>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Filmy, które polecacie.

bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Nowy Mad Max moim zdaniem miazga, polecam zobaczyć w kinie. Świetne tempo filmu, ogląda się niemal &quot;na jednym wdechu&quot;, lubiany przeze mnie Hardy w sumie to się dużo nie nagrał (dialogi), ale poza tempem sama scenografia, rozrysowanie postaci (zwłaszcza po &quot;złej&quot; stronie) świetne. Polecam.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak ktoś lubi dobre europejskie stonowane kino, gdzie fabuła budowana jest mozolnie przez cały film, a widz żyje emocjami aktora, bez zbędnych amerykanizmów typu: wybuchy, rozbicia całego plutonu komandosów przez jednego człowieka z pistolecikiem itd. To polecam film:
&quot;Prorok&quot; to zdobywca Grand Prix festiwalu w Cannes, nominowany do Oscara, okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów ostatnich lat. Krwista gangsterska saga o francuskiej mafii, kolejna po włoskiej &quot;Gomorze&quot; znakomita europejska odpowiedź na filmy Scorsese i de Palmy. Dziewiętnastoletni Malik zostaje skazany na sześć lat więzienia. Nie potrafi czytać ani pisać. Jest zupełnie sam, ale ma w sobie spryt, który sprawia, że szybko się uczy. Z chłopca na posyłki, stanie się szefem mafii. Jak to zrobi? &quot;Wyobraźcie sobie &quot;Chłopców z ferajny&quot; z francuskim akcentem i papierosami Gauloises zamiast włoskiego spaghetti&quot;.
Film z lektorem znajdziesz tutaj!
Często też był pokazywany w publicznej telewizji na kanale TVP2.​
Pozycja obowiązkowa dla fanów gangsterskich filmów typu: Ojciec Chrzestny, Wściekłe Psy, Scarface, Pulp Fiction, Zły Porucznik (1992), itd.

Tak to ten film z którego mam avatar :cool:.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Naznaczony 3 część !!! jak ktoś w ogóle preferuje horrory , to ten był jeden z lepszych jakie widziałem. A jeśli nikt nie oglądał poprzednich części to też polecam na prawdę warto.
 
Do góry Bottom