>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME Reborn: Fabijański vs Wardęga

E 6,5K

elan96

Użytkownik
Jeszcze jeden typ który BARDZO mi się podoba- bo powyższe dwa traktuje bardzo poważnie tak jak ten tutaj na wygraną Patryka 'Bandury' Bandurskiego przed czasem. Patryk wywodzi się z rodziny pięściarzy, dziadek boksował a ojciec też ma bardzo dużo wspólnego z boksem i nawet dziś tarczował Patryka na media treningu. Postać Bandury wywołuje pozytywne emocję wśród kibiców ale przede wszystkim to (oceniam po swojemu, mogę się pomylić) on pięściarsko jest naprawdę bardzo dobry. Nie mam potwierdzonych informacji ale z tego co się mówi to dużo w życiu boksował, a że ma już 30 lat to z pewnością stoi za tym nie małe doświadczenie więc śmiało można mówić że to jego płaszczyzna. Dziś wniósł na wagę ponad 103 kg- więcej o 7 od swojego rywala którym jest Piotr Szeliga i co ciekawe więcej o 9 kg od swojej jedynej dotychczasowej walki gdzie wypunktował rok temu Alana Kwiecińskiego ale rzucał go tam na deski 2 razy. Wydaje mi się że będziemy świadkami deklasacji- Szeliga to bardziej typowy wytwór freaków z kategorii 'ciekawostki' gdzie niekoniecznie jego zawirowania życiowe mogły wpłynąć pozytywnie na jego jutrzejszy występ. Zwłaszcza że Piotrek to nie jest tytan kondycji i stoczył w ostatnie lata 8 walk z czego ANI RAZU nie była to decyzją (4 przegrane/ 4 wygrane). Wydaje mi się że pierwszą runde przetrwa, próbując w swoim stylu ustrzelić rywala (chociaż to naciągane bo tak ustrzelił tylko Araba i tak łatka do niego przytaknęła) a potem kondycja odmówi mu posłuszeństwa bo to jednak typowy mieśniak i mocno bijący Bandura, przy tym niezły technicznie bokser ( a walka jest bokserska i to co-main event) po prostu bez skrupułów go skończy. Fajne kursy na wygraną w 2/3 rundzie Bandury,

Patryk Bandurski przez KO/TKO @3,00 Betclic
szeliga ustrzeli tez wujaszka fericze jak dobrze kojarzę. Jak dla mnie ten kurs na bandure za niski, Szeliga trenuje już dosyć długo, teraz przygotowuje się u Okninskiego wiec game plan pewnie będą mieli. Defensywa Bandury w walce z Alanem była na słowo honoru, nie zdziwi mnie jak coś wejdzie Szelidze ( który w końcu musi coś wygrać, ale ostatnio miał mocnych rywali tj wrzosek, pasternak, parke)
 
Otrzymane punkty reputacji: +261
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jeżeli chodzi o walkę Wardęga/Gola - Fabijański/Olejnik. Walka jest w boksie - małe rękawice. Według tego co mówiono na programach Fame oraz na streamach Wardegi. Nie będzie sytuacji że dwóch rzuca się na jednego. Do tego przy każdym liczeniu, druga para przerywa walkę. Liczba knock downów jest nieograniczona. Gdy dojdzie do wyeliminowania jednego zawodnika to w dalszym ciągu walka jest 1 vs 1, a drugi z pary czeka na zmianę. Ciężko sobie wyobrazić, aby Gola szybko pokonał dwóch zawodników. Myślę tez, że nawet przy jednej eliminacji, gdy odpadnie np Fabijański, to Wardęga będzie chciał się pokazać i to on będzie walczył z Olejnikiem. Uważam, że dodatkowo jest to ostatnia walka to nie skończy się szybko. Wardęga tez mówił na ostatnim live, że trzy pierwsze rundy nie są punktowane i dopiero wszystko rozstrzyga 4 runda ( o ile do niej dojdzie).
Moje typy na tę walkę o1,5 rundy @1,45
o2,5 rundy @3,3
betclic.
Fabijański 😂 😂 😂
 
Ostatnia edycja:
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
#1. Szeliga - Bandurski
Walka potrwa pełen dystans @2.00 Betclic
#2. Koro - Ferrari
Walka potrwa pełen dystans @1.52 Betclic


Dzisiaj przyjrzę się dwóm walkom, które odbędą się w formule bokserskiej.
W pierwszej z nich zdecydowanym faworytem według bukmachera jest Bandura, który ponad rok temu zawalczył również w boksie z Alanem Kwiecińskim i zwyciężył na kartach sędziowskich.
Szeliga jest zdecydowanie bardziej doświadczony w ringu, bo ma tych walk na swoim koncie już aż 8, jednak były to pojedynki w K1/MMA. Formuła bokserska przemawia tutaj za Bandurą, który jest ponad 10 cm wyższy, co uważam w boksie będzie zdecydowanym atutem. Wątpię, że Szeli trafi jakąś bombą Bandurę i będzie w stanie go znokautować. Tak samo nie widzę nokautu w drugą stronę. Według mnie możemy tutaj oglądać pełne 3 rundy.

Druga walka to pojedynek również w formule bokserskiej Koro z Ferrarim. Faworytem według bukmachera jest tutaj Ferrari, jednak nie idę tutaj w którąkolwiek ze stron, bo przewiduję w tej walce również pełen dystans. Koro w FAME zawalczył już dwukrotnie i obie te walki zwyciężał na kartach sędziowskich. Ferrari jest zdecydowanie bardziej doświadczony i obyty w klatkach FAME, nie tak dawno walczył chociażby z Łaszczykiem, gdzie zabrakło dosłownie sekund, aby dotrwać do końca i wygrać na punkty. W walce tej nie widzę jakichś nokautów i zakończeń przed czasem, no chyba że Ferrariemu siądzie idealny wiatrak, ale w to wątpię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +336
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
Guzik-Bartfal poniżej 1,5 rundy 2,60
Moim zdecydowanym faworytem jest Guzik który moim zdaniem wjedzie w Węgra i szybko to zakończy ale jako że MMA to mocno nieprzewidywalny sport to daję typ zmniejszający rzyzko i w rażie jakiegoś szybkiego Ko z drugiej strony mamy również typ na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
versa 397,5K

versa

Typer
Greg - Maślana
Greg
Betclic @2.10
Niby maślana cięższy, ale za to był zestawiany ze słabym Marconiem, chłopak ćwiczy sporty siłowe co niebardzo może pomóc mu w walce, natomiast jak donoszą przecieki Grek (7 lat starszy) cos nie coś potrafi i był zestawiany z Adrianem Polakiem, a samo to już o czymś świadczy, gdzie eksperci nie pozostawiali go bez szans w tamtym pojedynki, a teraz gdy został potraktowany "po macoszemu" jest nadal underdogiem, w walce z debiutantem, który wydaje mi się nie ma takiej psychy? Ja tego nie kupuje - Greg win.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Wardęga/Gola - Fabijański/Olejnik
powyżej 1,5 runkdy
kurs 1,45
w tej walce przychylam się do zdania które pojawiło się powyżej, że potrwa owyżej1,5 rundy. To walka wieczoru, a w takiej organizacji względy marketingowe biorą górę nad sportowymi i w mojej opinii walka musi potrwać dłużej, żeby publiczność była zadowolona zarówno w łódzkiej Atlas Arenie jak i wśród widzów PPV.
Do dubla dołożyłbym zwycięstwo Pake nad Sulęckim po kursie 1,60.
W mojej opinii Parke to jednak większa klasa i jakość, która w swoim czasie dawała mu walki w UFC. A Sulęcki to bilans 31-2, który został zrobiony na zawodnikach niższej klasy ze słabymi bilansami, np: ostatnio Angel Hrrnandes 19:23:1 czy Fouad El Massoudi 18:21:1.
 
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
co gala to wydaje mi się że mam dobre typy a kończy się jak zawsze. Możesz mnie P Pawe240 pojechać, zupełnie zasłużenie i to że się starałem nie ma żadnego znaczenia- dramat. Swoją drogą to gala zapowiadała się mega a wyszło jak moje typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
Do góry Bottom