>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Finał Ligi Światowej 2007

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Teoretycznie wydaje mi się że mamy trochę słabszych przeciwników niż Brazylia. Bo Francja trochę bez formy pokazali to w meczu z Japonią oraz u siebie z Włochami którzy nic nie grają w ogóle. USA faktycznie wydaje się być słabsza od Bułgarów, chociaż w swojej grupie grali znakomicie. Przegrywając bodajże tylko 2 spotkania. Nie mam wątpliwości że wyjdziemy na pierwszym miejscu z grupy i będzie długo oczekiwany rewanż z Mistrzostw Świata w meczu z Brazylia. Mam nadzieje że wygrany przez Polaków.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No nie ma co ukrywać ze Polacy ladnie trafili... rywale nie sa zbyt wymagający i w zasiegu Polskich Siatkarzy.Pierwszy mecz z Francją która otrzymała &quot;dziką kartę&quot; nie powinien być problemem, bowiem Francuzi w fazie grupowej nie pokazali nic nadzwyczajnego przegrywając w Włochami , Japonią i USA. Bardziej obawiałbym sie USA bo pokazali ze potrafia grac i wygrywac z bardzo dobrymi zespołami...Poprawili swoją gre ..wiec bedzie bardzo ciekawie..
Ale mysle ze damy rade pyknąć FR I USA :wink:
 
D 0

dymek369

Użytkownik
taka szansa moze sie nie powtorzyc choc sadze ze sie powtorzy ???? Polacy sa w formie i mam nadzieje ze przez te kilka dni pocwicza w Spale i podszlifuja forme . A co do grup to jestesmy gospodarzami wiec moglismy doradzac komu przyznac dzika karte i trener Raul bardzo dobrze zrobil sugerujac kandydature Francji, Licze conajmniej na final ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
. USA faktycznie wydaje się być słabsza od Bułgarów,
Ja sie z tym nie zgadzam, Bułgarzy w tej edycji Ligi Światowej grają sporo poniżej swoich możliwości, natomiast USA gra bardzo dobrą piłkę. IMO w bezpośrednim pojedynki tych dwóch drużyn pewnie zwyciężyłoby USA.
Z grupy powinniśmy wyjść na pierwszym miejscu, później spotkanie najprawdopodobniej z Rosją - na którą taka gra jaką obecnie prezentujemy może nie wystarczyć (chociaż w drużynie rosyjskiej może zabraknąć Połtawskiego i Abramowa.).
Ale zostały dwa tygpodnie, i wierzę, że nasza gra będzie na tyle dobra by ponownie ograć rosjan ???? .
Później zostałby finał z na 99% Brazylią... ???? .
Marzy mi się taki mecz jak w 2002 roku również w Katowickim Spodku.
Polska - Brazylia
2:2 w setach, w tie-braku Brazylia prowadzi 7:2. Na zagrywkę wchodzi wtedy Dawid Murek (teraz może go zastąpić np. Wlazły [albo co by było lepsze - Zagumny ;)]) i zrobiło się 8:7 dla Polski. W efekcie mecz wygrany...
ehhh... :p
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Witam!

Pierwsze mecze już można obstawiać więc czas się brać za analizy!

Spotkanie: Polska - Francja
Typy:
1. Kto wygra pierwszego seta? Polska (1,45@Unibet) 10/10
2. Zwycięzca meczu - Polska (1,35@Unibet) 10/10
3. Hendicap Sety - POLSKA -1.5 (1,72@Unibet) 10/10
Analiza: Drugie spotkanie pierwszego dnia Finałów to pojedynek naszych &quot;Orzełków&quot; z Francuskimi...&quot;Żabkami&quot; ;-). Polacy w tym roku przymierzają się do co najmniej podium w tym turnieju. Jeżeli chcą to osiągnąć to muszą wygrywać z takimi rywalami. Jak wiemy nasi rywale awansowali do turnieju głównego dzięki przyznanej im &quot;Dzikiej Karcie&quot;. Moim zdaniem niesłusznie. To co prezentowali przez całą rundę grupową można nazwać pośmiewiskiem. Co prawda zajęli 2 miejsce w grupie, ale ich rywalami nie byli siatkarscy mistrzowie. Styl gry, indywidualności i co najważniejsze umiejętności przemawiają na stronę Polaków. Dodatkowo pełna hala polskich kibiców i niesamowita atmosfera sprawią że nasi zawodnicy wygrają to spotkanie 3-0 i Żabką nie pomoże nawet wracający do składu Stephane Antiga. Polecam!

Spotkanie: Brazylia - Bułgaria
Typ: Sety - Handicap BRAZYLIA -1.5 (1,5@Unibet) 10/10
Analiza: Spotkaniem otwierającym turniej finałowy Ligi Światowej będzie pojedynek aktualnego mistrza świata Brazylii z 3 drużyną na świecie, czyli Bułgarią. Aktualnie w o wiele lepszej formie są Brazylijczycy. Ale o nich nie ma co się rozpisywać... Bułgarzy przeżywają kryzys. Seria porażek z Polakami, napięta sytuacja w drużynie, drobne urazy zawodników - to nie może dobrze wróżyć. Możliwe jednak że zawodnicy będą chcieli się odbudować w meczu z przybyszami z Ameryki Południowej, jednak chyba mało kto w to wierzy. Moim zdaniem Giba i spółka będą chcieli wygrać ten turniej w stylu w jakim zdobyli mistrzostwo, czyli wyjść, pozamiatać, zdobyć kilka indywidualnych nagród i szybko do domciu. Tak więc czy Bułgarzy mogą wygrać aż 2 sety z Brazylią? Zdecydowanie nie!
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Witam chetnie bym juz obstawil poczatkowe mecze finalu LŚ lecz nie ma jeszcze kursow w Expekcie :/ Jednak wypowiem sie na temat pierwszego meczu i szans polakow . No coz stajemy przed niebywala szansa wygrania LS poniewaz gramu u siebie a wiadomo sciany zawsze pomagaja (spodek) jestesmy w znakomitej formie i jestem pewien ze mozemy dorownac brazylijczykom ???? Co do meczu z Francja dostala ona tak zwana &quot;dzika karte&quot; i mam nadzieje ze nie pokaza wszystkiego na co ich stac w finalach ???? Natomiast polska powinna rozpoczac w pelnym skladzie pierwsze spotkanie z przecietnym rywalem i mam nadziej ze zwyciestwo podbuduje ich przed nastepnymi meczami ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja osobiście obawiam się reprezentacji USA.Jeśli Priddy będzie miał swój dzień będzie naprawdę zażarta walka o zwycięstwo jednak znam też siłę naszej reprezentacji.Z Francuzami nie powinniśmy mieć raczej problemów,gdzieś wyczytałe że wraca Antiga ale Francuzi nas nie ograją.Wierzę w umiejętności naszych zawodników i mam nadzieję że zajmiemy 1 miejsce w grupie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom