>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Yahoo! NFL 2014

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Plus, proponuje wprowadzić FAAB czyli Free Agent Aquisation Budget (ok 100$), zawsze to jakieś urozmaicenie gry - ślepa licytacja free agenta - wystawiasz swoją kwotę, ktoś inny swoją, wygrywa ten który wystawi większą, a jeśli kwoty są takie same to zastosowanie mają reguły ogólne.
podbijam
i z tego co widzę mamy w rosterze IR...nie wiem czy w ligach redraftowych IR ma jakiś sens...sezon jest na tyle krótki, że zawodnicy którzy lądują na IR już nie wracają, a jeśli wracają do dopiero na playoffy, dlatego lepiej dodać BN w miejsce tego IR wg mnie
 
juan_antonio 52

juan_antonio

Użytkownik
Wymiana IR na bench to chyba dobry pomysł. Po 2 tyg preseasonu ciężko znaleźć jakąś postać z top100 która zacznie sezon na IR i wróci.
Sposób pozyskiwania FA można spróbować budżetowe zawsze to jakieś urozmaicenie
 
grzesio 42,2K

grzesio

Forum VIP
Plus, proponuje wprowadzić FAAB czyli Free Agent Aquisation Budget (ok 100$), zawsze to jakieś urozmaicenie gry - ślepa licytacja free agenta - wystawiasz swoją kwotę, ktoś inny swoją, wygrywa ten który wystawi większą, a jeśli kwoty są takie same to zastosowanie mają reguły ogólne.
gdzie to ustawić ? :grin:
 
grzesio 42,2K

grzesio

Forum VIP
Zaraz, zaraz... po jaką cholerę :grin: Się pytał ktoś nas o zdanie ? Ja na ten przykład nie lubię takich urozmaiceń :razz:
Z całym szacunkiem , ale leży takie ogłoszenie całe dwa tygodnie na forum i nikt się nie odezwie - a jak są zmiany to eh... :razz:
Póki co wywaliłem IR , zmniejszyłem czas na pick w Drafcie do minuty i coś tam jeszcze zrobiłem...:razz:
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
gdzie to ustawić ? :grin:
Commish tools, Team Management, Acquisition Budget


Michael Ellis, z całym szacunkiem :grin:, ale fantasy football się rozwija i system z budżetem jest bardziej sprawiedliwy niż tradycyjne rozwiązanie - jak w życiu - chcę, mam pieniądze to płacę i mam, jak ktoś płaci więcej to ten ktoś ma; normalne reguły rynku; chcę kogoś z waiversa, daje swoją cenę; jeśli ty cenisz go bardziej to i tak będziesz go miał. Nikt się nie odniósł to przyjmujemy przez aklamację:grin:
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
To zaproponuj coś swojego w takim razie ;)
Też lubię po jakimś czasie zmiany :razz:
I tu leży pies pogrzebany, bo ja nie chcę nic zmieniać :razz:
Dodam oczywiście, że w pełni zaakceptuje Wasze głupie pomysły, bo granie z Wami to prawdziwa przyjemność i nic mi nie przeszkodzi w skopaniu Wam tyłków po raz kolejny ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Draft w lidze Dynasty zostawiamy na dzisiaj na 21 czy przekładamy na następny poniedziałek??
Bzyku
Shen
Grzesio - dzisiaj;
JuanAntonio - dzisiaj
Jasper - dzisiaj
Valverde
Bart - dzisiaj;
ja - mogę i dzisiaj i za tydzień;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Sorry, miałem przepełnioną skrzynkę..odnośnie rodzaju draftu...może być aukcyjny - tylko czy ludziom będzie się chciało siedzieć i licytować? ???? mnie to ryba ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
musiałem zmienić godzinę draftu na godzinę poźniej bo czekając na Shena, nie zaaprobowałem keepersów, a trzeba było to zrobić do godziny przed draftem. Ponieważ robię to pierwszy raz (dynasty) zmaściłem, ale człowiek uczy się na błędach. Za zamieszanie przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom