>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA Europe Cup 2021/22

Status
Zamknięty.
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
29/09/2021 15:00 CET
Trefl Sopot - Dnipro over 152.5
1.88 (etoto)/1.85 (STS)
5/10

Trefl w lidze bardzo dobrze spisuje się pod względem overowym na tej linii. Dnipro rozegrało tylko jeden mecz z bardzo słabą drużyną, która pudłowała w mega łatwych sytuacjach pod koszem. Dnipro już po 26 minutach gry miało zdobyte 61 punktów i od tego czasu mocno zluzowali rzucając przez 14 ostatnich minut meczu tylko 20 punktów, a czwarta kwarta to już praktycznie gra samych rezerw.

Widzę tutaj duże pole do lepszej gry, a zawodnicy Dnipro - DJ Cooper, Rashad Vaughn oraz Sanon byliby topowymi zawodnikami w PLK. Dlatego spodziewam się jakości ofensywnej, a to powinno dać przebicie tej niskiej linii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/10/2021 19:00 CET
Trefl Sopot - Rilski under 164.5
1.91 (etoto)/1.90 (STS)
5/10

Dla mnie jest to za wysoka linia. Rilski dopiero zaczął sezon i trudno określić ich styl gry, ale dla mnie nie grają za szybko, ale w pierwszym meczu napędziła ich do wysokiego wyniku - świetna skuteczność za trzy oraz przeciwnik, który grał szybko. Trefl nie gra za szybko i powinien wprowadzić ten mecz na wolniejsze tory, a Josh Sharma powinien odrzucać graczy Rilski daleko od kosza. Nie widzę tutaj takiej linii.
 
Ostatnia edycja:
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
27/10/2021 18:00 CET
Rilski - BC Kijów under 164.5
1.85 (STS/etoto)
5/10

Ponawiam zakład na under zespołu Rilski. W ostatnich dwóch meczach świetnie rzucali za trzy - 44% i 12/27 z Treflem i 53% 16/30 z Yambolem w swojej lidze. Myślę, że teraz te procenty spadną, bo są niesamowite. Wtedy BC Kijów zacznie swoje mulenie i powinno to się zakończyć underem w tym meczu.

27/10/2021 20:30 CET
Legia Warszawa - FC Porto (+7.5)
1.85 (STS/etoto)
5/10

Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania i dla mnie kurs na Legię jest za wysoki. Porto ma ciekawych zawodników i dotychczas oprócz jednego meczu z Szolnoki, gdzie wysoko przegrali wszystko wygrywali. Będę mocno zdziwiony, jeśli Legia w trzecim meczu znowu wysoko wygra ze swoim przeciwnikiem w FIBA Europe Cup.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ja dzis z kolei polecam zagrac w strone Hapoelu kursy w okolicy 1.8,1.9 sie trzymaja
Stalowka znowu zagra w 7 bez Kuliga,ostatnio handi na Legie ladnie siadlo i dzis spokojnie goscie to biora...zbyt doswiadczeni gracze aby z tak okrojona rotacja Stalowki przegrac i wcale nie powiedziane ze Stali lepiej sie bedzie gralo u siebie niz na wyjezdzie...
Dotychczas obie ekipy przegraly po 2 mecze i mecz w zasadzie o wszystko i 4 pkt....ale niestety goscie to dzis biorą😉
Jako ciekawostke w druzynie gosci gra jedynka draftu do NBA z 2013😉...choc wiadomo ze zadnej kariery tam nie zrobil😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
23/01/2022 18:00 CET
Bayreuth - Legia
2.15 (etoto)/2.14 (Fortuna)
5/10

W ogóle nie rozumiem tych kursów. Średniak z ligi niemieckiej kontra średniak z ligi polskiej. I faworytem Legia? No nic. Trzeba grać Bayreuth, kiedy bukmacherzy dają takie coś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom