>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Farson NHL

farson 52

farson

Użytkownik
Tampa Bay Lightning@Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning [email protected]⛔
Już wiem, że typ na 100% nie wejdzie. Wątpie nawet, że wygrają to spotkanie, bo oglądam je właśnie na żywo. Rozumiem, że sport rządzi się swoimi prawami, ale to jest po prostu dno, to co gra Lightning. Totalnie zniknęli na tle Jackets.
 
farson 52

farson

Użytkownik
Washington Capitals@Columbus Blue Jackets - Washington Capitals [email protected]⛔

Tampa Bay Lightning@Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 60&#39;@1.70✅

Dodatkowo polecam mój drugi ulubiony zespół (po Minnesocie) jakby ktoś chciał sobie dodać do ako:

Boston Bruins@Chicago Blackhawks - Boston Bruins [email protected]✅

Warto również rozważyć wygraną Bruins(kurs 2.01), bo może i Blakchawks są obecnie najbardziej &quot;stabilnym&quot; zespołem w lidze, ale Miśki u siebie potrafią się postawić każdemu teamowi. Jeśli tylko nie będą grać zbyt ostro(a tak zazwyczaj grają zwłaszcza u siebie) i obędzie się bez kar, to jest całkiem spora szansa na wygraną.
 
farson 52

farson

Użytkownik
Mniejsze ryzyko:
Detroit Red Wings@Florida Panthers -Florida Panthers +1.5 @1.57✅
Tu można dodać jeszcze Edmonton +1.5 kurs 1.48 i wyjdzie całkiem przyjemne ako 2.32 ????
Większe ryzyko:
Edmonton Oilers@Anaheim Ducks - Edmonton Oilers [email protected]⛔
 
farson 52

farson

Użytkownik
Boston Bruins@Ottawa Senators - Boston Bruins 60&#39;@1.85⛔
Vancouver Canucks@New York Rangers - Vancouver Canucks [email protected]⛔
Arizona Coyotes@Minnesota Wild - Minnesota Wild [email protected]✅
E: Miskom zabrakło zwyczajnie szczęścia. Cztery trafienia w słupek to spory niefart. Co do Vancouver to nawet nie ma czego komentować. ..Tylko Minnesota nie zawiodła.
 
farson 52

farson

Użytkownik
To był ostatni - setny - mój typ. Za dużo straciłem na bukmacherce i nie widzę sensu marnowania dalszych pieniędzy.

Życzę wszystkim powodzenia w dalszej grze :)
 
borys91 60

borys91

Użytkownik
To był ostatni - setny - mój typ. Za dużo straciłem na bukmacherce i nie widzę sensu marnowania dalszych pieniędzy.
Życzę wszystkim powodzenia w dalszej grze :)
Wrócisz prędzej niż Ci się wydaje, oby z większym fartem. Przerwa dobra sprawa. Nabierz dystansu, wyciągnij wnioski z dotychczasowej gry, wyznacz realne cele i wracaj Kolego:grin:
 
farson 52

farson

Użytkownik
Wiem, że większość wraca, ale ja się pobawilem i mi styknie. Dla mnie obstawianie było dodatkiem, &quot;boosterem&quot; emocji dla spotkań którymi się naprawdę interesowałem że względów sportowych, a nie szansy zarobku. Mysle, że wracają właśnie Ci, którzy są nastawieni na zarobek, bo 95% tak gra i to żadna tajemnica.

Ją nie umiem po prostu grać, a nie chce mi się nad tym zastanawiać skoro robiłem to dla funu. Swoje typy mogę podawać choćby w Rankingu NHL, ale nie chce komuś sugerować, że coś mógłby wygrać.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom