>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FAME 20: The Tournament

A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wronek - Olejnik
Typ: Wronek
Kurs: 1.82 betclic

W tym pojedynku idę w stronę debiutanta którego wystawia teamBangee. Tuszol podpuścił Olejnika aby najpierw zawalczył z Wronkiem, a ten widząc że Wronek wygląda jak dziecko zgodził się na pojedynek, a chwile pozniej wyszło na jaw że Wronek trenuje Boks kilka lat z przerwami. Olejnika nie trzeba przedstawiać to gość który ma bilans 1-6 i wygrał tylko z jeszcze bardziej upośledzonym ruchowo Robalinim. Tomek niema psychiki do walk, wystarczy na niego ruszyć i chłop już praktycznie kładzie się i klepie, chwilowy hape jest bo odważył się na kilkusekundowa walke z Gola, a w turnieju miał za partnera 140kg fryzjera. W tym pojedynku będzie sam, praktycznie nie trenuje, po prostu łapie okazje by zarobić póki jeszcze się da oczywiście ktoś napisze ma warunki fizyczne po swojej stronie ale co z tego skoro nie potrafi tego wykorzystać.. Wronka trenuje, ojciec Bandury i mimo że czasami się spozniał nie opuścił żadnego treningu. Po takim kursie według mnie warto wchodzić w zwycięstwo 19-latka.
Złamanego grosza bym na Wronka nie zagrał, widziałeś jego warunki fizyczne?
 
zawodniktyper 870

zawodniktyper

Użytkownik
Wiktor "Wronek" Wronka (Boks) vs Tomasz Olejnik (Boks)
Wygrany: Wiktor "Wronek" Wronka
Kurs: 1.82

Dziwi mnie linia wystawiona na tą walkę, gdyż znacząco faworyzuję w tym starciu Wronka. Nie wiem czy pogłoski nt. rzekomego doświadczenia Wronka w boksie są prawdziwe, wszelakie filmiki które krążą po sieci z jego udziałem na których boksuje nie wskazują na jakąś znaczącą przeszłość sportową, natomiast na pewno z przysłowiowej kanapy do tego pojedynku nie przystępuje, a ma nad sobą człowieka o którym wiadomo, że nie pozwoli na mizerne przygotowania. Krótkie bo krótkie, lecz na pewno intensywne. Inaczej sprawy się mają u Tomasza Olejnika, który aktualnie wykorzystując szum na swoją postać, bierze każdą kolejną walkę jaką tylko mu oferują, nie trudząc się zbytnio w przygotowaniach, podczas których nie stroni od wszelakiego rodzaju używek co tajemnicą nie jest. Na minus Wronka działa tutaj tylko i wyłącznie ogłada z walką w klatce, gdyż Tomek już blisko siedmiokrotnie wchodził do klatki (sześć razy przegrywał), natomiast dla jego rywala będzie to debiut. Moim zdaniem nie powinno to aż tak znacząco wpłynąć na rezultat tej walki, którą według mnie wygra pewnie Wronek.


Marta "Murcix" Błoch (K1) vs Paulina Kozłowska (K1)
Pełny dystans: Tak
Kurs: 1.50

Zaskakująco wysoki kurs jak na typ dotyczący przewalczenia przez obydwie panie 9 minut w klatce. Na przestrzeni tych lat, można na palcach jednej ręki policzyć ile razy we freakach walka Pań kończyła się przed czasem. Tutaj moim zdaniem będzie podobnie, gdyż będziemy świadkami starcia dwóch Pań, debiutantek z watą w łapach z dosyć krótkim stażem treningowym, pomiędzy którymi nie ma jakiegokolwiek konfliktu. Liczę tutaj, że nie dojdzie do żadnego wyłamania i nie będziemy świadkami rzucenia ręcznika przez któryś z narożników bądź też honorowego poddania się w trakcie walki którejś z nich.


Arkadiusz Tańcula (K1) vs M. "Wiewiór" Wiewiórka (K1)
Wygrany: M. "Wiewiór" Wiewiórka (K1)
Kurs: 1.52

Dramatycznie w ostatnim czasie wygląda Arek Tańcula, sprawia wrażenie kompletnie podłamanego psychicznie, co ewidentnie widać jak przekłada się na jego dyspozycję fizyczną, chociażby na dzisiejszym media treningu. Typuję, że górą w tej walce będzie Wiewiór, któremu chyba dosyć niesłusznie została przypięta łatka zawodnika o jednej dominującej płaszczyźnie, co dobitnie pokazał w ostatniej walce wygrywając w k1 (!) z zawodnikiem o znacznie lepszych warunkach fizycznych.


P. "Szeli" Szeliga (Boks) vs N. "Szatan" Marcoń (Boks)
Wygrany: N. "Szatan" Marcoń (Boks)
Kurs: 2.35

Jesteśmy po oficjalnym media treningu, który w sumie upewnił mnie w przekonaniu, że przed Marconiem bardzo ciężkie zadania, któremu w mojej opinii nie stawi czoła wystarczająco aby wygrać. Przez lewą rękę zawiązaną na pasie nie jest on w stanie zupełnie bić odpowiednio prawą ręką, wszystkie ciosu wyprowadza albowiem z barku, co też znacząco wpływa na ich siłę ciosu. Marcon bądź co bądź głupi nie jest i wie, że jeżeli zawalczy mądrze w tej walce to ją po prostu wygra, nawet niewielkim nakładem sił. Całej walce pikanterii dodaje fakt, iż Szeliga wspominał o tym, iż jej wynik ,,jest sprawą drugorzędną'' co może nam zwiastować co wydarzy się w klatce kiedy Szeli będzie przegrywał na kartach punktowych.
 
Ostatnia edycja:
S 3,1K

StaszekWawrinka

Użytkownik
xavi90 napisał:
to może być układ z bukmacherem
to jedyne czego się obawiam ale na tym poziomie na jakim są te firmy (BETCLIC i Fame) nie powinno być wałków
widziałes ostatnią walkę prezesa FENu ? Chyba nie :) a to dopiero wał. Na takich PATO galach akurat układ z bukiem według mnie jest MEGA możliwy i sam się zastanawiam nad tym pojedynkiem i nie wiem czy nie postawie na:

22;30 Zawodnik wygra przed czasem (Decyzja = ZWROT) Marcoń 2.65

Chociaż jak teraz myślę, to przy decyzji to Marcoń powinien być chyba bardziej premiowany, bo to on powinnien obijać przeciwnika przez całą walkę.
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Dajcie sobie spokój z obstawianiem tego FAME , poważnie , wielka patola , na konferencjach sie leją itp , a pozniej filmiki jak razem bez ochroniarzy gadają ze sobą , Post mój do usunięcia bo nic nie wnosi , ale Zastanowcie sie Panowie , te całe freeaky to jedno wielkie gówno , sory ale musiałem.
 
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
👉 Don Kasjo wygra @1,55 (vs. Michał "Boxdel" Baron) ✅ betclic. Walka w K1, co teoretycznie jest formułą pod Boxdela, lecz MMA byłoby jeszcze lepszą opcją, bo Kasjo specjalizuje się w boksie i na macie jest zwyczajnie słaby. Jednak w K1 jego szanse rosną, ma tam jakieś doświadczenie, ale co ważniejsze w stójce może mieć dużą przewagę. Dużym handicapem będą duże rękawice dla Boxdela, a jego trening pewnie opierał się na kopaniu, bo w czystym boksie będzie wiele lepszy z racji ogromnego doświadczenia. Baronowi raczej nie starczy tlenu i to też może być przewagą faworyta, choć pewnie czymś się naszprycuje. Don Kasjo ostatnio trochę przegrywał, więc nie ma opcji by zawiódł na tej gali i na pewno poważnie się do niej przygotuje. Kiedyś już walczyli ze sobą, ale underdog był mocno zapuszczony i teraz jest w najlepszej formie w życiu, lecz według mnie to i tak nie wystarczy. Zasięg rąk i doświadczenie raczej działa na korzyść faworyta i byłego mistrza federacji.

👉 P. "Szeli" Szeliga vs. N. "Szatan" Marcoń powyżej 1,5 rundy @1,48 ❌ betclic. Walka w boksie i czysto sportowo duża przewaga na korzyść Piotra. Bił się z mocnymi zawodnikami, choć często przegrywał. Jest to jednak znacznie wyższy poziom jakości niż Natan, który jest typowym freakiem, zadymiaczem, który niekoniecznie zajmuje się walkami, a bardziej dramami. Trochę potrafi, ale to wszystko jest bez planu, dość szalone. Często łapie urazy, średnio co drugą walkę. Oprócz woli walki za bardzo nic nie prezentuje i powinien być szybko wyjaśniony, ale niestety tu mamy jedną bardzo ważną zasadę, a mianowicie: Szeliga ma walczyć tylko jedną ręką. Myślę, że nie da się znokautować, ale sam też tego nie dokona. Raczej Natan będzie przeważał w tym starciu i powinien tę walkę wygrać na punkty, więc można ewentualnie zagrać zwycięstwo Marcoń po kursie 2,35.

👉 Luźniejszy typ na zwycięzcę turnieju: Amadeusz "Ferrari" Roślik (K1) @3,75 (betclic) ❌

Moje typy/analizy spoza tenisa znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Myślałem że sporo po ważeniu się dowiemy i będę przekonany co do jakiś typów ale no niezbyt to wygląda...
- Tańcula wygląda dramatycznie, a oszust mówił w wywiadach że ma wage zrobioną 78-79 kg po to żeby w sobote nie miec presji. A nie dość że wygląda na 10 lat starszego to ma ponad 4 kg do odwodnienia jutro, co może i jest do zrobienia ale stykowo i ledwo z 4h na regenerację albo i mniej. Dlatego zmieniam diametralnie swoje podejście i na ten moment to Wiewiór jest dla mnie faworytem do wygrania turnieju....
- ... zwłaszcza że zakładam że Amadeusz to turnieju nie przystąpi. On wygląda fizycznie kapitalnie ale nie widze tego że zejdzie te 4 kg jutro, podobny przykład jak Tańculi tylko że tutaj dochodzi też aspekt psychologiczny- Amadi ma chyba więcej do stracenia niż do wygrania (celowo podkreśla że 'walczy pół charytatywnie bo jego gaże za walki sa podobne') i oczywiście nawet jakby zrobił wage to ma siły na ledwo pierwsza walkę gdzie już tez może miec problemy bo Krycha to inteligentny zawodnik. A co dopiero na walkę nr 2 gdzie Wiewiór ze totalnie złą krwia i na ewentualny finał.. Coś czuje że odstawi jakiś dramat i np zabraknie 0,2 kg na wadze i wskoczy joker (jeśli to jest Patrykos to .. XD)
- Josef Bratan może zaskoczyć, idealne warunki fizyczne i wejście all in w walce 5 minutowej- nie zdziwie się jak Polaka przepchną kontrowersyjnie.
- walka kobiet była o tyle ciekawa że wydawało się że nawet warto stawiać Murcix przed czasem- ona miała mieć inną rywalkę i jest w sztosie treningowym od dobrych paru miesięcy a Kozłowska o walce wie od jakoś 2-3 tygodni i trenuje zdecydowanie mniej, ale jednak to ona wygląda na mocniejszą fizycznie i coś tam umie więc walka w moich oczach się nieco wyrównuje.
- jak ktoś ma zaskoczyć to Filipek jest mocno skreślany, pewnie przez warunki fizyczne ale też to poprawiło się i widać że jest 100% przygotowany, wagowo jest zaskakująco ciężki. A on doświadczenie ma spore, nie rozumiem faworyzowania Malczyńskiego którego faktycznie, szczególnie jeśli mowa o K1 promują warunki fizyczne bardzo mocno. Ale on jest na moje typowo wypalony i w jego ostatniej walce został zdeklasowany przez Sashe Muzeiko. Może się pomyle ale po takim kursie będę próbował iść w stronę Filipka.
- duża dyskusja tutaj o Wronku, nie wiem co to za typ i nie wygląda na za ciekawego ale wydaje mi się że Olejnika to akurat żadna sztuka pokonać. Nie rozumiem w ogóle tego całego fejmu na Tomka teraz, absurdalnego wręcz- bo wytrzymał 20 sekund z Wojtkiem Golą i pokazał coś w Igrzyskach Gladiatorów. Tam poradził sobie ze Starym Wiewiórem ale przewrócił go i kończył w parterze, a tutaj mamy K1. Mimo wszystko myśle że Wronek umie zdecydowanie więcej i to że jest mniejszy będzie zniwelowane przez umiejętności i 'młodość'.
- o walce Natana wszystko zostało powiedziane i ważenie to potwierdza- Szeliga coś tam próbował pokazać na media treningu ale ruszanie się na 2 metrach to co innego niż w oktagonie, a Natan jest wyższy i cięższy.
- chciałem stawiać na Don Kasjo bo licze że zdeklasuje Baxtona (a i kursy na wygraną przed czasem są całkiem dobre) ale sam już nie wiem co o tym myśleć, już mnie doświadczenie z obstawiania freaków nauczyło że nie ma co tego tykać jak za dużo rzeczy dookoła jest niepokojące- a tutaj co by nie mówić o Baxtonie to on wyjdzie totalnie nasterydowany, to jak wygląda i że nawet tego nie kryje mnie nieco przeraża więc odpuszczam.

Ostatecznie do wygranej Natana jedyny typ jaki dołączam to Filipek pokona Malczyńskiego @3,95 Betclic
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Daro Lew - Xayoo Majkut
Poniżej 1,5 rundy
Kurs 1,68

Zdecydowanym faworytem jest Xayoo przy kursach 1,14 na jego zwycięstwo. Daro to kiepski fighter bo przegrał 13 z 17 pojedynków więc nie ma się co dziwić że Majkut to wygra i sięgnie po piąta wygrana z rzędu. W mojej opinii ta walka nie potrwa dłużej niż 1,5 rundy, a kurs na to zdarzenie całkiem znośny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1238
A 7,1K

amerr

Użytkownik
Tomek Olejnik vs Wiktor „Wronek” Wronka
Wronek wygra @1.82

Bet bardziej przeciwko Olejnikowi niż za Wronkiem. Los sprawił, że widziałem wszystkie(chyba, że o jakiś nie wiem) walki Olejnika i tak jak mówiłem przy ostatniej gali, tak mówię i teraz - to jest chłop, który przychodzi tylko po to by być zwyzywanym i poniżanym, zgarnie siano i ucieka. Olejnik nie ma żadnych umiejętności w jakiejkolwiek płaszczyźnie i nie potrafi wyprowadzić jednego normalnego uderzenia. Wygrał tam z Robalinim, ale poziom tej walki był tak niski, że nie ma co się rozwodzić. Wronek może żadnym zawodnikiem nie jest i raczej nigdy nie będzie, umiejętności też znaczących nie ma. Ale przynajmniej trenuje i to widać po filmikach wrzuconych na necie, że jednak ruszać się i wyprowadzać ciosy potrafi. Z resztą trenuje u ojca Bandury, który wymaga od swoich podopiecznych czegoś więcej niż przebywania. Te dwie rzeczy powinny wystarczyć na Olejnika i no taki jest fakt, a nie opinia. Jedyne czym tu Wronek może nie dojechać, to psychika, która może się podłamać po jakimś losowym uderzeniu Olejnika, oczywiście niezamierzonym. Ta "walka" ogólnie nie powinna nawet wyjść poza pierwszą rundę, ale że mamy tu do czynienia z boksem, to każdy wariant przewiduję. Tak jak mówię, złamanego grosza nie postawiłbym na Olejnika. Kurs uważam za(pomimo, że nienawidzę tego stwierdzenia) "mega promocje od bukmachera" i jeżeli Olejnik tutaj wygra, to będę niebotycznie zaskoczony.

Natan „Szatan” Marcoń vs Piotr Szeliga
Powyżej 1.5 rundy @1,48
Marcoń przez KO/TKO/DQ @3.80

Tutaj nie pokładam nadziei w Marconiu, a bardziej w tym, że Szelidze puszczą nerwy, ściągnie blokadę z ręki i zacznie Marconia okładać wszystkim co ma. W "normalnym" przebiegu tego pojedynku, nie oszukujmy się - marne szanse są Szeligi, gdy może walczyć tylko jedną ręką. Myślę, że jedną rundę przetrzyma, próbując uderzać z sierpa, ale im dłużej przebiegu walki, gdy Marcoń jednak coś uderzy(to wciąż kloc jakich mało, ale 100kg+ zrobi swoje gdy trafi w odsłoniętą szczękę), to uważam, że Szeliga po prostu nie wytrzyma. Zgodził się na takie warunki walki, ale chyba zrozumiał swój błąd. Myślę, że on w głowie może mieć podobny plan co miał Najman z Kasjuszem. Wygrana w tym pojedynku będzie drugorzędna. Stąd mój typ na Natana przez głównie DQ, bo tak elektryczny Szeliga, w tak elektrycznym pojedynku, nie sądzę, że utrzyma nerwy na wodzy.

Turniej:

Może zacznę od kilku słów. Uważam, że wygranym w tym turnieju będzie albo Polak, albo Wiewiór. Z resztą taki właśnie przewiduję finał. Obaj panowie mają całkiem pokaźny wachlarz umiejętności. Tak, Wiewiór też go ma. Pomimo, że jest świetnym parterowcem, to po jego ostatniej walce przyznaję - stójkę bardzo wyraźnie poćwiczył. Pewnie wiedział, że w MMA ma marne szanse na walki, a pieniądze się zawsze przydadzą, więc trzeba się szkolić w innej płaszczyźnie. Z pozostałych rywali mamy elektrycznego Ferrariego, który spuchnie po pierwszej walce. Wiatraki były dobre, gdy inni zawodnicy nie mieli żadnych umiejętności. Amadi od dawna stoi już w miejscu i nie wyróżnia się swoimi umiejętnościami. Ma po prostu mocne uderzenie... i tyle. To taki kloc aktualnie jak Szeliga czy Marcoń, tylko że ma troszkę szybsze ruchy. Gdy dochodzi do walki, gdzie przeciwnik ma jakieś umiejętności, to Ferrari po prostu nie wie co ma robić. Chodzi w kółko i szuka szansy na serię wiatraków. No... ile można. Tańcula jest cieniem samego siebie z dawnych gal. Nie wiem co tam się u niego przydarzyło, ale kiedyś uważałem go za jednego z lepszych na tym Fame, a aktualnie to Tańcula nie ma sił po pierwszej rundzie. Nawet nie wiem dlaczego, bo w zasadzie za wiele w niej nie robi. To trochę case Ferriariego, gdzie inni zawodnicy się podszkolili i jakiekolwiek większe pojedynki są już po prostu ogromnym ciężarem. Dużo osób przewiduje Arka, że może być czarnym koniem turnieju. Ja niestety nie widzę, by nawet wyszedł poza pierwszy pojedynek. Filipek ma twardy łeb i potrafi na prawdę wyprowadzać ciosy. Rusza też się nie najgorzej. Ale pokonuje go po prostu... wzrost. Jak na słabszych zawodników daje sobie radę i to całkiem dobrze, tak już mający wywalone Ferrari pokazał, że Filipkowi bardzo ciężko jest nawiązać równy pojedynek z kimś silniejszym. W pierwszej walce stawiają go z Malczyńskim, który jest dla mnie ogromną niewiadomą. On umiejętności ma, ale tam ewidentnie nie gra głowa. Silnym elementem na pewno są kopnięcia i zasięg, ale czy to wystarczy na Filipka, który skróci dystans i będzie prowadził do szybkiej wymiany ciosów? Myślę, że tutaj ponownie może Malczyński nie dojechać mentalnie. Bratan to rzeczywiście może być czarny koń turnieju, bo tutaj nie ma co gadać - bić się potrafi. Pech sprawia, że w pierwszej rundzie trafia na Polaka i nie ukrywam(z resztą tak obstawiam) - nie pokona go. Ale jeśli by się udało, to kto wie, czy nie zgarnie tytułu. Ma silne kopnięcia, ogromny zasięg i przede wszystkim nie chowa się od ciosów. Bardzo elektrycznie walczy i dąży do szybkich i ciągłych wymian, co patrząc na pozostałych zawodników, jest przeogromnym atutem. Ale Polak robi to samo, tylko że lepiej. Pozostaje Krycha, którego wcale nie skazywałbym na porażkę w walcem z Ferrarim. Dawno temu analizowałem walkę Wilczaka i mówiłem już, co potwierdzam dalej, jego rekord jest nieadekwatny do tego co potrafi. Dawno nie widziałem go w akcji, ale patrząc po formie fizycznej - nie opieprza się w treningach. Jeśli przez ten cały czas stale trenował, czego nie robi Ferrari, to myślę, że może tu powalczyć nawet o miejsce w finale. Na pewno kurs na tak doświadczonego już zawodnika jest atrakcyjny, tym bardziej gdy rozegra pojedynek z Ferrarim głową. Z resztą mówił to już na ważeniu - Amadeusza wystarczy zmęczyć. Czyli plan na walkę widać, że już jest ułożony. Ale czy zostanie spełniony? No i pytanie, czy sędziowie nie przepchną Ferrariego jeśli doszłoby do decyzji?

Typy już bez analizy:

Ferrari vs Krycha
Pełen dystans @1.50
Krycha wygra @3.95 (za drobne dla lepszego oglądania. Po prostu kurs na Ferrariego jest nie do gry. To nie jest aż tak odległy poziom)

Tańcula vs Wiewiór
Wiewiór wygra @1.52

Filipek vs Malczyński
Pełen dystans @1.40
Filipek wygra @3.95 (1.18 na Malczyńskiego to żart jeszcze większy niż w przypadku Ferrariego)

Polak vs Bratan
Polak wygra @1.33
Polak przez KO/TKO/DQ @4.25(myślę, że będzie to bardzo szybki pojedynek z częstą wymianą ciosów. Jak Polak dobrze skróci dystans, to może usadzić Bratana, który lepiej "atakuje" niż się broni)

Dalsze etapy turnieju nie do gry bez werdyktów, ale jak mówiłem Polak/Wiewiór - ktoś z nich zgarnia wygraną. Liczę na niespodziankę w pierwszych walkach.

Z pozostałych walk widzę pełny dystans w walce Stormina z Pasternakiem. Nie wytypuję tu zwycięzcy, ale pojedynek bardzo dobry do oglądania. W końcu jakiś sprawdzian dla Pasternaka. Walka kobiet standardowo - no bet. A pozostałe walki to rzut monetą. Tuszol z Kosą - tam to nie zaskoczy mnie KO w 1 minucie czy rundzie, a nawet i pełny dystans. Boxdel ma wiele do udowodnienia, Kasjusz z resztą też. Przegrany w tej walce przegra podwójnie, więc myślę, że tutaj głównym elementem, który przeważy - będzie głowa i mentalne przygotowanie. Nie skazywałbym Boxdela na porażkę, aż tak, jak skazują go pozostali. Myślę, że po decyzji(klasycznie - kontrowersyjnej) może ugrać ten pojedynek. Xayoo wygra, ale nie wiem w której rundzie. Czy w pierwszej, czy w drugiej. Kurs chyba 1.2 na KO w całej walce do taśmy na całą galę można spokojnie dorzucić - nie widzę tutaj możliwości, by stało się to samo co z Disem.

Wszystkie kursy oczywiście z Betclica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
P. "Szeli" Szeliga (Boks) vs N. "Szatan" Marcoń (Boks)
TYP: N. "Szatan" Marcoń (Boks)
Kurs: 2.35
Betclic

Pojedynek na Fame w którym uważam że utrudnienie wymyślone dla Piotra Szeligi w postaci związanej ręki do pasa okaże się wyzwaniem które go przerośnie. Oczywistym faktem jest, że gdyby Szeliga dysponował dwiema rękami, szanse Natana byłyby znikome. Jednak fakt, że Szeliga będzie musiał polegać tylko na jednej ręce, zmienia całkowicie obraz sytuacji, szczególnie biorąc pod uwagę jego ubytek tlenowy, brak naturalnych przy ruchów aspekt, który jest często pomijany. Jest to czynnik, który może okazać się kluczowy. Ważne będzie również, jak Szeliga podejdzie do walki, mając na uwadze potrzebę znokautowania Natana. Jeśli nie uda mu się zakończyć walki szybko, Natan może go spokojnie punktować i uważam ze tak podejdzie do tego pojedynku gdzie ma lepsze warunki fizyczne (190 cm Natana do 176 cm Piotra) i uważam że jego kondycja fizyczna może być kluczowym czynnikiem, który zadecyduje o wyniku walki, szczególnie z uwzględnieniem ograniczeń Szeligi związanych z jedną ręką.
 
T 209,7K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Filipek - Malczyński
Typ: Pełen dystans @1.38 Betclic
Tańcula - Wiewiór
Typ: Pełen dystans @1.20 Betclic

Nie zdziwię się, jeśli wszystkie cztery pojedynki tego turnieju zakończą się decyzją sędziowską. Wybrałem jednak te według mnie dwa najpewniejsze, które powinny potrwać pełne 5 minut walki.
W pierwszej walce oczywiście Malczyński jest faworytem i powinien tę walkę wygrać chociażby dzięki swoim warunkom fizycznym, jednak jego ostatnia walka odbyła się pół roku temu i delikatnie mówiąc zaprezentował się tragicznie, przegrywając w 2 rundzie przez TKO z Sashą. Co do Filipka to on raczej słynie z walk trwających pełen dystans (no może poza walkami z Fabijańskim i Daro Lwem).
Co do walki Wiewióra z Tańculą - tutaj również nie widzę zakończenia przed czasem. Walczyli oni już ze sobą nieco ponad pół roku temu i wtedy na kartach sędziowskich wygrał Wiewiór. Jednak tutaj zawalczą w K1, więc Wiewiór dużo traci i aż takim faworytem juz nie jest. Wiewiór praktycznie wszystkie swoje walki (poza walką z Alanem) wygrywa na kartach. Tańcula również większość swoich walk kończy poprzez decyzję (chociażby jego cztery ostatnie pojedynki przeciwko właśnie Wiewiórowi, Muranowi, Polakowi i Ferrariemu).
 
Ostatnia edycja:
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
Gram dwa single. Marcoń wygrana w 3 rundzie 10,0 + Marcoń wygrana w 2 rundzie kurs 8.0 (kursy betclic). Podobnie jak kilka osób przede mną zakładam scenariusz w którym Marcoń nie da sobie zrobić krzywdy w 1 rundzie a w kolejnych rundach frustracja Szeligi osiagnie taki poziom ze uwolni drugą rekę lub zacznie faulowć i zostanie zdyskwalifikowany).
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Michał Pasternak @1.90 Beka, plan miał żeby przyjmować przez trzy rundy w stójce xD
Parke ostatnio przymasował, dobił tutaj 90kg, jednak to zawodnik wagi lekkiej, warunkami będzie odstawał od Michała, Pasternak już dobre kilka lat bije się w wadze ciężkiej, wcześniej był naturalnym półciężkim, jest większy i będzie silniejszy od Normana, co w zapasach będzie plusować. Obaj należą do twardych gości więc tutaj może się skończyć decyzją, walka 3x3, dystans krótki, Parke nawet mimo dodatkowych kilogramów powinien wytrzymać kondycyjnie, w stójce może mieć nawet przewagę, jednak BJJ po stronie Michała. Do tego trzeba zauważyć, że Pasternak jak już miał w MMA przeciwników z którymi były problemy w wymianach bokserskich, to często klinczował i długo trzymał rywala na siatce, z Parke też powinno się to udać, fizycznie będzie na pewno lepszy od Irola.
Michał dobra, seria pozamiatał wszystkich pseudo gangsterów z Wotore, przeszedł sobie do frików, robi już chyba tutaj kolejną walkę, jest dobra seria i kasa za obijanie bumów się zgadza. Teraz oczywiście poziom przeciwnika wyższy, Parke doświadczony i obity, jednak patrząc na kategorie wagową, to moim zdaniem handicap w stronę Pasternaka jest spory, Stormin musiał masować i wniósł 90.8kg na wagę, Pasternak 93 w limicie, ale do oktagonu myślę, że ze 100kg może wnieść, taka różnica będzie raczej widoczna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom