>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FAME MMA 8

Status
Zamknięty.
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Z przerażeniem i zażenowaniem patrzę jak to całe "fejmemema" rozpala emocje w narodzie. Jakiś mocno napoczęty neurologicznie donkasjo i 40 letni pięsciarz bez charakteru i ambicji, obaj wulgarni, bez żadnej wiedzy i wykształcenia. A wy się tu podniecacie jak przekupki na targu. Nie rozumiecie że to nie oni są idiotami, tylko wy którzy to oglądacie! Dajecie takim debilom zarabiać a oni się z was śmieją!
Jaki przykład dają młodym pokoleniom takie bękarty. Kończąc, za Gogolem "Z czego sie śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"
Oni są idiotami inaczej. Nikt nie broni Ci robić tego samego i zarabiać na tym hajs. Takie czasy nastały a Ty chcesz chyba naprawić cały świat :) nie tylko w sporcie jest tak że jak zrobisz z siebie idiotę to zarobisz ;) najgorzej to robić z siebie idiotę i nie zarabiać a są tacy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Z przerażeniem obserwuję , że podobnie jak ja kretyn i debil podobnie prawdopodobnie 1 milion podobnych do mnie debili płaci 30 pln za PPV z Martinem Najmo . Jednak jeszcze bardziej mnie .... jak ktoś zapłacił te 30 (to nawet nie jest 1 dobra ścieżka)i potem po walce tego pana pisze posty typu : "co to było , więcej nie zapłace" itd.......no to już jest jednak większy sort debili niż ja .

Prosze Państwa to tylko i wyłącznie my , my !!!!!!!!! my płacimy Najmanowi za każdą kolejna walkę ...

Potem 1/3 z nas pisze co zrobi mu z dupy ....a potem co miesiąc odkłada do świnki po 2pln żeby go było stac na PPV za Najmana

Szanowni Państwo to jest strasznie proste - przestańmy odkładać , super typerzy (na bodaj 9 postów 6 z Was typowało walke Najmana !!!! ) niech w końcu przestaną typowac jego walki

....i wtedy ten człowiek zniknie z naszego życia

Dlaczego o tym pisze ....30 postów po walce ....serio
czy ktokolwiek z osób srających po walce napisał przed nią proste 4 słowa "Nie stawiamy na kretyna" ......

nie nikt ....chyba wystarczy :)
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
e tam...historia nas uczy, ze jeszcze nikogo niczego nie nauczyla... w starozytnosci koloseum, w 18, 19 wieku cyrk osobliwosci, w 20 wieku tez cyrki osobliwosci plus lunaparki gdzie atrakcja jest kobieta z broda... wiekszosc ludzi lubi takie rzeczy a kulture wyzsza tylko wybrani.

https://www.money.pl/gospodarka/fame-mma-tak-zarabia-sie-na-walkach-6577665903921952a.html

progresywny wzrost zarobkow w tempie wykladniczym xd nie wiem co napisalem hehehe xd na poczatku lat 90 w usa byly popularne walki roznej masci celebrytow typu najgrubszy koszykarz kontra najwyzszy koszykarz albo ta lyzwiarka co zlecila nie pamietam chyba mezowi, zeby przetracil kolano jej konkurentce... chyba miala walczyc z ta konkurentka...

te wszystkie rzeczy lacza media i sposob dojscia do potencjalnego widza... w starozytnosci to byl gosc, ktory stal na ambonie i oglaszal co bedzie, pozniej byly gazety, nastepnie radio, telewizja a teraz jest to internet. te osoby walczace na galach w mediach spolecznosciowych w milionach.... na osobe... po prostu ta 'os' sie przesunela. osobiscie z tych walczacych to kojarze tylko piechowiaka, bo z mojego miasta jest i tych z warsaw shore no i najmana xd youtuberow, instagramerow, patostreamerow w ogole nie znam xd

ja wiem jak przerwac fame mma xd wystarczyc anonimowy donos, ze sa pod wplywem narkotykow xd a najman nie zniknie, malo kto wie, ze jest ekspertem tvp info od wszystkiego haha xd
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Przestrzalninja ...... lubię Twoją narrację ale doskonale wiem , że Marcinek ma tam poza opinią "specjalista" jeszcze opis "Wojownik" (to chyba ZA obronę Jasnej Góry dostał ) !!!


za 2 lata Marcinek startuje bankowo w wyborach jako kandydat PIS no i co mam napisać - choć na 100 moich znajomych 80 głosuje przeciw i tak PIS wygra kolejne wybory :))))
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
z glupota nie wygrasz hehe tak to wyglada xd jest wiecej ludzi glupich niz madrych to normalne w kazdym gatunku chyba tak jest. tak szczerze to dzisiaj sie dowiedzialem, ze najman w tvp info wystepuje xd nie mowie, ze wyborcy pis sa glupi tylko ogolnie jako gatunek ludzki jestesmy glupi a nie madrzy tak jest i koniec. z tym sie czlowiek rodzi z tym sie nie dyskutuje hehe xd
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dam Ci kolejne - tu ewidentnie przedstawiają Marcinka jako tego który odstraszył "NAJEŻDŻCÓW" przed atakiem na Jasną Górę....co ja mam napisać . To nawet nie woła o pomste do nieba ....

 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik

Mamy efekt naszego kretynizmu i debilizmu - Marcinek dobrze nie wysiadł jeszcze z auta w Czewie a już ma oferty od federacji .......ludzie czy my naprawdę jesteśmy az takimi kretynami ........?





Może zróbmy jakąś ogólnopolską akcję - tu 90 procent uzytkownikow forum uważa się prawie za bogów - więc musimy razem mieć zasięgi rzędu 90% pokrycia kraju typu : "Nigdy więcej nie zapłacę za kaluna Najmana" ....gdyby sie okazało, że nawet 50% z nas kłamie i tak następna gala z udziałem tego pajaca nie wygenerowałaby żadnych dochodów z PPV
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
najman jest w tvp, bo jest katolikiem i na takiego sie kreuje... taki przekaz... dzisiaj ukazal sie ranking z ocenami mediow informacyjnych chyba 86 procent wyborcow pis dobrze ocenia tvp info i podobny procent wyborcow platformy dobrze ocenia tvn... my nie jestesmy az takimi kretynami, my jestsmy jeszcze glupsi niz nam sie wydaje xd wielki mistrz mowi 'tylko czlowiek najglupszy albo najmadrzejszy moze uznac sie za najmoadrzejszego' xd chyba konfucjusz to powiedzial, ale ja wole jak wypowiada te slowa hannibal smith z druzyny a w przebraniu chinczyka xd

ps. moj szwagier jest tajniakiem i jednego dnia stal pod 4 kosciolami xd i mowil mi, ze kazdy kosciol podczas marszow tajniacy obstawiaja xd
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może zróbmy jakąś ogólnopolską akcję - tu 90 procent uzytkownikow forum uważa się prawie za bogów - więc musimy razem mieć zasięgi rzędu 90% pokrycia kraju typu : "Nigdy więcej nie zapłacę za kaluna Najmana" ....gdyby sie okazało, że nawet 50% z nas kłamie i tak następna gala z udziałem tego pajaca nie wygenerowałaby żadnych dochodów z PPV
Raczej trzeba się do tej sytuacji przyzwyczaić, bo takich Najmanów niebawem będzie dużo więcej. W dzisiejszych czasach jeśli się chce naprawdę dobrze zarabiać, to trzeba być w danej dziedzinie prawdziwym mistrzem albo po prostu mieć gadane, budzić kontrowersje i to wykorzystywać. Najman ma gadane, jest postacią bardzo kontrowersyjną i łapie każdą okazję, żeby się wypowiadać. On się teraz wypowiada na wszystkie tematy.

Jeśli chodzi o profesjonalne MMA, to w Polsce poza KSW zawodnicy kokosów nie zarabiają, a niewielu fighterów ma dostatecznie dużo talentu, żeby walczyć w KSW, więc prostszym rozwiązaniem jest założenie swojego kanału na youtube, robienie z siebie pajaca i prowokowanie ludzi(żeby robić jak najwięcej zamieszania wokół swojej osoby), a w końcu może będzie oferta od Fame MMA;)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Teraz prawdziwy hit pana Najmana ..... (w pod tytule z mojej strony - skończyłeś karierę to skąd ta wypowiedź ......)



Serio skończmy płacić na tego pajaca - on już wie , że nie kończy żadnej kariery - on jest pewny już kolejnej walki ...żenada - tu musi być ktos z Czewy , ktoś w ogóle zna tego Dzbana ?
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Teraz prawdziwy hit pana Najmana ..... (w pod tytule z mojej strony - skończyłeś karierę to skąd ta wypowiedź ......)



Serio skończmy płacić na tego pajaca - on już wie , że nie kończy żadnej kariery - on jest pewny już kolejnej walki ...żenada - tu musi być ktos z Czewy , ktoś w ogóle zna tego Dzbana ?
Ale jak skończyć płacić skoro nawet tutaj masz obrońców tej federacji, która go wspierała. Buki też widać jego chcą skoro znajdują się tacy jak.... (tu jest miejsce na wpisanie kilku ksyw forumowiczów) chcący obstawiać jego walki. Skoro znajdują się chętni i na oglądanie gal z nim i obstawianie jego walk "bo można zarobić a famemma jest bardziej czyste niż inne sporty" hehe.... No to takie są efekty.

Nie chce mi się liczyć postów ale skoro o jego walce zapewne pojawiło się więcej postów niż o walce Blachowicza czy Narkuna no to żyjemy w chorym świecie. Teraz wyjątkowo karykaturalnie brzmią te posty do mnie jak napisałem, że jest to śmieszna gala i federacja to się odezwali jacyś, że można zarobić itd.
Pogratulować.

A famemma gwarantuje wam nie jest wcale im tak przykro jak y się mogło wydawać. Mają teraz taki zasięg w mediach o jakim nawet dzięki niezłej walce np Araba by nie zyskali. No ale niech też wiele świadczy o tym, że ktoś zakłada tematy o famemma w dziale sport a nie tak gdzie być powinno czyli rozrywka...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale jak skończyć płacić skoro nawet tutaj masz obrońców tej federacji, która go wspierała. Buki też widać jego chcą skoro znajdują się tacy jak.... (tu jest miejsce na wpisanie kilku ksyw forumowiczów) chcący obstawiać jego walki. Skoro znajdują się chętni i na oglądanie gal z nim i obstawianie jego walk "bo można zarobić a famemma jest bardziej czyste niż inne sporty" hehe.... No to takie są efekty.

Nie chce mi się liczyć postów ale skoro o jego walce zapewne pojawiło się więcej postów niż o walce Blachowicza czy Narkuna no to żyjemy w chorym świecie. Teraz wyjątkowo karykaturalnie brzmią te posty do mnie jak napisałem, że jest to śmieszna gala i federacja to się odezwali jacyś, że można zarobić itd.
Pogratulować.

A famemma gwarantuje wam nie jest wcale im tak przykro jak y się mogło wydawać. Mają teraz taki zasięg w mediach o jakim nawet dzięki niezłej walce np Araba by nie zyskali. No ale niech też wiele świadczy o tym, że ktoś zakłada tematy o famemma w dziale sport a nie tak gdzie być powinno czyli rozrywka...
bo to nie jest forum stricte bukmacherskie tylko... najedz na slowo fortuna i zobacz co sie pojawia i poczytaj jak to dziala...
taka ciekawostka wczoraj ten temat mial bodajze 7k wyswietlen dzisiaj ma juz 11k... 'dobro jest niewystarczajaco zle aby media sie nim zainteresowaly' tak to dziala niestety.
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
odpowiesz farmazoniarzu jaki masz problem z kryptowalutami czy dalej bedziesz udawał ze nie powiedziałem "sprawdzam" !?
jesteś Najmanem tego forum hipokryto
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie chce mi się liczyć postów ale skoro o jego walce zapewne pojawiło się więcej postów niż o walce Blachowicza czy Narkuna no to żyjemy w chorym świecie.
Tak płaczesz nad tym fame mma a sam w tym temacie nabiłeś najwięcej postów (y) Jednocześnie nakręcając dyskusję.

Ciśniecie po Najmanie, po tym że ludzie to debile że płacą żeby oglądać takie widowiska a sami zaraz po tym jak Najman wrzuci jakieś oświadczenie czy filmik, wklejacie je tutaj i komentujecie 😃

Może warto by tak wyjąc kij z dupy i patrzeć się na takie wydarzenia z odpowiedniej perspektywy? A jeśli kogoś to nie interesuje lub drażni to wystarczy tego nie oglądać.

Czytając ostatnie posty wydaje mi się że temat już wyczerpany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom