>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FEN 48

macio106 134,6K

macio106

Znawca - MMA
Wójcik M. - Wieczorek A. @2.68 Fortuna

Były zawodnik UFC, który sam sobie zepsuł karierę otaczając się środowiskiem kibicowskim i odsiadką w więzieniu. Przed tymi ekscesami dostał się do UFC, polskie podwórku wyczyścił i w samym UFC też radził sobie dobrze. Przede wszystkim ma ogromne umiejętności parterowe oraz znacząca przewagę warunków fizycznych nad rywalem. Ok walka w nowej dla niego kategorii bo jest to półciężka. Jednak wystarczy spojrzeć ile ostatnio ważył w walce z Oli Thompson. Marcin Wójcik dobry mocny zawodnik, ale ma jeden mankament - parter. W parterze nie jest mocnym zawodnikiem, tutaj dostaje zawodnika większego z bardzo mocnym parterem. Jeżeli Wieczorek chce jeszcze cokolwiek mieć ze swojej kariery to musi wygrać tę walkę, plan będzie prosty obalenie i poddanie rywala, nie może iść na wymianę, z racji zasięgu powinien kontrolować rywala. Moim zdaniem Wieczorek jest tutaj faworytem. Miał walkę na przetarcie, a teraz czas na prawdziwe wyzwania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +360
xavi90 177,1K

xavi90

Znawca - Boks
Też mnie na początku zdziwiły kursy na walkę Adama Wieczorka, wręcz myślałem że to błąd ale wygląda na to że wszystko się tu zgadza. Marcin Wójcik jest ostatnio na fali i to jego ostatnia walka w kontrakcie FEN- walczy więc o duży kontrakt niekoniecznie już w tej organizacji. Kariera Wieczorka jest natomiast pełna zawirowań i tylko jedna walka w ostatnie 5 lat (gdzie to już blisko rok temu i męczył sie tam niemiłosiernie z weteranem Oli Thompsonem) mimo przewagi warunków fizycznych i dobrego rekordu to jednak na moje to Wójcik jest tutaj jednak faworytem ale moze faktycznie kursy powinny być nieco bliższe.
Ja z tej gali idę natomiast w stronę Mohamed Zarey'a - Norwega Kurdyjskiego pochodzenia. Nie wygląda on jak pierwszy lepszy zawodnik z rekordem 5-0. FEN sporo sobie obiecuję po jego angażu, jest mocno promowany (był szeroko prezentowany w studio na poprzedniej gali czy w wywiadach u Huberta Mściwujewskiego na youtube) i wygląda na naprawdę ciekawego zawodnika. W swoim klubie w Oslo ćwiczy z naprawde mocnymi zawodnikami jak Jack Hermansson z UFC czy Emil Meek znany w Polsce z KSW. Rywal solidny, Wawrzyniec Bartnik z rekordem 7-4 ale w ostatnich walkach 1-4, fakt że z niezłymi nazwiskami ale wydaje mi się że Zarey potwierdzi tutaj wysokie aspiracje a kurs jest całkiem przyzwoity.
Nie jestem fanem gry niskich kursów ale wydaje mi się że Mateusz Olech nie ma prawa tego przegrać- Mateusz ma doskonałe warunki fizyczne a w ostatniej walce totalnie zdominował (nieco niespodziewanie) solidnego Michała Piwowarczyka od którego dzisiejszy rywal Marcin Kalata (ujemny rekord, 3-4) jest wyraźnie słabszy.

Mohamad Zarey 1,85 + Mateusz Olech 1,35 SuperBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
berserk 236,1K

berserk

Użytkownik
Fen to sobie może obiecywac złote góry po angażu byle jakiego zawodnika co ma czysty bilans... przecież ten podrabiany Norweg to ma jakie takie zapasy i nic po za tym .... sorry ale jak na łeb go wali bartniak to mozna powiedzieć że kariery to on juz w Fenie nie zrobi... trzeba tylko czekac na nastepnego zbawiciela ze skandynawii którego znowu zapowie się jako Bóg wie kogo.... FEN idzie torem KSW jeśli chodzi o promocje swoich gal , sćiaga byle jakiego bolka i w media wpuszcza o nim historie ...

Wieczorek to też juz niech sobie da spokój... dobrze wymyśliliście tutaj ten typ na niego... niestety ale nabrałem się :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +258
Do góry Bottom