>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Real Madryt , El Classico 22 marca 2015 godz. 21:00

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

FC BARCELONA - REAL MADRYT
1,72 - 4,20 - 4,45

Mecz numer jeden tego weekendu, nie tylko w Hiszpanii, ale i na całym świecie! Rywalizacja Barcelony z Realem zapowiada się bardzo ciekawie, jak zawsze zresztą. Faworytem jest Barcelona co odzwierciedlają również kursy. Powodów jest sporo, raz, ze Barca gra po prostu dobrze, a dwa to fakt iż Real spuścił mocno z tonu i ostatni miesiąc to wyraźny spadek formy Królewskich.
Jak będzie wyglądało niedzielne El Classico ? Kto wygra ? Jakie macie oczekiwania co do tego spotkania ?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Powtórka z manity?
Fioletowi jeszcze nie wytrzeźwieli od szlachetnego napoju, który promują z lepszym bądź gorszym skutkiem. W POlsce wiodłoby im się lepiej, bo gostków z zabarwionym nosem przybywa.
Nie warto brać meczu z Levante jako Wake up, bo to kelnerzy. Barca dziś to półka wyżej, a o dyspozycji nie wspomnę.
Polecam azjana -1.25 na Barcę po kursie 2.50
Powinno siąść jak mucha na g....
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Moze i Barcelona to wygra, ale pakowanie sie w czysty win po kursie 1.7 czy jakies handi po 2.5 nie widzi mi sie. Kraza juz plotki, ze jak Carlo uwali GD to poleci, osobiscie nie traktuje tego powaznie, bo kto powazny w takiej czesci sezonu zmienia trenera, ale po Perezie wszystko mozliwe. ;)
Najrozsadniejsze wydaja mi sie zakłady na kartki poszczegolnych zawodnikow:
Alves - z zoltych sie niedawno wyzerowal + jego temperament
Ramos - Barcelona raczej bedzie dominowac to i jemu puszcza nerwy, a od agrsji to on nie stroni
Pepe / Varane - nie wiem kto tam wyjdzie, na razie Betsson nie wystawil zakladow na kartki, wiec nie dochodze skladow, ale mysle, ze ktory nie wyjdzie to zarobi zolta
CR - wiemy, ze nerwy mu czesto puszczaja, a jego kartka moze byc dosc dobrze platna
Jeszcze mysle nad Carvajalem - dosc czesto lapie kartke i na pewno troche sie potrudzi z Neymarem.
Do tego jeszcze dorzuce czerwona.
Poczekamy na kursy i wtedy dokladnie cos wybiore i edytuje lub dodam nowy post. Sedziowac bedzie Antonio Mateu Lahoz - w tym sezonie 24 mecze, a w nich 128 zoltych i 9 czerwonych, co daje nam 5.7 kartki na mecz.
Edit. Jeszcze do glowy przyszedl mi Jordi i Mascherano, na razie czekamy na kursy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Podzielam zdanie SoLucka. To są Grand Derby, tutaj wynik jest całkowicie otwarty niezależnie od formy którejkolwiek z drużyn. Możliwe jest zarówno 3:0 jak i 0:3. Jedno co jest pewne jeżeli mówimy o tym meczu to zaangażowanie, a co za tym idzie emocje i zapewne brutalność, zwłaszcza w końcowej fazie meczu. Dlatego bardziej bym szedł w kartki.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
▶ Barcelona -2,5 @5,00 bet365

Real opadł z sił w drugiej części sezonu. W tym obszernym poście rozpisałem się na ten temat: http://forum.bukmacherskie.com/f44/liga-mistrzow-wazne-informacje-wydarzenia-dyskusje-34677-34.html#post5213844 . Drugie sezony Ancelottiego przeważnie są dużo słabsze niż pierwsze i to jest fakt. Real wpadł w pułapkę swojej świetnej formy. Poprzedni sezon absolutna dominacja w LM i wygrany Puchar Anglii, w tym sezonie dominacja w pierwszej części sezonu ligowego. Aż tu nagle nie wiadomo skąd kryzys. I co jeszcze ważniejsze - brak recepty Włocha na wyjście z niego. Przypomniał mi się Carlo z Chelsea, sytuacja była identyczna. I do końca sezonu The Blues mieli problem z wyjściem z tej sytuacji. Ale nie o Chelsea tu mowa. Real oczywiście ma lepsze indywidualności, które mogą przechylić szalę meczów na swoją korzyść. Ale nie z taką Barceloną. Oprócz tego, że seryjnie wygrywają w lidze oprócz pojedynczej wpadki z Malagą, to pokazują na co ich stać w Lidze Mistrzów. Totalna miazga Manchesteru City, mimo że wynik dwumeczu (3:1) na to nie wskazuje. Umówmy się, pierwszy mecz mógłby zakończyć się pięcioma bramkami Barcelony, to samo drugi. Świetnie zaaklimatyzował się Suarez i pokazuje formę podobną do tej z Liverpoolu, z letargu obudził się Messi i z taką grą można już dzisiaj wręczyć mu Złotą Piłkę, a Neymar z boiskowego pajaca zamienił się w bardzo groźnego skrzydłowego. W drugiej linii Barcelona też ma sporą przewagę nad Realem. Błąd Ancelottiego to sprzedaż Alonso, takiego zawodnika po prostu nie da się zastąpić, to jest cichy bohater drugiej linii, było tak w Liverpoolu (kryzys The Reds wiązałbym przede wszystkim z jego odejściem), było tak w Madrycie i jest tak w Monachium. Co do obrony Barcelony to mam problem, bo jakoś Pique i spółka mnie nie przekonują, ale trzeba oddać, że liczby przemawiają za nimi, więc nie wypada się czepiać. Podsumowując, wydaje mi się, że Barcelona stłamsi Królewskich, podobnie jak Manchester City, ale tym razem będzie trochę łatwiej z bramkami, bo w bramce rywali nie ujrzymy Joe Harta, a przeciętnego (i to i tak jest dla niego komplement) Ikera Casillasa. Za Blaugraną przemawia w tym meczu wszystko, od formy po konkretne indywidualności i miejsce rozgrywania spotkania. Po tym kursie warto zaryzykować pogranie pogromu.
 
S 0

sebaaa

Użytkownik
Witam, jest to moje pierwsza analiza na forum ale do rzeczy ????
Na mecze takie jak ten czeka cala pilkarska europa w niedzielny wieczor o godzinie 21 zmierza sie
ze soba dwaj giganci hiszpanskiej pilki czyli Krolewscy i Duma Kataloni.
O emocje w tym spektaklu jestem pewien, pozostaje tylko pytanie czy nie bedzie to show tylko jednego aktora. Bez watpienia jest to jedno z najwazniejszych spotkan dla obydwu ekip, w ostatnich kolejkach La liga Barca zdetronizowala Real Madryt z fotelu lidera majac tym samym 1 pkt przewagi nad odwiecznym rywalem, niewatpliwie jest to mecz ktory w 80% zadecyduje kto w tym roku zostanie zwyciezca La Liga. Na prawde ciezko opisac w jak niesamowitym gazie jest ekipa z Barcelony, nie ma juz sladu jesiennej niemocy w szeregach barcy i w tym momencie druzyna Lucho gra jak z nut. Statystyki mowia same za siebie odkad druzyna niechlubnie przegrala z Realem sociedad, Barcelona w ostatnich 18 meczach wygrala az 17 z nich przy bilansie bramkowym 55/12 glownie za sprawa magicznego tridente, czyli Neymara Suareza i Messiego. Warte odnotowania
jest to ze nie bylo to mecze z hiszpanskimi kelnarami,bowiem łupem Barcy padly ekipy takie jak Atheltic Bilbao, PSG, Man City x2, Mistrz Hiszpani 2013/2014 (Atheltico Madryt) x3 i Villareal x2. Kto by pomyslal, ze jeszcze na poczatku Pazdziernika nikt nie dawal w tym sezonie Barcelonie szans na zaden tytul, podczas gdy teraz sa oni glownym kandydatem do zgarniecia pucharow na krajowym i europejskim podworku w moim mniemaniu jedyna ekipa ktora moze zagrozic Barcelonie
jest druzyna Pepa czyli Bayern Monachium. Z cala pewnoscia okres Marzec-Kwieicen jest
kluczwym dla pilkarzy Barcelony ze wzgledu na kluczowy etap sezonu i niewygodny terminarz, w marcu grali z Vilarealem, Man city oraz Realem, a w kwietniu czekaja kolejno Sevilla, 3dni potem mecz z PSG, w weekend ekipa Valenci i we wtorek rewanz z PSG Takze chyba nie trzeba mowic jakiej rangi jest ten mecz ze wzgledu na terminarz ale i sama specyfike Gran Derbi, wiadomo, ze Barce bedzie chciala utrzec nosa za osatnia porazke w Madrycie, patrzac na obecna forme obu ekip widac jak na dloni ze Real jest w dolku a Barcelona na fali. Ten kto ogladal mecz przeciwko City wie, ze ten mecz spokojnie mogl skonczyc sie kompromitacaj mistrza angli rzedu 5 czy nawet 7 do zera!!! Zawodnicy po prostu nie forsowali tempa nie chcac przemeczac sie przed tak waznym meczem, masa niewykorzystanych setek, dwa slupki a miedzy nimi bramkarz ktory wedlug wielu zagral mecz zycia, pamietajmy ze Casillas do nie Joe Hart, z calym szacunkiem do hiszpana ale jednak to nie jest ten poziom ktory zaprezentowal Anglik w ostatnim meczu LM. Grzechem byloby nie wspomniec co w roku 2015 wyprawia argentynski crack Leo Messi, ten gosc jest istnym kosmita bo to co on ostatnio wyprawia na boisku przechodzi ludzkie pojecie, atomowa pchla jest doslownie w kazdym sektorze boiska biorac udzial przy kazdej akcji, jesli dodac do tego jego pressing ,niesamowite passy i rajdy to mamy definicje najlepszego motoru napedowego ofensywy barcelony. Warte dodania jest rowniez to ze Messi ma w tej chwili 2 bramki przewagi nad Ronaldo w walce o Pichichi. Kluczowym dla tego pojedynku moze okazac sie Luis Surez, ktory bedzie sciagal na siebie stoperow realu robiac miejsca dla messiego i neymara na skrzydlach. Urugwajczyk na dobre zadomowil sie w systemie gry Barcelony i ostatnimi czasy strzela i asystuje jak na zawolanie, troche gorzej jest w przypadku Neymara ktory osatnio nie jest za dobrej formie. W pomocy prawdopodobnie wystapi Sergi Busquest, jak donosza katalonskie media, sergio trenowal dzis z grupa i pewnie bedzie do dyspozycji Luczo po urazie stawu skokowego ktorego doznal w ostatniej ligowej kolejce. Do tego Iniesta ktory ostatnio lapie zwyzke formy oraz Kluczowy w ukladance Luczo Ivan Rakitic ktory bedzie walczyc o dominacje srodka pola przeciwko swojemu rodakowi Luce Modriciowi. Jesli mowa o ekipie z Realu to nie wyglada to za dobrze, remis z rezerwami villareal, porazka z Bilbao i wygrana w ostatniej kolejce z Levante. Pocieszajacy jest fakt ze do skladu powrocil Luka Modric ktory bez watpienia jest solidnym wzmocnieniem w srodku pola, obok Isco bedzie to glowny mozg Realu w tym spotkaniu. Ronaldo nawet gdy jest w formie to nie potrafil byc liderem z prawdziewgo zdarzenia i poprowadzic swoja druzyne do zwyciestwa, a patrzac na ostatnia dyspozycje portugalczyka to spodziewam sie jedynie jego flustracji i energicznego machania rekami w gescie niezadowolenia. Ostatnio sporo mowi sie o tym, ze Perez chce sprzedac Ronaldo, ostatnio po meczu Cristriano spotkal sie nawet z Sir Alexem Fergusonem, nie wiadomo jednak czy bylo to spotaknie towarzyskie czy stricte dotyczace przyszlosci pilkarza. Walijski skrzydlo rowniez mnie do siebie nie przekonuje a w tym sezonie gra grubo ponizej oczekiwan co do atmosfery w szatni to chyba nie jest ona za dobra gdy portugalczyk po zdobyciu przez Bala bramki daje upust swojej zlosci a jego reakcja na bramke kolegi z druzyny mowi sama za siebie.Dla mnie jedynymi pilkarzami ktora moge wprowadzic niepokoj w sera Cules ( w tym rowniez mnie ) jest rewelacyjny Isco oraz Modric. Wiadomo, ze derby rzadza sie swoimi prawami , obie ekipy beda niesamowicie zmotywowane i wszystkiego po tym meczu mozna sie spodziewac, ale patrzac obiektywnie Barcelona powinna sie gladko przejechac po ekipie z Madrytu. Jak to zwykle w ostatnich latach bywa, spodziewam sie w niedzielnym el clasico duzej ilosci goli i otwartej pilki ze strony obydwu ekip.
Atheltico pokazalo jak konczy sie otwarty futbol przeciwko Barcelonie, ktora w tym roku pod wodza Luisa Enrique wyprowadza piekielnie grozne kontrataki. Manita w tym meczu jest jak najbardziej mozliwa, aczkolwiek jak znam zycie nie dojdzie do niej z racji niskiej skutecznosci graczy Barcy, a mecz zakonczy sie wynikiem 3:1 dla FCB
Podsumowujac cala analize uwazam, ze czysta 1 po kursie 1.8 (fortuna) na ten moment jest najwiekszym pewniakiem w tej kolejce La liga, ciekawa opcja jest rowniez hendi w strone barcy po kursie (2.8) oraz typ ze Barcelona wygra
a obie druzyny strzela (2.86) Nie pozostaje nic innego niz zapiac pasy, zlapac piwko i delektowac sie tym pilkarskim spektaklem ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie podając na razie żadnego typu, zresztą nie wiem czy będę coś tu grać wtrącę swoje 3 grosze. Część forumowiczów mnie zna z tego, że jadę handi na faworytów i tutaj mój typowy bet mógłby być np -1,5 na Barcę. Nauczyłem się jednak czegoś przez te 3 lata i powiem wam, że kiedy gra Barcelona &quot; w formie&quot; i Real &quot;pod formą&quot; może się absolutnie wszystko zdarzyć w grand derbi. Takie proste myślenie - a postawię sobie czystą 1 albo 1 z handi na Barcelonę nie przystoi meczowi tej rangi i szanującym się typerom. Takie mecze mają ponadprzeciętną ilość dodatkowych czynników niesportowych, które mogą, ale nie muszą mieć wpływ na rozgrywkę. Tutaj trzeba szukać jakiś niekonwencjonalnych typów. Z rynku 1x2 najbliżej jest mi do remisu lub 2x. Dlaczego ? Real jest krytykowany, Real ma złą formą, a zwycięstwo z Barcą by bardzo pomogło morale zespołu. Barcelona z kolei nawet patrząc na kursy jest bardzo mocno faworyzowana, a tak naprawdę, owszem gra ładnie, ale nie było w ciągu ostatniego pół roku topowego zespołu na miarę Realu, żeby można było to prawidłowo zweryfikować. Pominąwszy kwestię prestiżu, punkty za ten mecz nie będą liczone wyżej niż np z Eibarem lub Malagą ???? Nie jest to żaden puchar, a oba zespoły czeka przeprawa w LM. Nie powinno być specjalnie zachowawczej gry więc wydaje się rozsądnym granie overów. Więc na razie nic tu nie ruszam, ale pewno jak się zdecyduję zagram 2x i over 2,5 lub 3,5, może jeszcze BTS.
edit// ostatecznie wbrew masówce na tym forum i gdzie indziej, jak narazie jako jedyny na forumku gram na Real
FC Barcelona vs Real Madryt - Real Madryt lub remis kurs: 2,06 (-podatek) buk: Totolotek ⛔
FC Barcelona vs Real Madryt - Real Madryt (DNB) + Real strzeli powyżej 3,5 cornerów kurs łączny: 4,32 (-podatek) buk: Totolotek ⛔
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Pominąwszy kwestię prestiżu, punkty za ten mecz nie będą liczone wyżej niż np z Eibarem lub Malagą Nie jest to żaden puchar, a oba zespoły czeka przeprawa w LM.
Jak zwykle pierdzielisz trzy po trzy... W Lidze Mistrzow graja za jakies 3,5 tygodnia, ponadto teraz beda jeszcze mecze reprezentacji, co to ma znaczenie, ze czeka ich CL?
W kwestii liczenia punktow myslisz sie oczywiscie rowniez, bo w Hiszpanii o mistrzostwie przy rownej liczbie punktow liczy sie przede wszystkim wynik bezposrednich meczow, co oznacza, ze nie jest to mecz o zwykle trzy punkty, ktore beda tak samo liczone, bo wygrana w Gran Derbi daje kopa na reszte sezonu to raz.
Dwa jesli obie ekipy skoncza z taka samo iloscia punktow, to o tytule zdecyduje wynik meczow bezposrednich (w dalszej kolejnosci bramki), dlatego nie bedzie to mecz, w ktorym pkt liczyc sie beda jak te za Eibar... Barca pierwszy mecz dostala dosc mocno na Bernabeu, wiec teraz musi wygrac przynajmniej dwoma bramkami. Na pewno jest w stanie to zrobic. Tak jak Real jest w stanie wygrac na Camp Nou, ale przy obecnej dyspozycji i tym jak graja nie chce mi sie w to wierzyc, ale ze to El Clasico, to tak naprawde ciezko wyrokowac kto jak zagra - kurs na FCB jest slaby i lepiej poczekac az na live podskoczy, albo jak Barca bedzie wygladac pod bramka Casillasa, bo jesli beda kompromitowac sie jak z City, to szkoda nerwow na taki kurs...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak zwykle pierdzielisz trzy po trzy... W Lidze Mistrzow graja za jakies 3,5 tygodnia, ponadto teraz beda jeszcze mecze reprezentacji, co to ma znaczenie, ze czeka ich CL?
W kwestii liczenia punktow myslisz sie oczywiscie rowniez, bo w Hiszpanii o mistrzostwie przy rownej liczbie punktow liczy sie przede wszystkim wynik bezposrednich meczow, co oznacza, ze nie jest to mecz o zwykle trzy punkty, ktore beda tak samo liczone, bo wygrana w Gran Derbi daje kopa na reszte sezonu to raz.
Dwa jesli obie ekipy skoncza z taka samo iloscia punktow, to o tytule zdecyduje wynik meczow bezposrednich (w dalszej kolejnosci bramki), dlatego nie bedzie to mecz, w ktorym pkt liczyc sie beda jak te za Eibar... Barca pierwszy mecz dostala dosc mocno na Bernabeu, wiec teraz musi wygrac przynajmniej dwoma bramkami. Na pewno jest w stanie to zrobic. Tak jak Real jest w stanie wygrac na Camp Nou, ale przy obecnej dyspozycji i tym jak graja nie chce mi sie w to wierzyc, ale ze to El Clasico, to tak naprawde ciezko wyrokowac kto jak zagra - kurs na FCB jest slaby i lepiej poczekac az na live podskoczy, albo jak Barca bedzie wygladac pod bramka Casillasa, bo jesli beda kompromitowac sie jak z City, to szkoda nerwow na taki kurs...
A czy ty myślisz, że ja o tym wszystkim nie wiem ? Co z tego, że w LM będą grać za 3 tygodnie. Naszego Błaszczykowskiego kontuzja wyłączyła na rok. To miałem na myśli pisząc o przeprawie w LM, przecież nie będę pisał elaboratów jak do 5 latków, żeby wszystko wyjaśniać. Wydawało mi się to oczywiste, że chodzi o oszczędzanie zawodników przed kontuzjami. Jeśli zaś chodzi o punkty, Twoje założenie było by prawdziwe gdyby obie drużyny już do końca sezonu szły łeb w łeb, no i Barca w tym zaliczyła 1 remis. Nie chcę dokładnie tłumaczyć, każdy zna tabelę. Nie jest to jednak mecz przedostatniej kolejki żeby to miało aż takie znaczenie, żeby liczył się bilans bezpośredni. Do końca na pewno będą, a przynajmniej powinny oba zespołu bardzo dbać aby właśnie nie dopuścić nigdy do tego, żeby liczył się bilans bezpośredni i po prostu wygrać o ten punkt więcej. Tym nie mniej przyznaję Ci rację, że troszkę się zagalopowałem z tym Eibarem. Rzeczywiście w kwestii arytmetyki to jakieś 10% więcej może być skupienia tym nie mniej to nie jest aż tak ważne jak twierdzisz. Co do ostatniej części się całkowicie zgadzam - przedmeczowo po takim kursie nie warto grać Barcelony.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona z kolei nawet patrząc na kursy jest bardzo mocno faworyzowana, a tak naprawdę, owszem gra ładnie, ale nie było w ciągu ostatniego pół roku topowego zespołu na miarę Realu, żeby można było to prawidłowo zweryfikować.
Nie no chłopie, teraz to zwariowałeś. Przecież Barcelona rozegrała trzy mecze z mistrzem Hiszpanii, Atletico Madryt, i wszystkie te mecze wygrała (m.in. na Calderon 3:2). Jak wiemy Real oba spotkania z Atletico przegrał, w tym ostatnie jak że boleśnie 0:4. I nie wnikam czy to była liga czy CdR, liczy się wynik bo on &quot;idzie w świat&quot;. W dodatku dwumecz z PSG w grupie oraz niedawno z Manchesterem City. Jeśli bierzemy pod uwagę obecną formę Realu to Manchester City niewątpliwie prezentuje ten sam poziom. Z resztą, gdyby Aguero wykorzystał karnego to wtedy dopiero zaczęłyby się emocje. I trochę, nawet jako fan Barcy, żałuję, że tak się nie stało bo choć trochę ożywiło by się spotkanie. A tak, zrobił to sam Messi. A PSG i Atletico to przecież również klasowe zespoły, nawet nie będę przytaczał argumentów bo to jest jasne. Tak więc absolutnie nie zgadzam się z takimi stwierdzeniami, jak to powyżej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie no chłopie, teraz to zwariowałeś. Przecież Barcelona rozegrała trzy mecze z mistrzem Hiszpanii, Atletico Madryt, i wszystkie te mecze wygrała (m.in. na Calderon 3:2). Jak wiemy Real oba spotkania z Atletico przegrał, w tym ostatnie jak że boleśnie 0:4. I nie wnikam czy to była liga czy CdR, liczy się wynik bo on &quot;idzie w świat&quot;. W dodatku dwumecz z PSG w grupie oraz niedawno z Manchesterem City. Jeśli bierzemy pod uwagę obecną formę Realu to Manchester City niewątpliwie prezentuje ten sam poziom. Z resztą, gdyby Aguero wykorzystał karnego to wtedy dopiero zaczęłyby się emocje. I trochę, nawet jako fan Barcy, żałuję, że tak się nie stało bo choć trochę ożywiło by się spotkanie. A tak, zrobił to sam Messi. A PSG i Atletico to przecież również klasowe zespoły, nawet nie będę przytaczał argumentów bo to jest jasne. Tak więc absolutnie nie zgadzam się z takimi stwierdzeniami, jak to powyżej.
Na wstępie napiszę, że cieszę się, że można podyskutować na poziomie bez hejtowania i usuwania postów. Napisałem swój pierwszy post trochę prowokacyjnie, żeby rozruszać dyskusję i miałem świadomość, że pisząc o braku topowego przeciwnika w ciągu ostatniego pół roku narażę się na ripostę. Z przytoczonych przez Ciebie zespołów akurat Atletico nie jest jak dla mnie w żadnej formie, ostatni dwumecz z Bayerem w LM tylko mnie utwierdził w tym, zaś PSG przecież wygrało w 1 meczu z Barceloną. Oczywiście inna sprawa, że z tym samym Atletico Real przegrał.
 
S 0

sebaaa

Użytkownik
Na wstępie napiszę, że cieszę się, że można podyskutować na poziomie bez hejtowania i usuwania postów. Napisałem swój pierwszy post trochę prowokacyjnie, żeby rozruszać dyskusję i miałem świadomość, że pisząc o braku topowego przeciwnika w ciągu ostatniego pół roku narażę się na ripostę. Z przytoczonych przez Ciebie zespołów akurat Atletico nie jest jak dla mnie w żadnej formie, ostatni dwumecz z Bayerem w LM tylko mnie utwierdził w tym, zaś PSG przecież wygrało w 1 meczu z Barceloną. Oczywiście inna sprawa, że z tym samym Atletico Real przegrał.
Prosze cie wez sie nie kompromituj... Atletico nie jest dla ciebie topowym zespolem? Jesli nie bedace w formie athletico rozjechalo real jak bura s*ke to co zrobi z nimi Barcelona ktora w ostatnich 2 miesiacach 3-krotnie na luzie pokonała aktualnego mistrza hiszpani? PSG tez nie? A moze obecny mistrz &#39;&#39;najlepszej ligi swiata&#39;&#39; to wciaz zespol ktory ty nie kwalifikujesz jako rywala z najwyzszej polki,tak? Normalnie cycki opadaja jak sie takie rzeczy czyta...
Jakos nie chce mi sie wierzyc w teze, ze w darbach moze wszystko sie wydarzyc, po prostu w tym momencie Barca w obecnej formie nie jest w zasiegu Realu Madryt i tyle w temacie. Kazdy o zdrowych zmyslach ktory sledzi La Liga przyzna mi racje w tej materi... Jako kilkuletni kibic Barcy ktory oglada regularnie poczynania swoich idoli, moge powiedziec, ze tak grajacej Barcelony nie widzialem od czasow Pepa, jesli Barca bedzie rozwijac sie w tym samym tempie co teraz, to za rok-dwa moze byc nawet lepsza niz Dream Team Guardioli. Lucho z druzyny ktora byla w marazmie z zerowym pomyslem na gre, w ciagu pol roku zrobil istna maszyne do wygrywania. Duma Kataloni w takim gazie jak teraz nie byla od 3lat i z forma trafila idealnie na El Classico, wiec teraz chwila konkluzji, obecnie grajaca Barca vs real ktory jest w dolku i wychodzi na to ze 1,8 na &#39;&#39;czysta jedynke&#39;&#39; jest sporym value ????
 
deepred 735,9K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jako fan &quot;Królewskich&quot; z pewnością nie zagram przeciwko nim, mimo, że wiem, że najprawdopodobniej Barca pokaże jutro swoją wyższość. Natomiast jestem przekonany, że podopieczni Ancelottiego zagrają o niebo lepiej niż w ostatnich miesiącach. Lawina krytyki jaka spadła na zespół gości tego spotkania jest całkowicie zasłużona. Carletto cały czas mówił o intensywności w grze, bla, bla, bla. Nic z tego nie wychodziło. Ostatnie spotkanie z Levante to kolejny mecz zagrany bez intensywności, po to, żeby zainkasować trzy punkty po jak najniższej linii oporu. Dużym plusem gry jest powrót Luki Modricia, który zagrał niemal bezbłędne spotkanie z Levante, ale wiadomo, jakiej klasy jest rywal z Valencii. Nie zmienia to jednak faktu, że po kilkumiesięcznym rozbracie z futbolem zagrał bardzo dobry mecz. Posyłał świetne krosy, miał dobre czucie piłki i regulował tempo gry. Toni Kroos miał wreszcie okazję odpocząć, a jego brak na tle Levante był niemalże niewidoczny. Świetny występ zaliczył też Ramos, a jego penetrujące podania i doskonałe jak w przypadku Luki Modricia krosy rozciągały i tak niezbyt dobrą obronę rywala. Trzeba przyznać, że w spotkaniu z Barcą Królewscy nie będą odstawali od katalońskich pomocników, przynajmniej nazwiskami. Wydaje mi się, że Carletto wyjdzie ponownie 4-3-3, chociaż lepiej byłoby wyjść 4-4-2, z Isco na lewym skrzydle, Kroosem i Modriciem w środku, oraz Bale&#39;m na prawej stronie oraz dwójką Karim-Cristiano z przodu. System 4-4-2 bardzo dobrze sprawdzał się na bardzo ważne mecze i Królewscy nie dość, że strzelali dużo goli, to jeszcze ich nie tracili. Jakość środkowej linii była na najwyższym światowym poziomie, a pressing Los Merengues zaczynał się już na 30-40 metrze przed bramką rywala. Swoboda gry i duża kontrola piłki, to cechowało Królewskich. Później wypadł Modric i w sumie od tego się zaczęło. Na początku było jeszcze bardzo dobrze, ale potem doszło zmęczenie i przerwa świąteczna. Wszyscy wiemy jak było później. Mimo wszystko sądzę, że Real jest w stanie strzelić przynajmniej jednego gola na CN.
Jeżeli chodzi o Barcę, to wiadomo wszystko. Świetna forma trio ofensywnego Messi-Suarez-Neymar. Argentyńczyk zaliczył jedno z najlepszych jego spotkań w ostatnich latach w meczu z City na Camp Nou. Mimo tego, że nie strzelił gola to był absolutnie najlepszym graczem tego spotkania. Gdyby nie Hart, to skończyłoby się pogromem. Messi schudł jakieś 3-4 kilogramy, nie tracąc przy tym siły i od razu widać, jakiej klasy jest piłkarzem. Jestem pewny, że będzie jednym z głównych aktorów niedzielnego widowiska. W zasadzie o Barcelonie nie ma o czym pisać, bo widać jak grają, poza tym nie śledzę aż tak dokładnie ich gry, bo tak jak wcześniej wspomniałem jestem kibicem Realu. Spotkanie jak zwykle zapowiada się niezwykle ciekawie.
Mam nadzieję, że moje wypociny w czymś wam pomogą. Nie sugerujcie się raczej moim typem, postawię coś tylko dlatego, żeby się ciekawiej mecz oglądało. ????
Over 3,5 2,06 PinnacleSports
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Witam panowie. Bez zbednej analizy bo to i tak jest od D rozbic w takich meczach. Kurs na Barcelone obecnie po 1.67, nie wiem kto wogole gra po takim kursie. Tak jest to najbardziej prawdopodobny scenariusz, ale w pilce za duzo rzeczy idzie nie po mysli ze tak powiem: nie odgwizdany spalony, jakas czerwona kartka, karny, strzal zycia, blad bramkarza itd itp tego jest za duzo zeby grac czysta jedynke po takim kursie. Dodatkowo w pierwszym spotkaniu Barca strzelila bramke na 0:1 po komedii w obronie Realu, a potem oddali pole i dostali 3. Ja proponuje: X/obie strzela 4.50 lub dokladny wynik 2:1 po 8.0 zl. Kursy z sts.pl.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
william-hill 27

william-hill

Użytkownik


Oferta William Hill na &quot;El Clasico&quot; to ponad 225 różnych możliwości typowania. Jeśli zarówno
Messi jak i Ronaldo strzelą bramkę w niedzielę, to każda postawiona złotówka daje zwrot 4.50.
:gool:
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Gran Derbi mecz na który czekają miliony widzów na całym świecie. Jeśli popatrzymy na poprzednie pojedynki tych drużyn możemy zauważyć pewną prawidłowość. Duże ilości bramek zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
W tym meczu nieważne w jakiej formie są obie drużyny, gra jest na 100%. Zmierzam do tego, że Real pomimo ostatnio słabszej dyspozycji nie wyjdzie tylko po to by dostać kilka bramek i zjechać do szatni.
Wszyscy wiedzą o co toczy się gra, zważywszy, że w tabeli dzieli te drużyny zaledwie 1 punkt.
Messi obecnie jest w świetnej formie, kreuje, strzela, najważniejsze ogniwo Barcelonki. W takiej formie szczerze wątpie, że Barcelona ten mecz przegra. Messi może jak najbardziej zadecydować o przebiegu tego spotkania. Błysk jego geniuszu i mamy 1 bramkę, gdy jest w formie jest nie do zatrzymania.
Nie można zapomnieć o pozostałych graczach: Neymar i Suarez.
Nie ma za wiele pisać o tym meczu, na pewno ujrzymy kilka bramek. Ciekawe jak zagra Cristiano Ronaldo, będący ostatnio w słabszej dyspozycji, czy też Gareth Bale, który zupełnie zatracił swój instynkt strzelecki. Widząc jego poczynania można dojść do wniosku, że po boisku biega jakiś zupełnie inny zawodnik.

Barcelona chcąc zdobyć mistrzostwo Hiszpanii musi takie mecze wygrywać, jeśli jeszcze dostaje Real w słabszej formie, to takie spotkania są must win.
Barcelona 1 @ 1,66
over 2,5 i BTS @ 1,61
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Zgarnij tablet: Samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black

Nie masz jeszcze konta w Betsson? Mamy dla Ciebie niespodziankę.
Tylko w niedziela tj. 22.03.2015 nowi klienci Betsson (dokonujący depozytu po raz pierwszy dnia 22.03) mają szansę wylosować ultranowoczesny tablet samsung Galaxy Tab 4 10.1 16GB 4G LTE black!
Promocja jest skierowana tylko dla użytkowników forum.bukmacherskie.com! Dzięki temu wasze szansę na wylosowanie są bardzo wysokie. Zgłoszeń będzie niewiele, a to zwiększa Wasze prawdopodobieństwo!

Zasady:

1. Załóż konto w Betsson 22 marca z promocyjnego linku
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Nie masz konta na forum.bukmacherskie.com to również musi je założyć. Prosimy nie używać przy rejestracji poczty onet.pl, gdyż nie dochodzą linki aktywacyjne
)

2. Dokonaj depozytu (może on być minimalny)

3. Obstaw zdarzenie FC Barcelona - Real Madryt

4. Wyślij zgłoszenie o tablet tj. napisz post w tym temacie o treści &quot;biorę udział w promocji&quot;
Link: http://forum.bukmacherskie.com/f22/obstaw-i-zgarnij-tablet-jednodniowa-promocja-w-betsson-22-03-2015-a-119876.html#post5237920

Wszystko jasne i proste? To zaczynamy!


Nie przekonałem Cię?
Pamiętaj, tylko u nas nowi gracze otrzymują na START dwa bonusy powitalne: Darmowy zakład do 200PLN i bonus od wpłaty 100% do 120PLN!
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Barcelona - Real M.
Mecz na który,czekają nie tylko kibice w Hiszpanii a cały Świat. Gran Derbi największa uczta piłkarska nie ma się co dziwić po jednej jak i po drugiej stronie największe gwiazdy futbolu.
Real który w chwili obecnej zajmuje 2 miejsce i traci 1 punkt do Barsy nie był ostatnio w najlepszej formie,pierw przegrana z Baskami 1-0 parę dni później kilka minut grozy w rewanżu z Schalke w LM. Lecz to nieważne gdyż, przyszedł mecz na który mobilizuje się cały rok.
Barcelona,która jest w świetnej formie bez problemowy awans do 1/4 LM pokonując MC, w La Liga w chwili obecnej po wpadkach Realu jest na fotelu lidera.
Bukmacherzy jak zwykle nieco za bardzo faworyzują gospodarza stawiać na Barcelonę po kursie 1,65 kompletna przesada, to mecz w którym wynik zawsze będzie nieprzewidywalny.Także, nie ma sensu typować zwycięzcę w takim meczu.
Jedynie co warto zagrać to over Rzutów rożnych Realu, linia niska 3,5 a więc,znając grę Realu tą linię nawet mogą przekroczyć już w 1 połowie.

Typ: Real over 3,5 RR 1,66@ bet365 4/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom