>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ PUCHARU POLSKI WISŁA PŁOCK - ZAGŁĘBIE LUBIN 3.05.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

kursy toto-mix: (1) 2.45 - (X) 3.20 - (2) 2.55 - (1X) 1.32 - (X2) 1.35


analiza: Mecz rewanżowy finału Pucharu Polski zapowiada się bardzo ciekawie, a to za sprawą Nafciarzy którzy sprawili w Lubinie małą niespodziankę wygrawając 3:2. Teraz Zagłębie czeka neprawdę bardzo trudne zadanie bo muszą wygrać w Płocku conajmniej dwoma bramkami albo jedną ale wysoko np. 3:2(wtedy dogrywka) lub 4:3 itp. Jednak Miedziowi tutaj nie odpuszczą bo zwycięzca otrzymuje przepustkę do Pucharu UEFA. W meczach ligowych w tą sobotę zdecydowanie lepiej zaprezentowało się Zagłębie które wygrało na swoim boisku z Łęczną 2:0 a dwie bramki strzelił Chałbiński. Piłkarze z Płocka natomiast będą wspominać tą kolejkę nienajlepiej bo będąc gospodarzem nie potrafili zbobyć nawet punktu z broniącym się przed spadkiem Bełchatowem. Ale liczę że w pucharze bardziej się skoncentrują na grze bo wygrana jest bardzo blisko wystarczy nie przegrać wysoko tego meczu. W poprzednim sezonie Zagłebie również grało w finale ale uległo Dyskobolii Grodzisk więc teraz nadarza się okazja na wygraną. Czy oda im się w tym roku? Mój typ: X2//over

Piszcie co Wy myslicie o tym meczu...
 
hurricanes_09 0

hurricanes_09

Użytkownik
Stawiałbym w tym meczu tak jak Ty &quot;over&quot;. Licze na to że bramkostrzelny i niezawodzący od już długiego czasu Jeleń pokaże klase tak jak to zrobił w pierwszym meczu i ustrzeli kolejnego gola, prowadząc Wisłe P. do zwycięstwa w Pucharze Polski, nie zapominajmy o tym że Zagłębie nie wygrało od 5 spotkań w meczach wyjazdowych...w pierwszym meczu Wisła miała jednak troche szczęścia..a pierwsza połowa meczu wyglądała jak mecz ligi okręgowej,a nie Finał PP.Stawiam Zwycięstwo Pucharu Polski dla Wisły P.
 
K 0

keano

Użytkownik
ja jestem zdania ze zagłebie wygra tutaj 2 :0 , bez wiekszych problemow. jest dobra druzyna, i mysle ze nie bedzie miała problemow z pokonaniem płoczczan
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom