>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Finał: FC Zenit St. Petersburg - Rangers FC (14.05.08 w Manchesterze)

Status
Zamknięty.
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Jak dla mnie to bedzie 1:0 (0:0) dla Zenitu i oczywiscie under 1,5. Wydaje mi sie ze Gasprom odpowiednio zadbał o to aby Zenit miał puchar.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Widze, że jest więcej głosów za zwycięstwem Zenitu niż The Gers. Ogólnie to Rangersi byli już skazywani na porażke w ćwierćfinale ze Sportingiem, a później w półfinale z Fiorentiną. Teraz jest podobnie i to nawet dobrze, bo widać, że dobrze gra się im, gdy nie są uważani za faworytów. Co do stylu gry to rzeczywiście był żałosny, a w 2 meczu z Fiorą pierwszy strzał na bramkę oddali w 60 minucie, chyba. ???? Ale oni po prostu nie mogą grać inaczej. Ja tego meczu nie stawiam, ale trzymam kciuki za Szkotów, bo grając długi czas we wszystkich szkockich Pucharach, nieprzeciętnie w lidze, a przede wszystkim skutecznie w PU, należy im się szacunek i zwycięstwo na arenie międzynarodowej. ????
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Wszyscy mowicie o osłabieniu Zenitu...Bardziej osłabieni wydają się być gracze Rangersów jak na moje oko:p Brak McGregora, Burke&#39;a, Thompsona...Granie tego spotkania na czystą 2 to głupota...
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
zobaczymy po meczu. Czystej dwojki tez nie polecam raczej ale puchar dla Rangers mozna sprobowac.
 
B 0

black

Użytkownik
Witam
Przeglądam tak po necie info na temat dzisiejszego finału i fakt to co pisze Toudi, to faktycznie moje zdanie , dla mnie Szanse są 50 % na 50 % , granie na czystą 1 to liczenie na szczęście że trafimy również dobrze można zagrać 0:0 i też będzie dobrze . Reasumując ja gram na Betfair że nie będzie 1/1 czyli Zenit nie będzie wygrywał pierwszej połowy i nie wygra całego meczu. kurs na poziomie około 30 % .

Pozdrawiam kolegów, a swoją drogą to za 100 funtów po kursie 7,6 na 0:0 też postawię
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Macie swoich Rangersow, antyfutbol i juz jak takie cos w ogole mozna ogladac ze strony Szkotow :/
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Tylko mi nie piszcie że to był underowy mecz... i że wygrana Zenitu była niepewna:p
Ilość bramek była całkowicie nieprzewidywalna: padł under ale bardzo mało brakowało do overa, sporo zmarnowanych akcji. Wynik spokojnie mógł być 4-0... A zespół broniący się przez 90 minut nie wygrywa z ekipą nastawioną na 90 minut ataku... i dobrze atakującą.
Szkoci grają antyfutbol i aż się słabo robiła jak patrzyłem na ich akcje, które kończyli podaniem do własnego golkipera...:/
Mam nadzieję że większość zarobiła!
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
No no, wszedł mi handi -1,5 na Zenit. Kurs 4.50 ???? .
Mecz był niezły dla oka. Wygrała drużyna zdecydowanie lepsza i bardzo dobrze ???? . mam nadzieję, że to będzie powolny koniec antyfutbolu w piłce.
Gratuluję wygranych ????
 
matelin 0

matelin

Użytkownik
Mogło być o wiele spokojniej, jeśli sędzia podyktowałby pod koniec 1 połowy rzut karny za zagranie Rangersów ręką w polu karnym... Ale tak czy inaczej kuponik wszedł, z czego jestem bardzo zadowolony ;) Mecz ogólnie średnio porywający, ale za to, zarówno zmarnowane sytuacje bramkowe, jak i te wykorzystane przez Zenit były bardzo ładne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom