>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 10

Status
Zamknięty.
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Nikt nie odmawia Kasjuszowi tego, że zaprezentował się na prawdę dobrze w tych DUŻYCH rękawicach, ale przegrał, ludzie, no.. Boxdel to jest żart. Bardzo fajna gala, ale to co zrobił..
Wiesz jezeli ludzie smieja sie jak to nie oberwał ze jest juz po walce myslal aby sobie pochlac to chyba nie do konca wiedza kto walczy w tym calym fame mma zreszta sam mowil ze on czeka i po walce idzie chlać. Boxdel tak jak powiedzialem to głupota tej gali co odwalil ale on jest w tej federacji tylko slupem a nie jakims wielkim wlodarzem. Gala z fajna oprawą to sie zgodze. Co do wyniku wedlug mnie powinno byc 48:46 lub trochę naciągane 47:47 ale to też spokojnie obroniłoby sie bo nie takie walki kręcone na galach bokserskich szczegolnie ze jeden zawodnik to pupilek federacji.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Jak czytam te komentarze to nie wiem czy ogladalem kompletnie inna walke czy bylem slepy ale ogladalismy te walke w okolo 10 osob i po ostatnim gongu nikt nie mial watpliwosci ze wygral Kasjusz.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ja również nie rozumiem tego ogromnego przekonania co do wygranej Normana ale to chyba wynika tylko z nienawiści ludzi do Kasjusza, bo nawet komentatorzy po walce mówili że raczej Kasjusz wygrał a tu jednogłośna i to po odjętym punkcie. I jeszcze raz zapytam tych którzy są tacy pewni wygranej Normana 4:1 w rundach które rundy wygrał on a którą Kasjusz?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom