>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[FINAŁ] Niemcy - Hiszpania MME U-21 [30.06.2017 / 20:45]

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: forbet

Finał finałów. Bardzo szybko przeleciały te mistrzostwa, ale niestety tak to już jestem z turniejami. Finał za dwa dni, a już dziś możemy zacząć dyskusję czy reprezentacja Niemiec będzie w stanie zatrzymać rozpędzoną jak burza Hiszpanów?. Hiszpanie naprawdę wyglądają dorośle na tym turnieju, lecz pytanie do was czy tak duża presja i faworyt tego spotkania nie wpłynie na nich negatywnie?. Czy poczucie pewności siebie ich nie zgubi?.

Zapraszam do pisania analiza i kulturalnej dyskusji.



 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To może ja zacznę. Nie wiem dlaczego w roli aż tak dużego faworyta jest stawiana Hiszpania. Oglądałem praktycznie wszystkie mecze Niemców i grają naprawdę solidną piłkę. Z Anglią mieli sporo pecha. Pewnym jest że będą bardziej zmęczeni, ale nie szedłbym ani w jedną ani w drugą stronę jeśli chodzi tutaj o zwycięstwo. Moim zdaniem warto byłoby pochwycić kursy na rzuty rożne, a dokładniej więcej rzutów rożnych drużyny niemieckiej. Sądząc po kursach można spodziewać się, że buki wystawią kursy na więcej rożnych w stronę Hiszpanii. Nic bardziej mylnego. Polecam uderzyć w rzuty rożne drużyny niemieckiej. A dokładnie dodatni handicap na nich myślę, że będzie jakieś +1,5 rożnych niemców po kursie ~1,8 około. Tak obstawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
To może ja zacznę. Nie wiem dlaczego w roli aż tak dużego faworyta jest stawiana Hiszpania. Oglądałem praktycznie wszystkie mecze Niemców i grają naprawdę solidną piłkę...
Może i Niemcy grają solidną piłkę, jestem nawet skłonny twierdzić, że zasłużenie znaleźli się w finale. Szkopuł polega jednak na tym, iż solidna piłka to zdecydowania za mało na sukces w ostatniej fazie turnieju. Oglądałem niemal wszystkie spotkania Hiszpanów, oraz dwa mecze Niemców. Jestem pewny, że Hiszpania wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Jakość jaką posiadają na każdej pozycji + zmiennicy praktycznie nie zaniżający tego poziomu, to coś czego zespół Niemców nie będzie w stanie powstrzymać. Nie ma co się rozpisywać o detalach bo jak każdy wie, finały rządzą się własnymi prawami. Sądzę jednak, że Hiszpanie wygrają te mistrzostwa, ba, wygrają je więcej niż jedną bramką. Kursy na Handi -1,5 Hiszpanów, w ciągu 3 godzin zjechały z @3,5 do @3,3 (Betclic). Myślę, że w piątek będą już oscylować w okolicach @2,9 bądź niżej.
Powodzenia.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna U 21
Godz: 20:45
Spotkanie Hiszpania-Niemcy
Typ: Hiszpania wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.65
Buk Unibet
Analiza: Finałowe spotkanie pomiędzy ekipami młodych Hiszpanów oraz Niemiec , ja postanowiłem że konsekwentnie będę grał na wygraną Hiszpanów, którzy moim zdaniem są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym turnieju już po pierwszym meczu wygrali pewnie wszystkie swoje spotkania, stracili tylko 2 gole, strzeli ich aż 12 , w poprzednim spotkaniu pewnie rozbili Włochów 3:1 a mogło być znacznie więcej gdyby nie bawili się przed polem karnym i nie chcieli za wszelką cenę wejść z piłką do bramki, ale wiadomo że z Niemcami ogólnie grać łatwo się nie będzie, jest to ekipa poukładana która nie przez przypadek pojawi się w finale, tutaj decydującym czynnikiem może być to iż Hiszpania zagrała tylko 90 minut Niemcy natomiast grali dogrywkę i karne, tego odpoczynku wcale nie mieli dużo więcej a mecz na pewno mocno wszedł im w nogi, dlatego według mnie w tym meczu to Hiszpania powinna być zespołem lepszym, który stworzy sobie znacznie więcej sytuacji podbramkowych . Od 2009 roku obie ekipy na tym szczeblu rozgrywkowym spotykały się ze sobą 3 razy Hiszpania 2 razy była zespołem lepszym raz padł remis bez bramek. Ja w jutrzejszym meczu zagram na wynik 2:1 dla Hiszpanii.
 
T 52

thedon

Użytkownik
TYP : Niemcy + 1,5 bramki ( 1,35 )

Obie druzyny dosc pewnie ale bez klopotow awansowaly do koncowego spotkania tego turnieju.
Wedlug bukmacherow faworytem sa Hiszpanie.
Jednak wedlug mnie kursy sa wystawione blednie.
Czy na pewno jest az taka przewaga pomiedzy tymi druzynami ?

Rozumiem, ze Hiszpania nie przegrala w oficjalnych rozgrywkach od 15 miesiecy.
Niemcy natomiast prezentuja zawsze solidny i zgrany zespol. Jedyna wpadke jaka zaliczyli jest porazka z Wlochami 0 - 1. Nie znaczy to jednak ze w tym meczu byli jakos sporo slabsi ..

Porownujac te druzyny na pewno nie ma az takiej przewagi
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Czytając niektóre wypociny, mam wrażenie, że powtarza się sytuacja przedmeczowa ze spotkania Włochy - Hiszpania, a mianowicie &quot;kursy wystawione błędnie&quot;, &quot;zgrana drużyna Włoch (teraz Niemiec)&quot; itp.

Jak to wtedy miało odbicie w rzeczywistości? Totalny gwałt Hiszpanów nad Niemcami.

Teraz mam wrażenie, że kursy są wystawione błędnie ze względu na duży kurs w stronę Hiszpanów. To co oni grają na tym turnieju to jest przesada. Nikt nie jest w stanie sobie poradzić z drugą linią Hiszpanów. Niby druga linia Włochów też jest solidna i już ograna, a jak to wyglądało, każdy widział, kto oglądał. Do tego Niemcy grali 120 min, a dla Hiszpanów mecz się skończył od 70 min. Do tego tylko 73 godziny odpoczynku. Niemcy na pewno nie będą w pełni przygotowani fizycznie. Jeśli w pierwszej połowie nie powinno mieć żadnego odbicia w rzeczywistości, o tyle druga połowa powinna to pokazać.

Głównym czynnikiem w tym spotkaniu jest to, że Hiszpania jest zdecydowanym faworytem spotkania, dlatego ma zdecydowanie lepszych zawodników. To co gra Saul, Asensio, Dani Ceballos to jest poezja środka pola. Do tego nieprzwidywalny Gerard Deulofeu i prawdziwa 9 - Sandro. O obrońcach nie będę wspominał (+oczywiście Bellerin i Jonny), ponieważ w tym spotkaniu to ofensywa zrobi robotę.

Zdecydowanie:
Hiszpania 1,8 (Zagrałem po 1,9 w środę rano)
Hiszpania -1,5 2,9 (Zagrałem po 3,4 w środę rano)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Niemcy na pewno nie będą w pełni przygotowani fizycznie.
Bzdura nad bzdurami! Niemcy to nie kopacze z polskiej ekstraklapy, że 2 razy kopną piłkę i od razu są zaje.... jak pan piłkarz Łobodziński. To, że mieli krótszy odpoczynek i grali dogrywkę nie będzie miało większego znaczenia. Zresztą w półfinale też mieli słaniać się na nogach, a im bliżej końca, tym ich przewaga rosła.
Hiszpania jest faworytem i raczej wygra. A decydującym czynnikem powinno być to, że Hiszpanie grają praktycznie najsilniejszym składem, podczas gdy Niemcy mogliby wystawić dużo silniejszą reprezentację, gdyby nie kontuzje i Konfederacja w Rosji.
Hiszpanie mocni w środku pola i w napaści, ale obrona Bellerin, Jorge Meré, Vallejo, Jonny moim zdaniem bardzo licha. Nie mam pojęcia, czemu Barca stara się o tego pierwszego i nie mam pojęcia czemu nie gra Gaya. Ale to nie mój problem.
Jeśli Niemcy będą potrafili wykorzystać słabość obrony rywala, to może być ciekawie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Niemcy - Hiszpania
Typ: 2
Kurs: 1.85
buk: forbet
Wynik:

Wczoraj z reprezentacją Meksyku nie wyszło w pucharze konfederacji, dlatego dziś idę w faworyta tego spotkania Hiszpanów. Hiszpanie od początku turnieju pokazują, że nie mają sobie równych. Eksperci na całym świecie wychwalają niesamowitą formę młodzieżowej La Furja Roja. Bohaterem ostatniego spotkania był Saul Niguez, który zdobył trzy bramki i w całym turnieju ma na koncie już pięć trafień, a także asystę i wraz z Marco Asensio stanowi o sile drużyny prowadzonej przez Alberta Celadesa. Nie tylko Ci dwaj panowie są motorem napędowym Hiszpanów, bowiem do te dwójki można dopisać jeszcze Deulofeu, Sandro i całą resztę ekipy. Hiszpanie w tych mistrzostwach idą jak burza. Tak przynajmniej przeszli przez fazę grupową jak i w półfinale odprawili z kwitkiem reprezentację Włoch. Co tu dużo mówić, zawodnicy, którzy reprezentują Hiszpanie są w gazie, a każdy mecz jest tylko tego dowodem. Pytanie tylko czy poczucie pewności ich nie zgubi?. Czy tak młodzi zawodnicy zachowają zimne głowy przed najważniejszym spotkaniem tego turnieju. Mam nadzieje, że tak, i że po raz kolejny La Furja Roja pokaże swoją siłę i moc. Wczoraj w temacie Pucharze Konfederacji pisałem, że Niemcy to drużyna turniejowa i to się sprawdza. Wczoraj seniorzy rozprawili się z Meksykiem 4:1 nie dając im żadnych szans. Dziś zapewne w ich ślady będą chcieli pójść przyszli następcy i tego się obawiam. Na tym turnieju nie grają m.in. Sule, Brandt i Werner, lecz ich następny również radzą sobie dobrze. Reprezentacja Niemiec na tym turnieju nie błyszczy lecz cały zespół prezentuje się dość dobrze. Potrafią zaskoczyć jak i zdominować środek pola, a to jest jedna z najważniejszych cech. Hiszpanie muszą narzucić im swój styl i tempo, a o wynik powinniśmy być spokojni. Na dodatek jeśli Hiszpanom nie przydarzy się słabszy dzień to Niemcy w tym meczu nie będą miały za dużo do powiedzenia.

Do boju La Furja Roja!
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Finał taki jakbym sobie życzył przed turniejem. Na papierze zdecydowanym faworytem Hiszpania ponieważ kilku zawodników rywali którzy mogli uczestniczyć w MME bierze udział w Pucharze Konfederacji. Obie drużyny oglądałem jedynie w meczach półfinałowych i wydaje mi się że obie wywarły na mnie porównywalne wrażenie. Hiszpanie w meczu z Włochami zagrali dobrze tylko w drugiej połowie w pierwszej byli zupełnie niewidoczni. Natomiast Niemcy dali Anglikom pograć przez kwadrans, a później przejęli inicjatywę i rządzili na boisku przez kolejne 100 minut. Trochę zaciemnia całą sytuację gol Anglików na 2:2 jednak został on zdobyty po stałym fragmencie , z gry rywale nie byli w stanie im zagrozić. Według mnie najrozsądniejszym typem jest tutaj BTS. Szedłbym również w remis w tym meczu.
Niemcy - Hiszpania
Typ: BTS
Kurs: 1.70 STS
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania over 2,5 @1,80 ⛔ Forbet / over 3,5 @3,05 ⛔ Fortuna

Dla mnie naturalnym typem jest tutaj over. Obie ekipy mają siłę w ofensywie, oczywiście zachowując wszelkie proporcje. Niemcy w meczu z Anglią popełniali błędy w defensywie, Hiszpania z pewnością obnaży wszystkie słabości naszego zachodniego sąsiada. Jeśli zaś doszukiwać się jakichś minusów w grze podopiecznych Celadesa to byłaby to defensywa, mnie akurat do końca Vallejo i Jonny nie przekonują. To jest finał, bramka w plecy spowoduje atak, nie ma czasu na kalkulację.
 
A 85

aksior

Użytkownik
Finał może przybrać dwie formy...albo stanu 0:0 do połowy i badaniu rywala i gry zachowawczej, albo dobrej skutecznej, dynamiczne gry z akcjami od pierwszej minuty...oby to drugie nas dzisiaj zaszczyciło! Wiadomo że na każdej imprezie U21 duża rotacja składów, ale sztaby i polityka krajowych odpowiedników naszego pzpn trzyma raczej jasno wytyczona linię i systemy szkoleń w swoich krajach...Ze względu na tą &quot;linię czy kierunek&quot; (jak zwał tak zwał&quot; spojrzałem w historyczne lata na półfinały i finały...i tak oto Niemcy miały półfinał w 2015r. gdzie przegrali aż 0:5 z Portugalią. W 2013 Hiszpania rozjechała 4:2 Włochów. 2011 Hiszpania 2:0 w finale ze Szwajcarią. 2009 Niemcy rozjechali 4:0 Anglików w finale. Jak widać ostatnio w finałach dominuje Hiszpania. A nie da się ukryć że na papierze mają dobra drużynę..Jeśli zrobią swoje powinni to gładko wygrać..Do tego obejrzałem wszystkie skróty akcji pomiędzy tymi dwoma zespołami, i uważam że Niemcy często maja chaos w obronie- potrafią się zagubić we własnym polu karnym co rywal może wykorzystać- mieli sporo błędów we wszystkich meczach! Wczoraj grałem Niemców z meksykiem 1/+3,5 po kursie 4.35 dzisiaj uderzam w Hiszpanów 2/+3,5 gola. uważam że Hiszpanie powinni szybko ustawić wynik na 0:1, Niemcy szybko wyrównają, i do przerwy Hiszpanie 1:2 wyjdą odpoczywać...a po przerwie będzie wynik 1:3 dla Hiszpanów albo 2:3. oby szybko padła bramka, bo pierwszego założenia gry zachowawczej nie chcemy i badania się oraz wyniku 0:0 do połowy!
Życzenie? być może...ale w finałach U21 padały już wyniki z wieloma golami i na takie widowisko dzisiaj liczymy!
w fortunie Hiszpania 2/+3,5 gola kurs 5,20
wg mnie gole strzelą: Delofeu, Selke i Saul Niunez.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli Niemcy będą potrafili wykorzystać słabość obrony rywala, to może być ciekawie
OK, może obrona Hiszpanów nie jest tak dobra jak atak czy środek pola jednak nie porównujmy formacji ataku i obrony w jednym zespole. Skupmy się na formacjach obrony porównując ekipy, a zobaczysz, że Hiszpanie wcale mocno nie kuleją w obronie. Są szybcy, zwinni. Na tym turnieju każda obrona popełniała błędy i ciężko wybrać w jakimś zespole tą bardziej zgraną, niedziurawą.
Niemcy też w obronie nie zachwycają i popełniają błędy. Hiszpanie są tak zaawansowani technicznie, że nie powinni mieć problemów stwarzać sobie okazji. Jedyną szansą naszych sąsiadów może okazać się bardzo ścisła obrona i kontry.
Czy tak młodzi zawodnicy zachowają zimne głowy przed najważniejszym spotkaniem tego turnieju. Mam nadzieje, że tak, i że po raz kolejny La Furja Roja pokaże swoją siłę i moc.
Że obie ekipy wytrzymają presję ja jestem jednak spokojny. Przecież nie są to zawodnicy co pierwszy raz stoczą bój na takim poziomie. Grają w najlepszych klubach na świecie więc z presją sobie musieli już nie raz radzić.
Mi się wydaje, że na początku nikt nie będzie chciał się otwierać, a obie ekipy będą raczej stykać się w środku boiska jak najdalej od własnych bramek, by unikać niebezpieczeństwa. Dopiero druga połowa, po korektach trenerskich, pokaże na co naprawdę stać oba zespoły.
 
B 16

bosiu92

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy U21 - Hiszpania U21
Typ: Kto więcej rzutów różnych - 1
Kurs: 2,05⛔⛔⛔
Bukmacher Expect

Zgadzam się z użytkonikiem Rewetel i uważam, że dziś warto spróbować rzuty rożne Niemców. Niemcy to typowa drużyna turniejowa, która mimo osłabień w składzie zasłużenie dotarła do finału. Ogólnie uważam, że w finale zagrają 2 najlepsze drużyny na tym turnieju. Argument o zmęczeniu nie trafia specjalnie do mnie. Po pierwsze to jest finał, więc każdy da z siebie 100%, po drugie zespół grający mądrze taktycznie nie musi aż tyle biegać a po trzecie w większości są to zawodnicy przyzwyczajeni do dużych obciążeń. Wracając do typu to Niemcy nabijają sporo rzutów rożnych (8:4 z anglikami po 90min!, 5:3 z Włochami, 7:1 z Czechami, 8:4 z Danią). Natomiast Hiszpanie wyglądali następująco: 6:5 z Włochami, 3:5 z Serbią, z Portugalią 2:7, z Macedonią 4:7). Także Niemcy wygrali 4/4 mecze w konkurencji rzutów rożnych, a Hiszpanie 1/4. Poza tym sądzę, że Hiszpanie powinni mecz wygrać, przez co Niemcy przegrywając będą zmuszeni zaatakować mocniej. Natomiast sądzę, że zwycięstwo Hiszpanów będzie po wyrównanym meczu, nie przewiduje tutaj pogromu. W ostatnich meczach Hiszpanie dwukrotnie pokonali Niemców i raz padł remis (2:0, 1:0 , 0:0) także tutaj może być podobnie.
Pomogłem - daj reputke.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brawo dla Niemców. Wygrała zgrana ekipa, a nie zbieranina gwiazdeczek i drewniaków typu Deulofeu. Kolejny dowód na to, że same nazwiska nie wygrają meczu.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Chciałoby się powiedzieć, że wszystko wraca do normy. Hiszpanie po krótkim okresie panowania w światowej piłce, znów stają się frajerami do bicia. &quot;Gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze&quot;, to powiedzenie znów jest na czasie. Niemcy konsekwentni i skuteczni, wygrał kolektyw i trzeba im pogratulować. Hiszpanie niech zajmą się piłką klubową, bo w tym są dobrzy, a jeśli chodzi reprezentacje, to pewnie znów tradycyjnie będą długie lata posuchy.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Trochę przesadzacie... Bramka Niemców to chyba strzal zycia Weisera - obserwuje tego gościa od dawna w lidze niemieckiej, nie przypominam sobie jego takich bramek, a nawet dobrych spotkań : ) Nie bez powodu pozbyli się go w Monachium. Wynik jest taki a nie inny, gdyz Hiszpania dzisiaj od poczatku meczu w niczym nie przypominala drużyny z poprzednich spotkań na tym turnieju. Wyglądało to tak jakby to Hiszpania a nie Niemcy grala dogrywkę z Anglią ostatnio. Typowo gorszy dzień, zadyszka, kryzys fizyczny, ciężkie nogi. Niemcy wykorzystali sytuacje i wygrali, byli w tym meczu skuteczniejsza ekipą. Dla mnie to tez jest niespodzianka, zwłaszcza biorąc pod uwagę to co mogliśmy obserwować w wykonaniu obu ekip w drodze do finału. Kolejny raz Lineker miał racje - gra 22 gości, a na końcu wygrywają Niemcy. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
nole90 360

nole90

Użytkownik
Brawo dla Niemców. Wygrała zgrana ekipa, a nie zbieranina gwiazdeczek i drewniaków typu Deulofeu. Kolejny dowód na to, że same nazwiska nie wygrają meczu.
Ogladales mecz ??? Co chcesz od niego jedyna osoba co cos wnosila a gdzie przereklamowana gwiazdka realu Assensio ?? Dzisiejszym meczem zasluzyl na brak mvp ....
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ogladales mecz ??? Co chcesz od niego jedyna osoba co cos wnosila a gdzie przereklamowana gwiazdka realu Assensio ?? Dzisiejszym meczem zasluzyl na brak mvp ....
Nie zagrał na poziomie jakiego oczekiwali wszyscy i na jakim grał w realu często jako zamiennik a Ty piszesz tekst ze przereklamowany? Co ty bierzesz chłopie.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Trochę przesadzacie... Bramka Niemców to chyba strzal zycia Weisera - obserwuje tego gościa od dawna w lidze niemieckiej, nie przypominam sobie jego takich bramek, a nawet dobrych spotkań : ) Nie bez powodu pozbyli się go w Monachium. Wynik jest taki a nie inny, gdyz Hiszpania dzisiaj od poczatku meczu w niczym nie przypominala drużyny z poprzednich spotkań na tym turnieju. Wyglądało to tak jakby to Hiszpania a nie Niemcy grala dogrywkę z Anglią ostatnio. Typowo gorszy dzień, zadyszka, kryzys fizyczny, ciężkie nogi. Niemcy wykorzystali sytuacje i wygrali, byli w tym meczu skuteczniejsza ekipą. Dla mnie to tez jest niespodzianka, zwłaszcza biorąc pod uwagę to co mogliśmy obserwować w wykonaniu obu ekip w drodze do finału. Kolejny raz Lineker miał racje - gra 22 gości, a na końcu wygrywają Niemcy. ????
Wystarczyło narzucić pressing na swojej połowie i Hiszpania nie miała pomysłu jak grać. Ich gra to zwykłe klepanie i jak mają miejsce to kreatywne podanie, jak nie ma szans na krótkie, szybkie piłki to nie ma pomysłu na grę. Niemcy taktycznie mistrzostwo, wystarczy fizyczność aby pokonać taką Hiszpanie.
 
Do góry Bottom