>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fifa 09

rybex 3

rybex

Użytkownik
premiera bedzie 3 Października a demo sie podoba:-D przynajmniej mi, bedzie troche zmian i mysle ze warto zwrocic na to uwage
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
i jak z ta fifa jest sens kupowac czy jak zawsze nic sie nie zmienilo? jak polski komentarz i jakie sa nowe tryby rozgrywek czy ktos z was juz wie moze
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
i jak z ta fifa jest sens kupowac czy jak zawsze nic sie nie zmienilo? jak polski komentarz i jakie sa nowe tryby rozgrywek czy ktos z was juz wie moze
Napisze późnym wieczorem albo jutro ja kupiłem tylko czekam aż do mnie dotrze ???? Będę ją miał jeszcze dzisiaj wieczorem ale z tego co wiem to zmieniła się ale nie licz na nowy silnik:jezora:Gra jest na pewno lepsza od poprzedniej i postąpił dużo większy postęp niż gdy po 07 wchodziła 08:spokodfhgfh:
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Napisze późnym wieczorem albo jutro ja kupiłem tylko czekam aż do mnie dotrze ???? Będę ją miał jeszcze dzisiaj wieczorem ale z tego co wiem to zmieniła się ale nie licz na nowy silnik:jezora:Gra jest na pewno lepsza od poprzedniej i postąpił dużo większy postęp niż gdy po 07 wchodziła 08:spokodfhgfh:
powiem wam tyle , EA ma gleboko [wiecie gdzie ] pecetowcow , i produkuje niezle wersje ale na Xboxa ... jednak sadze ze bedzie lepiej niz bylo miedzy 07-08
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
chyba ci sie tematy pomyliły xd
Zgadza sie :] Dobra teraz coś o Fifie. Na prawdę po zainstalowaniu gry jestem pod wrażeniem. W składzie przykładowo Manchesteru United jest około 40 zawodników (!). Nie wiem jak jest przy Piratach ale przy oryginale można po zarejestrowaniu gry wybrac jedną darmowa lige do której dostaję się darmowe aktualizacje co tydzień. Grafika także się poprawiła i wygląda na prawdę dobrze. Ogólnie gra bardzo fajnie ???? wIĘCEJ INFO pOŹNIEJ:d
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie wiem po co zmienili sterowanie i teraz trzeba wszystko od nowa zmieniac na takie jak bylo we wczesniejszych wersjach
Racja ja jeśli chodzi o myszkę to fajnie się nią gra ale kariere gram starym dobrym sterowaniem:jezora:Ale pobawic się czasami mozna i myszą
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
jak to mozna sterowac myszka??? szkoda ze ja jeszcze nie dostalem fifki w swoje rece bo chetnie bym sobie pogral mam nadzieje ze niedlugo bede jej wlascicielem a co jest jeszcze innowacyjnego poza sterowaniem myszka
 
Do góry Bottom