>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Faworyt traci gola

shagrath 45

shagrath

Użytkownik
Na WilliamHill w ofercie nie mam tego akurat, ale zobacz na bet365 że Omonia Nicosia strzeli przeciwko Lechowi.. Lech dziś straszne braki w składzie..
Ja osobiescie zasugeruje się tym typem, ale zagram go na Omonie ale System Cover..
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Masz jakiś link do składów ? Jeśli możesz to podaj w temacie lub na PW.
Znalazłem w STS zakład, że Omonia strzeli gola, jednak jest po kursie 1,35. Nie wiem czy jest to warte ryzyka. Lepszego kursu nie mogę złapać bo po prostu inne buki nie mają takiego zakładu ...
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Piąty typ, znów Białoruś. Mecz rozgrywa lider, który od 9 meczy nie stracił gola a łącznie na 14 kolejek tylko 2 razy nie zachowali czystego konta. No właśnie, kierując się zasadą &quot;każda seria kiedyś się kończy&quot; stawiam, że tym razem mogą stracić chociażby jednego gola. Ich rywal ( Zhodino ) nie ma imponujących wyników oraz plasuje się na 7 pozycji w tabeli. Soligorsk ma bezpieczną przewagę 6 punktów nad drugim BATE - tu oczekuję na jakiś moment rozprężenia/dekoncentracji.
Soligorsk - Zhodino ✅ 2-1
typ : Zhodino strzeli gola
kurs : 2 ( w Milenium jest 1.95 )
bukmacher : STS
saldo : -24j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Next bet ;) Lider z Reykjavik przyjeżdża w gościnę do 11 drużyny tabeli - Fylkir. Zauważyłem, że goście mimo zwycięstw w 3 ostatnich zawsze tracili gola. Ostatnio łamałem serię, więc dziś spróbuję podtrzymać. Co do gospodarzy do raczej nic specjalnego a właściwie masakra, 2 pkt. na 8 spotkań ? Słabo, to oznacza, że meczu jeszcze nie wygrali. Może pora zdobyć komplet punktów przed własną publicznością ? Po raz kolejny liczę na typowego farta i moment dekoncentracji, ale nawet najlepsi typerzy muszą na szczęściu polegać ...
Fylkir - Reykjavik ✅ 2-3
typ : Fylkir strzeli gola
kurs : 1,5
bukmacher : Bet365
saldo : -19j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Trochę zaniedbałem temacik, powód ? Lenistwo ...
Co do meczu, jest to spotkanie ligi ekwadorskiej, mecz pomiędzy Barceloną SC a Macarą. Przyznam się bez bicia, że typ &quot;na wariata&quot;. Dlaczego ? Sprawdzam skuteczność strategi &quot;faworyt traci gola&quot; w pierwszych kolejkach. Często w tym momencie brakuje koncentracji, zawodnicy nie są w gazie i brakuje formy. Czasem przerwa służy, czasem nie. Zobaczymy.

Barcelona SC - Macara ⛔ 0-0
typ : Macara strzeli gola
kurs : 2,5
bukmacher : Bet365

saldo : -29j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
W temacie http://forum.bukmacherskie.com/f21/gold-cup-usa-2013-7-07-28-07-a-93608.html użytkownik Hansa napisał przekonywującą mnie analizę do zagrania przeciwko Kanadzie. Na dodatek w reprezentacji Martyniki jako napastnik występuje znany Frederic Piquionne. Grał on w solidnych europejskich klubach. Jego doświadczenie może przynieść oczekiwany efekt w postaci gola. Typ czasowo na styk, ale wybaczcie - mimo młodego wieku już słaba pamięć :/

Kanada - Martynika ✅ 0-1
typ : Martynika strzeli gola
kurs : 1,72
bukmacher : Bet365

saldo : -22j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Niestety jestem ciamajda i zapomniałem podać typu na mecz Meksyk - Panama. Miałbym prośbę do wszystkich przeglądających, co wiedzą jaki był kurs na gola Panamczyków, żeby napisali tutaj lub prywatną wiadomość. Chcę wiedzieć dla czystej ciekawości.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Ostatni oficjalny mecz piłkarze Hondurasu rozegrali 18 czerwca, przegrywając w ramach eliminacji do MŚ ze Stanami Zjednoczonymi (0-1). Wówczas wystąpili w następującym składzie:
Noel Valladares - Arnold Peralta, Jose Velasquez, Juan Pablo Montes, Emilio Izaguirre - Andy Najar, Wilson Palacios, Jorge Claros, Roger Espinoza - Mario Martinez, Carlo Costly
+ weszli z ławki: Oscar Boniek Garcia, Marvin Chavez, Roger Rojas
+ nie zagrali: Kevin Hernandez, Osman Chavez, Brayan Beckeles, Juan Carlos Garcia, Rony Martinez, Diego Reyes, Johnny Leveron, Donis Escober, Orlin Peralta
Na czerwono zaznaczyłem zawodników, których brakuje w kadrze na Gold Cup (ci, którzy są - na zielono). To podstawowy bramkarz, obrońcy – lewy i prawy, pomocnicy – lewy i defensywny oraz aktualnie najlepszy napastnik w reprezentacji (były gracz GKS-u Bełchatów, 6. miejsce w klasyfikacji strzelców w drużynie narodowej Hondurasu). Jak widać, brakuje więcej niż połowy wyjściowego zestawienia.
W dziale z typami na turniej Gold Cup zobaczyłem powyższy post i postanowiłem zagrać przeciwko Hondurasowi. W dodatku Haiti już nas zaskoczyło w meczach z Włochami i Hiszpanią, gdzie z &quot;makaroniarzami&quot; ugrali remis a z mistrzami świata przegrali tylko jedną bramką, w obu meczach co najmniej strzelili gola ! Można kwestionować nastawienie europejskich gigantów, jednak ja jestem zdania, że takie rezultaty to nie jest przypadek. Ta drużyna ma możliwości, żeby ukąsić ;)
Haiti - Honduras ⛔ 0-2
typ : Haiti strzeli gola
kurs : 1,83
bukmacher : Bet365
saldo : -32j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Dziesiąty typ, po nim będą krótkie staty. Na ruszt rzucam puchar Islandii, wiadomo w tych rozgrywkach lubią pojawiać się niespodzianki, więc czemu nie liczyć znowu na odrobinkę szczęścia ?
Grotta - Fram ✅ 1-2 ( po dogrywce )
typ : Grotta strzeli gola
kurs : 1,60
bukmacher : Expekt
saldo : -26j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
zagrane typy : 10
trafione typy : 5
nietrafione typy : 5
skuteczność : 50%
saldo : -26j

wniosek : Muszę grać kursy większe niż 2, ponieważ moja skuteczność wynosi 50% i żeby wyjść na jakikolwiek ✅ trzeba łapać lepsze okazje. Co do tego ujemnego salda to troche źle to wygląda, ale to dopiero pierwsze 10 typów i przyznam się, że jeszcze nie mogę znaleźć kryterium analizy, sposobu doboru spotkań. Jednak myślę, że im więcej będę próbować, tym lepiej będzie mi szło.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Zaczynamy kolejną dziesiątkę typów. Dziś wpadł mi w oko Superpuchar Ukrainy, zmierzą się w nim Chornomorets Odessa oraz dobrze wszystkim znany brazylijsko-ukraiński Szachtar Donieck. Upatruje się tutaj trudnej przeprawy dla Szachtara z powodu utraty dwóch kluczowych defensywnych postaci - Fernandinho oraz Razwana Rata do tego dochodzi Henrikh Mikhitaryan, co prawda jest to zawodnik ofensywny i z obroną miał mało wspólnego jednak jego odejście może spowodować początkowy brak zgrania i nieporozumienie w szeregach mistrza Ukrainy. Oczywiście nie zapominam o wzmocnieniach, ale nie sądzę by od razu dobrze mogli zastąpić trójkę, która opuściła Szachtar. Skład Odessy nie powala na kolana, ale jak zawsze jestem dobrej myśli ;)

Odessa - Szachtar ✅ 1-3
typ : Odessa strzeli gola
kurs : 1,72
bukmacher : Bet365

saldo : -19j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Pierwsza szwajcarska, licząc na początkowe rozkojarzenie potentata. Niby miało być grane od 2 w górę, ale ten mecz wydaje mi się odpowiedni do pogrania. Jak będzie zobaczymy.

Basel - Aarau ✅ 3-1
typ : Aarau strzeli gola
kurs : 1,66
bukmacher : Bet365

saldo : -13j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Liga Mistrzów, kwalifikacje, maltańska Birkirkara oraz słoweński Maribor. Liczę na niespodziankę, pomoc publiczności i niemoc Mariboru, który moim zdaniem nie jest wcale taki dobry jak mówią nam kursy.

Birkirkara - Maribor ⛔ 0-0
typ : Birkirkara strzeli gola
kurs : 1,83
bukmacher : Bet365

saldo : -11j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Kwalifkacje Ligi Mistrzów. Celtic słabo pokazał się w sparingach. Tracił sporo goli ( 2:6 z Greuther Fuerth, 0:3 z Unionem Berlin oraz 1:2 z rumuńskim Cluj. W dodatku odchodzi Wanyama, jeden z najważniejszych zawodników układanki Lennona. Bardziej gram przeciwko Celtom niż w kierunku gospodarzy, ponieważ oni nie są potęgą futbolową.

Cliftonville - Celtic ⛔ 0-3
typ : Cliftonville streli gola
kurs : 1,80
bukmacher : Bet365

saldo : -21j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Patrząc na początkową grę Legii z TNS, lekkie podniecenie po walijskim come backu, problemy defensywne wojskowych oraz cuda z początku zeszłego sezonu w wykonaniu Widzewa - typuje co najmniej jedną bramkę dla gości.
Legia - Widzew ✅ 5-1
typ : Widzew strzeli gola
kurs : 2
bukmacher : Bet365
saldo : -11j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Wpadł mi w oko mecz rozpoczynający zmagania w Belgi. Drużyny, które zainaugurują sezon to Club Brugge i Charleroi. Gospodarze trapieni kontuzjami/zawieszeniami/brakami z składzie mogą zacząć od faulstartu. Liczę na wzmocnionych nowymi grajkami gości.
Club Brugge - Charleoi ⛔ 2-0
typ : Charleoi strzeli gola
kurs : 1,80
bukmacher : Bet365
saldo : -21j
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Lecimy dalej, dziś 3 kolejka &quot;Ekstra&quot;klasy, mecz wojskowych z góralami, mistrz z jedną z najdziwniejszych drużyn ligi. Ekipa z południa lubi sprawiać niespodzianki. Ciężko mi ocieniać postawę Legii. Mecze z New Saints i wyjazd z Molde - masakra, zaś spotkania ligowe ( Widzew/Pogoń ) dość nieźle, wysokie wygrane, nie najgorsza gra. Dziś jednak dam pole do popisu góralom ????

Legia - Podbeskidzie ⛔ 4-0
typ : Podbeskidzie strzeli gola
kurs : 2,1
bukmacher : Bet365

saldo : -31j
 
Do góry Bottom