>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Fifa 08

G 0

gangster

Użytkownik
fajny pomysl :p ja poczekam na turniej fifa 09 ???? mam nadzieje ze jak skonczycie ten to zagramy turniej Fifa 09 ???? fajny pomysl :p ja poczekam na turniej fifa 09 ???? mam nadzieje ze jak skonczycie ten to zagramy turniej Fifa 09 ???? [/QUOTE


ja cie zachęcam do wzięcia udzialu w turnieju FIFA 08 ???? Bo do fify 09 to jeszcze troche czasu mamy a teraz mozemy sie dobrze bawic przy fifief 08 ???? Serdecznie zachęcam ???? Wszystkich chętnych zapraszam do wpisania swojego udzialu w drugim temacie ????
 
G 0

gangster

Użytkownik
Widze że do turnieju nie ma chętnych (no szkoda) Moze jest to przyczyną że chcemy zrobić turniej z nagrodami i trzeba wpłacić po 10 albo 20zł.

Wiec ja proponuje zrobić darmowy turniej bez żadnych nagrud, tak zeby tylko pograć sobie dla przyjemności ???? Co wy na to?? pisze sie ktoś na takie coś?
 
losu 0

losu

Użytkownik
Ja z checia sie pisze tylko ze nie wiem czy pojdzie mi fifa 09 xD bo wymagania ma kosmiczne jak dla mnie ale coz jak pojdzie to pogram nawet moge sie zrzucic, jak cos to 2 08 moge z checia grac ;]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
osobiscie mysle ze warto poczekac na Fife09 bo obecnie zainteresowanie jest mizerne:/ a jak wyjdzie nowa gra to kazdemu bedzie sie chciało zagrac przez neta i mam nadzieje ze przez to bedzie wiecej chetnych. Co wiecej szanse sie wyrownaja bo gre poznaje sie przez jakis czas i kazdy byłby na etapie poznawczym:-D
Pozdro
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
kiedy premiera ??? , bo ja ją jak zwykle zasse i mogę grać ... jak oglądałem dopiero trailery to gra wygląda bardziej realnie niż 08 z tego co widzę to ruchy są bardziej swobodne, i bramkarzyna się lepiej rzuca heh ????
 
Do góry Bottom