>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

FC Liverpool - Chelsea Londyn (22.04.2008)

Status
Zamknięty.
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
eee nie koniecznie....dla chelsea oczywiście jest to wymarzony wynik, ale jest rewanż i bede sie trzymał awansu liverpoolu do finału.
 
piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
mecz zal.pl
Te spotkanie zapowiadłao się naprawde znakomicie. Jednak decyzje sędziego i nie dojrzała postawa Drogby sprawiły ze ten mecz przejdze do historii jako najgorszy. Sędzia.. niewiem skąd go uefa wzieła. Bez pytań!!????
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Piękne...bardzo bardzo sie ciesze..wreszcie sprawiedliwosc wyjdzie za ostatni mecz Liv - Ars...mam ogromne nadzieje ze Liverpool wroci do domu....za duzo tego farta mieli juz w rozgrywkach Ligi Mistrzow..teraz czas by szczescie sie obrociło przeciwko im...(chyba ze płacą sędzią, moze Chelsea dała wiecej ???? )

tak czy siak
Blue is the Colour...!
 
A 0

aress_86

Użytkownik
Piękne...bardzo bardzo sie ciesze..wreszcie sprawiedliwosc wyjdzie za ostatni mecz Liv - Ars...mam ogromne nadzieje ze Liverpool wroci do domu....za duzo tego farta mieli juz w rozgrywkach Ligi Mistrzow..teraz czas by szczescie sie obrociło przeciwko im...(chyba ze płacą sędzią, moze Chelsea dała wiecej ???? )
tak czy siak
Blue is the Colour...!
heh szczescie a Chelsea to co niby miala?pecha? nie miala szczescia? gwiazdeczki nie mogly strzelic nawet gola dopiero pech musial dopasc Liverpool zeby zremisowali chyba ze Ambramowicz zaplacil komus za to. bo tam tylko licza sie pieniadze w tej druzynie nic wiecej. Nie mowie ze liverpool jest slusznie w tej fazie. Przechodzili troche fuksem kilka spotkan ale mi sie wydaje ze sa bardziej waleczna druzyna niz &quot;Cwelsi&quot;. Szkoda szanse Liverpoolu drsstycznie zmalaly. Juz byla jedna tak druzyna gwiazdeczek (Real Madrid) kazdy wie jak to bylo jak grali tam Ronaldo Beckham Zigi i reszta. i co sprzedali albo sami odeszli od druzyny i co Real powoli okopuje sie na szczycie Hiszpani i mysle ze na troche dluzej niz 2-3 sezony. Nie stety pieniadze rzadza swiatem tylko szkoda ze musza sie wpiepszac w pilke nozna.
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
Mowie o szczesciu Liverpoolu ogolnie w rozgrywkach....niekoniecznie tych, ale tych tez ????
Ostatni mecz byl nieszczesliwy dla Redsów:p chyba mnie zle zrozumiales:p
Dla mnie nie liczy sie kto pokona Liverpool i jak...chce po prostu nie widziec tej druzyny w półfinale bo moim zdaniem na to nie zasluzyła:p
Ciekawe co wtedy powie Benitez;p..ze styl jego ekipy &#39;da sie zamknąc w cyfrach i opisac wektorami&#39; ;]
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Moim zdaniem to Liverpool miał przewagę przez cały mecz i to on powinien zasłużenie wygrać1:0. Riise bał się wybijać piłkę swoją słabszą prawą nogą i zdecydował się na wybijecie piłki głową (może bał się tak doświadczonego za sobą zawodnika jak Anelka). Myślę że dostał już reprymendę od trenera, zawodników no i kibiców na forum FCL ???? Zapowiada nam się arcyciekawy mecz za 7 dni w Londynie. Osobiście wierzę w awans Liverpoolu i finał w Moskwie z Manu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
A moim zdaniem dobrze sie stalo ze Liverpool nie wygral tego meczu... jednak z drugiej strony mam zal do Riise bo pozbawil mnie wygranej i to w 94min!!!! Normalnie sie zalamalem, ale po głebszym przemysleniu sądze ze dobrze sie stalo bo awans powinna wywalczyc drużyna Chelsea i tego sie będe trzymal. Brawo za występ w tym meczu dla Petra Cecha który kilka razy uratowal The Blues, mam tu na mysli przede wszystkim sytuacje Torresa sam na sam i ładne uderzenie Gerrarda. Brawo Petr. Rewanż bedzie zapewne takze na niskim poziomie... 1połowa gdyby nie bramka Kuyta to tam nie bylo na czym oka zawiesic!!!

CHELSEA AWANS !!! ????
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
chelsea miala duzo szczescia, jak zagra podobne zawody u siebie to w finale bedzie liverpool. sadze ze szanse sa caly czas 50-50. chelsea to nie jest zespol ktory gra u siebie jakos niewiargodnie(ze nie daje pograc rywalom), mysle ze rewanz bedzie podobny do tego wczorajszego z tym ze gre beda czesciej prowadzic gospodarze
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Gra grą ale Chelsea ma szczęście i to oni są teraz w finale bo 0-0 daje to im.Teraz to L&#39;pool musi zaatakować a Chelsea może spokojnie kontrować.Na Stamford ciężko gra się wszystkim i czuję ,że The Blues to jednak obronią.
 
aarek21 0

aarek21

Użytkownik
Nie zapominajmy iż Chelsea w sobotę gra arcyważne spotkanie z manu. Wydaje mi się iż nie jest ona w stanie zdobyć 2 tytułów, albo Mistrzostwo albo LM. Myślę że postawią na to pierwsze. Niewątpliwie Londyńczycy zostawią w sobotę dużo zdrowia na boisku, i myślę że środowy rewanż zakończy się wynikiem 0:1, albo 1:1 i o awansie zadecydują karne w których wygra doświadczenie czyli zespół z południa Anglii no niestety będzie musiał odpaść. A poza tym nie zapominajmy iż jest to sport, ilu z nas przypuszczało że w rewanżowym meczy LM pomiędzy Arsenalem a Liverpoolem padnie aż 6 bramek..... wszyztsko jest możliwe
 
terry13 0

terry13

Użytkownik
chelsea zaslużyła w końcu na finał LM!! Biorac pod uwage już kilkuletnie wystepy CFC w LM myśle że pokazali ze są druzyną która bez większych uwag moglaby zwyciężyć w tych rozgrywkach. Poza tym liverpool zawsze miał szczęcie gdy gral z Chlesea w LM (jak nie gol którego nie bylo, to jakieś rzuty karne które są loterią) . Mam nadzieje jako wierny kibic CFC że w tym roku to oni zagraja w finale pokoując BArcelone:d
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja osobiscie jestem zalamany a jednoczesnie smieje sie z tego co sie stalo. Mialem kupon na kurs ok 70 zl i postawilem 20 zl wygrana 1400 ( okolo ) wszystko ladnie pieknie weszlo bez zadnych niespodzianek. Ale to wlasnie liverpool nie dal mi szans na zarobienie takiej pokaznej sumki. Tak wiec ???? zycze im zeby przegrali w londynie z 2 0. Wiem jednak ze liverpool wygra fartem i znow wejdzie do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom