>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał: Chelsea Londyn - Manchester United

lalo 36

lalo

Forum VIP
Wogole to co on miał zamiar robić ?? zamiast strzelic to stanal i jeszce sie zastanawiał gdzie uderzyc. Sam siebie wygubil - karne to sie wali z calej sily albo technicznie strzela.
Hahahaa Grzesiu ale mnie rozbawiasz !!!!!! Może i znasz się na tym całym MLB ale nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej ! Wiesz co to jest karny strzelony tzw. na 2 tempa ? To jest właśnie to co nazwałeś &quot; stanął i jeszcze się zastanawiał gdzie uderzyć &quot; Matko boska ! Po co to piszesz skoro nie masz o tym zielonego pojęcia !!!! Już mnie to wkurza :kwasny4565: Czy Ty myślisz że taki zawodnik jak CR7 przed podejściem do piłki nie wie gdzie strzelić ? wiedział perfekcyjnie, zapewne trenował to już przed meczem i przed meczem wiedział gdzie będzie strzelać gdy dojdzie do rzutów karnych. A to że strzelił na dwa tempa to jest gra psychologiczna z bramkarzem, bo już podbiega do piłki i się jeszcze zatrzymuje i dokańcza. Strzelił najgorzej dla bramkarza, bo uderzenie po ziemi lub w górną część bramki to jest łatwiejsze dla bramkarza niż na takiej wysokości jak strzelił bo bramkarz przeważnie wybiera albo dół albo góra a to że Czech obronił to chwała mu za to ! I proszę Cię odpuść takie komentarze bo tego się nie da czytać.
A o C.Ronaldo już kilka krotnie pisałem i nie ROZUMIEM WAS !
pozdROWienia ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Strzelił najgorzej dla bramkarza, bo uderzenie po ziemi lub w górną część bramki to jest łatwiejsze dla bramkarza niż na takiej wysokości jak strzelił bo bramkarz przeważnie wybiera albo dół albo góra
gościu,czy ty kiedykolwiek stałeś na bramce???Półgórna piłka z rzutu karnego jest najłatwiejsza do wyłapania!!!
gdyby wczoraj C.Ronaldo strzelił tego karnego to sędzia nakazałby powtórzenie go!!!Przepisy gry w piłkę nożną mówią wyraźnie,że rzut karny należy wykonać przy jednostajnym,nieprzerwanym biegu!!
Także jak dka mnie to Ronaldo wczoraj nie wytrzymał presji i tyle
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
gościu,czy ty kiedykolwiek stałeś na bramce???Półgórna piłka z rzutu karnego jest najłatwiejsza do wyłapania!!!
gdyby wczoraj C.Ronaldo strzelił tego karnego to sędzia nakazałby powtórzenie go!!!Przepisy gry w piłkę nożną mówią wyraźnie,że rzut karny należy wykonać przy jednostajnym,nieprzerwanym biegu!!
Także jak dka mnie to Ronaldo wczoraj nie wytrzymał presji i tyle
Co Ty gadasz ? Karny na dwa tempa jest zabroniony ? No chyba sobie kpisz :] Chłopie to Ty chyba nie grasz w piłkę nożną, nie oglądasz meczy :-? I jeśli kazałby powtórzyć po strzelonej bramce to także kazałby powtórzyć po niestrzelonej ... A co do tego strzelania to Nas uczyli że to jest najtrudniejsza do bramkarza :] i taka jest prawda, fakt gdyby Ronaldo strzelił trochę mocniej to Czech nie miałby szans ale trudno.
pozdROWienia ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Artykuł14,punkt 5. PRZEPISÓW GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

5. Wykonawca rzutu karnego musi wykonać go w sposób ciągły. Niedozwolone jest, aby tuż przed piłką zatrzymał się, zamierzając wprowadzić w błąd bramkarza.
Zresztą polecam lekturę całości,bo widzę,że ktoś tu się nie zna a gwarantuję ci,że jest tam wiele punktów ,o których bladego pojęcia nie masz
http://www.pzpn.pl/zasady_gry_w_pilke.php

Tak się składa,że jestem bramkarzeem wspaniałej, V-ligowej ekipy:jezora:
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
&quot;41 czy ile tam bramek osiągneloby dno...&quot; analfabetyzm w tym kraju jest przerażający ????
Człowieku weź Ty zobacz jak piszesz, nie potrafisz porządnie zdania sklecic ale do krytyki jesteś pierwszy. Podejrzewam, że gdyby to Chelsea zdobyła ten Puchar to popuściłbyś ze szczęścia taką nienawiścią darzysz C.Ronaldo. Jesteś całkowicie nieobiektywny w swoich wypowiedziach dlatego też nie zasługują one w żaden sposób na przeczytanie.
Faktem jest, że to Manchester United jest obecnie najlepszą drużyną na świecie i możecie sobie wszyscy pisac co chcecie o stylu gry, o tym, że Chelsea przeważało od drugiej połowy itp. itd. ???? Prawdą jest też, że w tym sezonie C.Ronaldo jest najlepszym piłkarzem na świecie, strzelił najwięcej bramek, miał mnóstwo asyst, czarował dryblingami. Jest młody może jeszcze nie bardzo rozgarnięty, czasami coś palnie ale nie oszukujmy się... wszyscy najwięksi maja trudne charaktery ????
Dlatego też piszcie sobie dzieci co chcecie, śmiejcie się, lżyjcie... róbcie co chcecie ???? i tak to On jest kimś a Wy w 99% w życiu nie osiągniecie nic znaczącego ????
Pozdrawiam wszystkich prawdziwych fanów piłki nożnej.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
grzesiu to najsmieszniejszy user tego forum. nie moge poprostu tego czytac co on pisze. czlowieku ogarnij sie. ronaldo zagral w srode swietne zawody (poprostu osmieszyl essiena, ten nie potrafil w zaden sposob odebrac mu pilki) i skaza na nich jest tylko ten pezestrzelony rzut karny.
piszesz &quot;gdyby Terry trafił - puchar CL bylby w Londynie&quot;
oraz
&quot;moze dziękować głównie Terremu ze sie poślizgnął przy karnym&quot;
moja odpowiedz: Gdyby człowiek wiedzial, że się przewróci, toby się przedtem połozył. zastanow sie nad tym.
ktos tu jeszcze wychwalal drogbe. wiec ja sie pytam za co? drogba to byl najslabszy pilkarz chelsea w tym meczu. oddal jeden grozny strzal i raz zgral pilke do ballacka w sytuacji gdzie popychany ferdinand byl bliski strzelenia &quot;swojaka&quot; i do tego ta czerwona kartka wedlog mnie sluszna. i to on wedlog mnie sie spalil w tej sytuacji. ronaldo poprostu zle strzelil karnego. strzelal podobnie z arsenalem i to 2 razy bo raz wbiegli za szybko obroncy i 2 razy trafil, wczoraj poprostu sie nie udalo. Xavy masz racje ze ronaldo na dobra sprawe nieprzepisowo wykonal tego karnego zreszta o ile dobrze sobie przypominam nawet szpak mowil cos o tym ze powinnien strzelac jeszcze raz. ale nie pisz ze gdyby trafil to powtorka, a jak nie trafil to wszystko jest ok bo sam sobie prrzeczysz. sedzia dobrze zrobil ze nie zaragowal na ta sytuacje bo bylaby dopiero afera
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Grzesio widzę że za Ronaldo nie przepadasz ale piszesz głupoty. 41 bramek wszyscy by zapomnieli gdyby nie strzelił karnego ? absurd. Zresztą ja nie lubię stwierdzenia &quot;gdyby&quot;. Terry nie strzelił i koniec tematu, gra zaczęła się od nowa, gracze United lepiej wytrzymali presję i wygrali. Ronaldo to wielki gracz a Ty piszesz że gdyby miał jaja uderzył by mocniej, ja osobiście strzelam bardzo często karne ( najczęściej trafiam ) ale gdybym miał strzelac karnego w finale Ligi Mistrzów to nie wiem jakby to wyglądało. Nawet jakby Manchester przegrał to raczej nikt nie miał by pretensji do Ronaldo ( może tylko Ty Grzesio ) bo tyle co te zawodnik zrobił dobrego dla drużyny Fergusona to majstersztyk
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Sam nie przepadam za ManU i Ronaldo, ale naprawdę jest piłkarzem rewelacyjnym. Tyle bramek w jednym sezonie to coś świetnego i on nie gra typowego napastnika! Że Ronaldo nie strzelił to zasługa Cecha. Jest piłkarzem który dał szanse Manchesterowi na triumf w Champions Leauge i w Premier Leauge. Nie raz wygrywał mecz. ManU trzeba pogratulować, ale trzeba też przyznać że to Chelsea była w tej edycji najlepsza. W finale byli lepsi, ale pech nie dał zwycięstwa. Trudno, to jest sport. Niekiedy niesprawiedliwy i nie obliczalny. Terry pokazał w Moskwie że Chelsea jest dla niego prawie wszystkim. Tak biedny płakał po tym karnym. On jest ikoną klubu i zapewne zostanie legendą w londyńskim klubie. Zaimponował mi ogromnie. Zawsze go lubiłem ale teraz jest dla mnie wzorem i najlepszym zawodnikiem w Chelsea. Za rok The Blues powalczą o zwycięstwo w Lidze Mistrzów!!
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Artykuł14,punkt 5. PRZEPISÓW GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

Zresztą polecam lekturę całości,bo widzę,że ktoś tu się nie zna a gwarantuję ci,że jest tam wiele punktów ,o których bladego pojęcia nie masz
http://www.pzpn.pl/zasady_gry_w_pilke.php
Tak się składa,że jestem bramkarzeem wspaniałej, V-ligowej ekipy:jezora:
Jest jakies uchylenei od tego, ze wykonujac karnego piłkarz moze raz sie zatrzymac (drugi raz nie) , strzelic na tzw. drugie tempo.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Jest jakies uchylenei od tego, ze wykonujac karnego piłkarz moze raz sie zatrzymac (drugi raz nie) , strzelic na tzw. drugie tempo.
Dokładnie Ted jest coś takiego jak napisałeś i ja już nie mam zamiaru się kłócić z Xavy :] Ryba czy ja wiem czy Chelsea była lepsza w tej edycji LM i w samym finale ? Manchester pozostał jedyną w tej edycji drużyną bez porażki, The Blues ją mieli, w finale pierwsza połowa była dominacją Czerwonych Diabłów druga wyrównana bardziej ze wskazaniem na Chelsea więc mi się wydaję że remis był sprawiedliwym wynikiem choć gdyby Manchester wykorzystał te sytuacje co miał w pierwszej połowie to wątpię że Chelsea by się podniosła z wyniku 3:0 w 2 połowie, może jesteś trochę nieobiektywny bo kibicujesz The Blues :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jest jakies uchylenei od tego, ze wykonujac karnego piłkarz moze raz sie zatrzymac (drugi raz nie) , strzelic na tzw. drugie tempo.
Mniejsza z tym,czy jest uchylenie czy nie...Ale gdyby po zatrzymaniu się Ronaldo Van der Sar rzuciłby się i C.Ronaldo dopiero wtedy strzelił,to idę o zakład o każdą kasę,że Lubos Michel kazałby mu powtórzyć tego karnego.A że nie strzelił,więc powtórki nie było
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie śmieszne jest to co piszecie jeżeli byłoby to zabronione dawno by go ukarali jak zawsze tak strzela nie udała się i trudno :!: Terry czy Anelka także nie strzelili. A Grzesiu nie kierujemy się tutaj sympatią bądź profesjonalny..
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jak dla mnie finał piękny, dogrywka karne tak sobie go wymarzyłem. A jeśli chodzi o ROnaldo to moje zdanie jest takie: rzeczywiście świetny piłkarz, bardzo szybki i zwrotny, bajeczna technika, ale no właśnie to &quot;ale&quot; jest dla mnie najgorsze jeśli chłopakowi brakuje pokory i wypowiada sie w gazetach że jest najlepszy że nie ma już co udowadniać czyni go w moich oczach nadętym bucem któremu przydała by się lekcja. Taką lekcje otrzymał niestrzelając karnego i jego osobistym szczęściem jest to że drużyna wygrała, bo gdyby jego karny zaważył o przegranej jeszcze by się zaczął ciąć czy co. Pewnie i tak będzie z tydzień płakał, ale niech pamięta o pokorze i szacunku do innych
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Nie lubię MU, ale naprawdę należał im się tytuł. Ronaldo ? Wspaniały zawodnik na boisku. Ma wszystko to co potrzebuje pomocnik. Szybkość, drybling, technika. W finale mógł zostać antybohaterem. Ale tak się nie stało.
Szkoda mi Terrego. Niewątpliwie razem z Ferdinandem - najlepsi na środku obrony. John mógł zakończyć serię rzutów karnych, ale ... poślizgnął się. Nie chce tutaj komentować że trawa nie ta, buty nie te ????
Ale ...
Murawa pozostawiała wiele do życzenia. Wielokrotnie zawodnicy ślizgali się po niej ( przykład -Van Der Sar - błąd przy bramce Lamparda).
Finał miał wszystko- wspaniałe akcje, bramki, niespotykane i dramatyczne zwroty w grze.
Jak będzie za rok? ???? Mam nadzieję, że wygra Barcelona lub Arsenal, ale bez wzmocnień nie mają szans. Pozdrawiam
 
leom 0

leom

Użytkownik
A ja byłem za ManU i dobrze , że wygrali. Klub z tradycjami gdzie nie liczy się kasa a jakość . Chelsea tylko marnuję piłkarzy ( np. Szewczenko , Ballack i reszta spółki)
Dobrze , że ManU wygrało . Uczcili przy okazji śmierć z przed 50 lat piłkarzy ManU którzy to zgineli w katastrofie lotniczej .
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A ja byłem za ManU i dobrze , że wygrali. Klub z tradycjami gdzie nie liczy się kasa a jakość . Chelsea tylko marnuję piłkarzy ( np. Szewczenko , Ballack i reszta spółki)

Dobrze , że ManU wygrało . Uczcili przy okazji śmierć z przed 50 lat piłkarzy ManU którzy to zgineli w katastrofie lotniczej .
Widać że kolega jest fanem ManU. Zero obiektywności. Ballack marnuje się w Chelsea?? Właśnie zaaklimatyzował się w zespole i gra świetnie, ostatnio jeden z lepszych. Wcześcniej długo nie grał przez ciężką kontuzje i dlatego tak było. Sheva poprostu nie odnalazł sie w Anglii, nie ten kraj, nie ta liga. Nie wiem czy wiesz ale to Drogba, Essien, Joe Cole, Frank Lampard, Shaun Wright-Phillips i wielu innych stało się gwiazdamy w Chelsea. Wcześniej grali w średnich zespołach i teraz są piłkarzami klasy światowej. Np. John Terry, wychowanek, jeden z najlepszych środkowych obrońców na świecie. Przeczytaj sobie na wikipedii że Chelsea ma największe poparcie przez kibiców na wyspach, jest chyba 4 mln kibiców Chelsea na samych wyspach. To jest wielki klub, który dołączył do szczytu dzięki temu że wyszedł z długów i się rozwinął. Nikt nikomu nie broni rozwijać się finansowo, co pomaga w sukcesach.
 
Do góry Bottom