejne trofeum.
Sezon w wykonaniu Barcy mozna powiedziec, ze przegrany dlatego przypadaloby sie jakos go oslodzic. Co to duzo pisac, wszystko juz zostalo wspomniane we wczesniejszych postach, oba zespoly znaja sie prawie na wylot. Szykuje sie swietny mecz na Vicente Calderon i pewna wygrana Barcy !
Moje typy na ten mecz, oczywiscie bez pewnej &quot;2&quot;:
Amorebieta dostanie kartkę @ 2,25 Tobet
Barca -1 rożny @ 1,57 Williamhill
Bilbao over 3 kartki @ 1,80 Williamhill
ktoś tu się chyba rozpędził z tymi pucharami bo Superpuchar Europy 2010 to Atletico Madryt/Konrad
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Żółta Kartka Mascherano @@ 3,50
Zawodnik często nie nadąża za akcją często gra na pograniczu faulu spodziewam się że wiele problemów zrobi mu gra przeciwko Llorente więc otrzyma żółtą kartkę. Kurs zachęcający.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale ten czas nieźle zasuwa. Niedawno zaczynaliśmy ligę, a już mamy finał Pucharu Króla. Faworytem jest Barcelona, ale jak już koledzy wyżej napisali kurs nie jest do zaakceptowania. Bardziej skupiłbym się tu na drużynie Basków. Na handicap jakoś nie mogę się zdecydować, bo tu może być i hokejowy wynik. Athletic mimo, że dziś gra z Barceloną to o bramki może być łatwiej niż w finale LE. Obrona Atletico działa zupełnie inaczej niż ta katalońska. Ta w tym sezonie popełnia sporo błędów, a do tego dziś wystąpi przetrzebiona. Ktoś powie, że Alves spełnia głównie zadania stricte ofensywne, ale ile to już razy było tak, że w momencie najmniej spodziewanym wbiega Brazylijczyk i odbiera rywalowi piłkę. Ja taki obrazek widziałem w tym sezonie (i nie tylko) już kilka razy. Mimo wszystko nie oznacza to, że Montoya będzie gorszym zmiennikiem. Jak już ktoś wspomniał skupi się on na niepopełnianiu błędów, ale doświadczenia mu brakuje i tak. Po tej stronie boiska będziemy mieli ciekawy pojedynek dwóch młodych zawodników. Na lewej obronie mamy Adriano, którego pomimo, że darzę olbrzymią sympatią to za wybitnego obrońcę go nie uważam. Jest zadziorny, waleczny, ale czasami głupio traci piłki. Gdyby Adriano, Montoya, Muniain i Suaseta grali na papier, nożyce to górą byliby zawodnicy z Bilbao (propsy dla tych, którzy ogarniają moją metaforę). Fenomenu Llorente opisywać nie muszę i myślę, że w tym spotkaniu będzie miał więcej podań niż w finale LE. Długie piłki od Amorabiety na pewno polecą nie raz w stronę napastnika Basków, a i aktywne w tym meczu skrzydła zagwarantują życiodajną dla niego energię. Barcelona wygra to spotkanie (a przynajmniej powinna), ale nie na 0 z tyłu. Jestem pewny umiejętności Bilbao i wiem, że potrafią zagrać dobry mecz. Finał z drużyna z Madrytu im nie wyszedł, ale ten mecz będzie wyglądał zdecydowanie inaczej. Dla Barcelony drużyna z kraju Basków nie jest wygodnym rywalem. Z nimi nie notują pogromów i dziś nie powinno być inaczej. Opowiadań o słabym sezonie Barcelony nie trzeba powielać. Po tylu latach sukcesów musi nadejść susza. Chyba najsłabszymi stronami Katalończyków są stałe fragmenty gry i momentami brak chłodnej głowy we własnych poczynaniach. Przy dwóch silnie ofensywnych drużynach trzeba pograć over. Linia 2,5 w takim wypadku jest jak over 1,5 czy nawet 0,5 w pojedynku dwóch szarych drużyn. Kurs na over 3,5 jest jak najbardziej do pobrania. Drugi typ to BTS. Jeśli ma wejść over to stety lub niestety, ale Bilbao bramkę musi strzelić. Jeśli znowu skończy się tak jak w finale LE to bez wątpienia będzie to dramat drużyny Bielsy. Kurs na bramkę Llorente też prosi się o wpis na listę typów. Główna rolą skrzydłowych nie będzie tu zdobywanie bramek, ale właśnie dostarczanie podań do napastnika z Bilbao. Często jest tak, że po błędzie któregoś z bocznych obrońców skrzydłowi łamią i zagrywają piłkę wzdłuż bramki, a tam powinien być ustawiony Llorente. Podanie górą, czy dołem - to bez znaczenia. On nawet z najbardziej beznadziejnej piłki zrobi użytek. Po takim kursie warto pobrać. Najlepszy strzelec w drużynie i kurs ponad 3 ? Przy 1,36 na Messiego to rozbój w biały dzień. Dlaczego typy głównie w stronę Athletic ? Z tego powodu, że bukmacherzy za każdym razem dewaluują rynek i doprowadzają do sytuacji, że granie czegokolwiek pod Barcę jest nieopłacalne. Warto więc poszukać kursów przesadzonych (czyt. value) które mają dużą szansę by zapisać się in plus. Pomimo, że sympatyzuję z Barceloną to chcę aby ten finał wygrali Baskowie. Po tylu latach czekania zdecydowanie należy im się jakieś trofeum. Jednak droga do tego by wygrać ten mecz jest bardzo ciężka.
BTS 1,72 ⛔
Llorente strzeli 3,25 ⛔
Powyżej 3,5 gola 2,10 ⛔
Bilbao powyżej 1,5 gola 5,00 ⛔
Bet365
 
gecko 32

gecko

Użytkownik
Alexis Sanchez strzeli bramkę z głowy – NIE @1.60 Betsafe ✅
Alexis, najniższy chyba dzisiejszego dnia zawodnik na boisku (168 cm) ma strzelić bramkę z głowy?? Nie przypominam sobie żadnej jego bramki strzelonej głową w ciągu całego sezonu… Oczywiście prawdopodobieństwo, że ta pierwsza będzie dziś istnieje, ale kursy są co do tego zdarzenia co najmniej nieadekwatne. Albo prezent od buka, albo błąd i wtedy powinien być zwrot. Bo jeśli Alexis faktycznie dziś strzeli coś z główki, to będzie to co najmniej podejrzane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Może nie będę do końca obiektywny, bo kibicuję Blaugrana od ponad 10 lat, ale mniejsza z tym. Dziś nadchodzi mecz, który niektóry nazywają &quot;odzyskaniem twarzy&quot;. Ja na ten mecz patrzę jednak, tak jak i wielu innych, jak na mecz w którym piłkarze będą chcieli podziękować Pepowi Guardioli. Boję się tego, że Baskowie mogą strzelić jakieś gole, więc nie skłaniam się ku stawianiu ujemnego handi na Barcę.
Oto kilka typów, które wydają mi się najbardziej prawdopodobne:
Barca over 2,5 gola - 2,00 Sportingbet
Barca over 1,5 gola - 1,30 Sportingbet

Liczę dziś na mecz z dużą ilością goli w wykonaniu Katalończyków. Ogromną nadzieję na kapitalny występ upatruję przede wszystkim w osobie Leo Messiego. Wszyscy którzy interesują się futbolem wiedzą jak bardzo Messi zżyty jest z Pepem. Mam nadzieję, że zagra dziś dla niego wielki mecz. Oprócz Messiego w składzie Barcelony od groma jest dużo piłkarzy w składzie Barcelony, którzy mogą dziś pakować piłkę do siatki Gorki Iraizoza.
Javi Martinez ukarany kartką 1,90 - Sportingbet
Nie będę przytaczał statystyk odnośnie całego sezony - zrobił to już ktoś przede mną. Napiszę tylko, że pomocnik ten został ukarany kartkami w dwóch ostatnich meczach Basków z Dumą Katalonii.

Ilość rożnych: over 11,5 1,83 - Sportingbet
Barcelona -3 rożne (trzydrogowy) 2,05 - Sportingbet

Statystycznie rzecz biorąc, typy te powinni wejść. Ja jednak w przypadku Barcelony nie zwracam aż tak bardzo uwagi na statystyki odnośnie rożnych, ale wyobrażam sobie po prostu spektakl jaki będą chcieli urządzić dziś ;)

Myślę, że warto zagrać wszystkie te typy, osobiście najmocniej pograłem over 2,5 gola Barcelony. Pozdrawiam wszystkich kibiców Barcelony! ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Puchar Króla
Bilbao - Barcelona
Over 4.5 gola
3.75
Sportingbet


Dzisiaj o godzinie 22:00 dojdzie do dawno oczekiwanego finału Pucharu Króla w Hiszpanii. W meczu finałowym zmierzy się ze sobą ekipa z Kraju Basków Athletic Bilbao i ekipa z Katalonii FC Barcelona po raz ostatni pod wodzą Guardioli. W drodze do finału Baskowie pokonali między innymi Mirandes i Mallorce. Barcelona w półfinale wygrała z Valencią, a w Ćwierćfinale ograła sam Real Madryt. Moim zdaniem w meczu finałowym będzie over 4.5 gola. Nie od dziś wiadomo, że Barcelona preferuje mega ofenswyny futbol. Strzelają mnóstwo bramek przy czym rzadko tracą. Bilbao również w tym sezonie gra ofensywną piłkę. W meczu półfinałowym pokonali swoich rywali z Mirandes aż 6:2. Moim zdaniem dzisiaj jedni i drudzy będą chcieli zdobyć Puchar Króla. To ostatni mecz w tym sezonie dla obu ekip. Piłkarze dadzą z siebie wszystko. Moim zdaniem po ładnym, widowiskowym spotkaniu wygra FC Barcelona 3:2. Jeśli chodzi o ostatnie mecze między tymi drużynami to kończyły sie wynikami 2:0, 2:2 i 2:1.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Mecz o ogromnym ciężarze gatunkowym dla obu zespołów...
Bo zobaczmy, że zespół który ten finał przegra bedzie mieć kompletnie nieudany sezon, choc tak naprawde oba te kluby grały świetną piłke przez większość kampanii 2011/12...
Dla Bilbao byłby to 2. finał z rzedu przegrany w tym sezoniem a że przez zaangażowanie się w LE i CdR odpuścili wiele meczów w La Liga to własciwie na każdym polu byliby wielkimi przegranymi...
Podobnie jak Barcelona nie liczac obu Superpucharów i KMŚ (jakby nie patrzeć 3 trofea już sa, ale jednak są to raczej te o najmniejszym znaczeniu, co nie znaczy że są to trofea bezwartościowe)
Także walka będzie szła na noże... Każdy zespół ma tu coś do udowodnienia, a Katalończycy przy okazji beda tym meczem żegnać swojego trenera... Mam nadzieje, ze ta okolicznośc jeszcze dodatkowow zmobilizuje zawodników Barcelony i pozwoli odnieść prestiżowe zwycięstwo, o które będzi epiekielnie trudno chocby ze względu na ogormne wyryw w defensywie Blaugrany

W dodatku Kraj Basków kontra Katalonia i to gdzie? W Madrycie. Czy jest duża szansa na dużą liczbę żółtych kartek w tym spotkaniu?​
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Alexis Sanchez - Pedro Rodriguez Player Most Goals Alexis Sanchez @ 1.80 Betsafe ⛔

W przypadku remisu w bramkach obu zawodników mamy zwrot. Nie widzę dzisiaj tego kalecznika Pedro strzelającego bramkę. Przez cały sezon utrzymywał równą, wysoce mierną formę i nie ma przesłanek by dzisiaj miało być lepiej. Do tego jestem w 100% pewien, że nie zagra 90 minut bo na ławce czekają Afellay, Tello i Fabregas. Messi nie usiądzie, Sanchez przecież też nie więc wybór jest oczywisty. Chilijczykowi zdarza się coś trafiać. Do tego jest o niebo lepszy niż zestawiony z nim w parze Pedro. Alexis to razem z Fabregasem najskuteczniejsi zawodnicy Dumy Katalonii w tym sezonie(oczywiście wyłączając Leo). Myślę, że ma dzisiaj o wiele większe szanse na bramki niż jego kolega z zespołu. Kursy prawie równe(1.90 na Pedro) co moim zdaniem jest błędem bukmachera.
 
bo86bo 8,5K

bo86bo

Użytkownik
Finały są do oglądania a nie do grania, szukałbym tutaj niespodzianki ale jestem daleki od tego bo Bilbao może zaskakiwać ale ekipy spoza Półwyspu Iberyjskiego. Widać jak wypunktowało ich Atletico Madryt w finale LE. Jednak ze względu na eksperymentalny skład obrony Barcelony, symbolicznie pobieram kurs
Atl. Biblao wygra puchar 5.00 Bet365
A w związku z moim zdaniem dziwnym składem Barcelony, interesująco wygląda zakład na Barcelona powyżej 2.5 kartki... 2.20.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom