>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fb Fifa 09 Cup

J 19

jajo

Użytkownik
Samozwańczo zgłaszam się do organizacji takiego turnieju. Dla emocji pogramy z wpisowym 10zł na osobę. Całość wygrywa zwycięzca turnieju. System rozgrywek (liga, puchar, grupy) ustalimy po ilości zapisanych osób.
Gramy wg zasad:
czas: 6 minut
bramkarz: world class
prędkość: normal
zakazany bug: wrzucanie piłki na poprzeczkę z rogu
To tak, żeby każdy wiedział na co się pisze. Dodatkowe zasady jak postępujemy przy rozłączaniu itp. ustalę przed rozpoczęciem turnieju.
Zamierzam zorganizować turniej, nawet jak będziemy mieli grać we 3.
Zapisy tutaj, dane do przelewu podam na pw.
ps. zachęcam do reklamowania turnieju.
zapisani uczestnicy:
1. jajo
 
J 19

jajo

Użytkownik
ja gram od 12 i nie lubię wszystkich form odrealnienia prawdziwej piłki, np. przez nienaturalną szybkość. Sądzę, że można to przemyśleć, np. rozwiązać poprzez granie dwumeczu na prędkości wybranej przez każdego zawodnika. Zachęcam do zapisów
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Ajaj kilka sparingów z Easy to normalnie pogrom, możecie mnie zasponsorować hehe;p
pomyśle nad zapisem jeszcze jak będzię powyżej 10 osób
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
easy mocny był, jest i będzie :]
zapisani uczestnicy:
1. jajo
2. easy
3. sawas
Ale uprzedzam, że startować mogę dopiero po weekendzie.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja oczywiscie chetny jednak narazie mam bardzo mały dostep do komputera i nie bede mogl grac, jednak mam nadzieje ze sie to w najblizszym czasie zmieni.
Easy załatwiaj ekipe i sie zagra jakis turniej;)
 
J 19

jajo

Użytkownik
W tej chwili są nas 4 osoby. Właśnie przesyłam tym użytkownikom dane do przelewu. Daję też czas do następnej niedzieli tj. 29.03. na wpłaty. W międzyczasie istnieje też możliwość zgłoszenia kolejnych użytkowników. W razie problemów czasowych akceptuję screena przelewu.
pozdrawiam i zapraszam
1. jajo
2. easy
3. sawas
4. komaro
Te osoby uważam za zapisane
 
Do góry Bottom