>>>BETFAN - NOWA OFERTA POWITALNA - 3X WIĘCEJ <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Filmy, które polecacie.

M 52

mag89

Użytkownik
Dołączył
09/2020
Posty
0
Przekręt: Piłkarska drużyna Widmo


W 2010 roku na Stadionie Narodowym w Riffie reprezentacja Bahrajnu pokonała w meczu towarzyskim 3:0 reprezentację Togo. Tymczasem prezydent federacji piłkarskiej Togo zapewniał, że żadnej reprezentacji do Bahrajnu nie wysłał, a w meczu wystąpił zespół "całkowicie fałszywy". Twórcy dokumentu rekonstruują ten tragikomiczny przekręt.

,, Kaiser '' największy Piłkarski Oszust.


Poznaj niesamowitą Historie Brazylijskiego 'sportowca' Carlosa Henrique Raposo, pseudonim „Kaiser”. Jego Kariera upłynęła w dużej mierze na udawaniu kontuzji. Choć był piłkarzem, niemal nigdy nie występował na boisku. W ciągu ponad piętnastoletniej, błyskotliwej kariery rozegrał niespełna 30 meczów, w których nie zdobył ani jednego gola.


PRZEKRĘT


Film dotyczy tematyki zakładów bukmacherskich i współczesnej korupcji jak ustawia się mecze piłkarskie pod najwyższe kursy u bukmacherów na zdarzenia zwane Łamakami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
kombajn 72K

kombajn

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
1389
(...)
Shot Caller (2017) | Skazany
Dramat / Thriller psychologiczny; Prod. USA

Kino egzystencjonalne ze świetną główną rolą duńskiego aktora - Nikolaj'a Coster-Waldau.
Reżyser - Ric Roman Waugh (m.in. "Felon" (2008) | Skazaniec) udanie, ba nawet dobrze, zaserwował nam połączenie dramatu z thrillerem psychologicznym!
Mroczny, wartka akcja, trochę brutalności, która w ogóle nie stanowi głównego elementu filmu, ale też chwila wytchnienia na zadumę nad zmianami w psychice głównego bohatera....
Więziennictwo, pozorna resocjalizacja, podziały rasowe, gangi i powiem tak - WOW.

2015 Sicario

2018 Sicario 2

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +543
kombajn 72K

kombajn

Użytkownik
Dołączył
09/2007
Posty
1389
Człowiek w ogniu 2004 (y)

Green Street Hooligans - 2005 ; )


Jeszcze jest fajny klimat w Zakładniku (2004) (Collateral)


No iiiii
BROTHER (2000)

 
Ostatnia edycja:
P 57,4K

przestrzalninja

Użytkownik
Dołączył
01/2019
Posty
2188
Mieszkańcy francuskiej wioski cieszą się niezwykłą długowiecznością. Victor Hardy (Philippe Noiret), przebiegły biznesmen, postanawia zbić dzięki temu fortunę. Chce założyć uzdrowisko specjalizujące się w zapewnianiu pacjentom "długiego życia". Wystarczy zbudować sieć hoteli, gorące źródła, kasyna. Wszystko przebiega zgodnie z planem do momentu, gdy Victor spotyka pana Dumonta (Bourvil).
opis użytkownika
Bogaty przemysłowiec dowiaduje się, że w okolicach miasteczka Cabosse znajduje się cudowne źródło. Biznesmen szybko dostrzega okazję do kolejnego zarobku. Bez trudu wykupuje działki należące do mieszkańców miasteczka. Nieoczekiwanie jedynym opornym okazuje się właściciel ziemi, na której tryska życiodajne źródło. Clair krytykuje swym filmem wszystkie plagi naszych czasów: obłędną pogoń za pieniądzem, wszechwładzę reklamy i materialistyczne podejście do życia. Wszystko to, ukazane w krzywym zwierciadle satyry, nabiera dodatkowych gorzkich znaczeń.