>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

FC Liverpool - Chelsea Londyn (22.04.2008)

Status
Zamknięty.
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
vs

1X2
1- 2.35
X - 2.95
2 - 3.30
awans
FC Liverpool - 2.00
Chelsea Londyn - 1.82
kursy by Expekt Zapraszam do dyskusji :spokodfhgfh:
 
B 0

bazakarpaty

Użytkownik
Sądze że pierwsze spotkanie wygra liverpool 1:0 albo jak to często bywa w meczach tych drużyn skończy się bezbramkowym remisem ale w drugim meczu Chelsea wyjątkowo się zmotywuje chcąc zrewanżować się za wcześniejsze półfinały i wygra 2 : 0. Liczę na awans Chelsea fc
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
W tym sezonie musi być inaczej i Chelsea powinna w końcu wejść do finału pokonując Liverpool, w pierwszym meczu może paść remis nawet bezbramkowy natomiast na Stamford Bridge Chelsea pokona wysoko rywala.
 
recha 0

recha

Użytkownik
Pierwsze spotkanie tych drużyn będzie niewątpliwie niezbyt ciekawym dla widza widowiskiem. Myślę, iż dla chelsea wynik bezbramkowy będzie korzystnym rozstrzygnięciem, dlatego też ostro zamurują swoją bramkę, licząc na kontry. Liverpool z pewnością będzie dążył do zdobycia gola, lecz nie będzie to oczywiscie maxymalna ofensywa z ich strony. Podsumowując do przerwy obstawiam wynik 0:0, na koniec również 0:0 ewentualnie 1:0 Liverpool. Wydaje mi się że under 2.5 w tym meczu będzie najlepszym rozwiązaniem.
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Zapowiedz meczu Liverpool - Chelsea FC

Już we wtorek kolejna bitwa o Anglie na Anfield Road Liverpool zmierzy się z zespołem Chelsea Londyn.

Spotkanie miedzy tymi dwoma zespołami zawsze były bardzo emocjonujące i dostarczały sporo emocji nie inaczej powinno być we wtorkowym meczu.Dla Chelsea będzie to rewanż za zeszłoroczną porażkę z Liverpoolem w polfinlale w rzutach karnych kiedy to gospodarze wyeliminowali zespól The Blues.Obydwa zespoły w ćwierćfinałach miały wymagających rywali na pewno trudniejszego miał zespól Liverpoolu który stoczył bardzo pasjonujący pojedynek z Arsenalem na uwagę zasługuje drugie spotkanie wygrane przez Liverpool aż 4-2 goście natomiast mimo że mieli teoretycznie słabszego rywala jakim był zespól Fenerbace ale mimo to po pierwszym meczu nastroje po pierwszym meczu nie były zbyt dobre ponieważ goście przegrali 2-1 ale w rewanżu podopieczni Granta stanęli na wysokości zadania i zasłużenie wygrali 2-0.

Nastroje przed meczem w obydwóch zespołach są bardzo bojowe szczególnie trener Liverpoolu Rafa Benitez dość mocno podgrzał atmosferę przed meczem wypowiadając kilka zdań na temat Granta i zespołu Chelsea:
„Kluczem do sukcesu jest Abramowicz. Nie ma praktycznie różnicy pomiędzy tą Chelsea, a tą sprzed roku. No może z wyjątkiem charakteru konferencji prasowych - uszczypliwie zauważył szkoleniowiec czerwonych. Wydaje mi się, że grają mniej więcej tak samo. Tak to przynajmniej wyglądało w meczu z Evertonem, który oglądałem na Goodison w zeszły czwartek”,również Mourinho włączył się do przed meczowej dyskusji w wywiadzie do The Sun zapowiedział ze będzie kibicował swojej byłej drużynie aczkolwiek sam mówi ze ciężko jest tu wskazać zdecydowanego faworyta i trudno się z tym nie zgodzić w lidze znacznie lepiej prezentuje się Chelsea która ciągle zachowuje szanse na mistrzostwo ale naprzeciw stanie Liverpool który w lidze może nie zachwyca ale w Champions League prezentuje się bardzo dobrze dlatego każdy rezultat jest tutaj możliwy.Dla Granta jest to również bardzo ważne spotkanie jak powiedział Benitez znajduje się on jeszcze w cieniu Mourinho ale jeśli Chelsea wyeliminowała by zespól The Reds to sytuacja ta była by goła odmienna sam Grant ceni Benitez ale zapowiada ze zrobi wszystko by wyeliminować Chelsea.
Dużym problem Livepoolu może być to ze podpora zespołu Steven Gerrad boryka się z kontuzja karku i nie jest pewny występu przeciwko The Blues Steven przejdzie testy medyczne a decyzje podejmą tuz przed meczem lekarze Liverpoolu po drugiej stronie natomiast do gry wraca Frank Lampard który uporał się z kontuzja i na pewno będzie do dyspozycji Granta co na pewno wpłynie pozytywnie na atmosferę przed meczem.
Chelsea jest na pewno głodna zwycięstwa w Champions League jeszcze nigdy The Blues nie zdobyli tego cennego trofeum może ten rok okaże się przełomowy?Jak będzie trudno powiedzieć ale jedno jest pewne emocji na pewno nie zabraknie i pozostaje tylko pytanie kto wygra?Jak będzie zobaczymy.Mecz już we wtorek o godzinie 20 45 na stadionie Anfield
Prawdopodobne składy:
Chelsea: Cech – Ferreira, Carvalho, Terry, A Cole – Ballack, Obi, Lampard – J Cole, Malouda – Drogba
Liverpool: Reina – Arbeloa, Carragher, Hyypia, Aurélio – Mascherano, Alonso – Kuyt, Gerrard, Babel – Torres


Typ:remis
 
von 0

von

Użytkownik
Zdecydowanie łatwiej w tym meczu wskazać mi wynik under/over niż zwycięsce, choć mimo wszystko poważniej myślę o typie na The Reds. Wydaje mi się że L&#39;pool zaskoczy Chelsea, powoli zacznie kontrolować grę w środku pola i już w pierwszej połowie może paść bramka. Liverpool zdobywa bardzo dużo bramek usypiając rywala a później gwałtownie atakując. Myślę właśnie że ten mecz nie będzie rozstrzygnięty zawodnikami, ich potencjałem lecz taktyką jaką Rafa zgotuje dla Granta i jego grajków. Więc wynik 1:0, 2:0, typ The Reds i do tego under. Wydaje mi się także że panowie z Anfield Road już tym meczem zdobędą prawo do gry w finale i spotkają się tam z ManU. To wszystko z mojej strony.

Typy:

Liverpool-Chelsea @ 1 @ 2.25 ⛔ :zy3ou:

Liverpool-Chelsea @ under 2.5 @ 1.55 ✅

Liverpool-Chelsea @ DokłWynik @ 2:0 @ 9.00 [~for fun] ⛔ :zy3ou:
 
bax33 0

bax33

Użytkownik
Cikawy pojedynek w którym jednak przewaga bedzie, jak mi się wydaje, po stronie Liverpoolu. W tym sezonie często padał między tymi drużynami remisy (chyba 3) ale jak wiemy teraz stawka jest o wiele powazniejsza. Sądze, że Benitez znowu pokaże swój kunszt trenerski i przechytrzy defensorów Chelsea chcąc wykorzystać atut własnego boiska, bo jak wiadomo rewanż bedzie jeszcze cięższy. Poza tym nie sądzę, aby drużyna prowadzona przez Granta miała więcej atutów niż za czasów Murinho, wręcz przeciwnie- oststnio o problemach w drużynie mówi się już otwarcie. Mój typ 1-0 dla Liverpoolu.
 
sarajevo 0

sarajevo

Użytkownik

Liverpool - Chelsea
Gdy patrzę na spotkanie pomiędzy dwiema dobrze znanymi na świecie drużynami angielskimi nie przychodzi mi do głowy inna myśl niż remis. Jak zapewne wszystkim wiadomo nie jest to mecz w Premiership, tylko półfinałowe starcie w Lidze Mistrzów. Stawka jest bardzo wysoka. W finale Champions League wystąpić by chciała każda drużyna. Jednak nie wystarczą chęci, przede wszystkim trzeba być wspaniale zorganizowanym zespołem i na swojej drodze pokonać wiele równie dobrych drużyn. Dlaczego remis ? To proste. Chelsea słynie z dobrej gry obronnej a w bramce nie zabraknie zawodnika, którego nie opuszczają kontuzję Petra Czecha. Myślę, że w mojej analizie nie powinienem wspominać o angielskiej lidze. Według mnie tabela i wyniki w Premiership nie mają większego znaczenia. Dziś na Anfield Road o stałej godzinie 20:45 rozpocznie się bitwa o finał. Oczywiście wielkim atutem w spotkaniach piłkarskich jest własne boisko, na którym gra się z większą pewnością. Ogólnie to najbardziej na myśl nasuwa mi się remis, ale The Reds będą za wszelką cenę chcieli zapewnić sobie korzystny dla siebie rezultat przed rewanżowym spotkaniem w Londynie. Nie jestem ryzykantem, dlatego też gram bardziej asekuracyjnie, a mój typ to 1X.
Liverpool lub remis
1.31
Bet-at-home

 
lovetobet 0

lovetobet

Użytkownik
Spotkania na Anfield mają swoją specfikę. Dziesiątki tysięcy gardeł dopingować będzie swoich pupili The Reds w starciu z Londyńską Chelsea. Co do postawy Liverpooolu w tym meczu mogę powiedzieć tyle iż jako ekspert LM - liverpool nie będzie napewno grał o wszystko już w 1szym meczu. Rafa i jego podopieczni potrafią wyjść z każdej opresji nawet na boisku rywala. Nie mniej jednak napewno będą chcieli zdobyć zaliczkę przed spotkaniem w Londynie, a co za tym idzie strzelić gola. Do liverpoolu wróci prawie napewno Gerard, ich lider i opoka. Zagra także Torres. Oboje wypoczywali w ostatnim meczu z Fulham. Tak więc widać, że Rafa oszczędzał pomoc i atak. Z kolei Chelsea uwikłana jest w walkę o zwycięztwo w premiership z Man Utd. Już w sobotę zagrają u siebie w Londynie przeciwko Czerwonym Diabłom. Tak więc muszą się oszczędzać w meczu z Liverpoolem. W dodatku występ Drogby stoi pod znakiem zapytania. Chelsea bez Drogby w ataku, przed meczem o wszystko z Manchesterem będzie skupiała się przedewszystkim na doprowadzeniu spotkania do końca z jak najkożystniejszym wynikiem. Może słowo &quot;bronić się&quot; będzie tu z z lekka przesadą ale napewno zaobserwujemy defensywny styl gry. Obrona Chelsea jest znakomita. Tylko 13 goli straconych na wyjeździe w 17 meczach mówi samo za siebie. Jeśli dojdzie do tego defensywniejszy styl gry mecz na Anfield Road będzie napewno meczem walki w którym publiczność nie zaobserwuje wielu goli. Uważam, że atakujący rozważnie Liverpool nie złamie defensywy Chelsea i nie strzeli więcej jak 2 goli, a Londyńczycy bez Drogby w ataku napewno nie strzela wiecej jak jednego gola. Stawiam na under, a co do wyniku to czuje 1:0
 
K 0

kofin

Użytkownik
Ja z kolei skuszę się chyba na typ na żółte kartki. Już w poprzedniej rundzie obserwowałem tę statystykę i każdy mecz, w którym gospodarzami byli Anglicy był wyjątkowo &quot;czysty&quot;. Moim zdaniem warto zaryzykować.
Poniżej 3,5 - 1.95.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




▶MOJ TYP NA TEN MECZ : under 1,5 Kurs : 2,40 bwin

Na stadionie Anfield odbedzie sie pierwszy pojedynek gigatów ktory zapewne elektryzuje nie tylko calą Anglie ale można śmialo powiedziec że caly świat.
Jest to już trzecie starcie pomiedzy tymi zespolami w ostatnich czterech latach w LM. W dodatku dwukrotnie spotykaly sie zespoly w półfinale!! I dwa razy awansowal FC Liverpool. Raz po bramce Luisa Garcii której zdaniem wielu obserwatorów wogole nie bylo.
A oto wszystkie wyniki pomiedzy oboma zespołami w Champions League :


01/05/2007 UEFA Champions League Liverpool vs. Chelsea 1:0
1:0 (OT)
5:1 (AP)
25/04/2007 UEFA Champions League Chelsea vs. Liverpool 1:0
06/12/2005 UEFA Champions League, Group G Chelsea vs. Liverpool 0:0
28/09/2005 UEFA Champions League, Group G Liverpool vs. Chelsea 0:0
03/05/2005 UEFA Champions League Liverpool vs. Chelsea 1:0
27/04/2005 UEFA Champions League Chelsea vs. Liverpool 0:0


Jak wiec widzimy w LM mistrzów zespoly te nie grzeszą skutecznością i w 6 rozegranych meczach zaledwie padły trzy bramki!! Dzisiejszy mecz sądze ze przyniesie podobne rozwiązanie i kibice na Anfield raczej będą oglądali pilkraskie szachy niż futbol z prawdziwego zdarzenia

W zespole LFC pod znakiem zapytania stoi występ Stevena Gerrarda i gdyby miał on nie wystapic w tym meczu to bedzie to ogromna strata dla Beniteza. Jeśli ktoś z trójki: Steven Gerrard, Jamie Carragher i Fabio Aurelio ujrzy dziisaj żółty kartonik to nie zagra w rewanżu.

Oto skład The Reds na ten mecz :

▶Liverpool: Reina, Arbeloa, Finnan, Carragher, Hyypia, Skrtel, Riise, Aurelio, Babel, Benayoun, Gerrard, Mascherano, Alonso, Lucas, Voronin, Crouch, Torres, Kuyt, Pennant, Itandje.

W zespole Chelsea do składu powraca Frank Lampard co napewno jest wielkim wzmocnieniem srodkowej strefy. Nie zagra natomiast Michael Essien ktory strzelal w ostatnich meczach The Blues w lidze wsyzstkie gole zespolu. Napewno strata Ghanczyka bedzie bolesna, ale zastapic go moze John Obi Mikel ktory dzisiaj obchodiz swoje 21 urodziny i zapewne liczy ze dostanie szanse gry od Granta.

Kadra The Blues na wyjazd na Anfield :

▶Chelsea: Cech, Hilario, Ferreira, Belletti, Terry, Alex, Carvalho, Ben-Haim, A Cole, Bridge, Makelele, Ballack, Lampard, Obi, J Cole, Malouda, Shevchenko, Drogba, Kalou, Anelka, Wright-Phillips
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
LIVERPOOL - CHELSEA (DNB) 1 1.53

Spotkanie w ramach rozgywek Ligi Mistrzow pomiedzy Liverpoolem, a Chelsea.
Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Arsenal, remisujac 1-1 i wygrywajac 4-2.
Goscie natomiast przegrali z Fenerbache pierwszy mecz 2-1, ale drugi wygrali 2-0 wiec to oni sie znalezli w finale.
W lidze oba zespoly zajmuja miejsca w czubie tabeli, Chelsea vicelider, Liverpool 4 miejsce.
Ale nie ma co porownywac gry w lidze do gry w pucharach. Liverpool praktycznie juz ma zapewniona walke o LM w przyszlej edycji w lidze, wiec moze postawic wszystkie sily na puchary.
Benitez zapowiada ze od poczatku beda starali sie zagrac jak najlepiej sie da i w dzisiejszym spotkaniu interesuje ich tylko zwyciestwo.
Dzisiaj raczej nie zobaczymy na boisku Stevena Gerrarda, ktory z powodu kontuzji bedzie pauzowac.
Poprzednie pojedynki na Anfield konczyly sie albo wynikiem 1-0, albo 0-0.
Dzisiaj tez moze byc podobnie dlatego znakomitym typem jest DNB Liverpool.
Wierze w ich wygrana, ale przy dobrej grze obronnej Chelsei moze byc tez remis
 
daredevil 0

daredevil

Użytkownik
Mój typ:

Torres strzeli gola 2.40 w Toto-Mix

Wynik: 1 na Liverpool, pewnie under 2.5,
1:0 lub 2:0 dla Liverpoolu.

Liverpool jest druzyna na LM a oslabieniem dla Chelsea bedzie dodatkowo atmosfera w druzynie, jak juz wczesniej pisano. A Gerrard moze chciec zagrac dla swojej chorej matki, a wtedy na Anfield moga sie dziac piekne rzeczy za sprawa Liverpoolu ;)
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Po raz trzeci w przeciągu czterech ostatnich sezonów FC Liverpoolowi przyjdzie się zmierzyć z londyńską Chelsea na etapie półfinału Ligi Mistrzów, dwa razy z rzędu lepsi okazywali się podopieczni Rafy Beniteza. I w tym roku moze byc bardzo podobnie, Liverpool złapał odpowiedni rytm gry, co więcej w ekipe The Bluse przeciwko The Reds nie zagrają pauzujący za kartki Essien, Carlo Cudicini leczy uraz uda, a występ Didiera Drogby i Michaela Ballacka stoi pod znakiem zapytania. Dodatkowym plusem dla liverpoolu pomijając własna publicznosć , jest fakt że w przyszłej kolejce Premier League Chelsea zmierzy sie z Czerwonymi Diabłami, mecz który pewnie rostrzygnie losy mistrzowskiego tytułu !
A więc podsumowując w dzisiejszym meczu moim zdaniem faworytem do zwycięstwa jest ekipa The Reds
 
getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Widze wiekszosc osob wypowiadajacych sie w temacie zaklada under 2.5... Mam podobne zdanie, jednak kurs na tego undera jest dosyc niski (ok 1.5) Wiekszosc z Was typuje takze dokladny wynik, najczesciej jest to 0-0, 1-0 lub nawet 2-0 w takim przypadku mam pytanie co myslicie o typie na to iz Chelsea nie strzeli dzisiaj zadnej bramki? Kurs kusi - 2.40 ????

co więcej w ekipe The Bluse przeciwko The Reds nie zagrają pauzujący za kartki Essien, Carlo Cudicini leczy uraz uda, a występ Didiera Drogby i Michaela Ballacka stoi pod znakiem zapytania.
Jezeli Drogba nie zagra, typ wydaje sie byc pewniejszy ;)


Goście strzelą bramkę - NIE - 2.40
 
piotrpiechura 0

piotrpiechura

Użytkownik
01/05/2007 UEFA Champions League Liverpool vs. Chelsea 1:0
1:0 (OT)
5:1 (AP)
25/04/2007 UEFA Champions League Chelsea vs. Liverpool 1:0
06/12/2005 UEFA Champions League, Group G Chelsea vs. Liverpool 0:0
28/09/2005 UEFA Champions League, Group G Liverpool vs. Chelsea 0:0
03/05/2005 UEFA Champions League Liverpool vs. Chelsea 1:0
27/04/2005 UEFA Champions League Chelsea vs. Liverpool 0:0
Kolega robson pieknie nam zaprezentował bilans bramek z ostatnich rozgrywek CL.
Obrazuje jak mało bramek strzeliły oba teamy. Mój faworyt to The Reds, i znalazłem ciekawe rozwiązanie dla tego meczu.
Oto typy:
1:0 6.00
2:0 9.00
2:1 8.00
0:0 5.00
ewentuałalnie jeszcze 1:1 6.00
stawki dla wszstkich zdakładów takie same np. 10 zł i gra gitara ????
pewny zysk
co wy na to?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Niewątpliwie z tymi typami na dokładne wyniki jest to ciekawe posunięcie, osobiście jednak typuję, że do finału Ligi Mistrzów awansuje drużyna Chelsea Londyn ;) Team finansowany przez Romana Abramowicza wkońcu zbliży się do spełnienia marzeń rosyjskiego bogacza, ale raczej ich nie zrealizuje, bo polegnie w finale bądź z Barceloną bądź z Manchesterem United ;)

Powracając jednak do dzisiejszego spotkania, faworytem bukmacherów wydają się być gospodarze, którzy jak nikt potrafią grać w ostatnich latach elitarnej Champions League. Wydaje mi się jednak, ze Londyńczycy, którzy wyraźnie nie są zadowoleni, że ich trenerem jest Avraham Grant są wstanie zagrać dobry mecz na Anfield Road, który postawi ich w uprzywilejowanej pozycji do awansu. Ten konflikt na linii trener - piłkarze, który na pewno ma miejsce w szatni The Blues nie odbije się dziś na postawie piłkarzy, bo co jak co ale kazdy z nich chce grać o najwyższe cele. Uwazam, ze dzis Chelsea strzeli bramkę, która w kontekście dwumeczu może dać jej awans. ✅
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
Kolega robson pieknie nam zaprezentował bilans bramek z ostatnich rozgrywek CL.
Obrazuje jak mało bramek strzeliły oba teamy. Mój faworyt to The Reds, i znalazłem ciekawe rozwiązanie dla tego meczu.
Oto typy:
1:0 6.00
2:0 9.00
2:1 8.00
0:0 5.00
ewentuałalnie jeszcze 1:1 6.00
stawki dla wszstkich zdakładów takie same np. 10 zł i gra gitara ????
pewny zysk
co wy na to?
Troche nie halo :p bo jak grasz 5 typów to tylko 4 dają Ci zysk a przy jednym 0:0 zwrot a co jeżeli czelsie wygrają 1-0 moim zdaniem szkoda kasy ???? marny zysk jc ???? bo tylko przy 2-0 jest to jakaś kasa ...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Na pewno ciężki mecz do wytypowania ja tutaj znalazłem jeden dość ciekawy Typ a mianowicie :
Liverpool - Chelsea
Łączna liczba punktów za kartki
Obie ekipy niezbyt często dostają żółte kartki, Liverpool od fazy grupowej uzbierał ich 15 a Chelsea bodajże 12, czerwone kartki także tam nie padają , zobaczył ją tylko jeden raz gracz Liverpoolu. Jak wiemy jest to już faza półfinałów gdzie kilku graczy ma już na swoim koncie kilka żółtych kartek i żeby zagrać w rewanżu nie będą mogli dostać kartek o czym ich na pewno trener informował i przestrzegał :] Chodź to jest piłka angielska w pełnym jej wydaniu sądzę że tutaj padnie mniej niż 5 żółtych kartek i żadnej czerwonej :spokodfhgfh:
Liverpool - Chelsea || Typ : poniżej 45.5 punktów || Kurs : 1,75 ✅✅✅ 1 żółta karta
pozdROWienia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom