>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał ENEA Ekstraligi (rewanż) / Mecz o brąz - 14 października

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Torretoo sorry, ale chyba Cie ponioslo z tym typem na Stal, ja juz widze w parkingu, jak nadzieje zawodnikow z Gorzowa gasna, chyba za mocno emocjonalnie podszedles do tego typu...;)
Tomek ostatni bieg w barwach Stali. Zycze mu 3PKT! A Jaskolkom gratuluje, dla mnie byli lepsi, nie ma co gdybac.
Tauron Azoty Tarnów - Stal Gorzów (0-8,5) (live 9-3) 2 2,10 Tobet ⛔

Poniosło to Ciebie.. siedzisz cały czas na komie.. nie szkoda zawodów? Elton ???? ????
Nic sie nie boj, zawody cale obejrzalem i powiem szczerze, ze mnie Stal troche zawiodla dzisiaj. Jakos nie widzialem w nich wiary dzisiaj. Konczy sie tam pewna epoka, zobaczymy jaki sklad nam zaserwuja w przyszlym sezonie, ale chyba na zloto beda musieli poczekac teraz kilka ladnych lat...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jakby nie patrzeć to trochę pechowo Gorzów przegrywa, jak najbardziej Tarnów zasłużył na wygraną, ale dziś był spokojnie do objechania, Gollob przegrywał minimalnie, Kasprzak dawał się wyprzedzać na dystansie, Iversen też lekko poniżej poziomu pewnego... Zabrakło małych szczegółów, bo Tarnów gdyby nie Madsen i w odpowiednim momencie Janowski ( 11 bieg ) to popłynąłby, Hancock i Koldi w gorszej formie. W 100% sprawdziło się też, że juniorka zadecydowała o wyniku finału.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich....
Wczoraj bylem 3 raz w zyciu na zawodach zuzlowych i do tego rewanzowego meczu o zloto DMP.
Co moge napisac... Wszystkie gonitwy obserwowalem ze zjazdu z parku maszyn....
A wiec tak... Leon Madsen klasa sama w sobie.... Mogl przywiezc komplet, ale dal sie wyprzedzic w ostatnim wyscigu, ktory juz byl bez znaczenia...
Maciek Janowski...bardzo dobre zawody... w 1 biegu z KAcprem pojechali szczelnie i nie pozwolili sie wyprzedzic... w 2 biegu Maciek nie dal rady Gollobowi choc wyprzedzil go po zewnetrznej.... 3 start to nerwowy start i konczy sie wyjsciem z 1 luku na ostatnim miejscu...Bieg 11 to walka kolo w kolo i noga w noge doslownie z Zagarem, ale gora zawodnik miejscowy...
Wg mnie zawalil Tomek u gosci... W calym dwumeczu 11 punktow? Kto by sie spodziewal....?
Byc moze pierwszy bieg mial kluczowe znaczenie, ale wg mnie goscie nie mieli szans na korzystny wynik co bylo widac.... Na torze bylo malo wyprzedzania, a gospodarze po prostu lepiej wychodzili ze startu...
Na koniec napisze, ze Tarnow po tym co zobaczylem to naprawde zgrana druzyna, gdzie wszyscy sa traktowani na rowni ze soba... Najwieksze nazwisko Hancock bawil sie z mlodymi zawodnikami juniorskim Mistrzem Janowskim, Jamrógiem, Madsenem, Gomólskim i sympatycznym Vaculikiem, tylko Kolodzieja gdzies zabraklo....
Na imprezie mistrzow mialo miejsce jeszcze jedno zdarzenie... Zostal rozstrzygniety i zrealizowany zaklad sprzed sezonu o to, ze Tarnow bedzie mistrzem a w ruch poszly nozyczki ????
 
Q 0

qb

Użytkownik
Bodescu, obcięliście tam któregoś na łyso?;p
Graty dla Tarnowa. Mówiłem, brać 1,5 na mistrza póki nie spadnie. Gollob, Żagar, Iversen i Kasprzak musieliby pojechać na maksa, żeby tytuł powędrował do Gorzowa, a to było jeszcze mniej prawdopodobne niż na papierze.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie ma czasu się rozpisywać, zatem krótko i do rzeczy. Over punktowy PePe wygląda conajmniej doskonale wiedząc, że na torze pojawi się 6-krotnie. Wystarczą same dwójki krajowego lidera Falubazu, ale nie wydaje mi się, aby pojechał aż tak słabo i zapewne wygra nie jeden swój wyścig. Linia zdecydowanie za niska i do pobrania, bo na własnym owalu Piotrek prezentuje się bardzo przyzwoicie.
Protasiewicz over 11.5 @ 1.6
Tobet
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Toruń dzisiaj bez Warda, mogą zrobić ZZ czy pojedzie Ząbik?!

no to pięknie, Swindon mistrzem Anglii...
jak to jest z tą ZZką? Czy zawodnik musi się na nią zgodzić?
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unibax Toruń (0-5,5) 1 1,85 Betsafe ✅
Piotr Protasiewicz over 11,5 punktów 1,50 Tobet ✅
Rewanżowy mecz o brązowy medal. Gospodarze na pewno bardzo zmotywowani by utrzymać nadal serii medali Drużynowych Mistrzostw Polski. Z/Z za Davidssona czyli Protasiewicz, Jonsson, Lokatjev i jakiś czwarty zawodnik pojadą dzisiaj sześciokrotnie. W rundzie zasadniczej Unibax uległ w Zielonej Górze tylko 47-43 dzisiaj o ten wynik może być znacznie trudniej ponieważ goście wystąpią podobno bez Warda. Z/Z za &quot;kangura&quot; też jest bardzo wątpliwa a podczas meczu w sezonie zasadniczym Ward zdobył wtedy 9+1 punktów. Myślę, że Holder i Ryan utrzymają spokojnie poziom bo i wtedy byli skuteczni w Zielonej Górze. Pytanie co z juniorami oraz Miedziński, bracia Pulczyńscy ostatnio spisali się poprawnie zdobywają łącznie 9 punktów. Natomiast tego dnia główny dzisiejszy junior gospodarzy Strzelec zdobył 0 punktów. Myślę, że dzisiaj Adam nie pojedzie tak słabego spotkania, śmiem twierdzić, że nawet ma szansę zwyciężyć w pierwszym biegu. Faworyta co do brązowego medalu nie wytypuje jednak ale zagram handicap ujemny na Falubaz i over punktow ich kapitana.
No i co ? walka fair play ? ???? To, że jestem z Bydgoszczy nie ma nic do rzeczy. Niech się wszyscy kibice z Torunia zastanawią nad tym co zrobił Ryan i czy ten Nicki jest rzeczywiście taki straszny (porównanie do GP W Toruniu) ???? Swoją drogą wielkie brawa dla Andreasa, że się nie położył bo ja widząc taka chamówę bez wątpienia bym położył motocykl. Pretensje i wyzwiska w Zielonej Górze jak najbardziej uzasadnione!

Toruń dzisiaj bez Warda, mogą zrobić ZZ czy pojedzie Ząbik?!
mogą pełną Z/Z zrobić pytanie czy Darcy się na to zgodzi? jeśli tak to jutro w Poole również Ward nie będzie mógł wystąpić.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Toruń pojedzie bez Warda. Wg mnie z/z nie wchodzi w grę bo to oznaczałoby jego brak w jutrzejszym finale w Poole. Chyba że obrażenia są naprawdę poważne, ale jeżeli nie ma żadnych złamań to szczerze wątpię w jego absencję w jutrzejszym meczu, nawet o jednej nodze a pojedzie w jutrzejszym finale, a to wyklucza dzisiejszą z/z. Swoją drogą informacja ta była bardzo długo chowana w tajemnicy, pobicie nastąpiło w piątek, a pierwsze informacje pojawiły się dopiero we wczorajszy wieczór.
Dlatego też w tym meczu gram handi -6pkt na Zieloną Górę (tobet 1,85) ✅ (49-41) . Falubaz także jadzie osłabiony brakiem Dudka, ale strata Warda w Unibaxie będzie bardziej odczuwalna. Miedziński i Sulivan jeżdżą przeciętnie na wyjazdach, jedynie Holder wydaje się pewniakiem, a to może okazać się za mało nawet na obronę 10-punktowej zaliczki.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Falubaz także jadzie osłabiony brakiem Dudka, ale strata Warda w Unibaxie będzie bardziej odczuwalna.
kompletnie nie mogę się z tym zgodzić. Patryk jest podstawowym juniorem i 3 siłą Falubazu.Często robił 2 cyfrowe wyniki i wielokrotnie ratował zespół. Bez niego można powiedzie ze Falubaz niema juniorki, bo to co teraz robią Strzelec i Rogowski to porażka.
Za Warda jest pełna zz czyli Sullivan, Holder, Miedziak i Pulczyński spokojnie są w stanie zrobić 7-8p.

Podczas obchodu na torze nie ma Runego Holty, ale za to jest Krzysztof Jabłoński.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Za Warda jest pełna ZZ, ale póki co to nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, że Unibax z niej skorzysta. Zapewne tak będzie, ale radzę mieć na uwadze że wcale tak być nie musi.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Wcale się nie zdziwię jak krótko przed meczem okaże się że Unibax jedzie jednak bez z/z. Jutro finał w Poole i również się nie zdziwię jak Ward w jutrzejszym meczu jednak wystąpi...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Stelmet Falubaz Zielona Gora - Unibax Toruń H(0 - 8.5) 2.02 ✅
tobet
Wydaje mi sie, ze tobet troche przesadzil z tym handi. Nie wydaje mi sie, by Zielona byla w stanie odrobic straty z Torunia. Pelna zz za Warda powinna dac Torunianom min 7-8 pkt. Brak Dudka, jak dla mnie na dzien dobry jest 2-4 lub 1-5 w pierwszym biegu. Nie wiadomo czy pojedzie Holta, 3 zawodnikow z Zielonej, raczej nie wywalczy medalu.
hadni i kurs kaza mi grac na Torun z czego korzystam ????
e: Falubazowi przyfarcilo na maksa na koncu, szczerze mowiac przed nominowanymi ja juz widzialem medal na ich szyi...;)
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Falubaz - Apator 2 @ 5,2 Tobet
Gospodarze ze słabą juniorką, za Holte jedzie Jabłoński. Brak Warda to dla mnie praktyczne żadne osłabienie. Na wyjazdach nie jest to taki zawodnik jak chociażby Holder, o czym mogliśmy się przekonać w półfinale w Tarnowie (4 pkt.). Nie ma czasu się tutaj dłużej rozwodzić, pełna ZZ za Warda. Kurs warty grania.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom