>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fantasy Yahoo! NFL 2014

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
może dodać Flex lub dwa Flexy (W/R/T) do rostera, bo mamy te rostery dość spore, szkoda by było żeby pół składu leżało odłogiem.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Nikt Ci nie kazał zapełniać całego BN ofensywnymi graczami ???? , było sobie na Bye Week ludzi zostawić na Def.
Dodaj Flexa ;)
W sumie mam podobny dylemat - tylko że na pozyacji QB , bo mam Rodza i producenta masy pkt w Fantasy Riversa i bądź mądry kogo dać na QB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Draft zrobiony
Za rok robimy albo dwie ligi po 10 albo tniemy ilość osób do 12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
ktoś zna jakąś sensowną stronkę na której są w miarę wiarygodne info odnośnie tego kto gra, kto nie gra. Przepierdzielę mecz w jednej lidze tylko przez to, że Schefter którego miałem za bardzo wiarygodne źródło podał, że Brandon Marshall na 75% nie wystąpi w mezu z Niners. Dodając fakt, że był to mecz nocny, człowiek nie może czekać do ostatniej chwili.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Panowie, dziękuję bardzo za grę w tym sezonie. Gratulacje dla zwycięzcy ????
Mam deprechę, bo po takim spektakularnym comebacku, przerżnąłem równie efektownie dwa ostatnie spotkania ???? Odbiłem to sobie co prawda dzisiaj na Maddenie 15 ale smutek pozostał ????
Liczę, że w przyszłym sezonie definitywnie wyeliminujemy jednostki niegrające i psujące zabawę...
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dziękuję za grę oraz gratuluję zwycięzcom.
Już tradycyjnie w starciach ze mną biliście swoje rekordy i season high&#39;e stąd tylko 5. pozycja ale jest lepiej niż rok temu. Do zobaczenia we wrześniu na kolejnej edycji.
LET&#39;S GO PANTHERS
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Dzięki za grę, jak zwykle miałem najtrudniejszy terminarz a points high season kazdy akurat miał grając vs mnie
????

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom