>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fan F1

Status
Zamknięty.
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Ja sadze ze Robert wypadl nie za bardzo w GP Turcji bo tego Team BMW Sauber maja za slabe bolidy ale nie mozna zwalac calej winy na Team bo jak wiemy to dopiero 2 wyscig Roberta wiec on nie ma jeszcze wprawy do zdobywania punktów ale szybko sie uczy i juz napewno od przyszlego sezonu zacznie walke o ptk dla zespolu i dla siebie !!
 
drago 108

drago

Użytkownik
Ale liczy się efekt w GP Turcji widzialem jak BMW odstawał od jakiegos innego i dlatego nasz Robert tak niska upadł... a czy wam się nie zdaje że to GP nei było dziwne?

Pamiętacie moment wjechania do pit-stopu?

Massa, Schumacher and Alonso wjeżdżają (moment?) wjechali bo był S.Car... (żółta flaga) NIE WOLNO WYPRZEDZAĆ!!

Massa wjeżdża... pierwszy, bo prowadził... Czeka Schumacher... Pojawia się Alonso... jest u siebie... Szumi wjeżdża a Massa już ucieka... ( ???? ) I ten moment...

Schumacher był gotów wyjeżdża Alonso a Schumacher go wypuścił... i co się dzieje? Alonso wchodzi na 2... a Szumi spada na 3 :[

to samo było z Kubicą przed SC był chyba 6-7 a po był za pierwszą 12!! Woogule ten czas gdy był SC to był popiepszony... ja sie zbytnio nie znam na F1 ale lubie grać... czy ktos moze mi wyjaśnić co się stało? Przeciez nie mozna wyprzedzać gdy jest SC a w pit-stopie można? Jak tak To Ferrari zchrzaniło taktykę... :/

Wyjaśnic mi to !! ;)

Pzdr. Drago
 
duntrix 0

duntrix

Użytkownik
Jak jest SC to nie mozna wyprzedac na torze ale w pit-stopach tak!!Ja sadze ze jak Robert nabierze wprawy i doswiadczenia to on dlugo nie bedzie w BMW !!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
to samo było z Kubicą przed SC był chyba 6-7 a po był za pierwszą 12!!
Było tak dlatego , że wielu kierowców nie zjeżdzało do pitstopów i go w spośob jak najbardziej regulaminowy wyprzedziło .

Robert nabierze wprawy i doswiadczenia to on dlugo nie bedzie w BMW !!
Ja mam nadzieję , że tam zostanie bo bolid BMW jest coraz lepszy . Odstaje do Ferrari i Renault ale McLaren , Toyota , Honda czy Red Bull nie mają o wiele lepszych bolidów , jeśli w ogóle . BMW będzie rzadziło w F1 w przyszłych latach , i o tym wszyscy w F1 wiedzą ( tak jak w Williamsie parę lat temu . Inna sprawa , że zawodnicy i inżynierowie Franka nie potrafili tego wykorzystać , i samochody często nie dojeżdząły do mety ) . Robert w tym zespole ma szanse na olbrzymie sukcesy , ale musiałby punktować by zostać w teamie na sezon 2008 ( na 2007 raczej miejsce ma , jesli będzie jeździł koło 10 msc w tym roku ) , bo co by nie mówić BMW będzie chciało na rok 2008 walczyć o mistrza , a Robert narazie tego nie gwarantuje , nawet jako kierowca nr. 2 . Ale ma talent i jeśli będzie się dalej rozwijał to będzie nieźle ;-)
Poza tym jakie lepsze zespoły , chciały by takiego kierwce jak Robert ? Nie ma tam vakatów na pozycje nr. 1 , a na nr.2 są lepsi kandydaci . Może za dwa , trzy sezony będą się o niego bili najlepsi ale teraz tak jeszcze nie jest . Ale za 3 lata to mam nadzieję BMW nie puści nigdzie ROberta :p
 
G 0

gruchol

Użytkownik
no panowie dizsiaj o 14.00 na tv4 kwalifikacje a jutro o tej samej porze wyscig -GP WŁOCH
trzymam kciuki za Roberta i modle sie aby wszystko z boilidem bylo ok- oponki spojlery itd. jesli to wszystko bedzie to robert ma wlk. szanse na 1. punkty
 
L 0

luki1945

Użytkownik
Na razie jest trzeci ???? Mam nadzieje że utrzyma ta pozycje ???? Czy beda jeszcze jakies wyscigi w tym sezonie?? ( W F1 jestem laikiem :p)
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Aż szkoda, że BMW pozbawiło trzeci raz dobrego wyniku dla Roberta. A druga sprawa to to, że było by fajnie gdyby renault miało chociaż mistrza kierowców i Fisico na 3. miejscu bo ten oszust szufaher nie zasłużył w tym sezonie na tytół.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kurde nie wyrobie ;/ ja np zrozumialem to tak:

Aż szkoda, że BMW pozbawiło trzeci raz dobrego wyniku dla Roberta. A druga sprawa to to, że było by fajnie gdyby renault miało chociaż mistrza kierowców i Fisico na 3. miejscu bo ten oszust szufaher nie zasłużył w tym sezonie na tytół.
CHOCIAŻ MISTRZA KIEROWCOW?! przeciez nic lepszego byc nie moze... ja to zrozumialem jako ze Alonso ma male szanse z Szumim i chociaz konstruktorow... ale nic moze zle zrozumialem ale uwaazam ze glupio napisales :/ poza tym nie mow na mnie LAIK... nie chce sie pakowac w klotnie i dostac ostrzezenia ale nie zycze sobie takich txtow wobec mnie :zy3ou:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Chociaż w znaczeniu, że Szewc kupił wygraną ale może mu się nie uda Alonso, bo także Renault powinno mieć mistrza konstruktorów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Znalezione w necie ;-)

Dla rozluźnienia porcja żartów o Robercie Kubicy autorstwa główni Niemców, ale po części także i Polaków.

Ich wartość oceńcie sami...



- Dlaczego Kubica jechał tak wolno?
- Bo mu się gapowaty niemiecki mechanik w szprychy wkręcił.

* * *

- Dlaczego Kubica tak ślizgał się po torze?
- Bo mu ślepi mechanicy łyse opony założyli.
* * *

- Dlaczego Kubica nie zajął pierwszego miejsca?
- Bo Niemiec nie stać na leki antydepresyjne dla 80 mln obywateli.

* * *

- Dlaczego Niemcy śmieją się z dowcipów o Kubicy?
- Bo nie rozumieją dowcipów o Heidfeldzie.

* * *

- Kiedy Kubica będzie najszybszym kierowcą w F1?
- Jak przestaną dawać mu najwolniejszy bolid.

* * *

- Były próby zatrudnienia Polaków w pitstopie. Bardzo szybko zmienili opony, ale w tym samym czasie przebili numery nadwozia i przemalowali bolid.

* * *

- Ile pitstopów musi zrobić Kubica w trakcie wyścigu?
- Tyle żeby nie stanął na podium.

* * *

- Czy specjaliści BMW-Sauber mają problem z oponami?
- Tak, ale mózgowymi.

* * *

- Co powiedział Kubica po wyścigu w Chinach?
- &quot;Mechanika z Polski zatrudnię od zaraz.&quot;

* * *

- Dlaczego mimo wszystko mechanicy założyli Kubicy opony na suchą nawierzchnię?
- Bo ich bardzo suszyło.

* * *

- A dlaczego szef BMW-Sauber nie zapobiegł założeniu opon na suchą nawierzchnię?
- Bo właśnie poszedł po napoje.

* * *

- Kogo można nazwać fachowcem?
- Każdego, kto nie jest specjalistą od opon w BMW-Sauber.

* * *

- Dlaczego oglądanie F1 stało się takie pasjonujące?
- Bo każdy jest ciekawy, w jaki sposób BMW-Sauber uniemożliwi Kubicy zwyciężanie.

* * *

- Dlaczego Kubica jeździ tak szybko?
- Bo chce zdążyć do mety zanim jego mechanicy popełnią kolejne błędy.

* * *

- Czy za występ w Chinach Kubica zasługuje na medal?
- Tak, Kubica zasługuje na medal za cierpliwość i opanowanie względem mechaników.

* * *

- Co jest największą wadą Kubicy jako kierowcy F1?
- Największą wadą Kubicy jako kierowcy F1 są jego niemieccy mechanicy.

* * *

- Co jest największym pocieszeniem dla Kubicy po wyścigu w Chinach?
- Że ma lepszego kucharza niż mechaników.

* * *

- Jakie wnioski wyciągnęli Chińczycy z błędu mechaników BMW-Sauber?
- Jak kupujesz BMW, to koła do niego zamów u Mercedesa.

* * *

- Dlaczego błąd zespołu Kubicy miał tak kolosalne konsekwencje?
- Bo trudno żeby na mokrym torze takie błędy uchodziły na sucho.

* * *

- Czym zasłynął Kubica w Chinach?
- Nie rozbił bolidu mimo usilnych starań reszty zespołu.

* * *

- Z czego zasłynęli Niemcy w czasie wyścigu w Chinach?
- Z dokładności.
- A co dokładnie zrobili?
- Dokładnie zaprzepaścili szanse Kubicy na podium.

* * *

- Czy można usprawiedliwiać Niemców, gdy żartują z Kubicy?
- Ależ tak, skoro nie mają lepszych kierowców tylko tyle im pozostaje.

* * *

- Jak można określić &quot;mechaników&quot; BMW-Sauber?
- Można ich określić jako &quot;semantyczne nadużycie&quot;.

* * *

- Jak należy ocenić miejsce na podium Kubicy w wyścigu we Włoszech?
- To osiągnięcie Kubicy należy ocenić jako niedopatrzenie jego niemieckich mechaników.

* * *

- Czy są jakieś szczególne wnioski po wyścigu F1 w Chinach?
- Tak, należy stwierdzić, że określenie &quot;niemiecki mechanik&quot; jest oksymoronem.

* * *

- Dlaczego Kubica jest taki spokojny i cierpliwy?
- Jest spokojny, bo wie, że wcześniej czy później jego mechanicy popełnią błąd i NIC nie popsują a wtedy nic nie stanie mu na przeszkodzie do zwycięstwa.

* * *

- Jaka jest różnica pomiędzy Kubicą a Heidfeldem?
- Heidfeld jeździ dzięki mechanikom a Kubica pomimo mechaników.

* * *

- Ile razy myli się mechanik BMW-Sauber?
- Mechanik BMW-Sauber myli się do skutku.

* * *

- Jakie pytanie zada szef zespołu BMW-Sauber na odprawie dla mechaników przed wyścigiem w Japonii?
- &quot;Czy jest jeszcze jakiś błąd w doborze opon, którego dotychczas nie popełniliśmy?&quot;.

* * *

- Dlaczego internauci uwzięli się na mechaników Kubicy?
- Bo ci mechanicy uwzięli się na Kubicę.

* * *

- Dlaczego Polacy nie kradną kół z niemieckich aut?
- Bo opony są na pewno źle dobrane.

* * *

- Kto będzie największym rywalem Kubicy w nadchodzącym sezonie F1?
- Mechanicy BMW-Sauber.

* * *

- Dlaczego Niemcy mają tak kiepskich mechaników?
- Bo od wielu lat zamiast naprawiać samochody sprzedają je do Polski.

* * *

- A dlaczego Polacy są tak dobrymi mechanikami?
- Bo od wielu lat zamiast produkować nowe, naprawiają niemieckie.



P.S. Kwalifikacje do GP Japonii narazie idą w odstawkę - powodem bardzo niepewna pogoda.
Myślał będę za kilka godzin, tuż przed rozpoczęciem sesji kwalifikacyjnej - ale i tak na ile siebie znam to prawdopodobnie nie zagram nic albo prawie nic - zdecydowanie wolę obstawiać wyścigi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom