>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finał Mistrzostw Europy Kobiet!

Status
Zamknięty.
L 237

lookash

Użytkownik
ME Kobiet
Dziś w Szwecji rozpoczynają się finały Mistrzostw Europy piłkarek ręcznych.Polskie zawodniczki zagraja w grupie B razem z Niemkami,Norweżkami i Słowenkami.Mecze &quot;polskiej&quot; grupy odbywać się będą w Goeteborgu

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1.Serbia 1.Niemcy 1.Szwecja 1.Hiszpania
2.Węgry 2.Polska 2.Ukraina 2.Holandia
3.Austria 3.Norwegia 3.Rosja 3.Dania
4.Macedonia 4.Słowenia 4.Chorwacja 4.Francja

Dzisiejszy plan meczy:
07 DEC 2006 17:00 B GER - POL Scandinavium, Gothenburg
07 DEC 2006 17:45 C RUS - CRO Hovet, Stockholm
07 DEC 2006 18:00 A SRB - MKD Arena, Skövde
07 DEC 2006 18:00 D ESP - NED Baltiska Hallen, Malmö
07 DEC 2006 19:15 B NOR - SLO Scandinavium, Gothenburg
07 DEC 2006 20:15 C UKR - SWE Hovet, Stockholm
07 DEC 2006 20:15 A HUN - AUT Arena, Skövde
07 DEC 2006 20:15 D DEN - FRA Baltiska Hallen, Malmö

Oficjalna strona: TU
 
domel 49

domel

Forum VIP
Słowenia - Polska 1 // 1,50 bwin 34:30 (18:10) ⛔

Niestety odpadamy z ME bez wygranej.

typ nie wszedl ale nie ma sie co smusi! Polki graja dalej!! brawo ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Słowenia-Polska 30-34 (10-18)
Zwycieztwo pilkarek recznych.Szkoda ze polki nie zagraly chociaz tak w jednym z poprzednich meczy a przeciez stac je na wiecej.Zwycieztwo moglo byc efektowniejsze ale i tak trzeba sie cieszyc.Pierwsza polowa zapowiadala pogrom.Polki graly z kontry oraz dobrze w obronie czego zabraklo w meczach z Niemkami i Norwezkami.Szkoda bo teraz mamy marne sznase na zajecie dobrego miejsca bo porazki z niekami i norwezkami beda sie liczyc :;/:
 
domel 49

domel

Forum VIP
jestem ciekaw jak zagraja w kolejnych spotkaniach ???? mam nadzieje nie pokaza na co ja stac a stac je na duzo ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Terminarz grup finałowych I i II

GRUPA I
12.12
Macedonia - Polska (15:00)
Węgry - Niemcy (17:00)
Austria - Norwegia (19:15)

13.12
Niemcy - Austria (15:00)
Węgry - Polska (17:00)
Macedonia - Norwegia (19:15)

14.12
Austria - Polska (15:00)
Macedonia - Niemcy (17:00)
Węgry - Norwegia (19:15)

GRUPA II
12.12
Szwecja - Dania (16:00)
Rosja - Francja (18:00)
Chorwacja - Hiszpania (20:15)

13.12
Chorwacja - Francja (16:00)
Rosja - Dania (18:00)
Szwecja - Hiszpania (20:15)

14.12
Chorwacja - Dania (16:00)
Szwecja - Francja (18:00)
Rosja - Hiszpania (20:15)
 
domel 49

domel

Forum VIP
narazie jest dobrze 10 min do konca i wygrywany 26:27 ???? co do typkow to na dzis nie ma nic ciekawego (niskie kursy) chyba ze pobawimy sie w ilosci bramek itd :] wiec:


Węgry - Niemcy typ: Więcej niż 55,5 // 1.65 bwin 27:34 ✅

Mecz bedzie napewno zaciety i wyrownany,postawil bym na Wegry lecz kurs nie jest ciekawy (1,19) stawiam wiec na bramki a bedzie ich napewno duzo...


Szwecja - Dania typ: 1. połowa handicap Dania -1,5 // 1,50
 
L 237

lookash

Użytkownik
No polki ladnie zagraly a szczegolnie druga polowe szkoda ze dopiero sie obudzily tak poznio bo juz raczej walka o lepsze miejsca jest poza zasiegiem.jutro mecz z Wegierkami ktore narazie nic nie graja w meczu z niemkami
 
domel 49

domel

Forum VIP
Węgry - Polska 21:37 (9:16)

Dzis czeka nas bardzo ciezki mecz, nie ma porownania z wczorajszym kiedy to gralismy z Macedonia (33:35). Dzis gramy z brazowymi medalistkami z poprzednich MS i niesety wedlug mnie przegramy to spotkanie. Licze tylko na to ze, nasze kobiety ???? postawia twarde warunki Wegerkom i nie poddadza sie bez walki. Ostatni mecz Wegier wskazuje na to ze nie sa one az tak dobre, przegraly wczoraj z Niemkami 27-34 ale to tylko pogorszylo nasza sytuacje poniewaz napewno beda chcialy sie zrechabilitowac. Mimo wszystko bede trzymal kciuki z nasze i was rowniez do tego zachecam ????

typ: 1 // 1,08 bwin ✅ | Podczas której połowy zdobytych będzie więcej goli? 2 // 1,65 ✅ bwin

---------------------------------------------------

Austria - Niemcy 22:34 (11:19)

typ: 1. połowa handicap Austria +3,5 2 // 1,85 bwin ✅
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i tak jak myslalem, niestety nie udalo sie wygrac ale to bylo do przewidzenia. Jutro musimy wygrac z Austria i bedzie dobrze, bo nikt chyba nie spodziewal sie ze Polki wyjda z grupy!
 
L 237

lookash

Użytkownik
No dzisiaj Wegierki daly prawdziwa lekcje pilki recznej dla polek.Graly lepiej pod kazdym wzgledem i w kazdym elemencie.Kiedy Polki na tych mistrzostwach wygrywaja to mala roznica, 2-4 bramki a jak przygrywaja to ponad 10.
Jutro mecz z Austria ktory trzeba wygrac aby chociaz zachowac honor i zarobic kilka punkcikow do rankingu :mrgreen:
 
domel 49

domel

Forum VIP
Dziś rozgrywane sa 3 mecze, a wiec o 5 miejsce oraz 2 mecze półfinałowe

Węgry - Szwecja - 32:25 (17:12) mecz już sie odbył, 5 miejsce w ME zajęły zawodniczki z Węgier

Mecze półfinałowe:

NiemcyRosja --&gt; mecz już sie rozpoczął, narazie Rosjanki wygrywają i taki wynik zostanie zapewnię do końca

FrancjaNorwegia

Ten mecz rozpoczyna sie o 17:00 dlatego napisze cos na jego temat a wiec mecz bardzo wyrównany i ja osobiście nie stawiam tu na wygrana jakiejś drużyny stawiam wiec:

typ: Więcej niż 52,5 // 1,72 bwin


PS. przepraszam ze nie napisałem wcześniej typów ale miąłem od rana awarie z internatem.
 
domel 49

domel

Forum VIP
wielki final :!: zmierzą się w nim dwa najlepsze zespoły szwedzkiego turnieju:
Mistrzynie Świata – Rosjanki z wciąż aktualnymi Mistrzyniami Europy – Norweżkami.

Rosja - Norwegia

Mecz zapowiada sie naprawde bardzo ineresujaca, bedzie w nim wszystko co najlepsze w pilce recznej. Nie bede sie rozpisywan na temat tego spotkania poniewaz w finale wszystko moze sie zdazyc ???? licze jednak na wygrana mistrzyn swiata - Rosja, w tym turnieju prezentowaly sie wedlug mnie lepiej nic Norweszki.

typ: 1 // 1,80 bwin
Norwegia +1,5 2 // 2,20
Podczas której połowy zdobytych będzie więcej goli? 2 polowa // 1,65 bwin


zachecam wszystkich do typowania i wypowiadania sie na temat tego spotkania ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Rosja-Norwegia
Finał zapowiada sie bardzo emocjonująco_Obie druzyny jak najbardziej zasluzyly na walke o złoto_Obie ekipy jeszcze w tych mistrzostwach nie poniosly porazki i dzis ktoras z nich poniesie pierwsza i jednyna.Faworytkami meczu sa aktualne Mistrzynie Świata Rosjanki.Final jak to final rzadzi sie wlsnymi prawami i nie zawsze faworyzowany zespol odnosi zwyciezwo.Ja daje obu zespolom rowne sznase.Mysle ze po zacietym pojedynku jednak to Norwezki zdobedą tytuł mistrzyn Europy

Typ:2 ✅

VS
 
domel 49

domel

Forum VIP
Nie ma co ukrywac zdecydowane zwyciestwo Norwegii. Rosjanki zagraly bardzo nieskutecznie a w decydujacych momentach byly chyba za malo skupione. Gratuluje udanego typu, ja tych mistrzostw nie zaliczam do udanych ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom