>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME 20: The Tournament

xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
xavi90 xavi90 jeśli ufać paskom stawek na betclic to na Szelige poszlo więcej kasy. A u Wronka minimalnie tylko więcej na Wiktora
Faktycznie, chociaż ja miałem na myśli bardziej typy tutaj na forum i przez tych 'ekspertów' youtubowych gdzie jest spora zgodność apropo tych dwóch zakładów. W przypadku Szeligi to myślę że jednak ludzie kierują się niechęcią do Natana a na walkę Wronka z Olejnikiem myślę stosunkowo mało ludzie wkładają w tą walkę.
 
A 7,1K

amerr

Użytkownik
Ja bym bardziej zakładał, że ruchy kursowe na Betclicu na Fame są zawsze mocno spowodowane "zamiłowaniem" typerów do jednego z zawodników i/lub niechęcią tych samych ludzi do drugiego zawodnika. Idzie to zauważyć na każdej gali. W innych galach(bo widzę, że temat UFC się nawiązał) kursy tak jak wyżej wspomniane zostało, są już wystawiane prawidłowo w zależności od umiejętności czy "rzeczywistego" prawdopodobieństwa wygranej. To tak jakbyśmy porównywali chociażby Premier League czy La Ligę do naszej czwartej okręgówki(tak wiem, dość mocno wygórowane porównanie, ale tak to wygląda). Daleko też nie trzeba szukać - kursy na Ferrariego czy Polaka też są bardzo mocno zaniżone, kurs na Malczyńskiego to też jakiś nieśmieszny żart, chyba że Filipek walczy bez jednej ręki. Dlatego obstawiać tę galę jest po prostu lepiej z perspektywy typera, bo często idzie wyłapać duży, okazyjny kurs. Co do typów na Wronka i Marconia(które nomen omen sam podałem) to właśnie są te próby odnalezienia fajnego kursu. Zakładam, że połowa stawiających na Szeligę nawet nie wie, że gość walczy bez jednej ręki. Nikt nie traktuje tych betów jako oczywiste, pewne i coś co na 100% wejdzie. Ja, inni użytkownicy forum czy jak to Xavi wspomniał "eksperci youtubowe" wynajdują po prostu value w takim becie. Lepiej jest postawić na chłopa co jest w pełni sprawny, niż na gościa co walczy bez jednej ręki. Jak Szeliga wygra - to posypiemy głowy popiołem. Ale historia już pokazała, gdy walczył Medusa, a kurs na niego był wtedy w granicach 1.15? Może i mniej. I co? I przegrał, bo nie mógł nawet zadawać ciosu, a ludzie zbili kurs na niego, bo nawet nie wiedzieli że chłop walczy na takich zasadach. Z resztą sam siedziałem i oglądałem galę ze znajomymi, i połowa z nich(z resztą też typujących) zrobiła wielkie oczy na wieść, że Medusa nie może uderzać. Także no. Kursy na fame nie grają roli i wiadome to jest od pierwszej gali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wampir przeszedl obok walki. Jak nie on. Realizatorzy podaja punktację sędziów po każdej rundzie. Ciekawa nowinka
 
zawodniktyper 870

zawodniktyper

Użytkownik
Wiktor "Wronek" Wronka (Boks) vs Tomasz Olejnik (Boks)
Wygrany: Wiktor "Wronek" Wronka
Kurs: 1.82

Dziwi mnie linia wystawiona na tą walkę, gdyż znacząco faworyzuję w tym starciu Wronka. Nie wiem czy pogłoski nt. rzekomego doświadczenia Wronka w boksie są prawdziwe, wszelakie filmiki które krążą po sieci z jego udziałem na których boksuje nie wskazują na jakąś znaczącą przeszłość sportową, natomiast na pewno z przysłowiowej kanapy do tego pojedynku nie przystępuje, a ma nad sobą człowieka o którym wiadomo, że nie pozwoli na mizerne przygotowania. Krótkie bo krótkie, lecz na pewno intensywne. Inaczej sprawy się mają u Tomasza Olejnika, który aktualnie wykorzystując szum na swoją postać, bierze każdą kolejną walkę jaką tylko mu oferują, nie trudząc się zbytnio w przygotowaniach, podczas których nie stroni od wszelakiego rodzaju używek co tajemnicą nie jest. Na minus Wronka działa tutaj tylko i wyłącznie ogłada z walką w klatce, gdyż Tomek już blisko siedmiokrotnie wchodził do klatki (sześć razy przegrywał), natomiast dla jego rywala będzie to debiut. Moim zdaniem nie powinno to aż tak znacząco wpłynąć na rezultat tej walki, którą według mnie wygra pewnie Wronek.


Marta "Murcix" Błoch (K1) vs Paulina Kozłowska (K1)
Pełny dystans: Tak
Kurs: 1.50

Zaskakująco wysoki kurs jak na typ dotyczący przewalczenia przez obydwie panie 9 minut w klatce. Na przestrzeni tych lat, można na palcach jednej ręki policzyć ile razy we freakach walka Pań kończyła się przed czasem. Tutaj moim zdaniem będzie podobnie, gdyż będziemy świadkami starcia dwóch Pań, debiutantek z watą w łapach z dosyć krótkim stażem treningowym, pomiędzy którymi nie ma jakiegokolwiek konfliktu. Liczę tutaj, że nie dojdzie do żadnego wyłamania i nie będziemy świadkami rzucenia ręcznika przez któryś z narożników bądź też honorowego poddania się w trakcie walki którejś z nich.


Arkadiusz Tańcula (K1) vs M. "Wiewiór" Wiewiórka (K1)
Wygrany: M. "Wiewiór" Wiewiórka (K1)
Kurs: 1.52

Dramatycznie w ostatnim czasie wygląda Arek Tańcula, sprawia wrażenie kompletnie podłamanego psychicznie, co ewidentnie widać jak przekłada się na jego dyspozycję fizyczną, chociażby na dzisiejszym media treningu. Typuję, że górą w tej walce będzie Wiewiór, któremu chyba dosyć niesłusznie została przypięta łatka zawodnika o jednej dominującej płaszczyźnie, co dobitnie pokazał w ostatniej walce wygrywając w k1 (!) z zawodnikiem o znacznie lepszych warunkach fizycznych.


P. "Szeli" Szeliga (Boks) vs N. "Szatan" Marcoń (Boks)
Wygrany: N. "Szatan" Marcoń (Boks)
Kurs: 2.35

Jesteśmy po oficjalnym media treningu, który w sumie upewnił mnie w przekonaniu, że przed Marconiem bardzo ciężkie zadania, któremu w mojej opinii nie stawi czoła wystarczająco aby wygrać. Przez lewą rękę zawiązaną na pasie nie jest on w stanie zupełnie bić odpowiednio prawą ręką, wszystkie ciosu wyprowadza albowiem z barku, co też znacząco wpływa na ich siłę ciosu. Marcon bądź co bądź głupi nie jest i wie, że jeżeli zawalczy mądrze w tej walce to ją po prostu wygra, nawet niewielkim nakładem sił. Całej walce pikanterii dodaje fakt, iż Szeliga wspominał o tym, iż jej wynik ,,jest sprawą drugorzędną'' co może nam zwiastować co wydarzy się w klatce kiedy Szeli będzie przegrywał na kartach punktowych.
Nie było źle, typ na Marconia kompletnie przestrzelony.
 
Do góry Bottom