>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[FINAŁ] Tottenham - Liverpool [01.06.2019 21:00] - Wanda Metropolitano Stadium

Status
Zamknięty.
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Liverpool - Tottenham - 2 @4.30 Fortuna

Ależ wszyscy idą w stronę Liverpoolu, a po tej edycji Ligi Mistrzów spodziewam się już wszystkiego i moim zdaniem szanse przed tym finałem są 50/50. Granie końcowego rezultatu jest oczywiście, jak igranie z ogniem, bo chyba żadnego wyniku nie można wykluczyć. Ja jednak próbuję grać w stronę "Kogutów", którzy bardzo mi imponują w tej edycji biorąc pod uwagę ich kadrę i problemy, jakie po drodze ich spotykały. Typuję Londyńczyków, ale z ciężkim sercem, bo lubię Liverpool i myślę, że zasłużyli na wygraną. Piłka nożna to jednak piękny sport, a dziś wieczorem będziemy mieli jej kwintesencję. Sport lubi takie historie, jak ta Tottenhamu, najpierw var z Ciy, potem szalony pościg za Ajaxem. The Reds w tej edycji również wygrali coś pięknego, wszyscy zachwycamy się ich powrotem z Blaugraną, pamiętajmy jednak o tym, że Liverpool wygrał wysoko rewanż, ale w pierwszym meczu przegrał po głupich błędach. Nikt nie daje pewności, że dziś powtórzą mecz z Anfield, równie dobrze może być powtórka z Camp Nou. Jak dla mnie kursy na drużynę Pochettino mocno przesadzone, a że staram się wykorzystywać okazje to gram wygraną Totków.
 
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Liverpool - Tottenham typ1/+2.5 kurs2.74  Fortuna Zdarza się, że spotkania dwóch wielkich drużyn przypominają piłkarskie szachy, ale chyba nie ma co na to liczyć w przypadku Tottenhamu i Liverpoolu. Te drużyny preferują ofensywną grę i myślę, że zobaczymy wiele bramek, moim zdaniem zobaczymy minimum trzy. Czeka nas pojedynek dwóch klasowych drużyn, w których każda ze stron może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Gdybym jednak miała wskazywać faworyta, to skłaniam się ku Liverpoolow od początku sezonu imponują zarówno w ofensywie jak i w defensywie, a ponadto Tottenham będzie grał oraz osłabiony. Nie będzie mógł zagrać Hugo Lloris  oraz D. Alii moim zdaniem Liverpool zdobędzie ligę mistrzów 
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Liverpool - Tottenham
2.drużyna liczba strzałów w światło bramki (3.5) + 1.85 fortuna

Tottenham przez większość fazy pucharowej Champions League był lekceważony. W 1/8 spodziewano się, że Borussia Dortmund może ich wyeliminować. Skończyło się na dwóch zwycięstwach (3:0 i 1:0) i awansie do ćwierćfinału. Tam czekał na Spurs Manchester City. Nawet wygrana 1:0 w pierwszym spotkaniu nie zmieniała opinii, że to raczej gracze Guardioli w rewanżu odrobią straty i będą grać dalej. Skończyło się na 4:3 dla City, ale awansował dalej Tottenham (pomijam kwestie kontrowersji przy choćby bramce Llorente, bo nie to jest tutaj w tym momencie kluczowe). Półfinał to mecz z rewelacją tej edycji Ligi Mistrzów - Ajaxem. Porażka w pierwszym meczu 0:1, prowadzenie 2:0 w rewanżu przez zespół z Amsterdamu i wynik końcowy - 3:2 dla Tottenhamu. Tamten mecz bardzo dobrze wpisał się w ten sezon w CL, pełen meczów mających dramatyczny lub jak kto woli czasem wręcz dziwny przebieg. Tak czy inaczej, Tottenham przezwyciężył wiele w tej edycji Ligi Mistrzów. Dziś faworytem jest Liverpool, który również dokonał wręcz cudu, awansując do finału po porażce 0:3 w pierwszym meczu z Barceloną. Tak czy inaczej ja stawiam na celne strzały Tottenhamu, bo spodziewam się przewagi Liverpoolu, może nawet objęcia prowadzenia przez ekipę Kloppa, ale liczę, że znów Spurs pokażą wolę walki i kilka dobrych sytuacji sobie stworzą. Kurs dość wysoki, więc myślę, że jeśli ktoś nie ma nic ciekawszego do zagrania na ten
mecz, to może właśnie spróbować ze strzałami w świetło bramki.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Tottenham - Liverpool 0:2 (8-9 RR)

powyżej 10,5 RR, @2,25 (bez podatku) Totolotek
  
powyżej 11,5 RR, @2,90 (bez podatku) Totolotek   
powyżej 12,5 RR, @3,40 (bez podatku) Totolotek   
powyżej 13,5 RR, @5,50 (bez podatku) Totolotek   


AKO: powyżej 2,5 gola + powyżej 9,5 RR, @3,19 (2,81) Fortuna   

Wielki finał, tak jak zostało już napisane wielokrotnie obie drużyny dokonały niemożliwego w półfinałach przez co zameldowały się w finale, wszyscy liczą na triumf ekipy Kloppa, ja też się do tego przychylam, jednak nie chcę sobie psuć finału takimi typami, więc postanowiłem spróbować zagrać na rzuty rożne, zarówno jedni jak i drudzy wykonują dość sporo cornerów, więc jeżeli któraś z drużyn zdobędzie w miarę szybko bramkę, mecz powinien się otworzyć i zobaczymy wiele podbramkowych starć zarówno z jednej jak i drugiej strony. Patrząc tylko na statystyki obu ekip z tegorocznej fazy pucharowej Ligi Mistrzów wygląda to tak:
w meczach Tottenhamu średnio 9,33 rożnych, a same Koguty wykonywały 4,83 cornera na mecz
w meczach Liverpoolu średnio 9,83 rożnych, a sam LFC miał 5,17 cornera na spotkanie.
Dużo zależy od wyniku, mam nadzieję, że nie będzie tu piłkarskich szach i w miarę szybko padnie pierwszy gol przez co drużyna przeciwna będzie musiała zaatakować, a rywal będzie kontrował i będziemy mieli sporo rożnych i liczę, że również bramek. Niech wygra lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Według mnie faul na Sonie czy 2 faule na Salahu to okazje. Co do Sona to przez cały mecz przy takiej szybkości na pewno go złapią, a przy Salahu zagra pewnie Danny Rose, który raczej nie kalkuluje i w razie ucieczek ciagnie za koszulkę czy podcina. Wydaje się też, że okazją jest też kartka wyzej wymienionego Dannego Rosa, zwycięstwo liverpoolu i 1 połowa under 6,5 rzutów rożnych. Nie sądze żeby od początku ruszyli bo raczej w psychice będzie siedzieć żeby szybko nie stracić. Piłkarsko patrząc Liverpool ma lepszych zawodników prawie na każdej pozycji, boki obrony mogą zrobić mega różnicę bo porównując Robertsona i Arnolda do Trippiera i Rosa to niebo a ziemi. Kurs na asyste Arnolda też ciekawy więc myślę, ze można pobierać.
Wydaje mi się, że nie ma co dzisiaj szukać sensacji. 
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Liverpool FC 

1 drużyna NIE strzeli gola @ 2.75, STS

Ten kurs wydaje mi się wygórowany. Czym różnią się dzisiejsi finaliści? Doświadczeniem. Liverpool już w tym miejscu był, Liverpool już w tym miejscu poniósł klęskę. Trzon drużyny sprzed roku jest prawie niezmieniony, a presja na nich będzie zgoła mniejsza. I to, że rok temu byli underdogami, a teraz są faworytami, niewiele zmienia. Salah niejednokrotnie podkreślał, że on osobiście wolałby wygrać Ligę Mistrzów niż mistrzostwo Anglii. Klopp także już dwukrotnie przegrywał w finale - jeśli teraz miałby po raz kolejny odnieść klęskę z Tottenhamem, to chyba nigdy by tego finału nie wygrał!
Nie można mówić, że Spurs pokonali City i Ajax na farcie. Oni wyrwali oba wygrane dwumecze na boisku i za to należy im się szacunek. Ale ich defensywa nie jest już tak mocna jak niegdyś, Kane to jedna wielka niewiadoma po kontuzji, Alli w tym sezonie zawodzi i tylko na Eriksena można w ofensywie liczyć, bo Sonowi spadła trochę forma pod koniec sezonu. Naprzeciwko ich stanie jednak najlepszy środkowy obrońca świata i jeden z najlepszych bramkarzy minionego sezonu. Jeśli Liverpool powstrzymał Barcelonę u siebie przed strzeleniem bramki, to z łatwością będzie mógł sprawić, by Spurs dziś nie strzelili. 
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Tottenham Hotspur - Liverpool FC 

Liczba żółtych kartek poniżej 3,5 @ 2.45, STS

Ostatni finał Liverpoolu z Realem to 1 żółta kartka. W dwóch meczach bezpośrednich na przestrzeni roku kolejno 1 kartka i 0 kartek. W kolejnym spotkaniu z 2018 roku 4 kartki, przy czym ostatnia wręczona w... 96 minucie. Rozumiem oczywiście, że to finał i mecz może się potoczyć w bardzo agresywnym kierunku. Rozumiem, że moga pojawić się kartki za przedłużanie gry pod koniec. Niemniej wobec takie statystyki i preferowania szybkiej techniczej gry przez oba zespołu nie spodziewam się tu jakiejś rzezi i kurs 2,45 wydaje się w takim wypadku niezłą promocją. Sam wyceniam to na 1,85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Tottenham - Liverpool powyżej 2.5 gola @1.85
sts
Mam taką nadzieję, że będzie to szybki i piękny mecz. Jeśli któraś z drużyn strzeli, to przeciwnik nie będę kalkulował, tylko rzuci się do ataku w celu jak najszybszej odpowiedzi. To tylko jeden mecz i plus to co doliczy sędzia. Trenerzy obu drużyn mają prawie do dyspozycji najmocniejsze jedenastki. Dlaczego prawie? Ponieważ Klopp nie będzie mógł skorzystać z usług Keity. W Tottenhamie najważniejszy jest powrót Kane. Wiemy doskonale jak dużo daje swojej drużynie. 
Patrząc na The Reds i ich ofensywę to można mieć ciarki na plecach. 89 goli w Premier League. Drugi wynik zaraz za City. 
Mnie najbardziej skłoniło H2H. Ostatnie pięć spotkań, to każe spotkanie kończyło się powyższym overem. 
Obie drużyny w tegorocznej Lidze Mistrzów pokazały się ze znakomitej strony i zasłużenie grają w finale. Tottenham odprawił w pięknym stylu Ajax Amsterdam, zaś Liverpool "przejechał się" w meczu rewanżowym po Barcelonie. 
Tottenham w fazie pucharowej zdobył 11 goli; Liverpool 13. 
Znakomici piłkarze w obu zespołach, na ławkach trenerskich znakomici trenerzy. Piękna gra dla oka. To wszystko pokazuje, że dzisiejsza noc powinna być piękna i obfita w bramki. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak pisałem w luźnych rozmowach ten mecz jest do oglądania, a nie grania i spodziewam się wszystkich scenariuszy, ale.. dla lepszego oglądania gram to bardzo lekko, bardziej dla zabawy i lepszego oglądania finału, którego przecież trudno ominąć :) :

pow 10,5 rożnych kurs: 2,25         
pow 11,5 rożnych kurs: 2,90         
LIV i pow. 1,5 goli w meczu kurs: 2,05         
LIV AH:-1,5 kurs: 3,3           
pow. 3,5 goli w meczu: 2,85   

wszystko Totolotek, bez podatku

Chcąc cokolwiek pograć, nawet dla zabawy też jednak trzeba coś pomyśleć bo lepiej się bawić dobrze niż źle... :)  Zespoły się świetnie znają. Przejrzałem na szybko H2H i wyniki lepsze dla LIV, często 2:1, ale bywało też 2:2. Oczywiście H2H z ligi należy tu traktować z pewną ostrożnością, ale jednak jest lepszą wskazówką jak by TOT grał np. z Barcą... LIV spragniony bardzo pucharu, wydaje się, że dysponuje lepszymi zawodnikami. Z przodu Mane i Salah szybcy jak błyskawica... TOT udało się naprawdę zaliczyć parę "cudów", ale te ich cuda to jednak nie "cud" pokonania Barcelony... Nie wyobrażam sobie zachowania wielkiej dyscypliny taktycznej i szachów. Wiemy, że pierwsze mecze drużyny grały bardzo uważnie i nie było overów - i teraz tak się może zdarzyć, ale wydaje mi się, że w DNA obu ekip jednak jest za silna potrzeba strzelania bramek... No i defensywy nie są szczelne, dlatego skłaniam się trochę bardziej do overów. Nic tu nie gram mocno, ale jak bym chciał coś zagrać mocniej to chyba LIV i over 2,5 goli po 2,05 (kwalifikujemy się do ominięcia podatku, a przy czystej 2 nie ). Nie wierzę, że tu może być 0:1, już szybciej 0:0. Jeśli jednak długo by nie padała bramka lub był niekorzystny wynik dla jednej z drużyn także rzuty rożne mogą wejść. Jednego można być pewnym - nawet jak by TOT przegrywał 3:0 z LIV nadal będzie grać i się nie podda co pokazał zarówno w meczu z City jak i Ajaxem... Jak by było na odwrót - tym bardziej...
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Tottenham - Liverpool

Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie - TAK 2,13 (Fortuna
  

Wiele osób, tak jak i ja, spodziewa się dziś widowiska z kilkoma bramkami. Są typy na over 2,5 gola, BTS, tak więc nie ma się co powtarzać. Z nudów przeglądając ofertę Fortuny, znalazłem ciekawy zakład, mianowicie obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie. Ostatnie bezpośrednie starcia obu drużyn (a w bieżącym sezonie były 3 spotkania) zawsze kończyły się overem, ale też każde z tych spotkań miało połowę, gdzie bramki zdobywały obie drużyny (co ciekawe, zawsze była to druga połowa). Sam tego nie pogram, bo w Fortunie ostatni raz grałem chyba z 4 lata temu, ale może komuś podpasuje.
W Unibecie BTS jest na konkretne połowy, można po lekku spróbować obie strzelą w drugiej połowie @ 3,3 Unibet.   

E: poziom tego finału tak niski, że nic tylko zapomnieć.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
                                                                      Tottenham - Liverpool   poniżej 4,5 żółtych kartek
                                                                                                    1.65  sts

Finałów się nie obstawia, nie ma żadnych poważnych absencji w obu zespołach także mecz typowo 50/50 bo jedna i druga ekipa gra ciekawą piłkę i składy obie drużyny mają mocne. 
Idę w stronę poniżej 4,5 żółtej kartki na mecz. Według mnie bardzo duża szansa na to, nawet 3,5 opcja realna ale na wyższą granicę jest także dobry kurs. Tottenham w Premier League 57 kartek w 38 spotkaniach czyli nie dużo, Liverpool to już totalnie mało bo 41. Ekipy nie grają bardzo agresywnie, techniczna piłka, do tego trenerzy to nie typowi goście którzy zachęcają do ostrej gry. W meczach H2H w lidze raz była jedna żółta kartka, a drugim razem nie było w ogóle. W LM też nie było wiele kartek.
Ja nie daje sobie ręki uciąć, że mecz będzie szybki, wręcz przeciwnie mogą to być szachy, nawet 0:0 mnie nie zdziwi, a to raczej będzie sprzyjać też mniejszej ilości sytuacji do kartek ale tak w ogóle ale oczywiście liczę na zajebisty mecz, który będzie miał kilka bramek i zwrotów sytuacji. 
Oczywiście liczy się regulaminowy czas gry, dla mnie tutaj zobaczymy max 2-3 kartki, a i tego nie musi być, także 4,5 wydaje się być bezpieczne.
 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 1 czerwca 2019 13:59 przez coolmen7                                                                      Tottenham - Liverpool   poniżej 4,5 żółtych kartek
1.65  sts

Finałów się nie obstawia, nie ma żadnych poważnych absencji w obu zespołach także mecz typowo 50/50 bo jedna i druga ekipa gra ciekawą piłkę i składy obie drużyny mają mocne. 
Idę w stronę poniżej 4,5 żółtej kartki na mecz. Według mnie bardzo duża szansa na to, nawet 3,5 opcja realna ale na wyższą granicę jest także dobry kurs. Tottenham w Premier League 57 kartek w 38 spotkaniach czyli nie dużo, Liverpool to już totalnie mało bo 41. Ekipy nie grają bardzo agresywnie, techniczna piłka, do tego trenerzy to nie typowi goście którzy zachęcają do ostrej gry. W meczach H2H w lidze raz była jedna żółta kartka, a drugim razem nie było w ogóle. W LM też nie było wiele kartek.
Ja nie daje sobie ręki uciąć, że mecz będzie szybki, wręcz przeciwnie mogą to być szachy, nawet 0:0 mnie nie zdziwi, a to raczej będzie sprzyjać też mniejszej ilości sytuacji do kartek ale tak w ogóle ale oczywiście liczę na zajebisty mecz, który będzie miał kilka bramek i zwrotów sytuacji. 
Oczywiście liczy się regulaminowy czas gry, dla mnie tutaj zobaczymy max 2-3 kartki, a i tego nie musi być, także 4,5 wydaje się być bezpieczne.
Pamiętaj tylko o jednym - w PR gra się ostrzej czego "nie rozumieją" sędziowie z poza wysp i dlatego zawodnicy z Anglii często się dziwią za co dostają kartki w LM... A tu mamy dwa zespoły z wysp...
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Liverpool- Spurs
1
1,92
Milenium

Liverpool ma za sobą fantastyczny sezon ligowy. Zdobyli 97 punktów, co tylko 2 razy nie dałoby tytułu. W tym roku i rok temu. W Lm mimo problemów w fazie grupowej, a potem w półfinale, pokazali ogromny hart ducha, ogromną wiarę we własnę umiejętności, i koniec końców znaleźli się znów w finale. Tym razem, zadanie wydaje się łatwiejsze, bowiem Spurs to nie ten poziom co tamtejszy Real. Kogutów nie mozna jednak lekceważyć, pokazali również ogromną ambicję, wygrzebując się półfinale z jeszcze większych tarapatów niż Liverpool. Moim zdaniem jednak Liverpool jest zdecydowanie lepszy piłkarsko, ma lepszych graczy na większości pozycji. Z Kogutów w składzie Liverpoolu znalazłby się Eriksen, Kane i może Vertongen. W lidze 2 razy w tym sezonie wygrał Liverpool, uważam że dziś będzie podobnie.
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Tottenham - Liverpool typ Liverpool kurs 1.92 STS

Przewaga  Liverpoolu w aspektach kadrowych czy czysto piłkarskich raczej nie podlega dyskusji, świadczą o tym wyniki w lidze czy w spotkaniach bezpośrednich. Jeszcze większą przewagę dostrzegam w kwestiach mentalnych przed dzisiejszym meczem.

Sportowa złość - po stronie Liverpoolu. W pierwszej kolejności mająca źródło w przegranej w zeszłorocznym finale, gdzie duże znaczenie miały złośliwy faul Ramosa na Salahu i kuriozalne błędy Kariusa. W drugiej kolejności z rozstrzygnięcia w lidze, gdzie wykręcili kosmiczny wynik punktowy, a jak u Pudziana w kulach - to nic nie dało. Mam też taką teorię, że o ile bardziej sam awans do finału byl niespodziewanym sukcesem dla danej drużyny, o tyle mniejsza determinacja i skupienie na jego wygraniu. Kogutom na początkowym etapie dawano 1% szans na awans do finału, Liverpool wpada tam rok po roku. I tu dochodzimy do drugiego rannego ważnego aspektu czyli doświadczania, bezcennego przy grze o taka stawkę. Z logicznego punktu widzenia wszelkie atuty po stronie Liverpoolu, ewentualne niepowodzenie może wyniknąć z dyspozycji dnia indywidualnych wyskoków, czy to Sona czy Kane'a bądź Lucasa przy jednoczesnym słabszym meczu ofensywnego trio The Reds.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Totki, dlaczego? Dlatego, że obok kursu 4.3 nie można przejść obojętnie, to finał.
Oba zespoły będą gryzły trawę by wygrać. Dlaczego nie Totki?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Liverpool -1 @3.2 Iforbet
Liverpool jest lepszy, Totkom chwała za ducha walki, za wyciągnięcie awansu od City i Ajaxu po dramatycznych okolicznościach, ale w końcu szczęście się musi skończyć, będą mieli mniejsze posiadanie piłki, będę cofnięci na swoją połowę, widać było co Ajax z nimi robił gdy nie bali się grać, jedyne czego się boję to że Klopp za bardzo będzie chciał kalkulować, a to nie jest dobra opcja na Totków, ich trzeba przycisnąć i wtedy się gubią
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 30 maja 2019 01:21 przez ranczo0123

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Liverpool
Typ: under azjan 5.0 żółtych kartek
Kurs: 1.54
Bukmacher:
Betrally
Analiza:


6 zoltych kartek w tym meczu? Ja tego nie widze. Obie ekipy underowe jesli chodzi o zbieranie kartonikow. Ponadto Liverpool w dopiero co zakonczonym sezonie zebral najmniej zoltek ze wszystkich ekip. Tottenham w tej statystyce plasuje sie na 6 miejscu. Dodatkowo w bezposrednich meczach miedzy tymi druzynami w tym sezonie ligowym wygladalo to tak, ze w pierwszym meczu nie bylo w ogole kartek a w drugim byla raptem jedna. Sedzia meczu bedzie Damir Skomina ze srednia 4.00 kartki na mecz. Gosc to taki typowy 50/50 jesli chodzi o kartki. Nie rzuca nimi na lewo i prawo ale jak trzeba to kartke wyciagnie. W meczu LE gdzie tez graly dwie ekipy angielskie byly tylko 2 zolte kartki a tam sedziowal mega overowy Gianluca Rocchi. Brutalnosci to ja w tym meczu nie widze. Przy 5 zoltkach mamy zwrot. Mozna grac nizsza linie ale ja jestem cykor wiec gram bezpiecznie.
 
@ranczo0123 wiesz może, jak betrally rozlicza w przypadku dogrywki? Strzały, kartki, faule... Wszystkie buki w necie zaznaczają, że dogrywka obowiązuje, ale w betrally nie ma żadnego opisu. Przyznam, że podczas MŚ w hokeju zagrałem over, była dogrywka, over padł - ale rozliczyli under.
PS. Udało mi się wreszcie połączyć z ich supportem. Tak jak się obawiałem, wszystko liczą tylko na 90 minut. Może komuś pomoże.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 1 czerwca 2019 17:18 przez iczasopisma

@ranczo0123 wiesz może, jak betrally rozlicza w przypadku dogrywki? Strzały, kartki, faule... Wszystkie buki w necie zaznaczają, że dogrywka obowiązuje, ale w betrally nie ma żadnego opisu. Przyznam, że podczas MŚ w hokeju zagrałem over, była dogrywka, over padł - ale rozliczyli under.
Moim zdaniem strzaly i faule sa rozliczane jak u wszystkich bukow wlacznie z dogrywka. Kartki za to sa rozliczane tylko w regular time. Powiem tak kartki na pewno w regular time a reszta to nie wiem i moge sie tylko domyslac, ze razem z dogrywka. Najlepiej to supportu pytaj bo ja w strzaly i faule nigdy nie wchodze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Tottenham - Liverpool @1,92

Ja przyłączam się do ogólnego trendu  w którym ludzie widzą zdecydowanego faworyta w drużynie Liverpoolu. Patrząc na Tottenham z boku to mieli oni sporo szczęścia że znaleźli sie w finale. W 1/4 cofnięta w ostatniej minucie po Varze bramka dla City eliminująca Totki, w 1/2 gol w ostatniej minucie Lucasa dający awans. Nawet można powrócić do fazy grupowej i tam gdyby w ostatniej kolejce Inter nie skompromitował sie u siebie z PSV to Tottenham w ogóle by do fazy pucharowej nie wszedł. Oczywiście można tez sam argument o szczęściu podpiąć pod Liveprool bo przecież w ostatnim spotkaniu grupowym gdyby Milik w swoim stylu nie zawalił "serki" w samej końcówce meczu to Napoli awansowało by dalej kosztem The Reds, ogólnie to jednak uważam ze zdecydowanie fart do tej pory był po stronie drużyny z Londynu.
Kolejna sprawa to forma drużyn. Liverpool w końcówce tego sezonu zamiatał równo w lidze jak i LM. Nawet po tej jednej przegranej z Barcelona 3-0 trener Klopp powiedział że to był jeden z ich najlepszych meczy, nie przełożył sie jednak na wynik. W rewanżu za to sie juz przełożył. W lidze seria wygranych bo wiadomo do końca bili sie o mistrzostwo z City. Tottenham natomiast bez takiego polotu w końcówce, sporo punktów w lidze potracili, trzeba im jednak oddać że to co powinni zrobić aby zając w lidze miejsce dające awans do LM to zrobili.
Nie bez znaczenia będzie również fakt że dla Tottenhamu będzie to pierwszy finał, pierwszy mecz takiego kalibru. Doświadczenie i obycie z finałami jest za to po stronie Liveproolu. Większość piłkarzy pamięta zeszłoroczny finał z Realem, Klopp też już trochę finałów rozegrał i myślę że w końcu przełamie swoja zła passę w najważniejszych meczach i zgarnie puchar. 
 
P 21

pechowyfarciarz

Użytkownik
zawodnik rezerwowy strzeli gola @4zł STS
Witam serdecznie, 
ja proponuję dziś zagrać typ "zawodnik rezerwowy strzeli gola" kurs @4zł w sts 
głównym powodem i praktycznie jedynym powodem skłaniającym mnie mu temu jest Harry Kane, który wg. mnie na 99% zacznie mecz na ławce rezerwowych i wejdzie po około godzinie, możliwe, że przy niekorzystnym dla kogutów wyniku i z pewnością będzie szukał gola. 
Wiele osób szuka ciekawego "nie psującego" finału typu, myślę, że ten typ idealny do tego by czerpać z widowiska jak najwięcej i nie spinać się za wiele o wygraną/przegraną jednej ze stron 
pozdrawiam 
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom