>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Fifa 08

G 0

gangster

Użytkownik
Witam czy byłby ktoś chetny do wzięcia udziało w turnieju fifa 08? Bo pograł bym sobie z kims ???? A moze bylby ktos chetny żeby go zorganizować? Jak mial by ktoś ochote zagrac sparing to pisac na PW ????
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
No wysyalem Ci PW a ty nic. Ja oczywiscie jestem chetny na wszystko co zwiazanez fifa i mam nadzieje ze opiszesz to moznaby zorganizowac fajny turniej. Na wakacje niestety do konca nie wyszedł ale teraz jest lepsza pora
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Również mogę zagrać ???? Ale ustalmy od razu regulamin, żeby nie było tak jak poprzednio.
Wpisowe, nagrody :?:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja takze oczywiscie sie pisze. Ludzie jak macie jakis kumpli co by zagrali to namowcie ich a stworzymy fajny turniej.
Ja osobicie chciałbym aby turniej byl z wpisowym 10-20zł ale wiem jak to wam ciezko jest wyłozyc taka &quot;grubą&quot; kase z ostatniego turnieju.
Gdyby zgłosilo sie 16 osob po 20zł to bylyby fajne nagrody ale to zalezy od was.
Ja moge wspolorganizowac turniej bo samemu to tak srednio, pamietam ze easy jakis czas temu mi mowil ze mogłby organizowac ale nie wiem jak teraz.
Jesli wpisze sie w tym temacie troche ludzi to moznaby otworzyc nowy z jakims prowizorycznym regulaminem zeby nie bylo tak jak ostatnio ze turniej sie zaczał, ludzie przegrali mecze i ich wplaty juz nikt nie zobaczył...
Pozdrawiam i namawiam do zapisow
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zgadzam sie , ale bedzie trzeba ustalic do ktorego wplacamy itp . Pierw trzeba znalezc kilka osob chetnych wplacic gotowke.
 
G 0

gangster

Użytkownik
Ciesze sie że jest jakieś zainteresowanie turniejem ???? Ja proponuje zrobić tak:

Wpisowe 10zł Każdy przed rozpoczęciem turnieju musi wpłacić kase dopiero gdy wszyscy wpłaca rozpoczynamy turniej! Zeby nie bylo tak że tkoś nie wpłaci i zaczyna grać, potem przegra i sie wycofuje!

Fajnie jak by sie uzbieralo 16osób bylo by 160zł i proponowal bym to podzielić tak:
I miejsce: 70zł
II miejsce 50zł
III miejsce 30zł
IV miejsce 10zł (tak na pocieszenie)

Ja moge sie zająć prowadzeniem turnieju ale potrzebuje jeszcze kogoś do pomocy (moze rybex?) Jesli nikt nie jest przeciwko to moge zbierać pieniądze i potem wypłacić nagrody.

Proponuje grac druzyna obojętnie jakimi! Mogą być też państwa! Drużyny mogą sie powtarzać!



A oto regulamin skopiowany z innego turnieju:



W tej edycji gramy drużynami mieszanymi ( kluby i reprezentacje)

Każdy gra dowolnie wybraną przez siebie drużyna. Mogą się one dublować!!!


1. W I fazie grupowej udział weźmie 16 drużyn - 4 grupy po 4 drużyny (każdy rozgrywa 3 mecze)
2. do fazy pucharowej awansują 2 najlepsze zespoły każdej grupy.
3. w fazie pucharowej - gramy mecz i rewanż w razie nierozstrzygnięcia dwumeczu, drugi mecz gramy z dogrywką i karnymi.
4. Zapisy według schematu:

NICK - GG

W przypadku gdy wywali nas z gry między:
0 - 30 min - gramy cały mecz od początku uwzględniając wynik meczu przerwanego,
31-90 min - dogrywamy tyle czasu ile pozostało do końca uwzględniając wynik przerwanego meczu.

Co do walkowerów to będą one przyznawane w następujący sposób:

Jeżeli gracze umówią się na mecz o konkretnej godzinie i jeden z nich się nie stawi - walkower jest na rzecz tego który się stawił (co chyba jest oczywiste). Mecz można przełożyć jeżeli obydwaj gracze sie na to zgodzą lub w wypadkach losowych jeżeli zgłosimy przeciwnikowi brak możliwości rozegrania meczu w umówionym terminie na co najmniej 3 godziny przed meczem. Wyłączny dowód kontaktów stanowi archiwum GG.
Jeżeli gracz nie odpowiada na nasze próby umówienia się a jest dostępny (dowód screen) walkower jest przyznawany jeżeli gracz nie odpowie w terminie 1/2 czasu jaki został ustalony na rozegranie meczy od wysłania przez nas pierwszej wiadomości.


Prosze sie teraz wypowiedzieć co o tym sądzicie, co chcieli byscie zmienic lub coś dodać.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Gramy na jakimś patchu? czy na &quot;czystej&quot; fifie?
Musiałbym przetestować z kimś, bo w końcówce tamtego turnieju - zacinała się gra w trakcie łączenia i niestety out ....
 
G 0

gangster

Użytkownik
Gramy na jakimś patchu? czy na &quot;czystej&quot; fifie?
Musiałbym przetestować z kimś, bo w końcówce tamtego turnieju - zacinała się gra w trakcie łączenia i niestety out ....
Wydaje mi sie że lepiej bedzie grac na &quot;czystej fifie&quot; wiec sprubuj sobie z kims zagrać to zobaczysz ????
 
G 0

gangster

Użytkownik
Rybex zgodził sie że pomorze zorganizować mi turniej ???? Bedzie założony nowy temat w którym prosze wpisywać sie i podać jaką drużyna gracie i swój numer gg. Jak macie jakies pytania to prosze w tym temacie pisac. Pozdrawiam
 
G 0

gangster

Użytkownik
I co z naszym turniejem?Nie ma żadnych chętnych? My napsialiśmy ze mozemy dać 20zł ale to wcale nie musi być 20zł mozemy grac tak jak to było w ostatnim turnieju czyli po 10zł (bo o ile dobrze sie domyślalm to kazdego odstrasza ta stawka) Bardzo chętnie zapraszam do wzięcia udziału w turnieju bedzie naprawde super ????
 
Do góry Bottom