>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FC Twente - Wisła Kraków 29.09.2011 - czwartek

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP


FC Twente - Wisła Kraków
1,30 -- 4,90 -- 8,80
Kursy: Unibet


Wisłą w pierwszej kolejce uległa na własnym stadionie duńskiemu Odense 3-1. Wynik niewątpliwie rozczarowuje bo oczekiwania były zdecydowanie większe. Jednak rywal zagrał bardzo dojrzale i w pełni kontrolował przebieg spotkania konsekwentnie powiększając swoją przewagę i dokumentując ją strzelaniem bramek. Twente swoje pierwsze spotkanie zremisowało 1-1 na Craven Cottage z Fulham. Wynik dobry, bo angielski teren jest bardzo wymagający. W tej kolejce zagrają o pełną pulę, są zdecydowanym faworytem i zdobycie jakichkolwiek punktów przez Wisłę będzie sukcesem.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ :!:​
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Obawiam się tego spotkania,wiadomo jak kadrowo prezentuje się w tym sezonie nasza linia defensywna,oglądając w niedziele z trybun mecz Wisły z Ruchem,nie byłem dumny z postawy naszych obrońców,widząc przy piłce Jaliensa bladłem,na dodatek ze składu w meczu z Niebieskimi wypadli Małecki i Melikson,o ile brak Małego odczuwalny być nie powinien,bo jak dla mnie Iliev prezentuje się lepiej i zastąpi go w 100%,to wiadomo ile z siebie daje Maor,potrafi wyczarować magiczne podanie w najmniej oczekiwanym momencie,za niego widziałbym jedynie Tomka Jirsaka,kupiony za spore jak na polskie warunki pieniądze,nie dostaje niestety zbyt wielu szans,mimo kilku lat spędzonych w Krakowie,a zdecydowanie jest mu warto ją dać i zaufać.Jest jeszcze wiecznie kontuzjowany Garguła,ale on pokazał już w Świnoujściu,że przedłużenie kontraktu mu nie grozi.O ofensywę się nie martwię,troszkę z przekory,bo wielu szans w tym meczu mieć niestety nie powinniśmy ???? Lecz jeśli już stworzymy sytuację,to przekonamy się,czy Dudu błyszczy formą tylko na rodzimych boiskach,czy też potrafi zagrać skuteczny mecz na poziomie w europejskich pucharach,chciałbym aby tak było,lecz widziałem skróty z meczu Twente z Ajaxem,jak i kilku innych spotkań Wicemistrzów Holandii i wiem,jak bardzo ciężko będzie im się przeciwstawić,ile ja bym dał,aby wróciła stara nie do zajechania linia defensywna,gdzie w ciemno przed spotkaniami polskiej ligi mogłem stawiać,że nie stracimy bramki,teraz jest lepiej w ofensywie i w sposobie kreowania akcji,nie wygląda to wszystko tak chaotycznie,lecz linia obronna potrafi wprawić w osłupienie,mam nadzieję,że trener Maaskant nie będzie chciał jutro zrobić pokazówki i wystawić w pierwszym składzie dwóch Holendrów,mam nadzieję,że za Lameya wybiegnie Jovanović,który pokazał już w swoich kilku zaledwie występach,że solidny z niego piłkarz,będę na pewno spokojniejszy,kiedy zobaczę go w 1 składzie,mam nadzieję,że lepszy mecz niż z Odense zagra nasz filar obronny,czyli Czawi,bo wszyscy widzieliśmy,co w pierwszym grupowym meczu robił z nim Utaka,przepychał jak chciał,przypominał mi troszkę Brazylijczyka Ailtona ze swych dobrych lat w Schalke,taki zawodnik przydałby się Wiśle,lecz nie ma co gdybać,reasumując nadzieje nadziejami,lecz trzeba być realistą,bo bukmacherka to nie miejsce na sentymenty i przynależności klubowe,a zimna kalkulacja i biznes,spodziewam się niestety ciężkiego spotkania ze sporą przewagą drużyny z Enschede,jak dla mnie 3pkt zostaną niestety w Holandii,a drużyna Twente wygra pewnie spotkanie,obstawiam wynik 3:0,Powodzenia !


Twente Enschede vs Wisła Kraków
Twente - 2,5 - @3,20✅
Bet365
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Nie chce nic mowic, ale przewiduje sroga porazke naszej druzyny. Nie mam w zwyczaju obstawiac przeciwko polskim druzynom i reprezentacji Polski, ale w tym wypadku po prostu nie moglem ominac takiego kursu. Nie gralbym tak, gdyby Wisla grala na stadionie w Krakowie, ale niestety - w Enschede przewiduje rychla porazke naszej druzyny.
Moj osobisty typ
Twente - Wisła
Twente H(0:1) @ 2,17
Tobet
Dodam, ze zagralem to w poniedzialek, wczoraj na handicap byl kurs 2,06, dzis jest to juz 1,9, takze zlapalem niezla okazje. Przykro mi to mowic, no ale mam nadzieje, ze Wisla polegnie w Holandii przynajmniej 2 bramkami.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
trener Maaskant nie będzie chciał jutro zrobić pokazówki i wystawić w pierwszym składzie dwóch Holendrów,mam nadzieję,że za Lameya wybiegnie Jovanović,który pokazał już w swoich kilku zaledwie występach,że solidny z niego piłkarz
Na razie nie wiadomo, czy w czwartek będzie mógł zagrać Marko Jovanović. Obrońca przyjechał z zespołem do Holandii i weźmie udział w treningu, ale nie jest pewne, czy będzie gotowy do gry w czwartek. „Na razie nie wiem, jak rozwinie się sprawa z urazem Marko. Na pewno będzie mógł zagrać przeciwko Legii, a ten mecz też musimy mieć w głowie, bo jest on ważny dla układu tabeli w Ekstraklasie. Jeśli Marko nie będzie mógł zagrać w czwartek, to zastąpi go Michael Lamey”
(wisla.krakow.com)
I to kolejny problem, nawet jeśli Marko wystąpi to może nie być w pełni sił... A wiadomo, że taki gracz da z siebie mniej.
Co mnie jeszcze zastanawia:
przeciwko Legii, a ten mecz też musimy mieć w głowie, bo jest on ważny dla układu tabeli w Ekstraklasie
To co? Odpuszczamy Ligę Europejską? Niestety na jutrzejszy mecz Wisły nie ma co sobie raczej ostrzyć zębów, bo zapowiada się po prostu porażka.
Ja sobie zadałem pytanie: Gdyby jutro Twente grało z innym mistrzem powiedzmy ze Slovanem Bratysława czy HJK Helsinki (Słowacja i Finlandia są koło nas w Rankingu UEFA) to postawiłbym na Holendrów? Jak najbardziej. Twente nie powinno sobie pozwolić na stratę punktów w takim meczu biorąc pod uwagę fakt, że pierwszego spotkania nie udało się wygrać. Sytuacja może się skomplikować, dlatego Holendrzy wyjdą od początku zmobilizowani i nie widzę tutaj punktu zaczepienia, dzięki któremu Wisła mogłaby wywalczyć choćby punkt.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
FC Twente - Wisla Krakow H(0 - 1) 1 1,90 4-1✅ izzi :cool: Tobet

Jak dla mnie nic tylko grać.Wiem że kursy były wyższe jednak jak na chwilę obecną mi nawet tak &quot;niski&quot; kurs pasuje i go pobieram. Twente jest naprawdę bardzo dobrym zespołem.Jest to czołówka ligi Holenderskiej.W ostatniej kolejce byli bardzo bilscy wygrania z Ajaxem jednak Ajax strzelil na 1:1 w 87 minucie.Wcześniej w lidze pokonali 5:2 Den Haag. Na trudnym terenie w Anglii zremisowali 1:1 z Fulham co też jest dużym plusem.
Co do Wisły to osłabienia spore o których wyżej jest napisane. Do tego dochodzi konflikt z Małeckim.Już ostatni mecz ligowy z Ruchem pokazał że Wisła nie jest wcale mocną drużyną.Wygrali 3:2 ale przecież Ruch to nasz ligowy średniak a Twente to czołówka ligi Holenderskiej.W I kolejce LE Wisła ponosi na własnym obiekcie porażkę z Odense które u siebie w lidze Duńskiej gra słabo.I jeszcze jeden aspekt to w niedzielę mecz z Legią i właśnie post leon92mielonka daje dużo do myślenia.Maaskant wie że i tak nie ma szans w meczu z Twente dlatego przygotowuje już zespół do meczu z Legia. Twente w lidze strzela dużo bramek dlatego uważam,że minimum 3 bramki dziś strzela skoro Ruch strzelił 2. Jak dla mnie jest to mega peffka i nic tylko grać.

I jeszcze propozycje do grania:
Twente over 1,5 - 1,40 Tobet 10/10 ✅
over 3,5 - 2,95 Tobet 5/10 ✅
FC Twente - Wisla Krakow H(0 - 2) 1 3,40 Tobet 5/10 ✅:cool:
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Ja w przeciwieństwie do reszty postanowiłem zagrać dziś na zwycięstwo wiślaków. Kursy jakie można znaleść na polski zespół zdecydowanie zachęca.
Wszystko rozumiem, różnica klas obu zespołów, to że holendrzy nie zwykli u siebie przegrywać, to że Wisła ma osłabienia w osobie Małeckiego i Melikssona ... ale np. Legii w Moskwie także nikt nie dawał szans na awans (również grali nie w optymalnym składzie), tym bardziej po przebiegu drugiego spotkania ... nikt nawet o tym nie marzył. Jeden pojedynek holendersko-polski już się odbył i jakoś nie widziałem przepaści między tymi zespołami, a przy odrobinie szczęścia rezultat spotkania mółby być zupełnie inny. To jest sport i wszystko się może wydarzyć. Uważam, że Wisłe stać na sprawienie niespodzianki.

Przypuszczalny skład Twente:

Nikołaj Michajłow - Tom Cornelisse, Peter Wisgerhof, Douglas, Dwight Tiendalli - Wout Brama, Leroy Fer - Emir Bajrami, Luuk de Jong, Ola John - Marc Janko.

Kadra Wisły na mecz z Twente:


Bramkarze: Milan Jovanić, Sergei Pareiko

Obrońcy: Gordan Bunoza, Osman Chavez, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey, Dragan Paljić

Pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Gervaso Nunez, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk

Napastnicy: Ivica Iliev, Dudu Biton

FC Twente - Wisla Kraków 2 @ 11.0
FC Twente - Wisla Kraków X2 @ 3.20
FC Twente - Wisla Kraków DW 0:1 @ 14.50
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Trzeba być bardzo optymistycznie nastawionym, aby liczyć na jakąś zdobycz punktową Wisły. Twente to czołowy zespół Eredivisie, który na swoim stadionie nie zwykł remisować, a tym bardziej przegrywać. Wisła jest poważnie osłabiona, a zdążyła już nas przekonać, że w swojej grupie nie odegra czołowej roli. Jeśli przegrywa się u siebie z Odense, podkreślam znacznie, to nie można liczyć na tryumf w wyjazdowym starciu z takim rywalem jak Twente. Owszem, zdarzają się niespodzianki, ale na takową nie liczyłbym. Jak dla mnie, pewna wygrana Holendrów.
Twente (-1) - 1,85 Expekt
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Niestety także nie widzę dużych szans Wiślaków. Główny problem to bardzo słaba obrona, która może wystarczać na polskie podwórko natomiast na Europę jest za słaba. W meczu z Odense defensorzy mieli naprawdę spore problemy. Chavez, który w lidze uchodzi za osobę nie do przejścia kompletnie nie radził sobie przeciwnikami. Trener Maaskant ma ból głowy jak dziś to wszystko poukładać pamiętając, że jeszcze Wisłę czeka mecz z Legią. To co martwi naszego szkoleniowca cieszy coach&#39;a Twente, który właśnie obronę wskazywał jako najsłabszy punkt Wiślaków. Zapowiedział również, że jego zespół będzie chciał bezlitośnie to wykorzystać i zagra bardzo ofensywnie. To z kolei wróży bramki. Nie wierzę by defensywa Wisły nic nie przepuściła. A przy naporze gospodarzy otwiera się droga do kontr. Także liczę, że piłkarze z Krakowa wpiszą się na listę strzelców.
Moje propozycje:
over 2.5 (około 1.60)
over 3.5 (około 2.65)
 
B 2K

borek149

Użytkownik
. Wisła jest poważnie osłabiona, a zdążyła już nas przekonać, że w swojej grupie nie odegra czołowej roli. Jeśli przegrywa się u siebie z Odense, podkreślam znacznie, to nie można liczyć na tryumf w wyjazdowym starciu z takim rywalem jak Twente. Owszem, zdarzają się niespodzianki, ale na takową nie liczyłbym. Jak dla mnie, pewna wygrana Holendrów.
Nie chcę negować Twojego typu na holendrów ... ale jak można po jednym spotkaniu wnioskować, że Wisła już nie odegra czołowej roli w grupie ?!
To tak jakbyś porównywał zeszłoroczny udział Lecha w pucharach ... przecież przegrali u siebie z Inter Baku ! to jakby mieli grać hmm z Juve czy City zakończyło by się blamażem, a było zupełnie inaczej.
Nie można skreślać zespołu po pierwszym spotkaniu, zawsze może przytrafić się słabsze spotkanie.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Najprawdopodobniej, jeśli nie będzie mega niespodzianki, Wisła po dwóch kolejkach będzie miała na swoim koncie 0 punktów, a czeka ich jeszcze dwumecz z Fulham Londyn. Obok Twente, faworytem do wyjścia z grupy. Zawsze staram się nie skreślać żadnej z drużyn przedwcześnie, ale tym razem nie mam wątpliwości. Wisła nie wyprzedzi w tabeli Twente i Fulham, tak jak Lech ówczesnych faworytów. Pamiętny Lech był mocny, co udowodnił już w 1 kolejce fazy grupowej, według mnie najważniejszej. Mecz z Baku był dopiero ścieżką do tego co wydarzyło się w nominalnych rozgrywkach, więc to niewłaściwe porównanie.
Edit / nie biorę pod uwagę samego wyniku... Wisła w meczu z Odense lepsza była jedynie przez kilkanaście minut drugiej połowy, to zdecydowanie za mało.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tym bardziej, że w pewnym momencie Wisła Duńczyków miała na widelcu. Biton powinien strzelić na 2:1 i myślę, że gdyby trafił to Wisła by wygrała. Niewiem dlaczego nikt nie bierze pod uwagę szczegółowych okoliczności tylko sam wynik. To że ostatecznie przyfrajerzyli nie oznacza, że tym razem też to zrobią. A Twente nie jest jakieś kozackie, że może Wisłę demolować, nie tak dawno mistrz Mołdawii o mało co nie sprawił na tym terenie niespodzianki, więc Wisła jak zagra dobrze też ma szanse. Tylko musi zagrać dobrze.

A do Pana wyżej - skąd wiesz? Przyszłość znasz, metafizyczne metody poznawania ciała energetycznego ogarnąłeś? Nie wierzę. Albo rozmawiamy z sensem, albo prorokujemy. Jeśli forujemy tu prorokowanie to może zostawmy jednego, skoro wszyscy krzyczą jednogłośnie?
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
Zaryzykuje dzisiaj gre na Wisle Krakow za niewielkie pieniadze.
Mowi sie tyle o brakach Małeckiego czy Meliksona, a ja brak pierwszego z nich uwazam za spore wzmocnienie w tym meczu. Wiadomo ze &quot;maly&quot; preferujedlugie przetrzymywanie pilki przy nodze co na polska Ekstraklasie moze wystarczac ale z takim przeciwnikiem jak Twente powodowalo by to liczne odbiory pilki i kontry.
Brak Meliksona natomiast sprawi ze zagramy jeszcze bardziej niz zwykle defensywnie.
Normalnie gral bym tutaj remis ale zagranie na Wisle za niewielka kwote kusi jak najbardziej. W razie porazki niewielka strata, w przypadku sensacyjnego zwyciestwa spora wygrana!
Licze na &quot;farbowanych&quot; krakowian w tym meczu ;)
Twente - Wisla 2 (ok.8)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tym bardziej, że w pewnym momencie Wisła Duńczyków miała na widelcu. Biton powinien strzelić na 2:1 i myślę, że gdyby trafił to Wisła by wygrała. Niewiem dlaczego nikt nie bierze pod uwagę szczegółowych okoliczności tylko sam wynik. To że ostatecznie przyfrajerzyli nie oznacza, że tym razem też to zrobią. A Twente nie jest jakieś kozackie, że może Wisłę demolować, nie tak dawno mistrz Mołdawii o mało co nie sprawił na tym terenie niespodzianki, więc Wisła jak zagra dobrze też ma szanse. Tylko musi zagrać dobrze.
Otóż to. Wisła w II połowie szczególnie głęboko do defensywy zepchnęła Odense i grała dobrze. Dwie głupie bramki i porażka. + po stronie zapewne będzie Maaskant który pewnie dobrze zna Holenderski futbol i coś może rozkminić na dziś. Wisła jakby nie było bramki zdobywa regularnie i dziś śmiało pograć może z Twente. Może o wygraną będzie cieżko ale jakiś realny. A z tego co widzę to ludzie ostro grają Twente , nawet z handi 2 bramkowym.
A i co do absencji Melliksona. Jakby był to każdy by się skupiał głównie na tym zawodniku , nie ma go to ktoś inny powinien być odpowiedzialny z kreowanie akcji Wisły. Dla rywali może to być problem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom