>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał ENEA Ekstraligi (rewanż) / Mecz o brąz - 14 października

Status
Zamknięty.
S 108

slawek-80

Użytkownik
Także polecam typ -8,5 na Toruń. ✅ (uff 50-40) Po pojawieniu się kursów na Tobet na ten mecz natychmiast zagrałem handi -8,5 po 1,85, lecz zanim zacząłem pisać analizę do tego meczu handi wzrosło do -10,5pkt i to po kursie 1,72 więc odpuściłem dalsze pisanie. Teraz widzę to samo handi na Betsafe więc uważam że warto to grać.
Jak wiadomo Falubaz jedzie bez Dudka co jest sporym osłabieniem. 10pkt przewagi to powinni wywalczyć sami juniorzy toruńscy nad rówieśnikami z Zielonej Góry. Reszta wystarczy że to utrzyma. Protasiewicz, Jonsson i Loktajew pojadą pewnie po 7 razy ale nie sądze aby to starczyło na nawiązanie w miarę wyrównywanej walki w tym meczu. Jonsson bez formy, na GP w Toruniu tydzień temu uciułał tylko 4 punkciki więc dzisiaj też szału nie zrobi. Natomiast w ekipie toruńskiej nie ma słabych punktów, osobiście spodziewałem się handi w granicach 14pkt, -8,5 jest dla mnie miłą niespodzianką i spodziewam się wygranej Unibaxu w granicach 52-38.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Greg Hancock - Tomasz Gollob 2 1,70 Betsafe ✅
Czekałem na Betsafe bo wiedziałem, że dadzą taką parę ponadto z fajnym kursem. Gollob spędził trzy sezony na &quot;Mościcach&quot; już w rundzie zasadniczej pokazał Gregowi, że potrafi go wyprzedzić. Dzisiaj pewnie będzie &quot;Lotnisko&quot; więc kapitan Stali będzie mógł się wykazać, że takie tory preferuje i że ten w Tarnowie to jeden z jego ulubionych. Greg to już nie to samo co w zeszłym sezonie jak i nawet nie to samo co z początku tego sezonu. Finish dobry w wykonaniu Tomka ale jednak trochę zabrakło, żeby &quot;zrzucić&quot; Amerykanina z podium Grand Prix. Jeśli dzisiaj wylosują pierwszy zestaw to pewnie Greg wygra pierwszy wyścig ale póżniej? póżniej już może być coraz ciężej. A w nominowanych biegach Greg ostatnio bardzo często zawodzi i może wpaść tu śliwka. Tomek najprawdopodobniej będzie dzisiaj jechał sześć razy. Od trenera Palucha dostał jasne wytyczne, ma dzisiaj być &quot;kilerem&quot; od zdobywania trzech punktów. Nie ma oglądać się na juniora bo wiadomo, że ten raczej nic nie zdziała. Stawiam w tej parzę na Tomka i na pewno wrzucę w ten post jeszcze handicap dodatni na gości po pierwszy biegu..
Tomasz Gollob over 13,5 @ 3,20 Tobet
Patrze i nie dowierzam Dawid! ???? ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Emil Pulczyński - Kamil Pulczyński 1 @ 1,46 Betsafe ✅ 7-2
Emil jest o wiele lepszym juniorem niż Kamil, raczej powinien wygrać pierwszy bieg dla Torunian. Kamil jak przywiezie 2 to będzie dobry wynik. Później obaj będą wchodzili za Przedpełskiego ale tylko Emil pojedzie jako Z/Z za Saletre no chyba że Ryan jedzie ale takiej informacji nie znalazłem. Średnie u siebie: Emil 1,64, Kamil 1,51. Emil w ostatnim czasie złapał fajną formę i to od niego dzisiaj zależy czy Toruń zdobędzie brąz. Jeśli zakręci się ok 8 punktów to Toruń wskoczy na pudło jeśli nie będzie ciężko. Także trzymaj gaz i zrób swoje.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kołodziej-Kasprzak: Kasprzak @2,95 Betsafe✅✅7-9pkt

Nie ma co pisać,że to jakaś pefka. Kołodziej u siebie średnia ponad 2,5 pkt na bieg.Kasprzak nieco ponad 1,5 na wyjazdach. Kolosalna różnica,tyle że te średnie dotyczą całego sezonu,a ten zwłaszcza w wykonaniu Ksysia można podzielić na 2 etapy,gorszy początek i wyśmienita końcówka. Kasprzak ewidentnie nie radził sobie w pierwszej fazie sezonu na innych torach niż Gorzów.Jednak to już historia według mnie. Pokazał to chociażby w finale GP Challenge czy w wyjazdowym meczu półfinałowym z Zielonej Górze zdobywając 11 pkt i zawodząc jedynie w ostatnim biegu.Dziś poprowadzi parę z Jensenem,czyli nie będzie tak łatwo jak ostatnimi czasy gdy jechał ze słabymi juniorami Gorzowa. Tor w Tarnowie Krzychu zna dobrze, w rundzie zasadniczej w słabszym dla siebie okresie wykręcił 9 oczek w 5 startach jadąc w parze z Jensenem właśnie. Trochę argumentów zatem jest według mnie aby stawiać w tym H2H na Kasprzaka. Kołodziej,przez wielu uznawany za króla Mościc, bardzo solidnie punktuje przez cały sezon w meczach u siebie. Trochę słabiej na wyjazdach,trochę słabiej w rundzie play off-10 pkt w meczu u siebie z Toruniem to patrząc na średnią Janka dość przeciętny wynik.W Gorzowie też bardzo słabo,ledwie 5 pkt przy 14 Kasprzaka. Dziś oczywiście to Kołodziej jedzie u siebie,ale z dość dużą pewnością stwierdzam,że takiej przepaści punktowej na korzyść Kołodzieja nie będzie. Ale wszystko zweryfikuje oczywiście tor;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Miedziak - Loktajew (+6) @ 1.66 Bet365
zapewne start więcej dla Loktajewa... handicap olbrzymi, powinno być gładziutko. Bez handicapu przy fajnym kursie @ 2.70 Betsafe zastanawiałem się nad tą parą, tu mamy +5.5 więc gramy

Do składu Unibaxu wraca Sullivan
, więc nie jest wykluczone, że nie będzie to start, a nawet 2 więcej dla Loktajewa.
Tak czy siak, jeśli nie zawali w stylu 0,1,0,-,- to będzie ok.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tomasz Gollob over 13,5 @ 3,20 Tobet ⛔ 8
Widzę ogromne value w tym typie, rozumiem że linia wystawiona bardzo wysoko, ale to nie przez przypadek. Gollob dzisiaj wystawiony z fatalną juniorką więc na kolegów z drużyny nie będzie się oglądał. Ma być kilerem zawodnikiem od 3 i takim będzie. Jest w formie, ten ostatni mecz w Gorzowie to traktuję z przymrużeniem oka. W Tarnowie potrafi jeździć potwierdzał to przed laty startując w barwach Tarnowski jaskółek. Do tego uważam że mecz będzie miał dwa etapy, pierwszy z nich to wysokie punktowanie gospodarzy, później rezerwy taktyczne i odrobienie strat przez gości. Przy 6 startach over powienien spokojnie pokryć, przy 5 będzie ciężko ale też powinien dać radę. Trochę siara że tak się jaram tym typem, ale tak to widzę i uważam że to właśnie Gollob da mistrzostwo Gorzowianom. A jak pojedzie słabo i Stal nie zdobędzie złota to będę również zadowolony.
Piotr Protasiewicz over 12,5 @ 2,00 Tobet ⛔ 9 cały Pussy ????
Piotr będzie miał dzisiaj 7 startów, więc aby typ wszedł wystarczą same drugie miejsca, z takim zadaniem Piotr sobie poradzi. Uważam też że spokojnie może wygrywać biegi z Miedziakiem i Wardem. Do tego nie ma na juniorce Dudka więc jemu też nie ma kto zabierać punktów ze swojej drużyny. Piotr jest w formie w Toruniu radzi sobie raz lepiej raz gorzej. Ale tor w Toruniu jest do walki i Protas powinien sobie spokojnie poradzić i zdobyć co najmniej 13 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
czasu mało, ale dziś wyjątkowo wolne to można coś pograć.
Dubluje sobie na dzisiejsze mecze zwycięstwa gospodarzy i mam spokojne popołudnie o trafność tego. Torunianie od 1 biegu będą prowadzić i tej przewagi nie oddadzą, brak Dudka będzie zbyt odczuwalny. Sytuacja z RZ nie ma prawa się powtórzyć. Holder, Ward, Miedziak i solidna juniorka zadba o to, aby ekipa Aniołów jechała z jakąkolwiek zaliczką do Zielonej Góry na rewanż. Holta nie powtórzy tego wyczynu + zdecydowanie mniej trójek zobaczymy dziś po stronie przyjezdnych.
Drugi mecz to finał i o ile szanse do mistrzostwa są dla mnie 70/30 dla Tarnowa o tyle zwycięstwo Unii nie powinno podlegać dyskusji. Pierwszy bieg to jest murowane 5:1 i wystarczy bronić tej przewagi. Madsen i Vaculik będą taką parą, jaką na Jancarzu byli Zagar i Iversen. Cyfer i Kaczmarek to jest gwarancja 4 biegów bez zwycięstwa dla Stali i podwójne plecy na otwarcie. Gollob wygrywać wszystkiego nie będzie, mimo, że niektórzy tak w niego tutaj wierzą. Powinno być szybko, łatwo i przyjemnie.
Toruń + Tarnów @ 1.43
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Adrian Miedziński - Aleksandr Loktajev (0-6) 2 1,66 Bet365 ✅
Chris Holder under 13 punktów 2,50 Bet365 ✅

Wiele zmienia obecność dzisiaj Ryana w składzie.. Pierwszy typ na &quot;Saszkę&quot; to na prawdę bardzo dobry typ, dlaczego? Stosunek biegów dzisiaj może wyglądać na korzyść Loktajeva, ponieważ on raczej dzisiaj wyjedzie na tor siedmiokrotnie a Miedziński maksymalnie pięć. Fakt, Adrian będzie miał parę z Kamilem lub Emilem Pulczyńskim ale szczególnie na Emilu spokojnie punkty może tracić. No i łatwy bieg 12 chociaż jeśli dzisiaj Jonsson się spręży to w tym biegu też punkty może stracić. Jeśli chodzi o Holdera to będzie dzisiaj podobnie jak Adrian jeżdził z Pulczyńskimi w parze, facet na pewno myśli i jeśli będzie taka okazja może puścić młodego do przodu bo wynik dzisiaj musi być bardzo wysoki na korzyść gospodarzy, żeby byli w miarę pewni brązowego medalu. A wiadomo, że dobro drużyny jest bardzo ważne dla każdego z oprócz chyba Nickiego. Te drugi typ jednak traktuje z przymrużeniem oka, ale value tutaj jest spore.. biorąc pod uwagę jakieś kiepskie wyjście spod taśmy czy też bonusu bo może puszczać kolegę z pary przed siebie. Uważam, że dzisiaj Holder zrobi pod komplet ale z bonusami a Loktajev spokojnie handicap obroni.
Buki w bet365 dowiedziały się, że jedzie Saletra? bo nie widze oferty na drugi mecz
na 1000000% ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Kołodziej (+3) - Gollob 1 @ 1.70
no to jest bardzo dobry żart ???? co mam napisać? chyba nie trzeba nic, Kołdi na własnym torze, po kilku treningach, deszczu nie było to toru można spodziewać się podobnego, już Cieślaka w tym głowa, żeby tak było. +3 na Janka to chyba dlatego, że liczą na taktyczną w postaci Golloba, a te 3 spędzone sezony w Tarnowie można odłożyć w las, gdyż jak za tamtych czasów szeroka chodziła aż miło, tak teraz w Tarnowie najszybsza ścieżka jest przy kredzie. Gollob to chmiera w tym sezonie, że z uśmiechem przyjmuję ten kurs i handicap na Janka ????
 
yetz 18

yetz

Użytkownik
Buki w bet365 dowiedziały się, że jedzie Saletra? bo nie widze oferty na drugi mecz

Kołodziej (+3) - Gollob 1 @ 1.70

no to jest bardzo dobry żart ???? co mam napisać? chyba nie trzeba nic, Kołdi na własnym torze, po kilku treningach, deszczu nie było to toru można spodziewać się podobnego, już Cieślaka w tym głowa, żeby tak było. +3 na Janka to chyba dlatego, że liczą na taktyczną w postaci Golloba, a te 3 spędzone sezony w Tarnowie można odłożyć w las, gdyż jak za tamtych czasów szeroka chodziła aż miło, tak teraz w Tarnowie najszybsza ścieżka jest przy kredzie. Gollob to chmiera w tym sezonie, że z uśmiechem przyjmuję ten kurs i handicap na Janka ????
Nie wiem czy taki żart, możliwy taktyk dla Golloba. Koldi może tracić na Magicu, a Tomek na Kaczmarku lub Cyferze już raczej nie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Adrian Miedziński - Darcy Ward 1 @ 2,11 Betsafe ✅ 9-9 lokata, izzi pefunia ????
Ward w parze z Sullivanem i na nim będzie tracił, po wymieszaniu idzie do Holdera i też straci. Miedziak z Przedpełskim, po wymieszaniu z juniorami. Jest w niesamowitym gazie na MA ostatnio i z całą pewnością zapunktuje lepiej niż niesforny bliźniak.
 
bakari 5

bakari

Użytkownik
Panowie a co myślicie o typie na Jensena, bo bet365 oferuje, że jak zrobi powyżej 5 punktów o kursie 2.50. Wczoraj był drugi, w Tarnowie na IMŚJ był pierwszy jak mnie pamięć nie myli. Myślę, że ostatni mecz w Gorzowie to był wypadek przy pracy.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Panowie a co myślicie o typie na Jensena, bo bet365 oferuje, że jak zrobi powyżej 5 punktów o kursie 2.50. Wczoraj był drugi, w Tarnowie na IMŚJ był pierwszy jak mnie pamięć nie myli. Myślę, że ostatni mecz w Gorzowie to był wypadek przy pracy.
6pkt to nie jest dużo ale trzeba wziaść pod uwagę rozpiskę biegów i niestety Jenssen ma najtrudniejsze biegi, jedzie w parze z Kasprzakiem i do tego dochodzi mocna para z Tarnowa. Jeżeli pozostali liderzy z Gorzowa nie zawiodą to może on zakończyć starty na 4 biegach, a przy takiej obsadzie może być problem z przekroczeniem tej linii, więc może wejść ten zaklad ale niekoniecznie.
Ja na ten mecz zagram handi +8pkt na Gorzów po kursie 2,0 ⛔ (51-39) . Rozumiem że jadą oni bez juniorów i na torze rywala, ale handi chyba trochę zawyżone. Stal musiałaby przegrać ten mecz 10pkt, a to jest dla mnie mało prawdopodobne. Gorzów ma 5 liderów i jeżeli przynajmniej trójka pojedzie na swoim wysokim poziomie to nie spodziewałbym się wyższej porażki. Stal będzie od początku przegrywała, ale to pozwoli na ewentualne taktyki, najważniejsza będzie końcówka, a jak wiadomo Stal w ostatnich biegach z reguły jedzie dobrze.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (0-12,5) (live 14-10) 2 1,85 Tobet ✅
Dlaczego? Widać determinację w obozie Zielonej Góry. Jak już tak dobrze Holta jedzie to jest ok.. &quot;Saszka&quot; bardzo dobrze, gdyby nie wywieziony w 2 biegu przez Warda tez zdobył by jakieś punkty. Jonsson mam nadzieje, że się dopasuje, Protasiewicz(moim zdaniem bardzo szybki, jak już radzi sobie z Holderem na dystansie to jest very good ???? ). Wiadomo juniorzy Falubazu nie odegrają dzisiaj znaczącej roli.. Jeśli chodzi o gospodarzy to bardzo mocna para dzisiaj to Sullivan i Ward, coś słabo wygląda Miedziński, ale na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.. Holder dobra forma, wiadomo może być lepiej ale na pewno Chris się dopasuje. Chłopak pokaże jeszcze że nie przez przypadek jest Mistrzem Świata. Wracam do oglądania, dla mnie handicap przeszacowany !
Stawiasz handicap na 1 czyli na Unibax, a z treści wynika że na Zieloną Górę???
dzięki, że zauważyłeś.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (0-12,5) (live 14-10) 1 1,85 Tobet
Dlaczego? Widać determinację w obozie Zielonej Góry. Jak już tak dobrze Holta jedzie to jest ok.. &quot;Saszka&quot; bardzo dobrze, gdyby nie wywieziony w 2 biegu przez Warda tez zdobył by jakieś punkty. Jonsson mam nadzieje, że się dopasuje, Protasiewicz(moim zdaniem bardzo szybki, jak już radzi sobie z Holderem na dystansie to jest very good ???? ). Wiadomo juniorzy Falubazu nie odegrają dzisiaj znaczącej roli.. Jeśli chodzi o gospodarzy to bardzo mocna para dzisiaj to Sullivan i Ward, coś słabo wygląda Miedziński, ale na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.. Holder dobra forma, wiadomo może być lepiej ale na pewno Chris się dopasuje. Chłopak pokaże jeszcze że nie przez przypadek jest Mistrzem Świata. Wracam do oglądania, dla mnie handicap przeszacowany !
Stawiasz handicap na 1 czyli na Unibax, a z treści wynika że na Zieloną Górę???
 
staleczka1947 34

staleczka1947

Użytkownik
Moje typy na mecz o złoto:
Tarnów vs Gorzów(+8) @1.83. 2
Kasper over 10 pkt @2.30
Jensen over 5 pkt @2.50
Madsen vs Zagar(+4) @1.53 2
Czemu takie typy?
Pierwszy:
Meczowa przewaga Unii powinna się zakręcić w okolicach 4 pkt,więc powinno wejść.
Drugi:
Krzysiu jest w wybornej formie. Tor w Tarnowie był &quot;jego&quot; przez 2 lata. Do tego myślę,że pojedzie z taktycznej.
Trzeci:
Michael bardzo lubi ten tor. W GW może się nie popisał,ale myślę że w Tarnowie powinien być ostoją drużyny z nad Warty.
Czwarty:
Matej jest w doskonałej formie,a Leon w dobrej. Do tego liderem swojej pary jest Zagar,a za to Duńczyk może tracić pkt na swoim koledze z pary Vaculiku.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów (0-8,5) (live 9-3) 2 2,10 Tobet ⛔
Pierwsze dwa biegi za nami więc zbyt wiele nie można powiedzieć.. planowo się skończyło w pierwszej &quot;gonitwie&quot; bo 5-1. Stal jednak będzie miała kim odrabiać straty przecież do rezerw taktycznych w tym zespole jest po prostu wielu chętnych. Gollob myślę, że będzie motorem napędowym tej drużyny do tego Iversen, Zagar, Kasprzak i myślę, że Jensen będą przywozili punkty. Liczę na to, że Stal zdobędzie złoto, bo już mnie nudzi ta era Cieślaka, który nawet z byle czego robi złoto. Wiadomo Tarnów to bardzo mocna ekipa ale bez jakiś gwiazd, jestem ciekaw jak dzisiaj będzie jeżdził Hancock, bo myślę, że para Vaculik i Madsen będzie jednak mocną parą dzisiaj w Tarnowie. Stawiam na handicap dodatni w kierunku Stali. Po Złoto !
Torretoo sorry, ale chyba Cie ponioslo z tym typem na Stal, ja juz widze w parkingu, jak nadzieje zawodnikow z Gorzowa gasna, chyba za mocno emocjonalnie podszedles do tego typu...:wink:
Poniosło to Ciebie.. siedzisz cały czas na komie.. nie szkoda zawodów? Elton ???? ????
Tomek ostatni bieg w barwach Stali. Zycze mu 3PKT! A Jaskolkom gratuluje, dla mnie byli lepsi, nie ma co gdybac.
to, że wiele przesłanek jest ku temu to nie znaczy, że to już jest fakt. Jak sam powie, ze odchodzi to będzie można mówić o tym już głośno..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom