>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Premier League

robbn 23

robbn

Użytkownik
W sensie, że wyskakuje Wam, że złe dane przy logowaniu podajecie? Jak tak, to mam to samo, na domiar złego odzyskiwanie hasła nie działa :-|
 
cala 37

cala

Użytkownik
ja sie nie moge wogole zalogowac,po nacisnieciu `log in` przechodzi w stan ladowania a stronka stoi w miejscu,widac problemy z serwerem
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Już jest wszystko ok, ale wczoraj sporo osób miało ten sam problem co ja czy Cala - pewnie coś z przeciążeniem serwerów ;)
Takie pytanie - nie wiem jak u Was, ale u mnie nikt nie dostał w tej kolejce żadnego bonusu - to kwestia przypadku, czy zmienili &#39;politykę bonusową&#39; od tego sezonu? Jeśli tak to na jaką, po kolejce dopiero będą przyznawać?
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No niby juz mozna bylo tzn. od wczoraj ale co z tego skoro dzien przed pierwszym meczem wyszly wszystkie kontuzje i w najwazniejszym dniu nie mozna bylo zadnych transferow dokonac. Tyle dobrze ze reszta mojego skladu i rezerwy pkt. jeszcze jako tako ale zeby zaczynac lige z trzema kontuzjami w podstawowym skladzie to masakra...
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Ja też zacząłem 1 kolejkę z dwoma kontuzjami w składzie. Byłem na wakacjach i nie miałem dostępu do interneu i został mi w składzie Samba i Wilshere którzy nie grali. Gdybym mógł to zmienić to wstawiłbym Hughes&#39;a który zdobył 6 pkt
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Nie wiem jak u Was, ale ja jestem bardzo zdziwiony sposobem przyznawania bonusowych punktów, wiadomo system jest ten sam co zawsze +3, +2, +1 dla 3 graczy uznanych za najlepszych w meczu. I w takim meczu West Brom - Manchester United, gdzie A. Young był najlepszym zawodnikiem na boisku (strzelił bramkę na wagę zwycięstwa, która uznana została za asystę dorzucił asystę i ogólnie cały mecz grał ekstra co podkreślali na każdym kroku komentatorzy) nie dostał żadnego punktu bonusu, a +1 dostał Fabio (?!) +3 Rooney (to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć gdyby to było +2, ale Rooney jakichś mega zawodów nie rozgrywał, a już na pewno Young bardziej zasługiwał na miano zawodnika meczu) plus z West Brom +2 Brunt (?!). Żeby nie było, że wylewam tylko żale, bo mam tego zawodnika w składzie - NIE, nawet telewizja SKY, która transmitowała zawody w Anglii uznała Young&#39;a za Man Of the Match.
Inny mecz, Liverpool - według mnie najlepszy na boisku poza Suarezem - Charlie Adam, też bez punktów bonusowych ;-o
Mecz Fulham-Aston Villa - +3, +2 dostają napastnicy drużyny gospodarzy pomimo tego, że mecz zakończył się wynikiem 0:0 (!)
Póki co ten sezon w Fantasy mnie rozczarowuje:
- brak punktów na żywo,
- nie pokazane za co zawodnicy spoza Twojego składu dostali punkty (trzeba szukać i się domyślać),
- kłopoty z logowaniem, czasami w ogóle niemożność zalogowania się,
- niezrozumiałe kryteria przyznawania bonusów (...)
 
Do góry Bottom