>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁY Speedway Ekstraligi - 25 września / 2 październik 2011

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
W Tobet oferta już się pojawiła i ja na szybko zagrałem:

Ryan Sullivan under 11,5 - 2,10 12pkt hehe⛔

Ryan w tym seoznie w Gorzowie na 5 startów zdobył 9 oczek.Dzisiaj też jest szansa na 6 startów bo pewnie jakaś rezerwa taktyczna będzie miała miejsce ze strony Torunia.Jednak mimo to nie jestem zdania aby Australijczyk mógł dobyć aż 12pkt tym bardziej że kurs jak dla mnie bardzo zachęcający.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
za pozno zobaczyłem ze zalozyles temat :razz:
W pierwszym spotkaniu gram handi -10,5 na Gorzów. W tym sezonie sa fenomenalni na swoim torze i kazda druzyna została odprawiana z kwitkiem. Szczególnie podoba mi sie postawa Zagara srednia ponad 2. Do tego pozostała 2 liderów w osobie Golloba i Pedersena. Bardzo dobrze spisuje sie tez juniorka która jest o wiele lepsza do Juniorów gości szczególnie ze wzgledu na brak jednego z braci Pulczyńskich. Mam nadzieje ze zawirowania w związku ze zwolnieniem Czecze nie wpłyną negatywnie i Stal pewnie wygra
Gorzow -10,5 - Toruń 1,72 tobet✅
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
za pozno zobaczyłem ze zalozyles temat :razz:
W pierwszym spotkaniu gram handi -10,5 na Gorzów. W tym sezonie sa fenomenalni na swoim torze i kazda druzyna została odprawiana z kwitkiem. Szczególnie podoba mi sie postawa Zagara srednia ponad 2. Do tego pozostała 2 liderów w osobie Golloba i Pedersena. Bardzo dobrze spisuje sie tez juniorka która jest o wiele lepsza do Juniorów gości szczególnie ze wzgledu na brak jednego z braci Pulczyńskich. Mam nadzieje ze zawirowania w związku ze zwolnieniem Czecze nie wpłyną negatywnie i Stal pewnie wygra
Gorzow -10,5 - Toruń 1,72 tobet
Apropos Mateja. Lukam sobie na ofertę Fortunki i tam szok. Linia na Słoweńca 8.5, wygląda na super bet, jak dla mnie przynajmniej. Średnia Zagara znana, kto oglądał mecze Gorzowa w tym sezonie na Jancarzu ten wie na co stać Słoweńca na swoim torze. No i trzeba trochę Władka udobruchać po półfinale :razz:
Zagar over 8.5 Fortuna @1,85 --&gt; @1,65 ✅
Podoba mi się też over Herbiego - linia tylko 9.5 ale kurs na over 1,70 jak i Kołodzieja - linia zaledwie 8.5 i podobny kurs. Reasumując:
Hancock over 9.5 @1,70 ✅
Kołodziej over 8.5 @1,70 ✅
wsio Fortuna.
E: już spadło na Mateja...

izzunia
;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Apropos Mateja. Lukam sobie na ofertę Fortunki i tam szok. Linia na Słoweńca 8.5, wygląda na super bet, jak dla mnie przynajmniej. Średnia Zagara znana, kto oglądał mecze Gorzowa w tym sezonie na Jancarzu ten wie na co stac Słoweńca na swoim torze. No i trzeba trochę Władka udobruchac po półfinale :razz:
Zagar over 8.5 Fortuna @1,85 --&gt; @1,65
Podoba mi się też over Herbiego - linia tylko 9.5 ale kurs na over 1,70 jak i Kołodzieja - linia zaledwie 8.5 i podobny kurs. Reasumując:
Hancock over 9.5 @1,70
Kołodziej over 8.5 @1,70
wsio Fortuna.
E: już spadło na Mateja...
jak dla mnie za 1,65 i tak sie oplaca do jakiegoś dubelka. Mateja spokojnie te 9 punktow powinien zrobić.
Co do kolodzieja to dalej mi sie wydaje niepewny. mimo iz jedzie na wlasnym torze to będzie musiał odpierać ataki 3 uczestników GP, nie zdziwil bym sie nawet jakby przyjechał za musielakiem. Lepiej wygląda już Hampel -1,5.
E. juz -2,5
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tobet
Zmarzik(-1,5)-Cyran 1@1,45
Dudek(-1,5)-Strzelec 1@1,40
ako:2,03

Oba typy to dla mnie 9/10. Całą czwórkę widziałem w czwartek w finale MDMP. Co prawda Strzelec pojechał tylko raz i po upadku nie startował. Ale-tor w Bydgoszczy był dość nierówny i wymagający jak na miejscowe warunki,o czym mówili praktycznie wszyscy zawodnicy. Dudek jechał na nim kapitalnie. Dziś w Lesznie też pewnie ciężki tor,według mnie Strzelec nie da rady przywieźć dziś nawet punktu,bo poza Dudkiem powalczy z Musielakiem i Adamczewskim ewentualnie ze Skórą.
Co do Zmarzlika-również tu widzę różnicę 2 klas. Podobno Paluch zapowiada jakieś zmiany w składzie i boję się,że zamiast Cyrana pojedzie Cyfer bądź Parys,przez co ten typ będzie anulowany.Jeśli nie,to Zmarzlik spokojnie handi pokryje;)

edit:jednak jedzie Cyfer zamiast Cyrana więc zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ty na Zmarzlika jest ok jednak juz Dudek-Strzelec nie jest aż taki świetny jak dla mnie za niski kurs a ryzyko jest spore ze pojada podobnie...

Jednak ja jeszcze podam jeden swoj typ:

Caelum Stal Gorzów - Unibax Toruń H(0 - 10.5) 2 2,00 Tobet 60:60⛔:;/:

Wiadomo Gorzow u siebie bardzo mocny i niepokonany jednak +10 na Torun to dla mnie dobra opcja na to spotkanie.Przed wystawieniem oferty jak sobie liczylem pkt to mi wychodzil wynik w granicach 48:42 do 51:39 dlatego +10,5 uważam za dobre handi do tego kurs tez ok i ja to gram.Ciekawe jakie zmiany w skladzie wprowadzi nowy trener Gorzowa?Moze zmieni pary bo jak dla mnie Nicki z juniorem to jest oslabienie zespolu o wiele lepiej wychodzilo Gollobowi prowadzenie mlodych.Iversen czy pojedzie znowu beznadziejnie jak w tyg z Faluazem? Po stronie Torunia Sullivan,Holder,Miedziak i Holta czy pojada na miarę swoich umiejetnosci?Mam nadzieje ze tak i oby kazdy z nich przywiozl po ok9pkt bedzie dobrze.Wiadomo ciezko w Gorowie pokonac Golloba,Zagara czy Nickiego ale wszystko jest mozliwe. Juniorka to przewaga gospodarzy i 1 bieg skonczy sie 5-1,jesli 4-2 to bedzie sukces Torunian.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Mam nadzieje ze ich dokona. Gollob juz wielokrotnie pokazywał ze potrafi dobrze jezdzic z juniorami i ta zmiana na pewno na + by wyszła.
Co do Puka to mam nadzieje ze tak w przypadku Falubazu pomoze Stali zdobyc medal, Na gorzowskim owalu radzi sobie dosac przyzwoicie o czym świadczy jego średnia coś kolo 1,8 w domu.
JAk dla mnie Torun niema szans na pokrycie handi. Zwłaszcza jak patrze na juniorów i nawet Hansio potrafi zaskoczyc
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Zagar - Holta @ 1.55
Musielak - Dudek @ 1.7
jakby ktoś był zainteresowany promocjami z Betsafe. Oba typy 9/10. Zagar mistrz własnego toru ze słabym Norwegiem. Nie ma tutaj o czym się rozpisywać. To samo w drugiej parze, świetnie jeżdżący Tobi, walczący z seniorami oponentów nie będzie miał problemów zrobić oczko więcej niż Patryk.
 
walkatrwa 10

walkatrwa

Użytkownik
Moja analiza na dzisiejszy finał, jak się na nią zapatrujecie?
Witam, z góry zaznaczam iż nie jestem fanem czarnego sportu jednak taki typ połączony z zaskakująco dla mnie wysokim kursem kusi. Jest to finał, więc każdy powinien dać z siebie 100%. Gospodarze wygrali pełen kontrowersji półfinał z Apatorem, natomiast Falubaz zaskakująco łatwo uporał się ze Stalą Gorzów. Skupmy się jednak na samym finale, w drużynie gości wczorajszy triumfator kolejnej odsłony GP - Adreas Jonsson oraz nowy mistrz świata - Greg Hancock, dodatkowo w wysokiej formie Piotr Protasiewicz i Jonas Davidsson. Na przeciwko tym zawodnikom stanie Jarosław Hampel i... i to by było na tyle, forma Balińskiego i Skórnickiego jest słaba, a Batchelor i Kołodziej w tym sezonie są strasznie nierówni, wydaję mi się, że to będzie za mało na gości, którzy już w pierwszym meczu będą chcieli przechylić nieznacznie szale zwycięstwa. W rundzie zasadniczej w Lesznie miejscowa Unia wygrała zaledwie 46:44 chociaż cały mecz przegrywali, a zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnim biegu. Do składu gości wrócił Zengota, więc to na pewno dodatkowy atut Falubazu. Wydaje mi się, że wynik 43:47 lub 42:48 jest w zasięgu drużyny z Zielonej Góry, wystarczy, że Davidsson poprawi wynik z zasadniczej fazy rozgrywek gdzie zdobył zaledwie 1 punkt, a Jonsson poprawi dorobek 8 punktów w 6 startach i Falubaz wróci z cennym zwycięstwem. Mając na uwadze ostatnie zawirowania z leszczyńskim torem, uważam, ze tym razem nic nie będą kombinowali. Granie dodatkowo handi +6 na Bet365 to nic innego jak &quot;pewna&quot; wygrana. Powodzenia !!
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Moja analiza na dzisiejszy finał, jak się na nią zapatrujecie?Witam, z góry zaznaczam iż nie jestem fanem czarnego sportu jednak taki typ połączony z zaskakująco dla mnie wysokim kursem kusi. Jest to finał, więc każdy powinien dać z siebie 100%. Gospodarze wygrali pełen kontrowersji półfinał z Apatorem, natomiast Falubaz zaskakująco łatwo uporał się ze Stalą Gorzów. Skupmy się jednak na samym finale, w drużynie gości wczorajszy triumfator kolejnej odsłony GP - Adreas Jonsson oraz nowy mistrz świata - Greg Hancock, dodatkowo w wysokiej formie Piotr Protasiewicz i Jonas Davidsson. Na przeciwko tym zawodnikom stanie Jarosław Hampel i... i to by było na tyle, forma Balińskiego i Skórnickiego jest słaba, a Batchelor i Kołodziej w tym sezonie są strasznie nierówni, wydaję mi się, że to będzie za mało na gości, którzy już w pierwszym meczu będą chcieli przechylić nieznacznie szale zwycięstwa. W rundzie zasadniczej w Lesznie miejscowa Unia wygrała zaledwie 46:44 chociaż cały mecz przegrywali, a zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnim biegu. Do składu gości wrócił Zengota, więc to na pewno dodatkowy atut Falubazu. Wydaje mi się, że wynik 43:47 lub 42:48 jest w zasięgu drużyny z Zielonej Góry, wystarczy, że Davidsson poprawi wynik z zasadniczej fazy rozgrywek gdzie zdobył zaledwie 1 punkt, a Jonsson poprawi dorobek 8 punktów w 6 startach i Falubaz wróci z cennym zwycięstwem. Mając na uwadze ostatnie zawirowania z leszczyńskim torem, uważam, ze tym razem nic nie będą kombinowali. Granie dodatkowo handi +6 na Bet365 to nic innego jak &quot;pewna&quot; wygrana. Powodzenia !!
Kilka kwestii do których nie sposób się nie odnieść.
Traktowanie GP przez zawodników, a zawodów ligowych to 2 różne światy. Nie raz na sobotnim kacu wracali bohaterowie IMŚ i jechali piach w lidze jak na ich możliwości. Zbyt duże ryzyko jest w Falu - AJ zwycięzca i Herbi nowy Mistrz. Jak to się odbije na ich dyspozycji tego nie wiem. Davidsson tylko na własnym torze coś tam jeździ - w Rzeszowie raz pociągnął dobrze jeśli pamięć mnie nie myli. Baliński słaba forma? Jechał w PL lidze jeden mecz po kontuzji i wylądował z Jarkiem w 15tym biegu jako jeden z najlepszych aktorów tego widowiska. Juniorzy zdecydowanie po stronie Unii + Janek wracający do w miarę dobrej dyspozycji. Dla mnie no bet, mecz ze wskazaniem na zwycięstwo miejscowych 4-8 punktami. Kluczem jest Troy, którego stać na bardzo wiele!
Zengota atutem dla Falu? Nie bądź śmieszny. Na z/z za Dobruckiego mieli do dyspozycji dodatkowy start dla AJ, Grega i PePe czyli z pewnością więcej pkt niż zrobi Grzesiek. Warto z oferty Betsafe skorzystać, bo kursy oferują bardzo dobre.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
na szybko - zwyciezca 1 biegu - Unia Leszno, kurs? 2.5 !! Tobet
Strzelec się nie liczy, Musielak i Adamczewski kontra Dudek?
wg mnie olbrzymie value, dałbym kurs max 1.6. Grać!
/kto na promocję się załapał ten nie żałuje, pewne 5:1 dla gospodarzy! ????
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Na początek proponuje wszystkim śledzenie kursów na jutrzejszy finał czyt rewanż o tytuł mistrzowski w extralidze żużlowej. Sadze ,ze tylko jakieś niespotykane fatum mogłoby zabrać tytuł mistrzowski drużynie Stelmet Falubaz. Drużyna jest bardzo wyrównana bo wszyscy w niej szczególnie na własnym torze punktują.
O sile klubu spod znaku Myszki Miki stanowi niesamowita trójka liderów. Nowy Indywidualny Mistrz Świata Greg Hancock, wicelider klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix Andreas Jonsson i kapitan Piotr Protasiewicz w każdym meczu są gwarantem ponad 30, a niekiedy i 40 punktów. Jeśli dodać do tego bardzo dobrze czującego się na swoim torze (bo na wyjazdach spisującego się raczej żenująco i nie ma co tego ukrywać) rekonwalescenta Grzegorza Zengotę i Jonasa Davidssona świetnie jeżdżącego pod koniec sezonu na silnikach od Hancocka, wychodzi obraz drużyny kompletnej, na swoim torze praktycznie pozbawionej jakichkolwiek słabych punktów. A nie można przecież zapominać o przebojowej dwójce juniorów, która przy Wrocławskiej bez kompleksów potrafi walczyć z renomowanymi rywalami.
Unia Leszno to przede wszystkim niesamowity Jarosław Hampel, który w polskiej lidze komplety punktów zdobywa niemal na zawołanie, powoli powracający do formy Janusz Kołodziej i nieobliczalny Troy Batchelor. Skład obrońców tytułu uzupełniają zawsze dobrze czujący się na zielonogórskim torze Damian Baliński i notujący raczej słaby sezon, choć z przebłyskami, Adam Skórnicki. Młodzieżowcy Unii na swoim torze potrafią pokonać każdego. Gorzej jest na wyjazdach, ale Tobiasz Musielak i Kamil Adamczewski chyba nigdy nie mieli większych problemów na zielonogórskim owalu.

Uważam ,ze kwestia 4 punktów przewagi jakie Unia Leszno wywalczyła w pierwszym spotkaniu na swoim torze to tylko kwestia kilku biegów. Potem powinniśmy widzieć poza biegami z udziałem Jarka Hampela i jakimiś przebłyskami Kołodzieja najzwyklejszą rzeź niewiniątek. Wiem co dzieje się w Zielonej Górze i jakie tam jest nastawienie do tego meczu drużyny, kibiców i ogólnie. Leszno powinno tam przegrać zdecydowanie i tytuł powinien zdobyć według mojej opinii bez żadnych problemów Falubaz.
Dodajac do tego jeszcze szczęśliwa osobę trenera Marka Cieślaka mistrza świata w przygotowaniu toru, nie powinno być żadnych niespodzianek!!!
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jeżeli już wklejasz cytat z tekstu to chociaż podaj źródło pochodzenia, bo jakoś nie do końca wierzę że jesteś autorem meczowej zapowiedzi na SF skąd owa notka pochodzi. Mniejsza z tym, dokładnie 24 h i wielkie emocje przed nami. Przyznam że nie liczę tutaj na jakieś wielkie cuda jeśli chodzi o ofertę buków. Na początku tygodnia unibet płacił za wygraną Falubazu w lidze z tego co pamiętam 1,14 teraz ten zakład jednak wycofał. Aktualnie bah trzyma 1,15 na triumf ZG w rozgrywkach, czyli wygraną min 4 pkt teamu Marka Cieślaka. Czyli wg mnie jeżeli dostaniemy jutro 1,1 na zwykłą wygraną ekipy z myszką Miki na plastronie to już będzie szczyt marzeń. Handi widzę na poziomie 10-14 w zależności od buka rzecz jasna. Tak więc ja osobiście nie prorokuję wielkich promocji w wygranej Falubazu, nad handi się pomyśli już dokładnie znając ofertę. Tak czy siak, Ameryki nie odkryję pisząc że dla mnie również to ZG będzie się cieszyć jutrzejszego wieczora z mistrzowskiego tytułu. Tyle ode mnie, jakie są zapatrywania innych forumowiczów ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ciekawy kurs wg mnie na Apator, bo w Milenium 1.45✅ 1,78 Tobet...
Jeśli podobnie będzie u internetowych, to trzeba zagrać i to nawet handicap na poziomie ~ 6.5, gdyż zaliczka z 1.meczu jest decydująca i dziś raczej pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy powinni zdobyć 50-54 pkt...
W meczu rundy zasadniczej było już nawet 41-25 i dziś wg mnie będzie podobnie.
Falubaz 1.15... Niby nikt nie dopuszcza zwycięstwa Unii (ja także), no ale jak już wspomniał Unicaja, trzeba poczekać na oferty H2H i pograć coś na Dudka oraz Małego, bo oni dziś odpowiednio pozostawią w tyle pozostałych juniorów i w 2. przypadku over 15 zapewne...
No i ciekawe co dziś pokaże Koldi... Kolejny beznadziejny występ, czy wręcz przeciwnie..?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tak przejrzałem ofertę buków naziemnych [wzb, fortuna] w oczekiwaniu na to co zaproponuje tobet i reszta. I podobają mi się następujące bety:
ZG -10.5 @1,80 Fortuna ✅
PePe over 10.5 @1,65 WZB ✅
Davidsson over 7.5 @1,90 WZB ✅
Miedziak -2 z Pukiem @1,85 WZB ✅
Po kolei, o sile Falubazu wiemy wszyscy. Zapewne dzisiaj odrobią te 4 oczka i będą świętować tytuł. Ale nie wyobrażam sobie aby zadowolili się gospodarze tak nikłym zwycięstwem. W każdej parze mają świetnego zawodnika, lidera na którym można polegać. Nie ma wątpliwości że na W69 zupełnie inaczej spiszą się zarówno JD jak i Patryk Dudek więc handi do zaakceptowania jak najbardziej.
Jeśli ZG ma wygrać to jej liderzy muszą się kręcić koło dwucyfrówki. Piotrek jak na krajowego lidera przystało prowadzi parę z juniorem a więc zadanie niezwykle odpowiedzialne na nim spoczywa. Warto pograć jego over bo na początku 2 x jedzie ze Strzelcem który delikatnie mówiąc nie ma czym straszyć. Co tu dużo pisać, lider nie może zawieść, over bardzo prawdopodobny.
8 punktów linią dla Jonasa ? Dobre sobie, przed tygodniem na Smoku 5 oczek ale najbardziej zaciekawiła jedna z pomeczowych wypowiedzi Cieślaka, który stwierdził że jego te 5 oczek Jonasa cieszy bardzo bo ma pewność że w ZG zakręci się koło 10. Myślę podobnie, para Greg - JD będzie mega mocna dzisiaj i niekoniecznie to Herbie musi być jej liderem.
Na koniec mecz o pietruszkę można by powiedzieć. No bo czy ktoś o zdrowych zmysłach wierzy w wygraną Aniołów 30 pkt ? Wątpię. Ale skład gospodarzy ciekawy. Trener Ząbik stosować będzie ZZ w miejsce Emila Pulczyńskiego, czyli w parze z Miedziakiem. Jako ZZ mogą jechać Chrispy, MJJ no i juniorzy. Czyli ciężar walki w tej parze na Miedziaku który na MA będzie jak zwykle zapewne trudny do rozgryzienia. A Puk, jak to Puk. Przed tygodniem rewelacja czyli czas na słabszy występ ???? . Partnera ma też niezwykle mocnego bo Matej to już uznana marka. Handi na I rzut oka wysokie ale jak najbardziej do pokrycia, wg Miedziak ponad 10 walnie a Puk 6-7 pkt to granica jego możliwości.
To takie luźne przemyślenia, czekam rzecz jasna na tobet i pozostałych ;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W Tobecie złapałem 1.78 na Apator!! Warto grać, Holder, Sully i Miedziak pociągną ten team. Dokładając Jensena, który na pewno zapunktuje w okolicach 8 oczek mamy już zwycięstwo miejscowych, a przecież Kamil dorzuci jakieś punkty... Nie mam złudzeń, że Apator wygra, Stal nie będzie się spinać, bo brąz mają w kieszeni.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unibax Toruń - Caelum Stal Gorzów H(0 - 2) 1 1,75 Tobet 50:40✅

Spotkanie o 3 miejsce jednak to 3 miejsce juz maja Gorzowianie bo 30pkt zaliczki to zdecydowanie za dużo aby Anioły mogły to odrobić.Mimo wszystko napewno Sullivan , Holder oraz Miedziński będą chcieli zakończyć sezon godnie i zapunktować solidnie.ZZ w ekipie z Torunia i zobaczymy co z tego wyjdzie.Ja licze na to ze dzisiaj Gollob odda jeden z biegów Zmarzlikowie może Mroczka pojedzie np.za Nickiego z raz?Ryan dzisiaj pewnie wykręci ok13 oczek do tego Miedziak i Holder bardzo podobnie Jensen w Toruniu waleczny i dość dobrze pukntujący tez przywiezie kilka cennych oczek no i licze ze Kamil powalczy bo chlopaka stac na wygranie z juniorami przyjezdnymi.Licze na wynikach w granicach 50:40

Sullivan over 11,5 1,72 Tobet [13pkt]✅

Wiadomo Saletra na MA rzadko kiedy zdobywa mniej niż 11-12pkt dlatego po takim kursie warto zagrać.

Greg Hancock over 10,5 1,60 Tobet [11pkt]✅

Falubaz dzisiaj jedzie po złoto.3 liderów dzisiaj musi zapunktować w okolicach 12-13 pkt aby spokojnie wygrać.Greg na swoim torze bardzo mocny do tego jedynie z Hampelem może przegrać więc over wygląda bardzo ciekawie.

Tak na szybko dzisiaj.

POZDRAWIAM RADULA
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W Tobecie złapałem 1.78 na Apator!!
Analityk Tobet jest z Gorzowa Wlkp. - stąd chyba aż tak mocno uwierzył w Stal...
Kurs już został zredukowany do @1.60. Tak na marginesie było widać jak Betsafe skopiował kursy z Tobet. Najpierw wyszli od @1.30 a momentalnie poszli za Tobet @1.65.
Generalnie w tym momencie najlepiej zagrać w Betsson na Toruń. Dają @1.65 przy 2way. Więc przy ewentualnym remisie zwrot.
Uważam, że kursy są a tym bardziej @1.78 były mocno przesadzone.
Unibax brązu nie zdobędzie ale walczy o przyszły sezon. Mija 5 lat jak główny sponsor i właściciel klubu przejął klub. Co dalej będzie nie wiadomo. Brak medalu w tym sezonie to spore rozczarowanie. Ale jeśli Karkosik zrezygnuje z zabawy w klub żużlowy to będzie ogromny problem. Działacze i zawodnicy to wiedzą. Więc chociaż wygrana na koniec sezonu się przyda. Bo różnie może być pod względem finansowym w przyszłym roku.
Moim zdaniem opłaca się pograć Unibax.
Zgadzam się też z RADULA co do overa Saletry. Jeśli ktoś ma być liderem ekipy to właśnie Ryan. 12 punktów jest w stanie ogarnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom