>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

FAME 22: Ultimate

psotnick 921,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
FAME 22: Ultimate





Data: sobota, 31 sierpnia 2024, 19:30
Miejsce: PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego - Warszawa, Polska
Transmisja: Canal+ Online lub Pay-per-View na fammma.tv


Walki wieczoru
FINAŁ TURNIEJU W KLATCE RZYMSKIEJ (NO LIMIT) / MMA

MAIN EVENT
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Tomasz "Góral" Adamek / boks



CO-MAIN EVENT I: Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Krzysztof "Diablo" Włodarczyk / MMA
CO-MAIN EVENT II: Krzysztof "Bestia z Tokio" Gonciarz vs Tomasz "Gimper" Działowy / boks, małe rękawice


Karta główna
Półfinał turnieju #2: Szeliga / Wiewiórka vs Gromadzki / Tyburski
Półfinał turnieju #1: Kwieciński / Tańcula vs Gancewski / Oświeciński
⁠Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk / MMA
⁠Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Karolina Owczarz / K-1, małe rękawice
⁠Maciej "Kieras" Bandurski vs Dawid "Crazy" Załęcki / boks, małe rękawice


Turniej o 2 100 000 zł - Klatka rzymska (No Limit) / MMA
x. Piotr "Szeli" Szeliga vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka / MMA
x. Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki / MMA
x. Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula / MMA
x. Grzegorz "Greg" Gancewski vs Kamil „Taazy” Mataczyński / MMA


Karta przedwstępna (walki na kanale otwartym)
⁠Paweł "Big Woman" Tyburski vs Norman "Stormin" Parke / BOKS, K-1, MMA
BONUS FREE FIGHT: Filip Bątkowski vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek / boks, małe rękawice

źródło: ebilet.pl, famemma.tv

Nie masz konta w Betclic, załóż je z kodem FORUMVIP lub klikając w baner i graj cały czas bez podatku na wszystko!
1000x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
versa 403,9K

versa

Typer
Analiza turnieju:
Zadyma - Tybori, to para dwóch bardzo mocnych zawodników i jestem przekonany, że to właśnie któryś z nich pojawi się w wielkim finale tego turnieju, no właśnie -ktory? Faworytem bukmacherów jak i moim jest mniej popularny z braci Tyburskich (kurs na betclic 1.40), co ciekawe jest to ich trzecia walka w oktagonie fame, do tej pory widzieliśmy remis, wygraną Zadymy (tu chyba była kontuzja Tyburskiego z tego co pamiętam) i teraz no właśnie... jeśli ze zdrowiem Piotrka będzie wszystko okej, powinien tą walkę wygrać.

Kwieciński - Tańcula, tutaj zaś mamy rewanż sprzed czterech lat, który tkwi w popularnym Alaniku mocno głęboko, bowiem wówczas to Tańcula okazał się lepszy, co było przedstawiane jako sensacja, wtedy Tancula wchodził do tego świata, a Kwieciński był uważany za sportowca, jednak wtedy Kwieciński jak sam przyznaje miał wiele pobocznych problemów co przyczyniło się na jego dyspozycję w owym pojedynku, w co jestem w stanie uwierzyć. Tańcula mam wrażenie, że z walki na walke jest coraz słabszy, natomiast u Alanika widzę bardzo duży luz i wszechstronność, która w połączeniu z determinacją wygrania tego rewanżu finalnie sprawi, że to on przejdzie pierwszy etap turnieju.
Co ciekawe, Alan według bukmacherow również jest zdecydowanym faworytem tej walki (kurs 1.32) gdzie największy faworyt całego turnieju (Greg) w swojej pierwszej walce ma kurs 1.30.

Szeliga - Wiewiór, tutaj może wielu zaskoczę ale widzę mini sensację, jak nie dużą sensację, według mnie zdobywca pierwszego miejsca w historycznym już pierwszym turnieju FAME Wiewiór przegra już na samym starcie z zawsze niebezpiecznym Szeliga, typuje tak, bowiem mam takie przeczucie, że jeśli już ktoś miałby zaskoczyć to będzie to właśnie Piotruś, trzeba jednak pamiętać, że Wiewiór jest bardzo solidnym taktykiem i każdy jeden swój pojedynek jak i przeciwnika potrafi rozegrać niemal idealnie, a sam turniej jest w jego ulubionej formule, niemniej jednak sądzę, że coś pójdzie mu nie tak w tym pojedynku. Szeliga kurs 2.63.

Greg - Taazy, wydaje mi się, ze będzie to formalność, Greg, czyli główny faworyt do zwycięstwa w całym turnieju przejedzie się parterowo po Taazym, który wdarł się do Fame przytupem.

Tyburski - Kwieciński, w moim scenariuszu tak właśnie przedstawiać się będzie jedna z walk półfinałowych omawianego turnieju. I w tym momencie zacząłem mieć pewne wątpliwości co do pewności bycia przez Tyburskiego w wielkim finale, jednak słowo się rzekło i zdania nie zmieniam. Moje wątpliwości są podyktowane tym, że Tyburski może być mocno rozbity po pierwszej walce z Zadymą, natomiast z drugiej strony wydaje mi się, że zobaczymy dość świeżego i zdeterminowanego Kwiecińskiego, u Tyburskiego może zawieść zdrowie, u Alanika natomiast głowa i reasumując uważam, że mądrzejszym wyborem będzie postawienie w tej parze na Tyburskiego.

Greg - Szeliga, w drugim półfinale powinniśmy zobaczyć rewanż (bodajże z ostatniej, bądź przedostatniej gali), gdzie Greg domagał się walki z Szeliga i ją dostał, szansy nie zmarnował, a wręcz przeciwnie bardzo dobrze ją wykorzystał pokazując tym samym kunszt swojego parteru, sądzę że tym razem również to on będzie zwycięski, notując na Szelidze kolejne bardzo cenne zwycięstwo, które da mu walkę w wielkim finale turnieju FAME.

Tyburski - Greg, właśnie spojrzałem, jak w roli faworytów bukmacherskich jest notowany Tyburski i co ciekawe - zajmuje on na chwilę obecną drugą lokatę, zaraz po Gregu..
Także według mojego scenariuszu jak i bukmacherów powinniśmy zobaczyć dwóch faworytów w walce o triumf.
Uważam, że mocno zmęczony i rozbity Tyburski będzie miał bardzo ciężką przeprawę z Gregiem, który swoje walki powinien przejść zdecydowanie łatwiej i szybciej, co sprawi, że w formule finałowej, czyli bez limitu czasowego Greg zwycięży cały turniej.

***Boxdel wspominał kilkukrotnie, że na Stadionie Narodowym zobaczymy mocną niespodziankę, kto wie, może będzie to 15sta walka, walka o trzecie miejsce w turnieju, według mojej analizy między Kwiecinskim a Szeliga? Jeśli moja wyobraźnia okazałaby się rzeczywistością, faworytem takiego pojedynku byłby dla mnie Kwieciński....50.0001% 😂***

Zwycięzcy pozostałych walk :
*Paweł "Big Woman" Tyburski vs Norman "Stormin" Parke / BOKS, K-1, MMA

*Filip Bątkowski vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek / boks, małe rękawice

*Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kamil "Szczurek" Łaszczyk / MMA

*⁠Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Karolina Owczarz / K-1, małe rękawice

*⁠Maciej "Kieras" Bandurski vs Dawid "Crazy" Załęcki / boks, małe rękawice

*Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Tomasz "Góral" Adamek / boks

*Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Krzysztof "Diablo" Włodarczyk / MMA

*Krzysztof "Bestia z Tokio" Gonciarz vs Tomasz "Gimper" Działowy / boks, małe rękawice

Taak, czekam na krytykę związaną z wytypowaniem przeze mnie Pashy, Kasjo, czy Linkimaster.. Niemniej jednak, takie jest moje osobiste zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1911
F 4K

funers

Użytkownik
Jak dla mnie pewniakiem gali jest Ferrari, ostatnio cudem w ostatnich sekundach Szczurek uratował zwycięstwo, schemat ten sam Ferrari będzie obalał i wygra na punkty,
 
xavi90 196,6K

xavi90

Znawca - Boks
Jak dla mnie pewniakiem gali jest Ferrari, ostatnio cudem w ostatnich sekundach Szczurek uratował zwycięstwo, schemat ten sam Ferrari będzie obalał i wygra na punkty,
W tym samym schemacie Kamil Łaszczyk wygrywa w 3 rundzie i na to mamy aż kurs 9,00.
Amadeusz Ferrari to freak doskonały tyle ze jego wadą jest że ... nie trenuje. Potencjał ma ale po prostu nie ma kondycji. Po gali na Misfit w UK opowiadał jak to będzie miał teraz sportowy tryb życia i oczywiście okazało się to bujda a teraz najważniejszy dla niego jest kolejny projekt 'Bannda' który streamowali wczoraj do późnych godzin nocnych. No tak się po prostu nie da.
 
versa 403,9K

versa

Typer
W tym samym schemacie Kamil Łaszczyk wygrywa w 3 rundzie i na to mamy aż kurs 9,00.
Amadeusz Ferrari to freak doskonały tyle ze jego wadą jest że ... nie trenuje. Potencjał ma ale po prostu nie ma kondycji. Po gali na Misfit w UK opowiadał jak to będzie miał teraz sportowy tryb życia i oczywiście okazało się to bujda a teraz najważniejszy dla niego jest kolejny projekt 'Bannda' który streamowali wczoraj do późnych godzin nocnych. No tak się po prostu nie da.
Zgadzam się z przedmówcą, również stawiam Ferrariego w roli największego pewniaka, zdziwię się jeśli coś pójdzie nie tak.
 
F 4K

funers

Użytkownik
W tym samym schemacie Kamil Łaszczyk wygrywa w 3 rundzie i na to mamy aż kurs 9,00.
Amadeusz Ferrari to freak doskonały tyle ze jego wadą jest że ... nie trenuje. Potencjał ma ale po prostu nie ma kondycji. Po gali na Misfit w UK opowiadał jak to będzie miał teraz sportowy tryb życia i oczywiście okazało się to bujda a teraz najważniejszy dla niego jest kolejny projekt 'Bannda' który streamowali wczoraj do późnych godzin nocnych. No tak się po prostu nie da.
To już nie ważne, na konferencji zmienili formułę na no limit, co znacznie zwiększa szanse łaszczyka
 
'Corek 253,9K

'Corek

Znawca - e-sport
W złym kierunku widzę to idzie bo ja również uważam, że Ferrari pokona Łaszczyka. Zaczyna się masówka a co za tym idzie. nie może się to dla nas dobrze skończyć :ROFLMAO:
 
versa 403,9K

versa

Typer
Dlatego idąc podobnym tokiem myślenia stwierdzam, że jakiś mocny underdog typu Pasha, Kasjo wygra, choć w 99/100 przypadkach nie powinni, Linkiewicz również może zaskoczyć, ponieważ formuła jej walki to K1.

Edit: Właśnie przeczytałem na Facebooku Fame, że zawodnik z krwi i kości Krzysztof "Diablo" Włodarczyk został usunięty z federacji. Walka się nie odbędzie, a co za tym idzie Pasha również na niej nie wystąpi - bardzo szkoda Papita, uważam, że trochę strzał w kolano ze strony federacji, bo zważywszy na to jak bardzo Jarząbkowski jest lubianą personą i ile fanów wykupiło ppv/bilety właśnie ze względu na jego obecność no to taki ruch raczej nie jest zbyt dobry.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 482,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Gonciarz - Gimper typ pełen dystans - TAK kurs 1.82 Betclic

Bardzo ciekawa walka nam się szykuje. Widać było to na konferencji pomiędzy nimi, gdzie dość mocno iskrzyło. Tomek jest tutaj potencjalnym faworytem tej walki, ale on głównie skupiał się na treningach siłowych i wytrzymałościowych, a udział w klatce dopiero zaczął dwa lata temu więc ciężko mówić tu o jakimś doświadczeniu. Walka będzie w boksie co powinna ten pojedynek wyrównać i szybko się nie zakończy według mnie. Krzysztof solidnie trenuje zmiana diametralna swojej sylwetki na zdecydowany plus. Walka patrząc na ostatnie ich poczynania powinna zakończyć się na pełnym dystansie. Dodatkowym atutem Gimpera jest kondycją więc do atut, że potrafi długo wytrzymać swoje walki. Gimper ma co prawda przewagę techniczna i taktyczna, ale myślę, że debiutant powalczy i pokaże się z jak najlepszej strony ponieważ z tego czytałem zrobił ogromny proges przez ten czas Pozdrawiam.
 
maarcin14 1M

maarcin14

Użytkownik
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Tomasz "Góral" Adamek
Pełen dystans - NIE
@2.50 Betclic

Tomasz Adamek bardzo mocno przygotowuje się do tego pojedynku, a wszystko z tego powodu, że bardzo mocno bym prowokowany i wyśmiewany przez swojego rywala, Adamek w poprzednim pojedynku przeciwko Bandurze wyglądał bardzo dobrze, a teraz gdy dorzucił do tego bardzo mocny i konkretny trening może być tylko lepiej. Każdy wie jaki styl życia prowadzi Don Kasjo, na pewno u niego jest mniej motywacji niż u Adamka, myślę że wiek nie będzie miał tu znaczenia, Adamek przygotowuje się po to by znokautować Kasjusza i dać mu lekcję pokory, typuję że ta walka nie będzie trwała pełnego dystansu.
 
T 266,4K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Paweł Tyburski - Norman Parke
Typ: Parke przez decyzję @1.90 Betclic

To będzie specyficzny pojedynek, ponieważ każda z trzech rund odbędzie się w innej formule.
Zaczniemy od boksu, następnie K1, a na koniec MMA.
Oczywiście zdecydowanym faworytem pojedynku jest Parke, który walczył chociażby dla UFC i KSW. Jednak to dawne dzieje, ponieważ od dobrych 3 lat skupia się jedynie na walkach we freakach (co prawda w międzyczasie stoczył zwycięski pojedynek w Hexagone MMA, jednak jego przeciwnikiem był zawodnik, który aktualnie ma bilans 16-13 i 6 przegranych z rzędu).
Norman swoje 4 ostatnie pojedynki wygrywał przez decyzję sędziów. Jego przeciwnikami byli odpowiednio: Szulakowski, Orgulho (właśnie podczas tej gali Hexagone MMA), Sulęcki oraz Pasternak.
Co do Tyburskiego to jakieś tam doświadczenie w tych walkach już ma, przez ostatnie 4 lata we freakach walczył i pokonywał między innymi Tańculę (sędzia przerwał pojedynek), Lupę, Sorko, Załęckiego, Alberto oraz Kasjusza - wszystkich ich pokonał przed czasem. Ma także dwa przegrane pojedynki na kartach sędziowskich z Arabem oraz Pasternakiem.
Tyburski ma przewagę warunków fizycznych i w stójce jest w stanie rywalizować z Normanem, jednak nie wydaje mi się, aby był w stanie skończyć go przed czasem. W parterze oczywiście przewagę powinien mieć Parke. Moim zdaniem ta walka skończy się tak jak pojedynek Tyburskiego z Pasternakiem - jego porażką przez decyzję.
 
vsky 25,6K

vsky

Użytkownik
To jest bardzo zabawne, że na według nich największej gali FAME w historii, bo na Narodowym, w zasadzie największą atrakcją ma być "walka" Gimpera z Gonciarzem XD To pokazuje, że ta formuła już się wyczerpuje powoli i mam nadzieję, że ten syf za niedługo całkowicie zniknie. Ile razy można oglądać te same mordy, które w dodatku się potem wycofują i uciekają, tak jak ewentualnie jedyna w miarę sensowna opcja do oglądania, czyli Pasza z Diablo. Żenada.
 
T 58,2K

Tommmy

Użytkownik
Don Kasjo - Adamek

Góral przez decyzją @1,42
Betclic

Walka bokserska typowa na pełny dystans. Nie widzę sensu aby pojedynek miał się skończyć przed czas no może ewentualna kontuzja może pokrzyżować moje plany.
Don Kasjo bądź co bądź profesjonalny piesciarz w cyklu treningowym.
Jest 15lat młodszy od Adamka a co za tym idzie szybszy, Adamek nie będzie w stanie go "złapać". Przypuszczam że na punkty i za zasługi Góral wygra ale nie będzie to znacząca wygrana. Panowie przyszli to dla cashu i dobrej zabawy która będzie trwała do końca.
 
R 1,1M

rjastrzab

Użytkownik
Standardowo sądzę, że takie eventy są robione pod zarobek buków, bo o głównym celu czyli o "igrzyskach" dla gawiedzi nie wspomnę. Ale rzeczywiście formuła powoli się wyczerpuje i nie ma zastrzyku świeżej krwi. Cały czas te same nazwiska, tylko zestaw par inny. Żeby się lepiej sprzedawało to muszą paść zaskakujące rozstrzygnięcia i porażki faworytów, żeby kasa się zgadzała. Być może to porażka Wiewióra? Wygrana Don Kasjo z Adamkiem ? Albo porażka Ferrari'ego ze Szczrkiem. Coś z niespodzianek wpadnie, ale kupon na tę galę tylko for fun, żeby sprawdzic wyniki.
 
kudel 290,8K

kudel

Znawca - Tenis
Karpi Wiewiór pełen dystans 1,72
Walka trwa tylko 5 minut Wiewiór zdecydowanym faworytem, ale Karpi ma charakter do walki i powinien na spokojnie przetrwać ten pojedynek do pełnego dystansu.
 
xavi90 196,6K

xavi90

Znawca - Boks
Od początku roku krążyło sporo opinii które zakładały że ten rok będzie ostatni jeśli chodzi o eldorado freaków które właściwie skończą się na walce Najman- Muran. Nie zgadzałem się z tym kompletnie ale teraz widzę że chyba byłem w błędzie bo ta rozpiska na Narodowy jest po prostu kompromitująca. To wygląda jak jakaś gala Primemma tylko z troche lepszym turniejem gdzie zresztą też się większość rozsypała.
Tak czy siak jedyne co warto szukać w tego typu galach to wysokie kursy, próbuje więc:
- Łaszczyk w 3 rundzie @8,00- tak jak już wspominałem, Ferrari ma siły na 1 runde a potem będzie coraz gorzej. Oczywiście zakładam opcje że Szczurek nie wyjdzie spod Ferarriego ale jeśli walka dotrwa do 3 rundy to może być wszystko, wręcz deja vu z pierwszej walki.
- Paweł Tyburski przez decyzję @8,00- kursy takie jakby walczyli w mma ale no bez przesady, dwie pierwsze rundy są stójkowe i mogą być wyrównane i kto wie czy sędziowie nie naciągną pod Tyburskiego. Oczywiście mam świadomość jakiej klasy zawodnikiem jest Norman i że przymasował więc nie będzie aż takiej dysproporcji siły ale również tu doszyły ponoć jakieś problemy osobiste Normana i może on tutaj nieco rywala zlekceważyć.
- Kamil Mataczyński przez decyzję @4,75 - nieco zaskakujące dla mnie jest jak mocno skoczyły akcję Grega tylko po tym jak pokonał słabego Maślane i nie-trenującego Szeligę. Tutaj mamy klatkę rzymską więc siła też będzie miała znaczenie a Taazy pokazał się z doskonałej strony z Pasutem i jako że mamy jedną runde 5 minut to jeśli on będzie z góry to może tego nie wypuścić. Dla mnie walka 50/50 tak jak zresztą początkowe kursy wskazywały.
Oprócz tego uważam że Kasjusz zostanie rozbity, ten 'main event' po tym jak Adamek stoczył już 2 słabe walki a Kasjusz przegrał 2x przed czasem w rok jest idealnym podsumowaniem mojego pierwszego zdania- nie ma po prostu już ciekawych zestawień. Bardzo się zdziwie jeśli Adamek nie skończy Kasjo do końca 3 rundy.
 
Do góry Bottom