>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FC Bayern München - Real Madrid / 20.02.07

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zapraszam wszystkich do analizowania i typowania tego spotkania. Jeśli chcesz się podzielić swoja analiza lub masz jakieś przecieki ???? pozwól nam razem z Tobą ograć buki :!: ;-)

Proszę wszystkich o pisanie konkretnych rzeczy! posty nie na temat lub pisane &quot;bez głowy&quot; będą usuwane!

Życzę trafnych typków :spokodfhgfh:
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
W Madrycie spotkają się dwie drużyny, które w lidze rozczarowują nie tyle wynikami co stylem gry. Oglądałem ostatnie mecze zarówno Królewskich jak i Bawarczyków. Wiadomo jednak, że LM to inna mobilizacja, inne pieniądze, prestiż. Moim zdaniem spotkanie będzie toczyło się głównie w środku pola i nie padnie dużo bramek, stąd też odpowiednim typem wydaje mi się być under. Gdybym miał stawiać na zwycięstwo to opowiedziałbym się po stronie Realu, jednak wolałbym podeprzeć to remisem, ale wiadomo jakie są kursy na 1x...

pozdrawiam
 
M 0

matrix

Użytkownik
A wiec czas coś napisać o tym meczu. Spotkanie niby wielkich potęg europejskiego futbolu jednak obie bez formy. Capello pewnie ma duży dylemat najpierw wprowadza młodzików, którzy grają przeciętnie potem wraca Beckham a następnie widzi luke w środku pola i wrzuca Emersona aż wreszcie sam nie wie co tak nie pasuje. Brak skuteczności to największy dylemat obu ekip. Mają świetnych napastników ale cóż z tego skoro linia pomocy nie potrafi rozgrywać piłki. Defensywa w druzynie Realu jest dobra ale Cannavaro kompletnie nie pasuje do tego stylu gry. Brak koncepcji u Capello to brak koncepcji zawodników. Kompletnie nie wiedzą co grać mecz z Betisem to powierdził. Grali u siebie z przeciętniakiem a mimo tego tacy gwiazdorzy nie potrafili wygrać w czym tkwi problem?? Przede wszystkim w psychice i strategii gry. Zawodnicy coraz bardziej się tremują tym że media ukazują ich w złym świetle, Capello również nie ma pomysłu na grę tego zespołu a co za tym idzie robi dobrą minę do złej gry na początku jeszcze Real potrafił zagrać dobrze ale teraz to już kiepska nieskuteczna gra przede wszystkim Nistelrooy nie ma pola do manewru odejście Ronaldo moim zdaniem duży błąd trzeba było go zatrzymać i dawać mu szanse bo on jest dobry tylko styl gry preferowany przez Capello a więc obrona najważniejsza nie potwierdza się w takiej druzynie. Przejde teraz do Bayernu. Kolejna drużyna, która zawodzi. Porazka z Aachen to kompletny dowód na brak formy tych zawodników. Hitzfeld to dobry trener i ma już poukładane gre w druzynie ale brak formy i przede wszystki brak skuteczności w ataku jest widoczny. Nawet defensywa spisuje się coraz gorzej a zawodnicy nie wiedzą co się dzieje. Takie granie od nie chcenia powoduje duże problemy w skuteczności. Maakay super snajper wyśmienity zawodnik a nie potrafił strzelić gola Aachen prawda leży po środku a więc...dużo zależy od tego jak grają skrzydła nowoczesny futbol opiera się na szybkości,technice i dokładności futbol w Anglii jest tego dowodem jak grac skutecznie i dobrze. Bardzo szybka wymiana piłki, gra skrzydłami rozciąganie obrony to klucz do wygrania spotkania a próbowanie gry środkiem pola jak to jest w przypadku Monachium nie wychodzi wystarczy zacieśnić obrone i kompetnie mur nie do przejścia. Monachijczycy napewno będą chcieli wygrać jednak wiedza ze na Santiago Bernabeu bedzie o to bardzo trudno i przede wszystkim muszą postawić na obrone bo jeśli oni przejmą kontrole i zaczną atakowac to Real będzie miał wtedy szanse w ataku gdyż obrona nie będzie tak dobrze ustawiona w przypadku ataku zawodników z Madrytu. Forma obu ekip i skuteczność mówi mi że będzie tutaj remis i nie wykluczam że bez bramkowy.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Obie drużyny w ostatnim czasie nie zachwycają swą formą. Mówią o tym choćby ostatnie ligowe wyniki tych zespołów - &quot;Królewscy&quot; zaledwie zremisowali ze słabiutkim Betisem. Trzeba zaznaczyć że mecz odbył się na Santiago Bernabeu a pomimo to napastnicy Realu nie zdołali strzelić bramki... Mistrzowie Niemiec spisali się jeszcze gorzej - przegrali z broniąca się przed spadkiem Alemmanią Aachen, która staje się powoli koszmarem drużyny z Bawarii...

Jednym słowem zawodnicy, a w szczególności napastnicy obydwu drużyn są w katastrofalnych formie. Przewaga Realu to własne boisko, ale może ono nie wystarczyć do osiągnięcia sukcesu...

Moim zdaniem Real, chcąc zachować szanse awansu do kolejnej rundy, wygra mecz na Santiago Bernabeu. Bayern nawet w lidze, którą zdominował w ostatnich latach, nie potrafi wygrywać. Sądzę, że Hiszpanie wykorzystają to i strzelą zwycięskiego gola. Ja jednak zagram mecz jako under, bo jestem prawie pewien, że w tym meczu nie padnie więcej niż 2 bramki...
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Real Madryt - Bayern Monachium 2,00 3,20 3,70 Typ: 1 (2,00) 7/10 bah
To miałbyć hit 1/8 finału Ligi Mistrzów, spotykają się dwie drużyny wszech czasów, obie jeszcze do niedawna były wspólnymi rekordzistami w Europie pod względem wygranych meczy z rzędu w lidze (15 z rzędu, obecnie wyprzedził ich Inter - 16 z rzędu), teraz po tym nie ma ani śladu. Real to zlepek światowych gwiazd, które najwyraźniej nie potrafią znaleźć ostatnio formy, z kolei Bayern właśnie stracił mistrza Niemiec - ich strata wynosi już 12 pkt - i to oni mimo wszystko wydają się być w poważniejszym kryzysie. Zarząd klubu w związku z słabymi wynikami w lidze postanowił zmienić trenera w wierze, że ten odmieni ich losy, jednak nic bardziej mylnego. Odkąd trenerem został Ottmar Hitzfeld zespół dwa razy przegrał i raz wygrał. Jednak wymęczone zwycięstwo w minimalnych rozmiarach 1:0 z Arminią nie napawa optymizmem. Kahn przed meczem wypowiada się: - Musimy być zorganizowani i zdyscyplinowani, żeby wygrywać mecze, a przede wszystkim musimy odzyskać pewność siebie przed meczem w Madrycie - stwierdził Oliver Kahn, bramkarz monachijczyków. - I tutaj jest rola Hitzfelda - dodał. Nie wiem jakim cudem ma on to zrobić, skoro drużyna przegrywa kolejny mecz ligowy z słabą drużyna, traci już 12 pktów do lidera, a kibice i media nie zostawiają na nich suchej nitki. Real w przeciwieństwie do Bayernu szanse na mistrzostwo ma i to wcale nie małe - mają zaledwie 4 pkty straty do Barcelony.

Zespoły spotkały się ze sobą w dotychczas 16 razy. Statystyka przemawia na korzyść niemieckiej drużyny, która wygrała 9 spotkań, natomiast Real 5. Ostatni raz zespoły spotkały się 3 lata temu, kiedy to Real wygrał u siebie 1:0. Ciekawe jest też to, że Bayern w tej edycji LM jeszcze nie przegrał. Real z kolei nie przegrał ostatnich pięciu meczów w rundzie grupowej. Czas robi swoje i po przerwie wracamy na boiska LM, po przerwie podczas której Bayern zdążył zgubić formę. Do wtorkowego spotkania przystąpią osłabieni brakiem obrońcy Valeriena Ismaela oraz pomocników Mehmeta Scholla i Owena Hargreavesa. Z kolei w ekipie gospodarzy nie zagrają pomocnik Mahamadou Diarra i obrońca Sergio Ramos. Pod znakiem zapytania stoi występ Carlosa, Francisca Pavona oraz Beckhama, który namieszał w negatywnym tego słowa znaczeniu w ostatnim meczu ligowym schodząc z boiska w 90 min po czerwonej kartce.

Jak wiadomo obstawianie europejskich pucharów wbrew pozorom takie łatwe nie jest - już nie raz mieliśmy przykład drużyny której kompletnie nie idzie w lidze, jednak w pucharach radziła sobie świetnie. Taki mecz jak ten może być idealnym momentem dla Bayernu na przełamanie się, jednak moim zdaniem nie będzie. Jak każdy wie jest to dwu mecz - pierwszy mecz w Madrycie, więc Bayern jest nieco w lepszej sytuacji, ponieważ rewanż grany będzie na ich terenie. Biorąc to pod uwagę na pewno nie będą grać ofensywnie i nie ma co ukrywać, że to Real będzie częściej przy piłce, częściej atakował, strzelał itd. Bayern skupi się żeby przede wszystkim nie stracić bramki, a dzieła dopełnić w Monachium. Moim zdaniem jednak Real strzeli przynajmniej jedną bramkę. 1;0 to całkiem prawdopodobny wynik. Mój typ 1
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Może to być baaardzo nudny mecz ..... , ale liczę jednak na REAL choć ich bardzo nie lubię ???? Potrafili pokazać a szczególnie Ruud, ze w LM gra mu się wyśmienicie. Poza tym popatrzmy na &quot;żałosny&quot; Bayern. Moim zdaniem to w tej chwili razem z Milanem najsłabszy zespół tej edycji LM. Grają fatalnie ... i nie zapowiada się na to żeby grali co raz lepiej. Wręcz przeciwnie ???? Jednak Królewscy to Królewscy. Jak Capello trochę na nich powrzeszczy to bramkę jakąśwcisną zapewne :p Więc mój typ 1 .
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Real gra naprawde sałbo osatni mecz w lidze mogli, powinni przegrac. Raz zawodnik Betisu trafił w słupek a w końcówce meczu byl sam na sam z bramkarzem ale minimalne spudował:/ Ale jestem pewien, iz Real tego meczu nie przegra i ja gram bespiecznie 1x :mrgreen:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja spodziewam się jednego, marnego meczu, z małą ilością okazji do strzelenia gola. Po 2 to są 2 drużyny typu FC Marketing, które częściej od gry i treningów wolą głupie i durnowate spoty reklamowe dla sponsorów. Wg mnie 1 poł X 0-0 under 2,5 gola (1,65) dokładny wynik 1-1, lub zbliżony a cały mecz na X

ze w LM gra mu się wyśmienicie
chyba nie oglądałeś wszystkich meczów w LM Realu M z udziałem Ruuda..

Nie wykorzystać karnego w meczu ze Steauą Bukareszt. Nie trafić z 2 metrów do pustej bramki, nie strzelić główą w światło bramki z odległośći ok 3 metrów. (cały czas mowa o meczu Real-Steua 1-0 po kontrowersyjnym swojaku) Tak tak wspaniale gra Ruud :jezora: Kaczka to max co może z niego być :!: -ten zawodnik już wg mnie jest wypalony


proszę pisać swoje uwagi w jednym poście a nie każdą rzecz w innym :!:

domeL
 
S 0

seba353

Użytkownik
Według mnie Real Madryt ostatnio gra bardzo słabo,tylko Ruud stara się to zmienić ale on jeden to za mało.Capello ostatnio zaczął sięgać po Beckhama,którego wczesniej nazwał beznadziejnym piłkarzem!Bayern również ostatnio gra tragicznie w lidze jak i w pucharach.Gra zbyt dużo młodych zawodników,którzy nie wytrzymują presjii która na nich ciąży!!
Dlatego ja typuje X
 
B 0

bet3654

Użytkownik
Dzisiaj bedą grały na obecną chwilę dwie bardzo bardzo słabe druzyny mające wpaniałych trenerów. Jednak myśle ze bayern niedługo wyjdzie z tego kryzysu dzieki geniuszowi trenera a real będzie dalej remisować bądz przegrywać z ligowymi słabeuszami.
Real to mieszanka świetnych indywidualności ale nie tworzą oni jednolitu mysle ze nawet tak wspaniały trener jak Fabio Capello nie pomoze im (osobiście mam wstręt do Realu i uważam ze nawet słaby bayern powinien okazać sie lepszy w dwumeczu) - dlatego polecam zagrac awans bayernu a w dzisiejszym meczu zagrać under 2,5 , remis do przerwy! i całkowity remis dw. 0:0 badz 1:1 wg mnie warto zagrać takie rozwiązanie za pare drobnych
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Potrafili pokazać a szczególnie Ruud, ze w LM gra mu się wyśmienicie.
chyba nie oglądałeś wszystkich meczów w LM Realu M z udziałem Ruuda..

Nie wykorzystać karnego w meczu ze Steauą Bukareszt. Nie trafić z 2 metrów do pustej bramki, nie strzelić główą w światło bramki z odległośći ok 3 metrów. (cały czas mowa o meczu Real-Steua 1-0 po kontrowersyjnym swojaku) Tak tak wspaniale gra Ruud :jezora: Kaczka to max co może z niego być :!: -ten zawodnik już wg mnie jest wypalony
Racja jest po obydwóch stronach... Ruud jest specyficznym zawodnikiem - nie angażuje się w grę, jest typowym &quot;sępem&quot;, dlatego potrzebuje kilku sytuacji do zdobycia bramki... Skłaniałbym się jednak bardziej ku drugiej wypowidzi, bo obecnie Ruud jest w totalnie, katastrofalnej formie... Na Bayern wystarczy... :jezora:
 
peja 1

peja

Użytkownik
Dla mnie ten mecz jest najtrudniejszy do wytypowania spośród wszystkich meczy w tej kolejce LM... Każdy wynik możliwy... Wg mnie nawet zwycięstwo Bayernu jest możliwe w tym meczu...

NO BET :jezora:
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Nad czym się tu w ogóle rozpływać Van Nisterlooy to typowy &quot;sęp&quot; i 90% bramek przez niego zdobytych, to te wbite do pustej z (max.) 5 metrów lub podobne. Jedyny jego plus to, to że potrafi się dobrze znaleźć w polu karnym i niestety nic innego. Kiedyś był szybszy, w Realu nic nie pokazuje i (przynajmniej dla mnie) jest przeciętnym napastnikiem.

Co do samego meczu. Real w lidze gra bardzo słabo, spokojnie mogliby dogonić (a nawet przegonić) drużynę z Katalonii, jednak trenerowi Capello zebrało się na jakieś dziwne eksperymenty z wystawianiem różnych składów czego skutkiem były remisy i porażki w fatalnym stylu na własnym boisku (z Levante 0:1 oraz remis z Betisem). Początek i środek sezonu mógł wskazywać, że Królewscy naprawdę mogą namieszać i to nie tylko i lidze hiszpańskiej, jednak dalsza część sezonu zweryfikowała te rozważania i Real w tym sezonie (jak zwykle od paru lat) w LM raczej nie ma co liczyć na zwycięstwo, a w lidze hegemonia Barcelony jest (jak narazie) niepodważalna. Co do Bayernu się nie wypowiadam, bo nie znam się zbyt dobrze na lidze niemieckiej.
Uważam, że w meczu tym padnie remis (1:1 lub 0:0).
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Nie spodziewałem sie takiego gradu goli w Madrycie, szanse przed rewanżem oceniam na 50 na 50, wprawdzie Real ma przewagę bramki ale grają na wyjeździe, zapewne Capello ustawi drużynę pod remis i na grę z kontry lub zagęści środek pola.

Real Madryt - Bayern Monachium 2,00 3,20 3,70 Typ: 1 (2,00) 7/10 bah ✅ ✅ ✅
 
domel 49

domel

Forum VIP
Real Madrid 3 - 2 Bayern Munich

10&#39; Raul
24&#39; F.d.S. Lucio
29&#39; Raul
34&#39; R.v. Nistelrooy
88&#39; M.v. Bommel
 
beau 1

beau

Forum VIP
Ja dodam od siebie screena ze statystykami z tego meczu:

Statystyki pokazują ,że Bayern był lepsza druzyną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom