>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

FC Bayern Munchen - FC Zenit St. Petersburg ( 24.04.08 / 20.45)

Status
Zamknięty.
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
Ja będe kibicował Rosjanom w dwu meczu, poniewaz Bayernu bardzo nie lubie. Lecz wydaje mi się że rozsądnym typem na pierwsze spotkanie byłby under 2.5 . Zenit jest bardzo dobrze zorganizowaną drużyną, w Pucharze Uefa idą jak burza pokonując choćby OM, i gromiac Leverkusen, mysle że dojście już do 1/2 jest wielkim osiągnięciem. Stoją przed wymarzoną szansą zagrania w Finale tegorocznych rozgrywek, przede wszystkim moze im to zapewnic własny stadion gdzie graja rewelacyjnie. A under 2,5 dlaczego? choćby dlatego że nie zagra najlepszy strzelec ekipy Bayernu Luca Toni który pauzuje za kartki, więc najprawdopodobnie ujrzymy w ataku duet Klose i Podolski ktorzy moim zdaniem są bez formy !
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
Mój pierwszy post :p może się nie zbłaźnię ????

zastanawia mnie ten under 2.5 , hmm co prawda ta pauza Luca Toni&#39;ego może do tego skłaniać i jak napisałeś
Stoją przed wymarzoną szansą zagrania w Finale tegorocznych rozgrywek, przede wszystkim możę im to zapewnić własny stadion gdzie graja rewelacyjnie.
całkiem pewne że będą grali defensywnie, ale ostatnie mecze Bayernu wprowadzają niezły zamęt, chociażby mecz z Getafe , anderlechtem, aberden, aris itp w tych meczach padały kolosalne wyniki, bayern strzela bramki jedna po drugiej, ale i też traci na 10 meczy tylko w 2 meczach nie wpuścił bramki, a tak i to często w 1 połowie traci bramkę , Zenit na wyjazdach zawsze coś po sobie zostawia i mimo tego że tu może grać w obronie to nie znaczy że nie będzie atakował , zwłaszcza jeżeli Bayern się pośliźnie przy ataku i stworzy sytuacje do kontry , a na pewno będzie u siebie grał ofensywnie, a ten duet który wymieniłeś nie jest zły, po prostu ostatnie mecze to piłka była zgrywana wyłącznie do Luca Toni więc może przez to oni byli w tej szarej strefie ????

ale to tylko piłka i można się wszystkiego spodziewać (???? , :zoltakartka: )

stawiam na więcej niż 2.5 goli

(trochę tak to nie poukładane :p ale nabierzemy wprawy w pisaniu :p )
Pozdro
 
S 0

slawciu_s

Użytkownik
Zachęcam do over 2,5. Szczerze nie lubię bayernu, ale na prawdę to co pokazali z Getafe, przekonało mnie w 100% że oni ten Puchar zdobędą...!! Zenit rozjechał Bayer, i czuję ze tego meczu nie odpuści... Padnie tu wiele bramek.. Czuję ze również zenit pyknie gola...
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
ale na prawdę to co pokazali z Getafe, przekonało mnie w 100% że oni ten Puchar zdobędą...!!
oglądałeś te dwa mecze z Getafe??? czy może śledziłeś na livescore.. bo akurat z Getafe nic nie pokazali. W pierwszym meczu mogli juz przesadzic losy awansu ale zabrakło skuteczności i ostatniecznie się skończyło 1:1. Ten mecz Cię do tego przekonał? Bo mnie raczej nie. No i rewanż gdzie prawie przez całe spotkanie i dogrywkę hiszpanie grali w osłabieniu.. a mimo to wcale nie odstawali od Bayernu.. Grali piękne składne koronkowe akcje (w 9 piłkarzy w polu) ale to jest piłka i niestety 30 sekund zabrakło hiszpanom do awansu. Życzę Bayernowi jak najgorzej bo niezasłużenie awansował do 1/2 finału
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zachęcam do over 2,5. Szczerze nie lubię bayernu, ale na prawdę to co pokazali z Getafe, przekonało mnie w 100% że oni ten Puchar zdobędą...!! Zenit rozjechał Bayer, i czuję ze tego meczu nie odpuści... Padnie tu wiele bramek.. Czuję ze również zenit pyknie gola...
Mam poważne wątpliwości czy oglądałeś dwumecz z Getafe... Szkopy nie odpadły tylko dzięki fatalnemu błędowi z ostatnich minut dogrywki bramkarza Getafe. I był to błąd głupi, taki jakiego nikt by się nie spodziewał. Poza tym to Hiszpanie zasłużyli swoją postawą na murawie na awans bo byli lepszym zespołem od Bayeru. To tylko odnośnie 100% przekonania po tym dwumeczu :]
Odnośnie over 2,5 to też bym przemyślał. Jest prawdopodobny ale kurs na niego już nie jest tak ciekawy... Ponadto Luca Toni nie gra dzisiaj co może stanowić pewne osłabienie Monachijczyków, nie duże ale zawsze. W końcu to snajper na którego się dogrywa w Monachium. ✅
Wydaje mi się że ponownie najlepszym typem jest tu Zenit to score po kursie 1,6 [!!!]. Jak już udawadniałem przy meczu analizie meczu z Aptekarzami Zenit strzela bardzo dużo bramek na wyjazdach. W tegorocznym pucharze tylko w jednym meczu nie zdobył bramki grając na wyjeździe. W owej analizie przekonywałem również iż jest to strategia Zenitu. Mecze poze swoim stadionem nie są grane na remis ale głównym zadaniem jest ustrzelenie goli. A gole te, właśnie wyjazdowe dawały Zenitowi awanse. Tym razem będzie tak samo, Zenit jedzie do Niemiec po brameczki i z pewnością wywiazie conajmniej jedną.
Mecz ten będzie również okazją dla wicelidera tabeli strzelców pucharu UEFA na walkę o pierwsze miejsce [ zajmowane przez pauzującego Toniego]. Mowa oczywiście o najlepszym strzelcu Zenitu - Pogrebniaku.
Jak dla mnie to Zenit to score [1,6] jest dzisiejszym pewniakiem! Polecam! ✅ ✅ ✅
 
lupe 0

lupe

Użytkownik
Całkowicie zgadzam sie z tym co napisał Sieku. Ja osobiscie obstawiam handi na Zenit +2, po takim samym kursie - 1.6.
Monachijczycy moga miec dzisiaj naprawde powazne problemy z pokonaniem Rosjan. Nie sa oni chlopcami do bicia co pokazali w u siebie w lidze (naprawde mocnej) i chociazby ostatnio z Aptekarzami. Dzisiaj w pełnym składzie, doskonale zmotywowani, zdecydowanie moga ugrac chociazby remis.

:gool::gool:
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
bayern bez toniego to nie ta sama drużyna,a podolski i klose są cieniem samego siebie,zaskoczyli mnie rosjanie bo spokojnie mogli to wygrać:spokodfhgfh:druga sprawa że bardzo dobrze bronił bramkarz zenita,np ten strzał lucio rewelka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom