>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FIBA AMERCIAS 2011

Status
Zamknięty.
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Witam,
rozpoczęły się mistrzostwa u latynosów a wy śpicie,
pierwsze wyniki ciekawe,nieoczekiwane męczarnie Brazyli,pokazują że poziom się równa.
Co na dziś zostało?
Argentyna-Paragwaj
Portoryko-Panama
Patrząc na skład Argentyny i wyniki pomiędzy nimi,szczególnie zwycięstwo 67-46 grając bez gwiazd z NBA i wynik sparingowy Paragwaju który poległ z ligowcem argentyńskim można przyjąć ,że handi jest do przeskoczenia,mało mam informacji koszykarskich z tamtych stron,dlatego na dziś bardziej na czuja
Argentyna -31,[email protected] Tobet
drugie spotkanie również ciekawe Portoryko to przede wszystkim Arroyo i JJ Barea,również znany powinien być wam Sanchez z Estudiantes,reszta zawodników także wygląda sympatycznie,czy im się będzie chciało rzucać?Czemu nie? W sparingach rzucali całkiem dużo-79Brazylii ,74Kanadzie,99 Dominikanie dziś zagrają z Panamą o której wiem niewiele, w sparingu ograli Kuba 67-64,mają niższy skład,co może sprzyjać swobodnemu zdobywaniu punktów prez rywali,narazie typu nie mam żadnego lecz liczę na waszą pomoc dotyczącą PANAMy;)
to tyle,
trafnego typowania!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 33

wroclawiak

Użytkownik
trochę monolog ale co tam..
wracając do Portoryko,ograli nie tak dawno Paname 86-66,108-62, tu link:http://www.fibalivestats.com/matches/18/03/88/95/68Sm9A2T8VNM/ a ich rezerwy doznały porażki 82-93 ,cieszy skuteczność która w porównaniu z Panamą jest o niebo lepsza lecz mimo to portorykańczycy nie wierzą w wysokie zwycięstwo typując 8-15pkt do przodu,a kto ma lepiej znać potencjał swojej reprezentacji jak nie oni?
skuteczność jest wysoka zatem typujemy tak:
[email protected] Betsafe
Over 159,5 @1.85 Tobet

kilka słów do Argentyny,bilans przygotowań przedstawia się imponująco bo wynosi 7-0. co umacnia mnie w typie na nich mimo wysokiego handi,tyle na dziś.
POBUDKA!
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
Argentyna -31.5@Tobet ✅
[email protected] Betsafe ⛔
Over 159,5 @1.85 Tobet
✅
całkiem dobrze,jak na start.

Portoryko gra na bardzo dobre skuteczności dlatego chodził mi typ na over,ale czy Paragwaj rzuci około 60pkt? Wątpie,są poprostu słabi.
Handicap wystawiony wynosi to 26.5 pkt i wydaję się,że spokojnie są w stanie go pokryć.
Portoryko -26.5 @1.85 Tobet ✅

Dominikana wczoraj wysoko ograła Kube oszczędzając swoich najlepszych graczy którzy spędzili niewiele minut na parkiecie w porównianiu do graczy Wenezueli,którzy miło zaskoczyli wszystkich wczorajszą walką z Brazylijczykami. Nie wydaję mi sie aby Wenezuela powtórzyła taki mecz.Znowu kusi over bo obie ekipy typowo ofensywne na niezłej skuteczności ale 161.5 to sporo.Dlatego zagramy tak:
Dominikana -6.5 @1.85 ⛔

Argentyna zmierzy się dziś z Urugwajem któy tym meczem rozpocznie zmagania na mistrzostwach.Wczoraj Argentyna bez problemow rozprawiła się z Paragwajem i pokazała ,że jest tu bardzo silna. Niewiem co jest z Delfino ale nie zagrał wczoraj alni minuty,może był oszczędzany na dziś? skuteczność całkiem dobra.Przed turniejem ograli ich 22pkt,Urugwaj przegrał też z Wenezuelą i męczył się okrutnie z Kubą [wygrana 2pkt]. Stać ich na over punktowy,ale i na pokrycie handi które wydaję się być atrakcyjne do grania.
Over [email protected] ⛔
Argentyna [email protected] ✅
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
zostało jedno spotkanie,mało czasu więc krótko.
Brazylia-Kanada
wczoraj canarihnos męczyli się z Wenezuelą ale jak się okazało jest to ciekawa drużyna która dała się dziś we znaki także Dominikanie.Sparingi wyglądały dobrze,ograli także Kanade 18pkt,czy dziś będzie podobnie? myśle,że handi jakie wystawiły buki jest bardzo dobre,właśnie 10-15pkt takiej przewagi spodziewają się i typują na forach brazylijczycy. dlatego nie tykam tego,bardziej podoba mi się typ na under.Brazylia wiadomo powinna zdobyć ok.80-85pkt,ale czy stać kanadyjczyków na przynajmniej 70? nie wydaję mi się, w sparingach zdobywali 62,63, tourne po europie zakonczyli bilansem 1-5 i tylko Bułgarom rzucili 72 i czechom 82[11 w dogrywce], to wszystko pokazuję ,że Kanada nie jest ofensywną drużyną i przeciwko Brazylii napewno inaczej nie będzie,pobieram mocno.

Under [email protected] Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
W 33

wroclawiak

Użytkownik
krótko bo czasu brak,
Panama znacznie lepiej zaprezentowała się w pierwszym meczu niż Paragwaj w obu razem.Panama chwilami nawiązywała równorzedną walke z Portoryko,mimo klęski w 4 kw,tragedii niema,pargwajczycu odstają od stawki podobnie jak Kuba, i raczej to dla nich zarezerwowane są ostatnie miejsca,

Panama -10.5@ 1.85 Tobet ⛔
 
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
01 Sep 2011, 18:00 Cuba - Venezuela | Ven -20 | 1.99 | Pinnacle ✅

Kubańczycy dostali lanie od Republiki Dominikany 30 pkt, Wenezuela natomiast grała świetne
spotkanie przeciwko RD, gdzie do 4 kwarty wysoko z nimi prowadziła, przegrywając ją jednak aż 15:29 !
i całe spotkanie 89:92, to pokazuje jednak, że są solidnym zespołem, co również pokazali przeciwko
mocnej Brazylii. Kuba to typowi chłopcy do bicia, myślę, że Wenezuela nie będzie chciała być gorsza od DR
i pokona ich spokojnie tymi +20 pkt.
 
S 0

sunday

Użytkownik
witam!

Panowie, czy myślicie, ze Kanada jest dzis bez szans w starciu z Dominikana??? Dawno nie mialem stycznosci z koszykowka z tamtych stron swiata, lecz jak dla mnie kurs @ 3.30 na Kanade (bet365) brzmi smakowicie...

powodzenia!

dobry był handicap początkowy +9.5, ja zauwazylem go po fakcie, jak już spadło do 7 i wtedy
zrezygnowałem...
Baqu
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
???? Urugwaj - Portoryko(-19,5) | 1,85
Betclic ⛔


3 mecz Portorykańczyków na mistrzostwach,w 2 dotychczas rozegranych koszykarze z tego kraju roznieśli w pył Paragwaj i Panamę pokonując ich różnicą 46 i 33 pkt. Dla Urugwaju będzie to 2 mecz, w pierwszym dostali lanie od Argentyny 35 pkt. Urugwaj mocno odstaje poziomem w stosunku do najlepszych drużyn, a za taka można uważać Portoryko. Myślę, że to co pokazali w 2 pierwszych meczach spokojnie powtórzą i w tym, zatem 20 pkt handicapu nie będzie barierą nie do przejścia
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Dominikana - Puerto Rico
Typ: 1(+7.5)
Kurs: 1.80
Buk: BetClic
Stawka: 6/10

Dominikana powinna być żądna rewanżu za porażkę z meczu sparingowego.
W ekipie Dominikany występuje trzech doskonale znanych zawodników, którzy z powodzeniem występują na parkietach najlepszej ligi na świecie - NBA.
Charlie Villanueva (Detroit Pistons), Al Horford (Atlatna Hawks) oraz Francisco Garcia (Sacramento Kings).
Ekipa gościa ma w składzie m.in. mistrza NBA z sezonu 2010/2011 - Jose Juan Barea. Obrońcę, który reprezentuje barwy Boston Celtics - Carlos Arroyo oraz Renaldo Balkmana - New York Knicks.
W składzie faworytów tego spotkania występuje dwóch zawodników, doskonale znanych polskim kibicom - Javier Moijca oraz Andres Rodriguez.
Moijca, to typ &quot;szaleńca&quot;, czy to na parkiecie, czy poza nim.
Rodriguez, który podczas występów w PLK był najlepszą &#39;jedynką&#39; za czasów gry w Turowie Zgorzelec, to prawdziwy rozgrywający, który jest odzwierciedleniem myśli trenerskiej na boisku.
Przy okazji kilku meczy Portoryko potwierdził już to kilkukrotnie. Swoją grę prezentuje nadal na wysokim poziomie.
Najważniejszą informacją w tym spotkaniu jest brak centra w reprezentacji Portoryko.
Podstawowy center, Daniel Santiago, nabawił się urazu prawej stopy i nie wystąpi do końca mistrzostw.
Jego brak będzie odczuwalny. A powinien być już w tym meczu, bo rywale tą pozycję mają porządnie obstawioną.
GL
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Argentyna - Portoryko
Typ: 1 (-10)
Kurs: 1.87
Bul: 5Dimes
Stawka: 5/10

Argentyna główną przewagę będzie miała wśród wysokich zawodników. Dziwnie jestem spokojny, ze ją wykorzystają.
Argentyna ma głupie przestoje w grze, że potrafią wyjść na dwucyfrowe prowadznie, by momentalnie stracić. Dlatego przy przeciwniku jakim jest Portoryko nie będą mogli sobie na takie wahania pozwolić.
Argentyna, to nie tylko wysocy zawodnicy, ale są świetni strzelcy z dystansu - Manu, Delfino, czy Prigioni. Ale nie tylko, bo sami najlepsi zawodnicy, którzy mogli zagrać, to są z zespołem - Nocioni, Oberto, Quinteros, Jasen.
Obie ekipy zmierzyły się 3 września i górą byli Argentyńczycy, którzy wygrali 81:74, ale w tamtym meczu był jeszcze center Daniel Santiago, który zanotował 13+8. W tym meczu go zabraknie z powodu kontuzji, więc wysocy zawodnicy będą mieli teoretycznie ułatwione zadanie.
GL
W III kwarcie prowadzili nawet 10+... i znowu przestój i banalne straty... Każdy element ze statystyk, prócz zbiórek na korzyść Argentyny i dupa blada... 60% za 2 i ok 50 za 3...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom