>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FEN 28: LOTOS Fight Night -13 czerwca, sobota

psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Łukasz Charzewski - Kacper Formela
Zwycięzca: Łukasz Charzewski @ 1.60 Charzewski przez niejednogłośną decyzję sędziów (29:28, 29:28, 28:29)
Sposób zakończenia walki: Zawodnik wygra na punkty - Łukasz Charzewski @ 3.50
Betfan

Walka zakontraktowana w catchweight 71kg. Co ważne Charzewski czyli zawodnik wyższej kategorii tej umownej wagi nie zrobił (71,8 kg), co oznacza że do klatki wniesie pewnie koło 77kg czyli swojej normalnej kategorii, a raczej jeszcze więcej. Formela to zawodnik kategorii piórkowej (66kg), nawet jeśli teraz będzie miał powyżej 70kg to niewiele, bo po prostu nie ma takiej budowy ciała by się tak napompować. I ta przewaga kilogramów moim zdaniem może mieć duże znaczenie dla wyniku, bo Formela nie bardzo radzi sobie z ogarniętymi zapaśniczo rywalami, co pokazał ostatnio choćby przegrywając w RWC 3. A przecież teraz Formela tych kilogramów i centymetrów będzie miał do ogarnięcia jeszcze więcej niż zwykle. Bo trudno spodziewać się że Chorzewski nie będzie chciał tej przewagi wykorzystać, kontrolować mniejszego rywala zapaśniczo, czy przy siatce, a potem obalać i utrzymać przewagę w parterze i tak punktować rundę za rundą. Dla mnie brzmi logicznie. Moim zdaniem taki scenariusz przebiegu walki najbardziej prawdopodbny i bezpieczna wygrana na punkty zawodnika z wyższej kategorii wagowej.

EDIT: bezpiecznie nie było, w pierwszej rundzie bliski był nokautu, ale koniec końców wygrana na punkty jest (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Pałasz jest nowym nabytkiem Fenu, bił się na mniejszych galach i dopiero od dwóch czy tam trzech lat walczy zawodowo. Stoczył do tej pory cztery walki, wszystkie wygrał, jednak jego rywale to byli zawodnicy raczej mniej doświadczeni, mający raptem trzy czy cztery walki na koncie. Po drugiej stronie Sianos, twardy zawodnik, osiem zawodowych walk na koncie i zdecydowanie ma dużo większe doświadczenie, bo walczył już z takim zawodnikami jak Bajor czy Zontek, tutaj nie ma dyskusji o klasie jego przeciwników jak na polskie warunki. Sianos nie powinien w tej walce kalkulować - ma na swoim koncie już kilka nokautów, a Pałasz nie mierzył się jeszcze tak mocno bijacym zawodnikiem, więc jestem ciekawy jaki będzie miał plan na tę walkę. To jest waga ciężka, wiadomo jak z tlenem i dlatego wydaję mi się, że jeden z zawodników wygra przez nokaut.
Sianos-Pałasz walka zakończy się przez KO/TKO @1.65 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Hahaha, 3krotnie próbowałem robić podejście do zagrania czegokolwiek z tej gali - upatrzone miałem typy - Dusza, Bajor, Lil Pudzian, Pokrajac... I 3krotnie rezygnowałem, ależ rzeź kuponów na tej gali :)
akurat miałem Kitę pogranego w singlu poza podanym dublem i jestem minimalnie w plecy, ale takiego czegoś to chyba nikt się nie spodziewał :)
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Przy tej masowie na Pudziana i zjezdzie z prawie 1.8 na 1.3 to buczki zachwycone. Kazdy dzis stracil, tylko bukmacherzy zadowoleni.

No nic kolejny raz ten sam blad.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Panowie rozliczajcie swoje typy. W innym temacie potraficie wygrane a tu przegrane dziwnym trafem nie !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
L 482

legionista1987

Użytkownik
Min. na sportowym kanale w hej parku ostatnim gadał podobne bzdury a i jeszcze u Jurasa w tym samym dniu w Jurasuwce.
pytam bo gdzieś napisałem że generalnie po rodzinnemu nie pokazał serca do walki i charakteru to oczywiście plebs się zleciał i oburzył :) ponadto w trailerze mówił ze albo robisz co lubisz albo co musisz a jak robisz coś co musisz to że nie robisz tego dobrze - idealnie się podsumował :) 90 sekund bo gdzies tyle próbował walczyć to zdecydowanie za mało nawet na freaka jak on ... Mariusz miał podobnie , gdy dostawał na gębę to cały game plan padał a on szybko się poddawał.
 
Do góry Bottom